Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583581 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1830 -: Февруари 12, 2017, 03:18:49 pm »
Не виждам какъв е смисълът от затриване на данни, едва ли някой има свободно време да върти карти, та да познава възрастта на питащия.
Голяма анонимност, голямо нещо. И без това " гаданията" са от пръв поглед, за 2-3 минути.
Един въпрос- има ли значение, когато соларната Луна е в по- специфичен градус, конкретно съвпад с Регул , или това е от значение само за натала?
мисля ако наталната е съвпад регул,активирана влияе,ама соларната мисля,че не,освен като последен   - анаретен,критичен градус,особенно Луна е като  преди новолуние,невидима,като хеката,пасивна,затормозена и немощна ,натрупала е много опит,но е изразходила цялата си енергия и няма пауър и ингреса й е като новолуние изгаря и зарежда за нови опитности
преди регул беше 30 гр.Лъв,сега го водят в 1 гр . Дева, първи анаретен е желания бол,възможности няма
и аз все си казвам ,да не гледам карти с изтрити данни,но това ми е уроче,повече да не го правя  :08:
« Последна редакция: Февруари 12, 2017, 03:37:59 pm от strelicka »

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1831 -: Февруари 12, 2017, 04:18:09 pm »
Прикачам солар, който започва при мен след 5 дни. Моля да хвърлите едно око.  Виждам няколко актуални теми, но когато става дума за мен самата, не съм от голяма полза. Благодаря предварително

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1832 -: Февруари 12, 2017, 05:21:07 pm »
Не виждам какъв е смисълът от затриване на данни, едва ли някой има свободно време да върти карти, та да познава възрастта на питащия.
Голяма анонимност, голямо нещо. И без това " гаданията" са от пръв поглед, за 2-3 минути.

Въпрос на личен избор е дали ще се посочат рождените данни или не, но аз също смятам, че след като се иска мнение и съвет от някого, е добре да се даде пълна информация по дадена карта. :) Не знаем социалния статус на питащия, семейното му положение, възрастта ... Не хвърляме боб, все пак и не сме на изпит кой колко ще познае :)

Ако се отиде на консултация при астролог, предполагам, че се задават въпроси върху всички тези неща, за да се ориентира в реалната обстановка от живота на чвека, който стои срещу него.

Затова, като се трият данните, ще се получават и нелепи  предположения и предсказания :) А не всеки има желание да пита на лични за тях - колкото информация сте дали вие, толкова и ще получите насреща. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1833 -: Февруари 12, 2017, 05:56:01 pm »
Селена, като теми "виждам" партньорство и дискретни емоционални отношения.
Възможно ли е, ако имаш деца, те, да заминат/напуснат родния дом?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1834 -: Февруари 12, 2017, 06:37:22 pm »
Данните се трият може би, за да не се възползва някой друг от тях, някой скрит потребител, който само чете и се опитва да намери повече информация за другите. Има ги всякакви, така че няма какво да се учудвате.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1835 -: Февруари 12, 2017, 07:06:38 pm »
Селена, ако работиш, ти предстои оживление в работата - контакти с чужбина, чужденци и доходи от тях - сол. АСЦ в 9 дом, съвпад на Меркурий,У1/2/10, и Венера, У3/9, в 6 натален/ 10 соларен дом и съвпад на Юпитер с наталун Уран в натален 2, сол 6 дом. Очаквам да навлезе нещо ново по отношение на работата  - сол МЦ е в съвпад с Вертекс.

Чужбинската тема може да касае и децата ти, ако ги имаш, както е написала и Уран - сол 9 дом изцяло в 5 натален и 9-ти от 5-и натален е 1-ви, обхванат изцяло от 5 соларен дом.

Раздвижване и по осмодомните теми, но там ще бъде докосната стара рана или проблем - сол.Марс е в съвпад с натален Хирон.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1836 -: Февруари 12, 2017, 09:55:45 pm »
Благодаря за коментарите. 9 домните теми са наистина на дневен ред, но ми е трудно да преценя в каква посока може да тръгнат нещата. Може би беше редно да дам повече информация
1. Надявам се на развитие и подписване на два международни договора. Всичко обаче се влачи вече 1 година
2. Възможно е да имам бракоразводно дело. С мъжът ми живеем разделени от 1,5 год. Не мисля, че ще се оправи нещо между нас. Все още цикля по този въпрос и не съм отворила сърцето си към нови емоции. Надявам се все пак да се появи  нова и събуждаща емоция от гадния сън
3. Синът ми е за първа година студент, но не мисля че иска да напуска страната, така че тази част вероятно отпада като вариант

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1837 -: Февруари 13, 2017, 11:44:26 am »
Прикачам солар, който започва при мен след 5 дни. Моля да хвърлите едно око.  Виждам няколко актуални теми, но когато става дума за мен самата, не съм от голяма полза. Благодаря предварително
Селена ,солара 2017-2018 г.

 по точка  2  -
твърде вероятно е ти да  подадеш иск за бракоразвдно дело
сол.Асц. Телец в 9 дом каре Слънце,брачен партньор,сол.Дсц. на К4 край на партньорски отношения
сол.Нептун У7 съвпад Меркурий У1,10 в 7 дом в каре към Сатурн У5,показва забавяне,пречки за окончателни действия,заради дете
сол.Меркурий съвпад Венера съ У9,3, диспозитор на сол.асц.- показва,че ти ще направиш първи крачки в посока на окончателност –сол.Юпитер също като У7 върху нат.Уран-освобождаване от брачна обвързаност,
финансово-имотни делби сол.у9 сатурн в 8 сол.,4 нат. +сол.плутон у сол.7 в 9 върху нат.СЛВ в 5 в полза на детето
на 26 февруари Сл.З на Дсц.
на 7 август ЛЗ  савпад Венера Усол.асц. и съ У9
на 21 август ще има пълно Сл. Затъмнение в 28,53 Лъв,12 д. в опозе на нат.Слънце 
сол.Нептун У7 съвпад Меркурий У1,10 в 7 дом
профекционен у на годината е  Марс у9 +
сол.асц. в 9 – тук са и съд.дела и международните договори
 
по т.1-

сол.асц.на мс +сол.мс к6 говори за успехи в работата
сол .Сатурн у9сол. в 8 сол.тригон уран у10 сол,секстил Юпитер У8 сол.в 6 сол.+сол у7 бизнес партньорства Плутон в 9 сол съвпад СЛВ
сол. Сатурн усол.9 е в стрелец,променлив ,свързан също с 9 межд.довори,а плутон у7в 9 в кардинален и в каре сол.юпитер и уран –промени ,който августовското Сл.З в тригон към сол.Сатурн ще финализира т.1 и т2 с определена окончателност
така или иначе до 9 юни -юпитер е ретро и не е ок за подписване на международни договори,в ,които не искаш да има промени след това и да са дълготрайни,а до края на август юпи излиза от ретро сянката си,предстой и ретро меркурий,ретро венера- свързана с преговори,съглашения и бизнес/лични партньорства,по време на ретро венера е възможно бившия да направи опит да се върне при теб/4 март-15 април/

необходимо е потвърждение и от сд,прогресии за такива важни неща

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1838 -: Февруари 13, 2017, 02:03:34 pm »
Благодаря за коментарите. 9 домните теми са наистина на дневен ред, но ми е трудно да преценя в каква посока може да тръгнат нещата. Може би беше редно да дам повече информация
1. Надявам се на развитие и подписване на два международни договора. Всичко обаче се влачи вече 1 година
2. Възможно е да имам бракоразводно дело. С мъжът ми живеем разделени от 1,5 год. Не мисля, че ще се оправи нещо между нас. Все още цикля по този въпрос и не съм отворила сърцето си към нови емоции. Надявам се все пак да се появи  нова и събуждаща емоция от гадния сън
3. Синът ми е за първа година студент, но не мисля че иска да напуска страната, така че тази част вероятно отпада като вариант

По т.1 съм написала :)
По т.3 - това, което виждам по 1/9 дом, е вероятно да се отнася до сина ти :)
По т.2 ще пиша по-късно. Мога да споделя личен опит за Нептун през 7 дом. При мен той също то управлява.
« Последна редакция: Февруари 13, 2017, 08:01:08 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1839 -: Февруари 13, 2017, 03:09:33 pm »
Напук на злите пророчества, беше година без особени сътресения и проблеми.
Значи да не се плашим от Плутон в соларен 12-ти дом  :)
 Нали го имам натално в този дом, с това успокоявам тези, които го имат соларно през годината.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1840 -: Февруари 13, 2017, 04:33:21 pm »
Пълнолуние в солара? Моят наближава и ще го пусна, но по принцип питам? :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Selena

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1841 -: Февруари 13, 2017, 07:31:49 pm »
Отново благодаря за усилията. Дори предположението, че "бившия" може да прави опити да се прибира по време на ретроградието на Венера ме накара да се усмихна, защото ние на предната такава (лято 2015) се разделихме. Както и да е. Не вярвам на такава проява точно в нашия случай, но пък ще дам ОВ за всички събития през годината. Смятам, че всеки тук трябва да го прави, защото иначе упражненията стават безсмислени. И да, ще бъдат полезни и още съвети по т.2, защото очевидно това е болната ми тема

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1842 -: Февруари 13, 2017, 08:35:44 pm »
Пълнолуние в солара? Моят наближава и ще го пусна, но по принцип питам? :)
в актуалния солар съм с Новолуние, което е в 4-ти соларен и 2-ри натален

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1843 -: Февруари 13, 2017, 10:05:35 pm »
Товае бъдещото внуче и продължението на генофонда :)

ММ има новолуние в съвпад с Уран и нат.Слънце в 7 сол. дом. Вероятно ще има нов бизнес договор :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1844 -: Февруари 14, 2017, 12:18:26 pm »
Товае бъдещото внуче и продължението на генофонда :)

ММ има новолуние в съвпад с Уран и нат.Слънце в 7 сол. дом. Вероятно ще има нов бизнес договор :)
То е ясно, че е в съвпад Слънце, щом е Новолуние, а в сол 7д- може да има нов съдружник, нещо ново в партньорствата, с този Уран дано не се изкуши да те смени и отработи аспекта само в бизнеса