Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583234 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2910 -: Май 07, 2020, 09:08:12 pm »
Здравейте, в петък ми е рожденият ден и бих искала да пусна новия ми солар да го обсъдим.
Ясно е, че ще имам операция (гинекологична) и след нея евентуално опити за дете. Не знам имаме ли шанс тази година. Според вас?
Също според мен ми се очертава годеж.
Кой каквото види и иска да сподели , ще се радвам  :-*
Ще имаш повишение в работата, промяна на статуса, било професионално, било в личен план (годежа), ще работиш по въпроса за дете успешно, в рамките на този солар може да заченеш и родиш

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2911 -: Май 08, 2020, 10:51:44 am »
Много благодаря и на теб! Мисля, че скоро ще мога да дам ОВ за тези неща  :)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2912 -: Май 11, 2020, 10:34:32 am »
Соларна карта само скоро след рожден ден ли се прави? И важи в рамките на една година до другия рожден ден? :)

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2913 -: Май 11, 2020, 10:41:41 am »
Соларна карта само скоро след рожден ден ли се прави? И важи в рамките на една година до другия рожден ден? :)
Да :)
M+A=VE/NE=JU/AD

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2914 -: Май 11, 2020, 11:03:46 am »
Соларна карта само скоро след рожден ден ли се прави? И важи в рамките на една година до другия рожден ден? :)
Да :)
Благодаря! А лунар по същия начин ли, веднага след рожден ден? Само че се гледа луната основно, а не Слънцето? :)

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2915 -: Май 11, 2020, 11:19:09 am »
Соларна карта само скоро след рожден ден ли се прави? И важи в рамките на една година до другия рожден ден? :)
Да :)
Благодаря! А лунар по същия начин ли, веднага след рожден ден? Само че се гледа луната основно, а не Слънцето? :)

Не, лунар е за всеки месец :) Гледа се луната, но важи от месец за месец :)
M+A=VE/NE=JU/AD

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2916 -: Май 11, 2020, 06:55:45 pm »
Ами аз качвам моя, тъй като след 2 месеца имам рожден ден :) Ако някой иска да погледне дали се очертава романтична връзка, ще се радвам :) Или с това Слънце в 4ти дом и следващата година ще ми се налага да съм изолирана у дома поради някаква причина? Уран е на асцендента откъм 12ти дом, може би някакви внезапни промени личностни  ???  Венера във 2ри дом, но освен пари той отговаря и за ценности.  :)

уф грешна карта бях качила..
Погледнах..........Солар+натал+домове

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2917 -: Май 12, 2020, 05:40:11 pm »
Браво, това е. Не е хорарна карта, а солар. Това е соларът ти, започнал миналата година.Той е в сила до предстоящият ти рожден ден. Новият ти солар ще започне от рожденият ти ден тази година. Но остави и тази карта да разгледам, защото годината за теб вече приключва, да ти кажа какво виждам като събития. Ще можеш веднага да потвърдиш, или не. Ще разгледам по-късно, или утре и ще пиша. Мерси.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2918 -: Май 13, 2020, 08:38:34 pm »
Мисля, че това си искала да кажеш Сафо :) избрах друг раздел в астро.ком

Направих си хорарна карта, която важи реално за следващите два месеца само, но ми стана интересно, защото има някакво струпване на десцендента  ::)
Сол.Асц. е в 6 нат.дом,Сатурн и Плутон са в 1 ви сол-напрегнато ежедневие,удари по тялото,синини,ангажименти в работа,депресивни състояния,неудовлетвореност,здравословни проблеми си имала,кости,зъби може да си правила,промени в работата.Пълен 7 сол,12 натален.Посещавала си доктори,пътувала си в провинцията,или до родно място,до море,реки,тайни комуникации с жени,писане през интернет.Марс на к8,у3 сол.Секс,някаква интервенция при някой-съсед,брат/сестра.Събития при баба/дядо.Срещи с много хора по различни поводи.Носиш ли очила?Вероятно имаш бенка някъде по лицето,белег,или около сърцето.Уран в 4 дом,нещо у дома,може нов уред,или повреда на уред да е имало.Промени при родител е имало.Приятелка,или колежка да е родила,или забременяла?Това като събития от миналата година,от рожденият ти ден.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2919 -: Май 13, 2020, 09:09:34 pm »
Благодаря, Сафо :)


Подариха ми кафе машина, защото много обичам кафе - нов уред. Най-добрата ми приятелка забременя без да е планувано, в началото беше в шок и искаше аборт, но приятелят й е много добър и внимателен и я убеди да го оставят. :) Трябва да се роди около моя рожден ден  ;)
Нося лещи :) и имам бенка на лицето- да, както и една близо до сърцето  ;)

Работата -  предвид ситуацията с извънредното положение и едни други промени в самата работа, не лично с мен, се бях стреснала и пуснах хорар и беше излезнал, че ще съм без работа и бях в шок, но в крайна сметка ми увеличиха заплатата. И по време на извънредното положение се обаждаха с предложения за работа от другаде, които отказвах.
Не съм имала никакви здравословни проблеми, нито съм посещавала лекари, но разбрира се, съм пътувала в провинцията при роднини, като майка ми се занимава с медицина, ако това може да се нарече посещение при лекари хаха

Благодаря, Сафо :) мисля, че е по добре така с минали карти да се гледа, защото ако това беше за бъдещата ми година щях много да се напрегна и да се настроя по определен негативен начин :)


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2920 -: Май 13, 2020, 09:39:39 pm »
Моля.Много неща могат да се видят в соларна карта,за теб и за хора около теб......в мои солари е имало неща,които са се случвали при съседи например,но аз не съм знаела...разбирам години по-късно. :)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2921 -: Май 13, 2020, 09:42:51 pm »
Моля.Много неща могат да се видят в соларна карта,за теб и за хора около теб......в мои солари е имало неща,които са се случвали при съседи например,но аз не съм знаела...разбирам години по-късно. :)
Да, разбирам, но защо те да са важни  :D смисъл нека са живи и здрави, но мисля, че за всеки човек неговия солар е най-важен за него самия и събития за него конкретно. :)
Защото един вид нещата в моя солар за другите хора са се случили, но за мен самата моите неща не са се случили  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2922 -: Май 13, 2020, 09:48:34 pm »
Моля.Много неща могат да се видят в соларна карта,за теб и за хора около теб......в мои солари е имало неща,които са се случвали при съседи например,но аз не съм знаела...разбирам години по-късно. :)
Да, разбирам, но защо те да са важни  :D смисъл нека са живи и здрави, но мисля, че за всеки човек неговия солар е най-важен за него самия и събития за него конкретно. :)
Защото един вид нещата в моя солар за другите хора са се случили, но за мен самата моите неща не са се случили  ::)
не са важни за теб,да.Ти си лъв ,двоен,стелиум в 1ви дом........най-важна си ти.Този ти солар почти приключва,предстои ти сатурнов възврат в близко бъдеще,ще се задейства оста на взаимоотношенията и гледай да не се конфронтираш много,да не изпуснеш пиленцето.
« Последна редакция: Май 13, 2020, 09:50:12 pm от Сафо »

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2923 -: Май 13, 2020, 09:55:32 pm »
Благодаря за вниманието  :) ;)  :-* :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2924 -: Май 13, 2020, 09:56:57 pm »
Сафо, бенките на лицето, цайса и бенката до сърцето, къде ги гледаш?