Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583403 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2775 -: Януари 25, 2020, 12:05:36 pm »
Соларът ми за 2020г.К8 сол.на МЦ.Луна у1сол.в 5сол.скорпион.Пак смърт,погребения...........нещо позитивно да виждате?!
фирдарии Сатурн луна съм, профекция асц в рак,сол асц в рак

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2776 -: Януари 27, 2020, 05:34:07 pm »
Някой има ли впечатления от Сатурн в 12 соларен дом?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2777 -: Януари 27, 2020, 09:12:19 pm »
Някой има ли впечатления от Сатурн в 12 соларен дом?
Имам, по-точно нямам ;D Помня, притеснението преди години от предстоящият солар със Сатурн в дванайсти-нищо-не умрях, не се разболях ,не влязох в болница или пандел зе неплатени данъци, бях жизнена много, изглеждах добре отвън и вътре ,нямах депресия, дори имах мечти .

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2778 -: Януари 27, 2020, 09:22:16 pm »
Да, Ребека. Аз съм имала такъв на 14г. Помня, че беше хубав период :))) Е, не беше в комбинация с Плутон на К4, де. Ще видим този път как ще е.   :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2779 -: Януари 28, 2020, 01:28:17 pm »
Тери, щом и диспозиторът на Слънце перигрин не е добре поставен, влошаване на делата по сферите, ангажирани от Слънце може да са налице, а анаретният градус на диспозиторът и това че  е в заточение да засилят негативното влияние и в момент на отчаяние да се предприемат импулсивни, крайни мерки, водещи до инцидент, конфликт. Може да са замесени взаимоотношения. Това като изолирано от другото в картата.

Марс в Рак не стои добре, но щом Слънцето е в Скорпион, може Марс да е в секта, Луната ако е добре поставена да го подкрепя, ако има лек аспект от Венера, Юпитер ? Нищо, че Марс е ретро, зависи как е насочена картата и в коя част от ретрофазата е.

Въпросът ми беше за марс в анаретен 29 везни в солара, слънцето в скорпион. Наистина имаше конфликт с обкръжението и човекът напусна работа, на която беше назначен сравнително от скоро.
Тук обаче е важно да уточним още няколко неща.
Картата е с натално пълнолуние, роден на затъмнение. Ескалации в отношенията и през лятното лунно затъмнение, решението за напускане окончателно при януарското лунно. По прогресия прогресивно новолуние в козирог т.е. фаза, противоположна на наталната  и козирогът и сатурн явно неинтегрирани (силно влияние на венера в натала). Уранова опозиция аспектираща натален сатурн уран квадрат.

Сега се сетих да допълня - на новото място е започнал работа на лунното затъмнение януари 2019г.
« Последна редакция: Януари 28, 2020, 01:42:21 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2780 -: Януари 28, 2020, 05:11:51 pm »
Здравейте, момичета! Соларът ми започва март, но го слагам.Уточнявам,че по фирдарий съм период Юпитер, подпериод Слънце, а по профекции - мисля ац ми е в 8 дом.
Натоварен 3соларен-6 н. , точен квадрат соларен и натален ац.
5 и 11 соларен са съвпад Натално пълнолуние.
Дир. Мц квадрат н. Слънце. Дир. Венера квадрат Ац,  к7
.  А прогресивната к 7.съвпад също с н. Слънце след градус.
Соларна Луна  съвпад юлв...?
Прогресивна Луна на 1 градус Везни-3 д.,  по прогресии в 1.
Дано се вижда картата, че пиша от тел. Ще съм благодарна на насоки от друга гледна точка.
« Последна редакция: Януари 28, 2020, 05:58:12 pm от zora »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2781 -: Януари 30, 2020, 07:10:36 am »
zora,много ми е трудно с картата,прекалено голяма......местя я само насам-натам.На теб ли бях писала,че може да станеш баба/свекърва?Сол.асц в 4 дом,скорпион,Марс/Плутон в 3ти сол.6 нат.Как си здравословно?Ще пътуваш много и по всякакви поводи,договори може да подписваш,застраховки,данъци,всичко по скорпион.Напрегната комуникация с роднини.Имаш ли партньор,че венера там скрита,зад ДЦ малко съмнителна...........

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2782 -: Януари 30, 2020, 09:48:13 am »
Здравейте! След няколко дни имам рожден ден! Това е новия ми солар. Ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар! Предварително благодаря!  :-*

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2783 -: Януари 30, 2020, 08:24:59 pm »
Новият ми солар, който започва съвсем скоро е малко стряскащ. Ще ме бъде ли? :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2784 -: Януари 30, 2020, 08:46:17 pm »
Не, с Парс Фортуна в осми -ще умреш от щастие  :) Защо да е стряскащ ,заради голямата тумба в 6ти натален ли? Ще наложиш ред ,рутина и ще се посветиш на здравословен живот с Юпитер в 6ти, Мека форма на хипохондрия  :) Аз не вярвам особено в Соларите вече не ги броя за слива или дренка .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2785 -: Януари 30, 2020, 10:42:29 pm »
Новият ми солар, който започва съвсем скоро е малко стряскащ. Ще ме бъде ли? :)
Нищо стряскащо не видях, живей си новия солар спокойно!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2786 -: Януари 31, 2020, 06:13:42 am »
Новият ми солар, който започва съвсем скоро е малко стряскащ. Ще ме бъде ли? :)
Може да имаш тревоги около родител,емоции с партньора ,деца.Нов уред за дома,финансови постъпления ,уреждане на документи,застраховки,договори.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2787 -: Януари 31, 2020, 06:24:14 am »
Здравейте! След няколко дни имам рожден ден! Това е новия ми солар. Ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар! Предварително благодаря!  :-*
Ти си с наталана опозиция Сатурн-Плутон,така че цикълът им, който започна в козирог ,в твоя 1 ви дом ще е много важен за теб.Тази година ще си финансово насочена,ще посещаваш заболекари вероятно,промяна на външния вид,Венера в 1 сол,управител на 8 дом-да не се рисуваш?Вежди,татуси?Работа от вкъщи ,възможни са здравословни проблеми при родител/свекър,свекърва.Емоционално наситена година,възможно е пътуване в чужбина.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2788 -: Януари 31, 2020, 09:58:32 am »
Благодаря! :-*

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2789 -: Януари 31, 2020, 11:49:53 am »
Здравейте! След няколко дни имам рожден ден! Това е новия ми солар. Ако някой има време и желание ще бъда много благодарна да ми каже какви са тенденциите и по-важните събития за този солар! Предварително благодаря!  :-*
Ти си с наталана опозиция Сатурн-Плутон,така че цикълът им, който започна в козирог ,в твоя 1 ви дом ще е много важен за теб.Тази година ще си финансово насочена,ще посещаваш заболекари вероятно,промяна на външния вид,Венера в 1 сол,управител на 8 дом-да не се рисуваш?Вежди,татуси?Работа от вкъщи ,възможни са здравословни проблеми при родител/свекър,свекърва.Емоционално наситена година,възможно е пътуване в чужбина.

Много благодаря,Сафо:)  100% естествена съм, не се рисувам,нямам и татуировки,но ми стана много интересно .За зъболекаря в десятката ( гадост)  Благодаря ти още веднъж ,прекрасен ден от мен  :-*