Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582822 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2940 -: Май 14, 2020, 05:37:08 pm »
Мда, Венера действително в момента не му е приятелка. Какво ли място заема в хороскоп му? Обръща на минутки от Слънцето му. Уран карира наталния съвпад Венера-Марс в Лъв, предстои бърза, но горчива квадратура на Слънце към Хирона му, тези дни ще излязат стари лоши вкусове в устата му, но май планетите са му другари, на този етап нищо страшно, разбира се, пренебрегвайки домовата характеристика.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2941 -: Май 14, 2020, 06:27:44 pm »
Люба, бях питала за края на управлението на партията му.

Може да погледнеш - https://astra.la/forum/index.php?topic=998.msg182767#msg182767
« Последна редакция: Май 14, 2020, 06:29:34 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2942 -: Май 14, 2020, 06:57:15 pm »
Без да политизирам, имаме ли карта на Бойко? Много му дойде, в тройно критична фаза е и зле му се отразява ретроградната Венера в неговия знак, вчера го джоросваха, снощи дядо обра точките, днес протест, за да портрети незавършен мандат.
Ако съм на него, си хващам шапката към Барселоната и отивам да оправя Мис Дупе. Ми няма да вдигам кръвно тука, я!
Ако имате карта с час, дайте да му видим соларчето, че засяга цялата Родина.
https://astroamor.wordpress.com/%d0%b7%d0%b2%d0%b5%d0%b7%d0%b4%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%be%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0%bb%d1%8f%d1%82-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d1%88%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%b4%d0%b5%d1%82/%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d1%80%d0%b5%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1-%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%81%d0%be%d0%b2/

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2943 -: Май 14, 2020, 07:32:00 pm »
Романтика, погледнах, да. Благодаря. Той ползва силно астрологията и може да е регистрирал партията по всяко време в рамките на работния ден, а защо не и на денонощието. Жалко, че нямаме домофикация.
Обаче май засега няма да е успешно свалянето му. Мисля, че несгодите са му временни и транзитите за годината са силни. Може обаче при сатурновата опозиция на партията му този кръст да се задейства в негов ущърб, така или иначе той не е Сатутнов тип и не спазва Сатурновия принцип, макар и тогава да не изглежда чак толкова зле. Уран ще продължи да тормози наталните му планети в Лъв, но Уран за него не е страшен. Може би окончателно ще забравим за него когато Уран е в края на Телеца. А сериозните му лични и партийни проблеми да се случат при Сатурн в Риби.
Обаче би следвало 2020 да е последната година, в която му е така широко около врата. От 2021 с транзита на Сатурн през Водолей вече няма да може да се изявява така свободно и нахакано. Ще има силен първи шамар на квадратурата към Нептун, да го освести.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2944 -: Май 15, 2020, 05:06:03 am »
Без да политизирам, имаме ли карта на Бойко?

Локална карта, с фиксирана домова система

Тразитите за 14 май - геодезично
На 13,14 май за София, енергията на Уран е изявена, защото Луната е във Водолей, а Уран попада на мидпойнта геодезичен или локалното МС/Слънце. На 15 май също е така, но по по-различен начин с Луната в Риби. Марс управлява локалният медиум цели. Уран в Телец квадратира геодезичната ос асцендент - десцендент за София. Съответно и Венера и Марс на ББ, които са точно на геодезичния асцендент. Стационарно ретроградна Венера аспектира с полуквадрат Венера и Марс на ББ. Мидпойнтът Меркурий/Плутон и този на нодалната ос, излиза на точката на Овена, което предполага че в обществен план излизат на преден план всички разновидности на комбинацията Меркурий - Плутон. Преекспониране на принципа на Меркурий в името на преструктириране, реорганизация на това, което си струва и е ценно като споделяне и интелектуален обмен. Манипулации на общественото мнение,  надмощие чрез информация, комуникация, общуването като наркотик, зависисимост, обсебеност, заслепеност, анализиране в дълбочина. При ингрес на Луната в Риби призмата вероятно ще се промени към това метафорично казано да изплува утайката. Приблизително нещо може да изкристализира на 17 май.

На 25,26 май, е възможно да има трусове и в пряк и в преносен смисъл. "Дневният ред" може да "повдигне" теми и въпроси свързани с квадратурата на ретрограден Плутон в Козирог към оста на геодезичния меридиан за София.

Цитати от 1 и от 3 май на мои коментари за ретроградна Венера: По ретроградна Венера в Близнаци и ингрес на Меркурий в същия знак, можем да получим новина, информация, известие, които могат да поставят общуването с другите, на една по-различна плоскост. Метафорично казано да се вдигне завесата и да се види какво има зад нея. Някоя крастава жаба може да се окаже мечтан принц, а някой принц - крастава жаба.
Фактът че успоредно с ретроградността на Венера, Сатурн и Юпитер сменят фаза, може да е индикация за социалната значимост, роля, която може да има този ретрограден период на Венера.  А управителят на Венера  Меркурий с ингреса си прави тригон с ретрограден Сатурн. Възможно е някакво "прераздаване" на картите.На фона на лунации по оста Телец - Скорпион. Периодът на ретроградна Венера в Близнаци на 22-ия градус може да е "говорител" на своеобразна кулминация, получаване на друга гледна точка и изненадваща развръзка. С пренареждащ характер. Посредством комуникация, общуване, информационен обмен. Преразглеждане на стойността, ценността на идеите, информацията, които споделяме и което ни споделят други хора. До които може да доведе желанието да общуваме, комуникираме, разменяме мисли и идеи с тях. За да  се даде път на нещо ново. Нови стойности, ценности. Стойност могат да придобият различните, необичайни неща.
Може да се предоставят метафорично казано очила, през този ретрограден период на Венера, за де се прочете "текст", който е написан със симпатично мастило.
« Последна редакция: Май 15, 2020, 06:34:31 am от starinthenightsky »

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2945 -: Май 29, 2020, 09:15:06 am »
Здравейте!
Може ли да помоля да погледнете солара за 2020г., моля? Кои сфери на битието ще преобладават? Притеснява ме струпване на тежките планети в 4ти дом. През последните години наистина все по- трудно и некомфортно ми е в собствения ми дом. Както и съвпада на Луна с Уран в 7 соларен. Благодаря предварително!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2946 -: Май 29, 2020, 10:16:35 pm »
Много му дойде, в тройно критична фаза е и зле му се отразява ретроградната Венера в неговия знак...

Продължава бунта на хората срещу него, на 26.05 пуснаха петиция за сваляне на правителството.
https://www.peticiq.com/1___________-

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2947 -: Май 30, 2020, 06:53:27 am »
Здравейте!
Може ли да помоля да погледнете солара за 2020г., моля? Кои сфери на битието ще преобладават? Притеснява ме струпване на тежките планети в 4ти дом. През последните години наистина все по- трудно и некомфортно ми е в собствения ми дом. Както и съвпада на Луна с Уран в 7 соларен. Благодаря предварително!
Тежки планети са в 4сол,но 12 нат.дом.Някой от семейството ще посещава поликлиники /болници.Нептун е на к6 сол,внимание за здравето.Асц в 8 нат.дом предполага сексуално общуване,интереси към психология,интервенции,чужди пари.Луна съвпад Уран в 7 сол не е ок,ще има изненади,баби/дядовци,събития при родител.
Ти омъжена ли си?Зачеване?!

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2948 -: Май 30, 2020, 08:07:14 pm »
Сафо, благодаря за отговора! Да от доста време ми се въртят тия планети в 12 дом. Особено Сатурн там никак не ми се отразява добре емоционално.
На въпроса ти- не съм семейна в момента. Имам едно дете.
Зачвването по 5 -ти дом ли гледаш?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2949 -: Май 31, 2020, 05:36:39 am »
Качвам изтичащия ми след 2 месеца солар с молба някой да го погледне и да каже няколко думи. Сън не спя вече да чета в нета, след като видях предстоящите 2 затъмнения, че са ми в точен съвпад с Нептун в 8-ми и Марс във 2-ри. Соларен 8-ми ме тревожи със Слънцето, Марс и Венера там, които на всичкото отгоре покриват 4 натален + СЛВ и Меркурий ми идват в повече. IC се пада в 12-ти натален, а нали така приключва годината, казват. Там е Хирон, свързвам го с болка. Управител е Марс, който се намира в 8-ми и е в опозиция на наталната ми Луна. Много взех да се притеснявам за майка ми, не знам дали всички тия неща в картата не дават раздяла с близък.  :'(
« Последна редакция: Май 31, 2020, 05:39:36 am от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2950 -: Май 31, 2020, 06:35:29 am »
Сафо, благодаря за отговора! Да от доста време ми се въртят тия планети в 12 дом. Особено Сатурн там никак не ми се отразява добре емоционално.
На въпроса ти- не съм семейна в момента. Имам едно дете.
Зачвването по 5 -ти дом ли гледаш?
5 и 8 домове са активни,но щом имаш дете,може да се изрази в активност около детето,притеснения за родител.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2951 -: Май 31, 2020, 06:46:04 am »
Качвам изтичащия ми след 2 месеца солар с молба някой да го погледне и да каже няколко думи. Сън не спя вече да чета в нета, след като видях предстоящите 2 затъмнения, че са ми в точен съвпад с Нептун в 8-ми и Марс във 2-ри. Соларен 8-ми ме тревожи със Слънцето, Марс и Венера там, които на всичкото отгоре покриват 4 натален + СЛВ и Меркурий ми идват в повече. IC се пада в 12-ти натален, а нали така приключва годината, казват. Там е Хирон, свързвам го с болка. Управител е Марс, който се намира в 8-ми и е в опозиция на наталната ми Луна. Много взех да се притеснявам за майка ми, не знам дали всички тия неща в картата не дават раздяла с близък.  :'(
Айде успокой се вече,с този пълен 8дом,психиката е уязвима,Юпитер на асц.даде ли разширение на тялото?Майката е възможно да вдига кръвно на моменти.Досега нещо случили се по 8дом,интервенция,раждане,смърт,кредит при някой твой роднина?ИЦ на к12 може да показва и събитие при домашен любимец,леля/чичо,тайни врагове.Ходенен до болници,тайни места,посещение на манастири и други места за изолация,осамотение.Ако майката е набожна и ходи да се моли.........Престой в болнично заведение за кратко,като изследвания ......но би трябвало от миналата година да е задействано вече....осамотение,оставани в къщи,то всички бяхме принудени.Тайни у дома някакви.На някой са му правили/вадили зъби,вземали кръв.....Ако имаш брат/сестра,събитие при съпругът ,който не е кръвен роднина.
« Последна редакция: Май 31, 2020, 06:49:04 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2952 -: Май 31, 2020, 02:11:11 pm »
Качвам изтичащия ми след 2 месеца солар с молба някой да го погледне и да каже няколко думи. Сън не спя вече да чета в нета, след като видях предстоящите 2 затъмнения, че са ми в точен съвпад с Нептун в 8-ми и Марс във 2-ри. Соларен 8-ми ме тревожи със Слънцето, Марс и Венера там, които на всичкото отгоре покриват 4 натален + СЛВ и Меркурий ми идват в повече. IC се пада в 12-ти натален, а нали така приключва годината, казват. Там е Хирон, свързвам го с болка. Управител е Марс, който се намира в 8-ми и е в опозиция на наталната ми Луна. Много взех да се притеснявам за майка ми, не знам дали всички тия неща в картата не дават раздяла с близък.  :'(
ЛЗ другата седмица ти е в 7-ми дом, а не в 8-ми. Съвпада му с Нептун може да породи разни внушения, може вече да се е задействало, като те чета  :)
За СЗ върху Марс ти писах в друг коментар, ако четеш изобщо какво ти пишем или слушаш само вътрешните си гласове  ::)
Хирон се води Лечителят, може понякога да лекува чрез болка, но лекува, а не разболява
Астрологията е по 8-ми дом, с това Слънце там седни чети с разбиране, а не да си внушаваш глупости за опасност, бедствие и да погребваш родителите си преждевременно.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2953 -: Май 31, 2020, 03:30:45 pm »
Айде успокой се вече,с този пълен 8дом,психиката е уязвима,Юпитер на асц.даде ли разширение на тялото?Майката е възможно да вдига кръвно на моменти.Досега нещо случили се по 8дом,интервенция,раждане,смърт,кредит при някой твой роднина?ИЦ на к12 може да показва и събитие при домашен любимец,леля/чичо,тайни врагове.Ходенен до болници,тайни места,посещение на манастири и други места за изолация,осамотение.Ако майката е набожна и ходи да се моли.........Престой в болнично заведение за кратко,като изследвания ......но би трябвало от миналата година да е задействано вече....осамотение,оставани в къщи,то всички бяхме принудени.Тайни у дома някакви.На някой са му правили/вадили зъби,вземали кръв.....Ако имаш брат/сестра,събитие при съпругът ,който не е кръвен роднина.
Да, много ми е уязвима напоследък психиката и съм напълняла леко, и не успявам да ги сваля тия 4-5 кг. Преди 3-4 месеца си изследвах полови хормони, защото искам да забременявам, та пролактинът ми е над нормата и може би заради този стрес съм наддала. По 8-ми дом засега само загуба на пари при шефа ми, което рефлектира и върху нас като работници. Раждане и смърт не е имало, домашният любимец си замина още 2018-та, а март месец 2019-та жената на чичо ми загина, ударена на пешеходна пътека, но тия неща не са събития към тоя ми солар. Кредити също не сме теглили. Майка ми по болници не е ходила и на изследвания, тя не е излизала от вкъщи вече 4 години, понеже трудно ходи и едното й стъпало е страшно деформирано. У дома си е, но други проблеми със здравето й сякаш няма. Сестра ми е лекар и следи нашите за всякакви болежки, изписани са им хубави лекарства. Сестра ми не е омъжена и при съпруг няма как да има нещо. Зъб обаче мисля, че на татко му вадиха, а отделно и аз освен да давам кръв 2-3 пъти, ходих на ехограф заради кисти в гърдата. За това се сещам и че годината след рождения ми ден почна много хубаво с пътуване до любими дестинации.

ЛЗ другата седмица ти е в 7-ми дом, а не в 8-ми. Съвпада му с Нептун може да породи разни внушения, може вече да се е задействало, като те чета  :)
За СЗ върху Марс ти писах в друг коментар, ако четеш изобщо какво ти пишем или слушаш само вътрешните си гласове  ::)
Хирон се води Лечителят, може понякога да лекува чрез болка, но лекува, а не разболява
Астрологията е по 8-ми дом, с това Слънце там седни чети с разбиране, а не да си внушаваш глупости за опасност, бедствие и да погребваш родителите си преждевременно.
Четох някъде, че подобно ЛЗ в съвпад с Нептун може да не дава физическа смърт, а по-скоро страхове от смъртта, тревожност и да влияе по-скоро на подсъзнателно ниво.
Четох и че мога да загубя работа, следя внимателно писаното от всички, ама на страха нали очите са големи...
А за астрологията... от около шест месеца съм много запалена и гледам да трупам знания някакви. Явно обаче не винаги с разбиране, понеже основно апокалиптични сценатии са ми в главата. Като ми казаха, че деца няма да имам, добре, че със Стреличка се включихте и ми дадохте така необходимата надежда.

Много благодаря за отговорите по солара ми! :)
« Последна редакция: Май 31, 2020, 03:33:15 pm от guapa79 »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2954 -: Юни 01, 2020, 07:11:48 pm »
Качвам и аз соларната карта.. Май най - накрая щ завърша висшето си образование  ;D Въобще не ми допада 12 дом в/у 7дом ... затвори ...  :o Предварително благодаря, който ми погледне картата  :-*
« Последна редакция: Юни 01, 2020, 07:20:18 pm от gerivas »