Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582282 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1875 -: Февруари 18, 2017, 01:45:34 pm »
Да, профекционен АСЦ в Телец, управител Венера.

Ако няма планета в наталния дом с връх в телец
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1876 -: Февруари 18, 2017, 02:27:29 pm »
Сега се зачетох в темата с профекциите и имам питане. Щом работим по равнодомна система, тогава не съм ли с профекционен у на годината Венера, а не марс у9??
да, имаш проф. АСЦ в телец от вчера и годишен у-л Венера в проф. 10д

сол Мс съвпада с Мс по профекция, тъй че кариера, статус са двойно подчертани за годината, както и акцентите по 9д по профекция и солар- сол. АСЦ в нат. 9д
« Последна редакция: Февруари 18, 2017, 02:33:18 pm от akruks »

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1877 -: Февруари 22, 2017, 10:55:51 pm »
Здравейте и от мен! Днес започва новият ми солар за 2017/2018. Прекрасният Юпитер- Управител на соларния АС и наталния 9 е в 9соларен  - наистина ме чака година, изпълнена с възможности за обучение и личностно развитие.Гадното е, че е ретро, но каквото сабя покаже... Ако някой има време и желание моля да изкаже мнение. Искам да попитам дали някой може да ми каже какво означава Сатурн в 12 соларен и 9ти натален и значението на соларна луна в Соларен 1ви дом?

Поздрави на всички

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1878 -: Февруари 23, 2017, 12:10:11 pm »
Здравейте и от мен! Днес започва новият ми солар за 2017/2018. Прекрасният Юпитер- Управител на соларния АС и наталния 9 е в 9соларен  - наистина ме чака година, изпълнена с възможности за обучение и личностно развитие.
Честит Рожден Ден!
Юпитер не само е в сол9д, а е на сол МС и наистина годиата ще е успешна за твоите житейски цели, които си поставиш/ла. Плутон в сол. 1д ще ти дава сила да преодолееш всичко, което ти се изпречи на пътя, а пречките може да са от емоционален характер, свързани с партньорствата.
Сатурн не само е в сол 12д, а съвпада с Асц на солара, където е У2 и съУ1- може да си затруднена финансово или да заделяш пари, по-бавно да реализираш нещата, свързани с личен напредък и израстване, но хубавите и стабилни неща се изпълнявят бавно.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1879 -: Февруари 23, 2017, 12:21:57 pm »
Чудех се дали да си сложа скучния солар. Само оста 3/9 дом изглежда по-раздвижена, но с това Слънце в 6-ти соларен дом комуникацията, пътувания, обучение и т.н. - всичко ще е служебно (може и тегаво). Или пък ще започна здравословен начин на живот - нов режим, тренировки и т.н. По-добре танци.

Слагам го. Ако някой има желание да се изкаже, благодаря.
« Последна редакция: Февруари 25, 2017, 10:58:54 pm от Mirabella »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1880 -: Февруари 23, 2017, 12:44:11 pm »
Чудех се дали да си сложа скучния солар. Само оста 3/9 дом изглежда по-раздвижена, но с това Слънце в 6-ти соларен дом комуникацията, пътувания, обучение и т.н. - всичко ще е служебно (може и тегаво). Или пък ще започна здравословен начин на живот - нов режим, тренировки и т.н. По-добре танци.
с този сол.12 в 6-ти може да работиш "на ползу роду" , дано е спа-процедури на море, покрай Слънцето в сол 6д.  :)
Плутон в сол. 5д може да те изкуши да унищожиш твои творби, ако се занимаваш с вид творчество
промяна на населено място или някой от родителите може да отпътува зад граница
важни ще са ти партньорските взаимоотношения през годината, покрай сол. АСЦ в 7д, като това ще върви заедно с ежедневните задължения, изкарването на пари и желание за израстване, макар и не изявено, тъй като Меркурий е диспозитор на заключен знак в сол. 10д
самите партньори- може да е нежна и поетична душа, както и изкусен манипулатор, така че умната- пази се да не останеш излъгана и с разбито сърце, като цяло се пази- здраве, нерви, престиж

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1881 -: Февруари 23, 2017, 01:44:31 pm »
Как тълкувате сол.АСЦ съвпад натален Плутон?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1882 -: Февруари 23, 2017, 02:03:23 pm »
Как тълкувате сол.АСЦ съвпад натален Плутон?
зависи в кой соларен дом попада и управлява

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1883 -: Февруари 23, 2017, 02:10:33 pm »
Как тълкувате сол.АСЦ съвпад натален Плутон?

Темите на дома придобиват особена значимост, Плутон генерира голямо количество енергия. Докато Сатурн и Нептун отнемат енергия. Може да бъде и емоционално по-напрегната година, наталният дом ще покаже къде е фокусът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1884 -: Февруари 23, 2017, 02:53:04 pm »
Благодаря ви!
//нат.Плутон е в 6-ти, сУ го, Скорпион е интерсептиран.
сол. Плутон е във 2-ри сол.(в/у нат. Сатурн) и прави точен секстил с нат. Плутон/сол. АСЦ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1885 -: Февруари 23, 2017, 03:04:15 pm »
Благодаря ви!
//нат.Плутон е в 6-ти, сУ го, Скорпион е интерсептиран.
сол. Плутон е във 2-ри сол.(в/у нат. Сатурн) и прави точен секстил с нат. Плутон/сол. АСЦ.
ох, толкова съм отнесена днес, прочела съм, че питаш за сол. Плутон на сол. АСЦ, а то било сол. АСц върху нат. Плутон- лично аз не го тълкувам
там, където чета, се гледат куспидите на солара в кои домове на натала попадат, соларни планети в домове от солара, за някои пише как се тълкува при връзка с определени натални планети
« Последна редакция: Февруари 23, 2017, 03:48:31 pm от akruks »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1886 -: Февруари 23, 2017, 03:34:45 pm »
Благодаря ти, Акрукс!
Хареса ми това с морето. :-*

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1887 -: Февруари 23, 2017, 04:08:45 pm »
Благодаря ти, Акрукс!  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1888 -: Март 04, 2017, 08:37:26 pm »
Давам ОВ по солара от миналата година. Качвам картата и коментарите ви.

лун. Венера У7 е в лун 3д, лун МС в 7д, а лун АСЦ в 10д, лун Слънце У10 в лун 4д, лун Луна в лун 10д до МС- имаш показания за брак през годината, дом няма да купиш, няма и как да се случи със сол Сатурн в сол 2д,  но мъж в дома ти може да влезе  :)
В годината, когато заминах да работп в испания имах абсолютно същото разположение на сол. 3-ти/9-ти дом, заминах при мъжа си там и изкарах хубави пари за близо 4мес., но моят сол АСЦ тогава е бил в 11д, докато при теб е в 10д и промяна на статуса ще имаш в личен план. Сол. Марс У2 , У6 в сол 1д- ще си активна по отношение изкарване на пари от работа.

Акрукс, всичко което си писала, стана с изключение на брака. Имах и пътувания в чужбина. Много кратко и точно си видяла акцентите за годината.


А мама как е със здравето? Май ще прави равносметки и промени по отношение на здравните си разбирания. На повърхността може да излязат скрити неща от миналото, които да касаят навиците й.

Ема, ти си хванала другите две важни линии. Здравето на майка не се промени, но баба почина, а за мен тя беше моята майка. За моите здравни разбирания - също в десятката.


Качвам започналия солар за 2017 г. Според мен е малко тежък. Такова припокриване с наталните оси имах през 2013 г., която беше много трудна, но и с изстрадани позитивни промени. Марса в сходящ тригон с У1 - Сатурн, и в съвпад с Луната ми харесва. Ще имам хъс и усилията ми ще дадат плодове.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1889 -: Март 04, 2017, 09:32:10 pm »
Качвам започналия солар за 2017 г. Според мен е малко тежък. Такова припокриване с наталните оси имах през 2013 г., която беше много трудна, но и с изстрадани позитивни промени. Марса в сходящ тригон с У1 - Сатурн, и в съвпад с Луната ми харесва. Ще имам хъс и усилията ми ще дадат плодове.
Плутон в 1д внася промени и трансформация в личен план, но също така дава сили да преодолееш всичко, което ти се изпречи на пътя. Единствено Сатурн в 12д не е добре, но пък имаш Юпитер на МС, макар и ретро си е голямото щастие, но в опозиция с наталния може да харчиш прекомерно, не по джоба- Нептун в сол 2д. показва илюзии относно финансовото състояние.