Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583341 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2145 -: Ноември 26, 2017, 02:42:56 pm »
Работата никак не ми допада, но все пак Луна+Юпитер+Марс в 6 ти ми говорят за промяна, отделно Мерка е на МЦ , заедно със Слънце/Венера ... Силно се надявам на някакво раздвижване, много дълго време няма да мога да издържа

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2146 -: Ноември 26, 2017, 02:53:10 pm »
Меркурий упр. Сол АСЦ той е добре поставен, вижда АСЦ, тук в този солар няма заплаха за работата ти.
Ако търсиш нова, много е възможно да намериш, но не защото ще те уволнят или нещо от този род.
Можеш да смениш работа, когато Марс дисп на сол Юпитер преминава през Риби.
Просто търси си работа след като не те удоволетворява. Имаш шансове.


greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2147 -: Ноември 26, 2017, 02:56:22 pm »
Да аз точно това видях , за Марс в Риби, след като направи квадрата със Сатурн и навлезе в Риби, Марс много месеци 2018 ще е ретрограден , но наистина имам нужда на промяна , ако ще и на мястото в което живея , просто имам жестока нужда от промяна , бавно но искам да дойде , не се живее така повече :(

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2148 -: Ноември 26, 2017, 02:57:57 pm »
Сигурен ли си за часа си на раждане, с тези последни градуси..Много са съмнителни и винаги
може да има грешка в прогностиката. Вероятно часът е ректифициран, би ли ми казал какъв е бил, преди ректификацията.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2149 -: Ноември 26, 2017, 03:00:11 pm »
Да ректифициран е и отговаря, по събития много точно. Преди ректификацията беше 13:15 , при мене е имало много промени в живота и имаше как да се хване с точност.
« Последна редакция: Ноември 26, 2017, 03:01:42 pm от greg07 »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2150 -: Ноември 26, 2017, 03:09:33 pm »
Да ректифициран е и отговаря, по събития много точно. Преди ректификацията беше 13:15 , при мене е имало много промени в живота и имаше как да се хване с точност.
мерка на 10 ти ми дава надежда че ще има пломяна на компанията и кариерата. Старата компания в която работих банкрутира и трябваше много бързо да.сменям работите без да мисля много.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2151 -: Ноември 26, 2017, 05:53:41 pm »
Приятели може ли да ми помогнете с идния ми солар. Скоро си смених работата , но никак не ми харесва ... според идния солар отново ще има някакви възможности или така ми се струва. Много ще се радвам ако се включите.
Мисля, че ще имаш работа, както и пари - сол. У2 в секстил с нат. У2. Пази се от лъжливи приятели, също така и от преумора.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2152 -: Ноември 26, 2017, 06:02:07 pm »
Соларно Слънце заедно с Венера в 10-ти соларен дом е много добро положение за кариерно развитие и приятни контакти в обществото (нарастване на популярността) през годината. Допълнително Юпитер и Марс в 6-ти ще дават самочувствие, сили и воля за справяне с трудностите и израстване. На моменти може и да се усеща прекомерна самоувереност заради квадратурата на Слънце с Юпитер, но скорпионската Луна в 6-ти ще те отрезвява, че успехът ще дойде след полагане на необходимите усилия и проява на характер. Соларни у1 и у6 заедно със Слънцето, свързани с 10-ти соларен дом, би трябвало да донесат благоприятно развитие в кариерата и социалния живот.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2153 -: Ноември 26, 2017, 06:17:49 pm »
Благодаря ви много, работата не е лоша, която започнах миналата седмица, но е в голяма, тежка структура. Проблема е не работата , а че не се чувствам на мястото си в такава среда. Приех тази работа защото старата фирма, която беше страхотна се срути просто, банкрутира и започнахме постепенно да закриваме дейността. Колегите от старото ми място преди малко ми писаха , че Март 2018 са решили тотално да закрият и да си вземат довиждане :( Дано 2018 успея да сменя работата отново. С Юпитер квадрат Слънце никак не ми е добре, най-интересното е че започнах да слабея имам чувството , че с часове свалям килограми.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2154 -: Ноември 26, 2017, 07:38:46 pm »
Искам да попитам, какво показва соларен Нептун в 10 дом? Често Нептун се свързва с измамите, значи ли това, че ще имаме измамен шеф?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2155 -: Ноември 26, 2017, 08:01:49 pm »
Заблуди по отношение на работата, ти мислиш едно то става друго ...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2156 -: Ноември 30, 2017, 02:03:23 pm »
Идва ред на новия солар и при мен. Миналата година останах с впечатление, че вибрациите му започват да се усещат около месец преди да "закове" на датата си.

Това, което ми прави впечатление е, че соларното слънце попада в ъглов дом и оста на взаимоотношенията в солара покрива родителската ос в натала. Вероято годината ще е отличима. Соларът стартира с нов цикъл Слънце-Сатурн върху наталното Слънце, като Сатурн вече е на 10 миути в Козирог, тронов, а Слънцето - в последните градуси на Стрелец. Вероятно рестарт по партньорските теми с воля за утвърждаване и структуриране. Соларна Венера е на самата ос, диспозиторът й Юпитер съвпада с натална Венера (У2 в 8 дом) и заедно са в секстил с Плутон. Вероятно финасовата страна по партньорсите теми няма да се влоши. Но соларна Венера (коментирам я, защото е в дома на соларното слънце и на самата ос) - управлява 5 и 12 дом. Тук очаквам подводни камъни и може би съзидателна енергия.

Диспозиторът на Слънцето - както вече посочих - е в 6 доларен дом, в съвапд с нат.Венера и в сесктил с Плутон. Може би партньорствата ще са в работна среда.

Други две не толкова съществени отметки - сол.Уран прави тригон към сол.ДС (където е сол.Слънце) - вероятно неочакнани обстоятелства, които ще са попътен вятър. И сол.Меркурий - ретрограден в 6 сол. дом върху нат.Нептун.

При нас ... продажбата на компанията е почти факт, предстоят одити по процесите и ...навързвам видяното по това, което очаквам. Но ще ми е  полезен и поглед отстрани, ако някой желае да се включи :)
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2157 -: Ноември 30, 2017, 07:03:39 pm »
Идва ред на новия солар и при мен. Миналата година останах с впечатление, че вибрациите му започват да се усещат около месец преди да "закове" на датата си.

Това, което ми прави впечатление е, че соларното слънце попада в ъглов дом и оста на взаимоотношенията в солара покрива родителската ос в натала. Вероято годината ще е отличима. Соларът стартира с нов цикъл Слънце-Сатурн върху наталното Слънце, като Сатурн вече е на 10 миути в Козирог, тронов, а Слънцето - в последните градуси на Стрелец. Вероятно рестарт по партньорските теми с воля за утвърждаване и структуриране. Соларна Венера е на самата ос, диспозиторът й Юпитер съвпада с натална Венера (У2 в 8 дом) и заедно са в секстил с Плутон. Вероятно финасовата страна по партньорсите теми няма да се влоши. Но соларна Венера (коментирам я, защото е в дома на соларното слънце и на самата ос) - управлява 5 и 12 дом. Тук очаквам подводни камъни и може би съзидателна енергия.

Диспозиторът на Слънцето - както вече посочих - е в 6 доларен дом, в съвапд с нат.Венера и в сесктил с Плутон. Може би партньорствата ще са в работна среда.

Други две не толкова съществени отметки - сол.Уран прави тригон към сол.ДС (където е сол.Слънце) - вероятно неочакнани обстоятелства, които ще са попътен вятър. И сол.Меркурий - ретрограден в 6 сол. дом върху нат.Нептун.

При нас ... продажбата на компанията е почти факт, предстоят одити по процесите и ...навързвам видяното по това, което очаквам. Но ще ми е  полезен и поглед отстрани, ако някой желае да се включи :)
Соларен АС в 4 натален дом ,вниманието ти ще бъде насочено към дома ,твоя ,на родители,пътувания напред -назад ,комуникации от вкъщи ,у1 меркурий в изгнание,ретрограден в 6 соларен (9 натален)може да имаш грижи около родител,забелязала си,че затъмненията попадат в 4/10 соларни домове,6/12 натални.Съвпадът на сол.меркурий с натален нептун,може да доведе до разсеяност,възможни вирусни инфекции .Внимание при пътуване в чужбина,разговори с чужденци,телефонни измамници и др.Ежедневието ще е натоварено.Внимавай при шофиране по заледени пътища.Успех!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2158 -: Ноември 30, 2017, 07:10:28 pm »
Здравейте, как се тълкува съвпад на осите IC и MC в солара, съвпада е точен и е съответно откъм соларен IC към натлен MC и обратно. Същото се отнася за остта AS -DC.

Търся информция, но няма почти нищо. Моля някой ако е имал такава готина да разкаже как се е отразила.
порови се назад в твоята карта- виж например дали си имала друг такъв солар или лунар.
В най-общия случай сол. IC на МС се тълкува като сол. 4д в натален 10д., ще е свързано с кариера, статуса ти, ако не си омъжена може да се случи, щом имаш и обърната ос АС–ДС

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2159 -: Ноември 30, 2017, 09:45:45 pm »
Соларен АС в 4 натален дом ,вниманието ти ще бъде насочено към дома ,твоя ,на родители,пътувания напред -назад ,комуникации от вкъщи ,у1 меркурий в изгнание,ретрограден в 6 соларен (9 натален)може да имаш грижи около родител,забелязала си,че затъмненията попадат в 4/10 соларни домове,6/12 натални.Съвпадът на сол.меркурий с натален нептун,може да доведе до разсеяност,възможни вирусни инфекции .Внимание при пътуване в чужбина,разговори с чужденци,телефонни измамници и др.Ежедневието ще е натоварено.Внимавай при шофиране по заледени пътища.Успех!

Сафо, благодаря ти, че се включи. Августвското слънчево затъмнение е точно върху Луната ми в 6 нат.дом.
Над силата е само умението да я владеем!