Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583484 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1845 -: Февруари 14, 2017, 06:09:13 pm »
Значи да не се плашим от Плутон в соларен 12-ти дом  :)
 Нали го имам натално в този дом, с това успокоявам тези, които го имат соларно през годината.
При мен така се получи.
Не е било всичко цветя и рози, но щом сме живи и здрави, финансово добре, какво да се оплаквам?
Слагам новия си солар, и тук няма спасение от 12-ти, но каквото- такова.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1846 -: Февруари 14, 2017, 08:12:01 pm »
Слагам новия си солар, и тук няма спасение от 12-ти, но каквото- такова.
разликата е, че в предишния солар Плутон беше в 12д, а тук сол. АСЦ- каквото и да е имало по 12д преди е било следствие от външни обстоятелства, а в настоящия случай ще е твой избор да бъдеш по-прикрита, водиш изолиран живот, а може просто да показва дейност, свързана с чужбина, с морска страна, дори да е пътуване за развлечение, това ще е акцентирано , друг акцент е домът- разходи, грижи - сол. Луна У2 на сол. Иц опозиция на Слънце У4- ще има някакво приключване, може да смениш дом, населено място

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1847 -: Февруари 14, 2017, 08:57:48 pm »
Благодаря!
Идея нямаш колко си права, за пътуването, което задължително ще е на море и вероятно остров като почивка- така ми се ще да избягам за седмица .От месеци само това ми е в главата, но с тия нерешителни приятелки нищо не става лесно.
Другото- смяна на дом едва ли ще стане, макар много да ми се иска да разполагам с едно двустайно китно апартаментче вместо сегашните 150 квадрата, които вече имат нужда от солидни капиталовложения за ремонт, а не ми се ще да влагам пари в неизползваемо жилищно пространство. Много се колебая по въпроса, напролет ще решавам дали да се охарчвам или да изчаквам.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1848 -: Февруари 15, 2017, 08:11:09 pm »
Здравейте  :-*  Който има възможност да погледне картата ми, разбира се...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1849 -: Февруари 15, 2017, 08:44:11 pm »
При мен така се получи.
Не е било всичко цветя и рози, но щом сме живи и здрави, финансово добре, какво да се оплаквам?
Слагам новия си солар, и тук няма спасение от 12-ти, но каквото- такова.
Може да харчиш пари за жилище или ремонти. Възможни служебни романси. Ще сбъднеш някакво желание вързано с професионалната ти сфера. Може да постъпиш на работа в по- голяма организация.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1850 -: Февруари 15, 2017, 08:46:59 pm »
При gerivas тематиката е сходна. /погледнах, за да се уверя, че не гледам една и съща карта/ Ще имаш възможност да заявиш себе си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1851 -: Февруари 16, 2017, 03:50:54 pm »
Здравейте  :-* Имам само една молба към вас... Който има възможност да погледне картата ми, разбира се... Ще има ли промяна в работата? Психически и физически не издържам вече...Вече 8 ми ден карам 14 часова смяна всеки ден и не мага да си видя детето.. Изобщо  ???
понеже питаш конкретно за работата- в солара има указания за нарастване на задълженията- работни и ежедневни, поемане на отговорност в работата, но и измами, интриги на професионалното поприще
извън работата- сбъдване на мечти и идеи, нови приятелства, ще действаш в екип през годината, която ще е значима и запомняща се със събитие, което ще чертае пътя занапред-
дали няма да е поява на дете и/или брак със сол Юпитер У7 съУ10 в сол 5д.?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1852 -: Февруари 16, 2017, 05:00:55 pm »
Да дам коментар и по Солара за миналата година ...

Трети дом: Плутон , Венера , Меркурий , започнах да уча допълнителна специализация , свързана от една страна с работата ми, от друга с хобито ми ( Венера все пак е там), дай боже сега Март да приключа с последния изпит.

Четвърти дом ... Слънце , точен квадрат Марс ... тежки четвъртодомни теми ... Мaйка ми много тежко се разболя , имаме напредък с лечението , но се отказа от страх от операцията, която беше много важна ... дано тази година се съгласи и нещата минат успешно ... Доста разочарования по 4-ти дом ...Довърших апартамента в София и го оставих на сестра ми . Ремонта много ме изтормози финансово ...естетвено сам си го платих пак ... от първата до последната стотинка ...

Уран управител 4-ти в 6 ти дом , фирмата, в  която работя обяви , че ще закрива постепенно дейността си т.e. 2017 или ще трябва да сменя работата си или да остана без такава

Марса в Първи дом даде много активност през годината и успях да се справя много добре в работата си ( нещо , което Акрукс  предсказа )...
Юпитер в 11 -ти нищо не даде , цялата година я изкарах в самота .Приятели нямаха време за мен. Интимности никакви не е имало през годината
« Последна редакция: Февруари 16, 2017, 05:02:47 pm от greg07 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1853 -: Февруари 16, 2017, 05:14:49 pm »
Грег, моето Слънце в настоящия солар е разположено по същия начин- в 4-ти соларен на два градуса от Иц, само че е У2
според мен болестта на майка ти е от сол. Луна квадрат нат. Плутон и квадрата на сол Сатурн У4 към нат. Луна

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1854 -: Февруари 16, 2017, 05:36:05 pm »
Да вярно е че Соларната Луна, квадратира наталния Плутон ... нея я диагностицираха при втори квадрат на Сатурн към натална Луна, не мина без събития за съжаление ...
Интересно, че Юпитер управител 5-ти тригон Стелиума в Козирог и по-специално Венерата управител 7-ми очаквах приятни запознанства , нищо подобно ... повечето ми приятели се отдръпнаха от мен майка като се разболя , а най-добрият ми приятел , даже не дойде на партито за рождения ми ден , щото според думите му имал ''други планове'' за вечерта.
Хубавите моменти през годината главно аз си ги създавах :) поне не ми липсваха и те
Въпреки трудностите не мога да кажа , че е било много негативна година ... все пак успях лятото да се прибера до Бургас ( нещо , което не се беше случвало 4 години )

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1855 -: Февруари 16, 2017, 05:40:58 pm »
Акрукс , много те моля ако можеш да погледнеш Солара ми за тази година ... имам и своите идеи за него , но искам да казвам , за да не повлияя на мнението ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1856 -: Февруари 16, 2017, 06:00:31 pm »
Акрукс , много те моля ако можеш да погледнеш Солара ми за тази година ... имам и своите идеи за него , но искам да казвам , за да не повлияя на мнението ти.
на дневен ред ще са партньорствата- лични или делови

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1857 -: Февруари 16, 2017, 06:03:55 pm »
Това е много хубаво , дай боже :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1858 -: Февруари 16, 2017, 06:07:51 pm »
Грег, мисля , че Луната като сигнификатор на майката показва, че борбата ще продължи и доста средства ще бъдат хвърлени там.
Финансови въпроси ще те вълнуват през годината, партньорствата няма да вървят гладко.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1859 -: Февруари 16, 2017, 06:11:31 pm »
Преполагам заради опозицията на Сатурн към наталната Луна ... и квадрат към Марс/Венера ... иначе е вярно , честно казано само здравето на майка ми ме интересува , може би и за това никой повече не се интересува от мен .. Енергията ми е концентрирана повече върху семейството отколкото към външна среда, така си го обяснявам ..
Иначе разочарованията в Личния живот не ме изненадват ... НАтално имам НЕптун квадрат Венера/ Марс , какво да очаквам ...

Мерси  Акрукс и Корея