Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582380 пъти)

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1710 -: Декември 21, 2016, 06:35:02 am »
Здравейте, днес имам рожден ден първия в Америка! Ще съм благодарна ако някой ми даде каквото и да е тълкувание на солара. Тази Венера на десцедента и Сатурн и Слънце в 7 дом дали са притеснителни за отношенията по 7 дом?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1711 -: Декември 21, 2016, 09:16:37 am »
Здравейте, днес имам рожден ден първия в Америка! Ще съм благодарна ако някой ми даде каквото и да е тълкувание на солара. Тази Венера на десцедента и Сатурн и Слънце в 7 дом дали са притеснителни за отношенията по 7 дом?

Честит Рожден Ден ! :)

Да си жива и здрава и да ти е на късмет Америката!  :08:

 :birthday: :birthday: :birthday:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1712 -: Декември 21, 2016, 04:06:05 pm »
Здравейте, днес имам рожден ден първия в Америка! Ще съм благодарна ако някой ми даде каквото и да е тълкувание на солара. Тази Венера на десцедента и Сатурн и Слънце в 7 дом дали са притеснителни за отношенията по 7 дом?
ЧРД  :birthday:

сол. Венера У5 на ДСЦ е готино нещо, намира се в сол. 9д - любов в чужбина, с чужденец... материални придобивки там.  СЛънцето в сол 7д също е добър показател, през годината ще са от значение партньорствата за теб, ще имаш успех в тази насока, а сол. Сатурн там не винаги е лош показател, понякога дава трайно обвързване, стабилна връзка и узаконяване на такава. сол. Юпитер У7 в сол. 5д - любов, романтика, развлечения, подаръци- няма от какво да се оплакваш, предстои ти хубава година да имаш, няма да скучаеш.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1713 -: Декември 21, 2016, 04:15:58 pm »
Поли, честит рожден ден и от мен  :-*
Няма да пиша нищо подробно, защото трябва да повторя Акрукс. Същото като нея мисля по солара ти - основна тема ще е любовта и евентуално обвързване в чужбина или с чужденец.
Радвай се на новия си солар  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1714 -: Декември 21, 2016, 04:17:55 pm »
Благодаря akruks :-*.Както винаги ги нацели нещата.... :38:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1715 -: Декември 24, 2016, 10:11:21 am »
Ето го и моя нов солар за предстоящата година.Дали ще се приключва работно партньорства или семейните дела ще са на дневен ред.Вие какво ще кажете?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1716 -: Декември 24, 2016, 01:15:44 pm »
Аз искам да благодаря на Хепи и Тери за коментарите по моя солар, но бих се радвала да споделите имате ли впечатления от Ваш солар със Слънце в 11 сол. дом. Моят е ето тук, ако някой би искал да го види http://astra.la/forum/index.php?topic=92.msg137978#msg137978

11 дом го свързвам основно със соц. кръгове, мрежи, приятели ... Сега отново прочетох коментара на Тери за проф. осъществяване - заради сол.11 към 10 нат. домове. Зачетох се сега, че на доста места се свързва и с желания, надежди, амбиции ...
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1717 -: Декември 24, 2016, 03:14:26 pm »
Аз искам да благодаря на Хепи и Тери за коментарите по моя солар, но бих се радвала да споделите имате ли впечатления от Ваш солар със Слънце в 11 сол. дом. Моят е ето тук, ако някой би искал да го види http://astra.la/forum/index.php?topic=92.msg137978#msg137978

11 дом го свързвам основно със соц. кръгове, мрежи, приятели ... Сега отново прочетох коментара на Тери за проф. осъществяване - заради сол.11 към 10 нат. домове. Зачетох се сега, че на доста места се свързва и с желания, надежди, амбиции ...

Сега си разгледах един мой такъв солар ... но мисля, че е много важно, кой дом в солара управлява Слънцето. А и това, което се случи през тази година, е описано и от другите планети. Искам да кажа, че само едно Слънце едва ли нещо по-така ще донесе. Поне при мен е така като гледам.

Но ще чакам и аз някой друг да сподели, защото другия ми солар ще е пак такъв (макар че Слънцето ще е на минутки преди К12) и ще има още 3 планети в 11 дом :)

оопс, намерих още един, по-скорошен .... мм, да, участвах вече във форуми и приятелките станаха повечко ..... но всъщност имаше по-важни неща, описани от стелиум в 1 дом.

Общото между двата солара - и в двата Слънцето управлява 10 дом - е, и в двете години се случваха наистина професионални успехи, да, точно така. Даже при втория е в квадрат с Плутон, сол У1, 3 сол дом. И имах голямо напрежение между извършването на работните си задължения и страстта към астрологията и нумерологията (бях ненаситно гладна за нова информация и постоянно четях и пишех тук във форума). И понеже 11 дом е втори от 10, винаги е било с много добро възнаграждение (11-парите на шефа :) )
« Последна редакция: Декември 24, 2016, 03:22:22 pm от Happy58 »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1718 -: Декември 24, 2016, 03:31:35 pm »
О, със сигурност е важно в кой дом е нат.Слънце :) Много полезно ми е споделеното  :-*
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1719 -: Декември 24, 2016, 04:12:30 pm »
О, със сигурност е важно в кой дом е нат.Слънце :) Много полезно ми е споделеното  :-*


аа, не, не си ме разбрала правилно - казах, че е важно, кой соларен дом управлява соларното Слънце.
Моето натално Слънце е в 4 дом и управлява 2 дом. В събитията през тези 2 солара управлението в натала явно е подействало, но къде се намира - не .... поне така си мисля :)

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1720 -: Декември 24, 2016, 04:38:43 pm »
Здравей Алена,
Не успявам да видя солара ти през устройството, което ползвам сега. Аз съм със Слънце в 11 дом в солара вече почти цели пет месеца. При мен сол. Слънце е У12 сол. дом и е в съвпад с ПФ, тригон със сол. ретро Сатурн в 4 сол.дом, секстил сол.МС. Това, което мога да споделя е, че приятелките ми се опитват да ми помагат и аз не се чувствам кофти от това. На мен принципно ми е трудно да приема помощ и да съм сама е нормално състояние. Сега обаче усещането за споделеност е много приятно.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1721 -: Декември 24, 2016, 05:23:19 pm »
Благодаря, Рада  :38:

Хепи  :engel016: добре, че уточни, ами да - гледам 7 соларен дом управлява сега :) Той е и доста голям. Явно партньорската тема в личен и проф. план ще е доста засегната. Сол. ДС е точно върху наталната ми Луна, а соларната Луна е в 7 сол.дом. Ще го мисля пак  :58:
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1722 -: Декември 25, 2016, 10:45:24 pm »
Ванеса, честит рожден ден на патерици :)

Соларът ти посочва, че тази година ще бъде година на вътрешни преживявания, ще са ти важни лични теми.

Уран в седми дом, както натален така и соларен, показва промените, които предстоят, т.е. промени ще има. Или вече са в ход? Очакваш края на работно партньорство, доколкото разбрах. Вероятно тази промяна ще те засегне финансово - сол.Луна е на К2 дом, заедно с Юпитер соларни в 1 натален дом в близост до натален Уран, което ще повлияе и твоята изява в света - Луната управлява 10 натален дом. 

При стелиум в 6 дом и Луна на К2 не би било излишно да се щадиш и се отърсваш овреме от напрежението.

Сол.Сатурн в съвпад с натален Юпитер в трети дом може да ти донесе редуциране и преоценка на контактите ти - близко обкръжение или брат/сестра. Това ми се вижда свързано със семейната тема, индикатор на която е Плутон на К4 дом, Слънцето е в 4 дом.
Слънцето упарвлява 11 соларен дом, а куспидата му е върху товята ПФ - каквото и да се случи в работата ти или в работните ти взаимоотношения, ще имаш приятелска подкрепа от хора, които са ти родни или буквално роднини.

Харесва ми соларна Венера на К5 дом. Дали няма да се появи любов? :) В 6 соларен е - човек от ежедневието ти, от работното място.

Позволи си усамотение и поглед навътре, ще ти бъде важно - сол.АСЦ е в 12 дом. Може да почувстваш нужда да прелистиш някоя книга с духовно съдържание или да контактуваш с човек, на когото се доверяваш във възгледите му за живота - МЦ в 9 дом.

Пожелавам ти да намериш своите отговори  :58:



« Последна редакция: Декември 25, 2016, 10:51:04 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1723 -: Декември 27, 2016, 03:09:54 am »
Здрсвейте, бихте ли ми казали какво да очаквам през  и от какъв характер ще са основните събития през идната година, благодаря :) :)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1724 -: Декември 27, 2016, 09:28:20 am »
Здрсвейте, бихте ли ми казали какво да очаквам през  и от какъв характер ще са основните събития през идната година, благодаря :) :)

Тази карта не е особено подходяща за Солар.  :)