Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583062 пъти)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #180 -: Март 25, 2014, 10:48:20 pm »

Не е толкова "ярка" диспозицията на соларните домове, по-скоро липса на свободна воля в голяма степен. Асцендентът се прихлъзва по К8-радикс, внезапният уран е там, в натала има квадрат слънце и уран-у-ли на родителските домове. В този ред-и аз мисля, че се появява на сцената често отсъстащ роднина и променя плановете на госпожата.  Това може да е свързано с жилище, необходимост от промени по отношение недвижима собственост. 4 сол. към 12 радикс винаги има неприятен акцент, свързан със стари морални, или имуществени задължения, от миналото и -към/от родата. Някой често се оказва в нужда, съдбата го атакува и роденият трябва да прояви жертвоготовност към него. Смърт на роднина?
Прави впечатление,че се повтаря рождения квадрат на венера и сатурн-приключване на модел на самоиздръжка, нови финансови изисквания-ограничения,  вероятно във връзка с предния абзац.
Каза-фантазия-първата ми мисъл беше чужбина и -нежелана бременност, по-скоро обратното-помятане, заради
Друг по-малко вероятне сценарий е нелегална емиграция на лицето.

Само по солар никой не "врачува", но аз не съм предубедена, доста добре си задава общия акцент на годината. Най-вече ,когато има  двойно-тройно потвърждение-повторения от натала, ъглова домофикация. Иначе-другите методи също са важни.

В картата се вижда връзка с чужбина. Има промени и в партньорствата. Сатурн е рамо на Тау в натала, а тук луната, място на годишните промени е върху него. Трудният акцент в работа, или брак си остава за нея.
Друг вариант-има заем, кредит, които трудно покрива, най-малко...
Ако знаем за лицето по 2-3 думи-родители/а тук има влияние по рождение/, брак, професия към момента, щяха да са по-достоверни предположенията.
« Последна редакция: Март 25, 2014, 11:54:14 pm от enigma »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #181 -: Март 26, 2014, 08:55:49 am »
много се извинявам, не вярвам, че по един солар може да се предскаже категорично нещо

примерно какво мислите по този - женска карта

По този солар например може жената да е заченала инвитро или да е имала друга интервенция, свързана с бременност и да е лежала в болница в тази връзка, но може да е имала запор над имуществото, защото си е построила хотел на морето с чужди пари :012: Според мен е дете, момиче, а може и две да са били, тъй като сол Венера в сол 4д и сол К5 са в близнаци, с мъжа си са се охарчили покрай това събитие, но той е бил много щастлив, че ще има дете, а тя, че желанието ѝ да стане майка се е сбъднало, макар кариерата ѝ да е пострадала покрай всичко това. 



Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #182 -: Март 26, 2014, 10:12:38 am »
Прави сте, ако бях казала 2-3 думи за жената, щяхте съвсем да нацелите нещата, ама и така сте близо
Тая жена е
Мишел Пфайфър
93 год осиновява момиче, ноември 93 се жени за втори път, а соларът е релокиран и е за 94, когато през август ражда момче

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #183 -: Март 26, 2014, 10:38:41 am »
Само да подчертая-това не е провокация, всеки може да си пусне въображението и т.н.
Просто съм малко предубедена, и разбира се, може да съм в голяма грешка по въпроса :)
а моята грешка е, че не познах пола на детето - Венера У5 и Луната са в мъжки знак по картата, но не си бях пила кафето още  :012:
Не трябва да си предубедена към соларите- много добре си описват фона на събитията за цяла година напред  :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #184 -: Март 26, 2014, 10:45:06 am »
Честно казано, акрукс, като го направих, и си викам-гледай колко ясно-4,5,8 дом-личи си :)
Ама то като знаеш, винаги е лесно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #185 -: Март 26, 2014, 12:25:34 pm »
Аз като видя 4,8  в солара и все си мисля кой ще умре.Ама досега все негативни интерпретации съм чела.В такива години карам без солар,като щраус. :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #186 -: Март 26, 2014, 01:05:11 pm »
Аз като видя 4,8  в солара и все си мисля кой ще умре.Ама досега все негативни интерпретации съм чела.В такива години карам без солар,като щраус. :012:
хаха, гледай от положителната страна на нещата- 8д не е задължително операция или смърт, а предимно секс  ;D
4д в солара е дома на човека, а не неговия край

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #187 -: Март 26, 2014, 02:26:37 pm »
Прави сте, ако бях казала 2-3 думи за жената, щяхте съвсем да нацелите нещата, ама и така сте близо
Тая жена е
Мишел Пфайфър
93 год осиновява момиче, ноември 93 се жени за втори път, а соларът е релокиран и е за 94, когато през август ражда момче
Папи, кое-какво те накара да зададеш тази "закачка" да я наречем? Какви съмнения?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #188 -: Март 26, 2014, 02:59:37 pm »
Акрукс,с Марс в 8с,трябва да съм станала гимнастичка вече :DАма важното е да няма психо/физо скалпел и близки срещи с гробаря/имаше такъв кечист,навремето :D/.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #189 -: Март 26, 2014, 03:56:51 pm »
Акрукс,с Марс в 8с,трябва да съм станала гимнастичка вече :D
не съм ти виждала солара, така че не мога да се изкажа конкретно за твоя сол Марс

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #190 -: Март 26, 2014, 06:39:59 pm »
От солара на Мишел Пфайфър разбрах, че въобщее не ме бива да тълкувам солари. Явно ми липсват доста знания и опит, както и усет при тълкуването.
опит, Веско, се трупа с опит, а не с оплакване
гледала съм много пъти досега соларите си покрай моите бременности, раждания, също на мои близки, на кандидат-майки, които станаха майки и съм запомнила все нещо

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #191 -: Март 26, 2014, 09:55:56 pm »
Папи, кое-какво те накара да зададеш тази "закачка" да я наречем? Какви съмнения?

ами според мен соларът сам по себе си не може да каже примерно добра или лоша година, ама то пък се оказа, че спор няма по въпроса

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #192 -: Март 30, 2014, 05:10:19 pm »
Как се отразява сол.ретро Марс?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #193 -: Април 02, 2014, 11:40:17 am »
Да попитам пак - Йода в соларна карта има ли значение? И ако да, запазва ли тълкуванието, което се прави при натала?

Ето за това говоря

« Последна редакция: Април 02, 2014, 11:46:58 am от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #194 -: Април 02, 2014, 01:57:40 pm »
Да попитам пак - Йода в соларна карта има ли значение? И ако да, запазва ли тълкуванието, което се прави при натала?

Ето за това говоря
Йод или пръст на съдбата, както го наричат, според мен оказва влияние в натала, а в солара може да се разгледа като отделни аспекти- Плутон У1 на к2 в секстил с Юпитер У2, съУ 4 - твоето Аз през годината ще е силно по отношение на пари, материални придобивки, в родния дом и населено място
Марс У1, У5 в куинконкс с Юпитер и в куинконкс с Плутон У1- другата част от теб, свързана с любов, създаване на деца, ще се натъкнат на противоречие с изброените преди това теми, който ти прилягат хармонично, а именно- пари, материални придобивки, роден дом и населено място
Самата ти си била в противоречие по отношение на брак, любов и създаването на деца- Марс У1, У5 на ДСЦ срещу АСЦ, който се явява средна точка на Йода, а в натала Йод се активира, когато транзит засегне именно тази точка.