Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582462 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #90 -: Февруари 22, 2014, 08:31:22 pm »
Толкова много сте ми написали! Не мога да го осмисля наведнъж, но ще се опитам да ви отговоря.

Не, К8 на натална Венера не показва раздяла! Точно обратното: може да говори за силно привличане към някого, много страст. При теб натална Венера е У2 и У9 и тъй като соларен К8 съвпада с нея, възможно е да получиш наследство или пари от някого, който живее в чужбина или далеч от теб.


Веселине, понеже миналата година имах същото положение, мога да ти потвърдя за силното привличане и страст. До скоро се чувствах обсебена и не можех да го махна това от себе си. Тъкмо си помислих, че съм се освободила, но с повторението на аспекта... не знам, ще видим. Момичетата по-горе определиха раздяла на този аспект в стария солар, това също беше вярно - за обекта на обсебването ми.

Наследства не очаквам, особено пък откъм чужбина... обаче толкова много ме изненадва животът напоследък... единственото, което се сещам, е същият този обект на страст, който изчезна, за да прави пари (с чужбина) уж за нас и не се вясна. Обаче кой да знае, може да имам непознат далечен чичо в Америка, внезапно замилял за хубавите ми очи преди смъртта си.  :012:


Енигма, по това, което ти ми пишеш, имам планове да уча още, но не съм взела твърди решения, още не знам какво ми е нужно. Имам готовност за допълнително квалифициране във връзка с работа/професия. Аз и сега го правя, но на парче с разни курсове и семинари. Другото, което се сетих благодарение на теб - аз имам още една професия, към която искам да се върна след 3-годишно прекъсване и си търся работа и в тази сфера. Все повече енергия влагам, за да намеря такава работа. От новогодишните късмети ми се паднаха професионални успехи и израстване, и аз също имам такова чувство.

За раздвоението между разум и чувства също си права, мисля си, че обектът на моята страст никак не ме заслужава. И откак съм с/без него мисленето ми се измени десет пъти, ама по плутоновски, направо ми разказа играта тази история.

Опозицията на Юпитер и Плутон не мога да я усетя или не мога да я осъзная. Разтрогнатите отношения ми влияят все едно не са разтрогвани. Сигурно заради постоянното ретроградие на лични планети последните месеци. Много премислям отношенията с бивши шефове, гаджета и какви ли не.

У12 и У7 - подводните камъни - много съм чувствителна към тези неща напоследък и постоянно го обсъждам с най-близките. Но това е транзитът на Нептун върху Слънце и той се разигра съвсем буквално, докара ми тайна любовна връзка, но много сериозна, с намерение за ново семейство (У7, а не У5).

Акрукс, имах предвид соларния К8 върху натална Венера, но съм го написала небрежно. Прочетох много внимателно какво ми написа за соларния ИЦ в 12, постоянната самота сигурно от Нептун - вече свикнах с нея, много силно впечатление ми направи това за недоброжелателите, защото знам, че имам един (ама явен, а не таен), и ще внимавам поне да не провокирам. Знаеш ли как се изявава още? Много взе да ме чегърта да проуча повече за миналото на родителите и прародителите, да узная повече неща, да изровя тайни, които влияят на целия род. Долипсваха ми бабите и дядовците, много сънувам, сънувах си кръстника, който е в чужбина и много ми липсва, нищо че не сме били близки житейски, чувствам се много силно свързана с него. Реших да си отделя време и пари и да се поразходя из родните места, да понавестя роднини и т.н. Не знам защо в този момент, но е много силно в мен.

Соларният Плутон в 7 - много си права, искам да си устроя семейния живот, но не виждам как ще стане, нито със законния, нито с незаконния, искам и деца... но това може и да не стане. По-важното е, че навътре в мен ме обзе едно такова пълно спокойствие, ама много издълбоко. Иска ми се да знам какво ще стане, но и да не знам, голяма работа. Венера там ще видим как ще се прояви. Напоследък, може би и заради Юпитер в този солар, контактите ми вървят много гладко, виждам, че хората ме харесват, а в този момент не се чувствам нито обаятелна, нито самоуверена. Венериният възврат тази година ми е много тегав.

Уран дълго време ще ми е в 8 дом и по в средата на дома ще направи опозиция на стелиума и квадрат към Венерата, може би тогава ще има случки. Прави ми впечатление, че съм станала много чувствителна към чуждата смърт, най-вече на непознати. Днес бях на гробище, ама май няма да повторя скоро. А тея неща не ме вълнуват особено по принцип. Аз самата съм умирала бавно и мъчително, била съм в клинична смърт, и смъртта не е някаква мистерия, драма или тема от особен интерес. По принцип съм спокойна към смъртите, всички ще си минем по реда и нищо човешко няма да ни пропусне, сега се страхувам да не загубя информация, която е ценна за мен (не знам защо всяка информация, свързана с миналото ми/на близки) е ценна. По-скоро някакви недовършени неща в мен самата ми тежат, неразрешено минало. И наистина ще ходя скоро по провинцията.

Впечатлена съм от това, как си се справила покрай смъртта на баба ти и земетресението! Явно имаш много силна психика. Ти имаше Плутон на АЦ, нали? Някой път трябва да те разпитам за този аспект, как се преживява натално. Поколението, родено в 60-те, много силно присъства в живота ми - почти всички приятели, колеги, контакти, любови - те са с девешки плутони, които се мотаят около моя АЦ и това са хората, които най-силно ме привличат, впечатляват и имам много сериозни и дълбоки отношения с тях, както и променят мисленето и живота ми. Чуждите Плутони там знам как действат, но наталната позиция не ми е много ясна.

Стреличке, чакам този северен възел сега да ми остърже стелиума и да видим какво ще стане. Майка ми твърди, че часът на раждане ми е абсолютно точен, тя като че да е знаела, че ражда любител астролог! Темите за връщане и разчистване с родата, написах по-горе. Всичко, което пишеш надолу, е съвсем вярно. Темите по 8 дом са ми много акцентирани тази година, до скоро си мислех, че ще се проявят във вид на бременност, но сега не съм толкова сигурна, каквото дойде обаче. :) Слънчевото затъмнение април върху Плутон, пък и върху соларния Марс, чакам да го видя.

Благодаря ви от сърце на всички за вниманието и старанието!  :-* Надявам се да мога и аз да съм ви полезна по някакъв начин.




strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #91 -: Февруари 22, 2014, 09:35:50 pm »
Слънчевото затъмнение април върху Плутон, пък и върху соларния Марс, чакам да го видя.

СЗ през април съчетано с марсов възврат два пъти заради ретроградието на марс  през това време ще акцентира дълго време/март-май/ наталният ти съвпад марс-сатурн-плутон във везни

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #92 -: Февруари 22, 2014, 10:42:32 pm »
Да, може би за първи път ще го изживея по-обособено и осъзнато и ще науча повече за това как действа.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #93 -: Март 02, 2014, 06:13:12 pm »
Вече е в сила новият ми солар. Още миналата година питах за него, защото съвпада на Марс, Луна и СЛВ ми се струва доста значим. А и по натал Слънцето и Венерата ми са на максимално разстояние в различни знаци, но между тях е СЛВ. При мен възела винаги е бил указание за важни периоди или за навлизане на ключови хора в живота ми.
За да не правя описания по картинка, слагам картата.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #94 -: Март 03, 2014, 03:50:28 pm »
Веско, благодаря. Пусках картата през телефона и като я изрязвах се замаза, не знам защо. Ще пробвам да пусна по-четивна малко по-късно.
Хич не ми хареса и на мен този Сатурн в 6 соларен дом. Добре, че по транзити, прогресии и дирекции не е засегнат шести дом и може солара да се прояви само с нови навици и режим. Поне се надявам...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #95 -: Март 03, 2014, 07:16:27 pm »
Хич не ми хареса и на мен този Сатурн в 6 соларен дом. Добре, че по транзити, прогресии и дирекции не е засегнат шести дом и може солара да се прояви само с нови навици и режим. Поне се надявам...
сол Сатурн в сол 6д дава повече ежедневни задължения и отговорности в работата
или много и тежка ,стресова работа с неадекватно на отговорностите -заплащане

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #96 -: Март 03, 2014, 08:00:00 pm »
Слагам си новият солар и ако някой има на сърце, моля да каже две думи  :-*.

Хареса ми Сатурна в 1-ви соларен - белким позаслабна малко  :57:. В общи линии все хубави неща виждам из вътре, ама съм позагубила тренинг с астрологията, че отдавна не съм и отдавала нужното внимание...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #97 -: Март 03, 2014, 08:03:35 pm »

Хареса ми Сатурна в 1-ви соларен - белким позаслабна малко  :

ако станеш баба със сигурност

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #98 -: Март 03, 2014, 08:13:37 pm »
Sans changements! :)

Планираш ли пътуване в чужбина?
De omnibus dubitandum est

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #99 -: Март 03, 2014, 08:31:27 pm »
Стреличке,
пу удари се по устата  :012:! Каква баба те е патила - децата ученици още.

Дианка,
не планирам нищо чужбинско, освен да забърша чужбински мъж  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #100 -: Март 03, 2014, 08:50:24 pm »
Аркрукс, хареса ми предположението  :012:!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #101 -: Март 03, 2014, 09:42:02 pm »
Благодаря ви момичета и момче  :38: :-*...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #102 -: Март 03, 2014, 10:44:42 pm »
На мен ми се чини да имаш работа с ремонт, промяна в дома, или уреждане на имуществени въпроси. Смяна на работа? Квадратурата на марс и сатурн е малко тегавичка, в натала са ти в тригон-хубаво умница си, ама сега- квадрат във фиксирани знаци, имай го предвид. Освен сатурн да ти задълбочи концентрацията при "излизанията" ти, заради 9 дом и усещането за цел-заради управлението му на 11 дом-промяна в целите и проектите-годишните, малко трудности. Да не се подаваш на вкисване заради него. Луна опозиция марс-спорове с гаджета и деца, и това е място на промени през годината, овенската луна е съвсем друга бира от рождената рачева, Или-домашните ти задължения, от една страна, и деловата ти активност, от друга-искат приспособяване, за да вървят заедно. Алтернативата е -или директно "заявяване" не себе си и отстояване по овенски, или трупане и премълчаване на гнева. Внимавай за кражба, наистина много неща се въртят около финансите ти през годината. Нещо като финансова операция  от рента, наследство заради добруването на децата ти?
Този марс може ли да се тълкува като подмолна дейност след стари вражди, партньорства? Много хлъзгав този 12 дом/комшии,съседи, познати, ежедневно обкръжение/, а марс идва от 3 рожден дом, може би е добре по-малко да приказваш, особено ако си гневна. :72: И-добре е да се въздържаш от даване на заеми.
Юпитер ти прави тригон със слънцето, не дава ли нещо хубаво като реализация? Заради юпитер- предпазена си от сериозни неприятности, нещо като ангел-хранител през годината O:-)
Може да работиш вкъщи, ако досега не си го правила заради нептун, от 10 натален в 4 сол./1 радикс.
Вдъхновение и новаторство в творческите ти изяви. Хирон как го усещаш, слънцето ти поначало е включено....
« Последна редакция: Март 03, 2014, 11:05:05 pm от enigma »

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #103 -: Март 03, 2014, 10:59:34 pm »
Ми има планове за дребни ремонти из къщи - то нещо нормално. Другите неща ще ги видим. Хирон никак не го усещам - той по тънката лайсна се плъзга  :012:... Трябва да помисля над това, но вече ми е толкова отвеяно, че ще трябва утре на бистра глава да го чета пак  :57:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #104 -: Март 11, 2014, 04:33:33 pm »
Имам питанки по предсказателните методи при смяна на местожителство, примерно, рожденния ден е на 20 септември, а на 7 октомври лицето заминава в чужбина на работа (за поне 3-4 месеца). В този случай:

- солара се построява наново, ама това наново какво означава? датата на възвръщането пак е РД, но мястото вече е променено? - така не ми се връзва много

- при транзити и прогресии предполагам не оказва значение, или .... ???? нещо ми се губи

- при възвръщането на другите планети предполагам пак ще окаже влияние.