Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583429 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1965 -: Април 24, 2017, 10:18:57 pm »
Месалина ! Мога и да си говоря сама-не за първи път, но не ми се прави на задкулисен гуру- месия .Ако имаш и шъ даваш окултно знание-дай! Не с пресекулки и мълчание !Дела и документи-какви са тия щуротии -прогресивен сол иц! примерно и дай доказателство със своята карта, щом каза че работи. Много компетентни астролози и нито един спрямо собствената карта-любимо ми е-акъл имаме даваме-уж, а собсвеният ни ороскоп -живот у коня у ряката.. Та със сълзи на очи чакам доказателство, че астрологията работи .Не обичам да си губя времето, а се оказа че времето отредено на астрологията е най-загубеното в живота ми. Моля, надявам се, че не е така все пак. Та какво за тоя сидерален прогрес, Моля!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1966 -: Април 24, 2017, 10:22:33 pm »
Тя го е написала по-горе и всеки може да провери за себе си и да си прецени :)

Движението на соларните оси. 1градус =4 дни. За един месец 7,5 ,за два месеца 15 и така нататък. Стига между 82-90 градуса за една година.
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1967 -: Април 24, 2017, 10:27:15 pm »
Адвокатке шаран-туй съм го чела още преди, а с каква доказателствена житейска практика е подкрепено въпросното твърдение?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1968 -: Април 24, 2017, 10:30:23 pm »
Аз бих проверила при себе си - дали и как работи. А не да чакам някой "непознат" да ми разказва легенди за себе си  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1969 -: Април 24, 2017, 10:52:30 pm »
Всъщност, благодарна съм, че вече не се вързвам на акъла на всяка прелитаща муха, въпреки че, продължавам да съм открита и да търся, но почти всички системи не работят, а ако условието на задачата е все пак да го нагласим и изровим отнякъде -не признавам! Астрологията трябва да не е тото, защото то не помага за бъдещо планиране, а стъкмистиката на миналото не ме интересува-минало мъртво -винаги може да бъде нагласено и от най-начинаещият. Бъдеще, дайте ми ключът за бъдещето! и дори настоящето -тия умирачки на други помени  :012:

Кои са работещите ?- щом почти всички не работят. :29:

В теб е ! Ама си сложила нещо в ключалката и ключа не влиза май. :012:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1970 -: Април 24, 2017, 10:55:30 pm »
Аз бих проверила при себе си - дали и как работи. А не да чакам някой "непознат" да ми разказва легенди за себе си  :29:

Правилно! Затова предложих да се провери. ;)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1971 -: Април 24, 2017, 10:56:45 pm »
Адвокатке шаран-туй съм го чела още преди, а с каква доказателствена житейска практика е подкрепено въпросното твърдение?

Провери ! може и при теб да проработи. :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1972 -: Април 24, 2017, 11:42:42 pm »
Разбира се, че съм проверила но в моята джунгла маймунското стадно съзнание не работи, въпреки че обичам да слушам легенди и приказки от непознати и да се любувам на красиви! непознати.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1973 -: Април 24, 2017, 11:49:39 pm »
Ключът не е в Хирон и не е в Сатурн, а в Хеката и го знам от един сън ,а не хороскоп ! И не, нищо няма в ключалката ,освен огнен дъх и друго измерение зад прага. Не ми е запушена с хартийка ключалката според астропсихологията и експерименталната астрология  :012:

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1974 -: Април 24, 2017, 11:50:45 pm »
Разбира се, че съм проверила но в моята джунгла маймунското стадно съзнание не работи, въпреки че обичам да слушам легенди и приказки от непознати и да се любувам на красиви! непознати.

аз пак да питам , каза ,че  "но почти всички системи не работят," .
значи има ли работещи - кои?

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1975 -: Април 24, 2017, 11:52:22 pm »
Ключът не е в Хирон и не е в Сатурн, а в Хеката и го знам от един сън ,а не хороскоп ! И не, нищо няма в ключалката ,освен огнен дъх и друго измерение зад прага. Не ми е запушена с хартийка ключалката според астропсихологията и експерименталната астрология  :012:

 :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1976 -: Април 24, 2017, 11:57:54 pm »
На кривите ракети астрологията им е крива, не могат да се задоволят само с кривия космос.  :29: :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1977 -: Април 24, 2017, 11:58:48 pm »
Вероято съм го казала, за да не звучи напълно заклеймяващо. Не ме разбирайте грешно, аз не съм тук, за да опровергавам астрологията-напротив искам да вярвам  :012: но при мен нещо не са по предписанията.. Затова обикновено мълча! защото не искам да си чеша езика с клишета и локуми и на драго сърце бих споделила истина, факт потвърждаващ дъвканото навсякъде .Но не мога да се заблуждавам. Всеки път с надежда проверявам техниките, но съм от друго вибраторно ниво и не важат за мен! 

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1978 -: Април 25, 2017, 12:03:32 am »
Вероято съм го казала, за да не звучи напълно заклеймяващо. Не ме разбирайте грешно, аз не съм тук, за да опровергавам астрологията-напротив искам да вярвам  :012: но при мен нещо не са по предписанията.. Затова обикновено мълча! защото не искам да си чеша езика с клишета и локуми и на драго сърце бих споделила истина, факт потвърждаващ дъвканото навсякъде .Но не мога да се заблуждавам. Всеки път с надежда проверявам техниките, но съм от друго вибраторно ниво и не важат за мен!

а ректификация правила ли си?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1979 -: Април 25, 2017, 12:34:38 am »
Всеки ден ! А ти Месалина риторика при Аристотел и мадам Помпадур ли сте учил а -отговаряте винаги на въпроса с въпрос, избягвате отговор приплъзвайки се в сенките на анонимността. Питате, но не казвате- месианска мания ли имате или сте на тайна мисия? Все пак ,въпреки, че доста Ви харесвам енергийно, изотзадзе скритият Ви образ, не мислете, че не ви забелязвам как дебните и се криете в сенките и отговаряте на въпроса с въпрос, като уж оставате в центъра, но сте прикрити  :012: Поздрави на вашият Плутончу- то сигурну нямате такъв в картата а  :D