Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582782 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3090 -: Декември 12, 2020, 01:24:20 pm »
Алена, може ли да качиш натал със солар с домове?
Kак мога да добавя домовете, търсих, но не успях да се ориентирам :(

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3091 -: Декември 12, 2020, 01:33:47 pm »
Natal + Solar return chart, with houses

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3092 -: Декември 12, 2020, 01:48:35 pm »
Natal + Solar return chart, with houses
Благодаря ти, irko_birko! Дано сега да съм го построила правилно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3093 -: Декември 12, 2020, 03:56:24 pm »
Това е соларът на мъжа ми. Фокусът са финансите. Само че Венера и Меркурий са в разходящ секстил вече. Сол. АЦ е квадрат Луна у10/Сатурн У4,съУ5. Сол МЦ върху Сатурн. Промяна в социалното положение, но май няма да е толкова свързана с пари, колкото със семейните ни отношения. Особено и с Плутон на IC. Като добавка и Лунното затъмнение върху Сатурн/Луна. Уран тригон АЦ, Юпитер тригон Слънце ще му помага.
От всякъде бие на очи 5 сол дом в комбинация с АЦ в 11 нат. Направо ми изглежда на нова връзка. Другото което се чудя дали може да е - някакви лесни пари. Това основно заради времевите управители и сол МЦ върху Сатурн съУ5, правейки тригон към сол. У1,10.

Профекционният управител е Марс У2,7. Лошото е, че Лунното затъмнение прави тригон към него.
Намира се в главен период на Сатурн и подпериод  на Меркурий. На 13.02.2021 влиза в подпериод на Луната. Малко преди това Венера и Юпитер минават през Марс и активират въздушния тригон. Според вас има ли възможност за финансов рефреш? Или гладна кокошка, просо сънува  :)

Предвид депресията и отчаянието, които са го налегнали, не ми се струва реално да си насочи вниманието в посока нова връзка, но знае ли човек.
Сол.асц в 11 дом ,дева-групи,приятелства,ще е участник в нещо-стачки,събрания,родителски срещи,групи за ремонти.Меркурий у1,у10 домове е във втори сол,насоченост към печелене чрез партн..Меркурий е в тригон с нат.Сатурн в 8ми дом.Сделки,кредити,чужди пари.Възможно ли е да тегли кредит?Затъмненията са в 8ми.......кредит за жилище,финансиране,получава пари от някъде.Как е майка му?Слънце у12 сол в 1ви дом ,но опозиция Нептун в 7ми сол.Да не го подмамят/излъжат за нещо.Слънце в 1ви предполага промяна във външен вид-ще блести.......носи ли очила?Нептун в 7ми-ще има срещи с такива хора-врачки,баячки,ще му леят куршум,билкари,хомеопати,измамници.......Планети в 5ти сол,малефици,едва ли ще му е любовно.Плутон в 4 ти ,но хубав аспект към планетите в дева-покупка на жилище,печалба,смърт на родител,или дядо,раждане на дете в родата,наследства,печалби.Слънце /Юпитер много точен хармоничен асект-1-5-7 домове.Имате ли дете?
« Последна редакция: Декември 12, 2020, 04:04:08 pm от Сафо »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3094 -: Декември 12, 2020, 06:33:30 pm »
Сафо, от около година е намалил доста контактите. А за парите - от 4-5 години само заеми трупа, и продължава да няма изход от това положение. Много е обезверен вече. Постоянно уж излизат някакви възможности и на финала се провалят нещата. И затова затъмнението в 8-ми не ми вдъхва надежда.
Родителите му са починали отдавна. Не носи очила. А за срещи с измамници - с лопата да ги ринеш. Нон-стоп му се лепят такива. По принцип не е никак доверчив и ги лови във въздуха подобен тип хора, но понякога точно по нептуниански му се замъглява разума. Дано Плутон наистина донесе хубава промяна. Домът ни има нужда от голям ремонт, освен това той има и желание да го продаде и да се местим в друго населено място. Но всичко е много неясно. Дете има, но не е общо и няма контакт с него.

Благодаря ти много, Сафо!  :-*

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3095 -: Декември 13, 2020, 11:54:46 am »
Здравейте, много ще съм благодарна, ако погледнете соларът ми. Много съм объркана и загубила центъра си. Какво бихте ме посъветвали?

Неочаквана промяна в социалното положение свързано с промяна в обкръжението - може да е брак, раздяла, но и нещо покрай работата. Заради Луната на DC ще е емоционално за теб. Основно ще си фокусирана върху печеленето на пари, където мисля, че ще имаш успехи. Трудности в ежедневните грижи или работата ако е свързана с трети дом. Но това може и да е здравословен проблем при брат, сестра или друг роднина.
« Последна редакция: Декември 13, 2020, 11:59:31 am от irko_birko »

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3096 -: Декември 13, 2020, 12:45:12 pm »
Здравейте, много ще съм благодарна, ако погледнете соларът ми. Много съм объркана и загубила центъра си. Какво бихте ме посъветвали?

Неочаквана промяна в социалното положение свързано с промяна в обкръжението - може да е брак, раздяла, но и нещо покрай работата. Заради Луната на DC ще е емоционално за теб. Основно ще си фокусирана върху печеленето на пари, където мисля, че ще имаш успехи. Трудности в ежедневните грижи или работата ако е свързана с трети дом. Но това може и да е здравословен проблем при брат, сестра или друг роднина.

Благодаря, irks_birko! Понеже съм сама, дано да е сериозна връзка. А ако е нещо покрай работата, промяната дали ще е позитивна? Добре ли е аз да предприемам промяната или да се оставя на събитията да ме повлекат?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3097 -: Декември 13, 2020, 08:12:37 pm »
Дано сега да съм го построила правилно
да, това е нужната карта на слънчев възврат
АС в 9д, сол. Марс в сол. 9д - ще си активна по темите на този дом- чужбина и чужденци, висше образование, банки и юридически институции, туризъм, издателска дейност, философия и религия, преводи, интернет... Слънцето У1 във 2-ри дом-  пари и матрриални придобивки, това ще са важните неща през годината, може да получиш голям подарък или по-голяма заплата, което е нормално, ако те повишат в работата- МС е в 6д.  :) В работата поемане на повече ангажименти, по-голям товар, но и шанс, късметът ще е на твоя страна. В здравословно отношение може да се обади стара болежка, хронично заболяване, ще се притесняваш за здравето повече от необходимото, но също изцеление, оздравяване, пълно излекуване.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3098 -: Декември 13, 2020, 11:36:54 pm »
Акрукс, щом АЦ е на градус-два преди дома, не се ли счита, че е в този дом? Или и двата ще са активни?

Алена, каквито и да са промените, смятам, че ще са позитивни, дори и да има трудности около тях. Просто не бъди страничен наблюдател на случващото се, възползвай се от възможностите, които ти се предоставят.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3099 -: Декември 14, 2020, 04:29:00 am »
Акрукс, щом АЦ е на градус-два преди дома, не се ли счита, че е в този дом? Или и двата ще са активни?
АС е куспида, която в случая попада в 9-ти натален дом. Няма как да я преместим в 10-ти дом, освен ако не се промени часа на раждане или мястото, където е посрещнала слънчевата революция. Ако има промени по 10д ще са от Уран в него, ако има повишение или издигане в работата ще е от МС в 6-ти дом. Но най-добре е да направиш справка с твои отминали солари и лунари, все в някой от тях имаш АС в близост до главна ос на натала и да свериш по кой дом си била активна през годината/месеца.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3100 -: Декември 14, 2020, 06:12:54 am »
Natal + Solar return chart, with houses
Благодаря ти, irko_birko! Дано сега да съм го построила правилно
За мен сол асц е на к10 натално.Луна на к7сол/к4 натал.Тотална промяна ,насоченост към печелене на пари,обрати в партньорствата,събитие при родител,племенници.Край на нещо.Уран е опозиция на съвпадът Луна/Сатурн в 1ви-не е лек аспект.Луна в 7ми дом-срещи с хора ,консултации,възможно е да посетиш астролог.Събитие при родител.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3101 -: Декември 14, 2020, 07:06:51 am »
Mного благодаря, че се включихте! В момента съм с доста голямо напрежение в работата, на моменти едва издържам и се замислям за напускане. Очаквам до края на тази седмица да ми кажат резултата, след проведено интервю в друга фирма. В личен план съм сама от дълги години, но и в момента заради работата, не се и замислям толкова.Психически съм доста лабилна, защото не мога да намеря себе си. Притесни ме темата за родителя за тази година - и двамата са възрастни, но баща ми на няколко пъти бяхме на границата да го изпуснем. Само се надявам да бъда силна и да приема без страдание случващото се

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3102 -: Декември 15, 2020, 11:14:40 pm »
Акрукс, щом АЦ е на градус-два преди дома, не се ли счита, че е в този дом? Или и двата ще са активни?
АС е куспида, която в случая попада в 9-ти натален дом. Няма как да я преместим в 10-ти дом, освен ако не се промени часа на раждане или мястото, където е посрещнала слънчевата революция. Ако има промени по 10д ще са от Уран в него, ако има повишение или издигане в работата ще е от МС в 6-ти дом. Но най-добре е да направиш справка с твои отминали солари и лунари, все в някой от тях имаш АС в близост до главна ос на натала и да свериш по кой дом си била активна през годината/месеца.

По сверка с мои и чужди солари е засегната винаги главната ос и в някои случаи и предишния дом (поне според това което знам). Лунарите нещо не ми се струват толкова показателни при мен, но може и да е от незнание.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3103 -: Декември 20, 2020, 08:09:49 pm »
//2019 беше много тежка за мен и към този момент 2020 продължава същата линия. Не съм добре здравословно, лекарите, на които попадам, не са ок (като хора, като лекари, изобщо), "лечението" на автоимунните ми заболявания има(ше) страшни странични ефекти, от които на моменти едва функционирам. Чувствам, че тялото ми умира, а тр. Плутон-Сатурн върху Слънцето ми от цяла вечност не помагат, нямам дух (лъжа, имам, но батерията ми е на последната си чертичка, а по принцип нат. ми съвпад Мерк/Нептун ме държат над земята, в облаците с дъгите и еднорозите, но сега съм съкрушена, изпитвам недостиг на вяра/мечтателност/живец). И знам, че всичко е психосоматично и болестите ми са от липсата на обич, но животът ме затиска и съм уморена, чувствам, че това са последните ми моменти в това тяло. Честно казано, притеснявам се от транзита на Юпитер през стелиума и Слънцето ми, ако го преживея, не мога да си представя каква/къде ще съм.
...............................................................................

Това е новият му солар, който не ми се струва зле, даже съм оптимистична. Виждам, че всичко ще е съсредоточено в творчеството ми и навярно ще съм въобразено влюбена/заблудена/излъгана в/от някого (или всички?) и неприятно показно свръхчувствителна:Д

Орисайте ме с нещо позитивно, моля, имам нужда!:Д
Луната в дева е много несигурна,в този солар попада в 1ви дом опозиция Нептун.Нужда от внимание,жените в живота ти-майка,баба ще са важни по-някакъв начин за теб.Сол.асц в дева 4 ти дом-ще оставаш често у дома,промяна на външния вид,отслабване .Меркурий е в 5 ти сол,но в този дом той не се чувства добре.Слушай музика.Дирекция асц е някъде съвпад нат.Юпитер,у7,у8,у11 домове-вероятно подсилва/разширява това което е.Сол/асц е опозиция Венера-липса на любов може би от тук е породено това чувство.Емоционално чувствителна година ще бъде,грижи около здравето.Мисля има възможност за посещение на санаториум,водни бани,плуване,процедури с вода ще са ти в помощ.Ще твориш разбира се с пълен 5 ти дом.Възможно е и влюбване.Пожелавам ти го!
Все още ме забавлява фактът, че видя пандемията и карантините в моята карта:Д //сподели логическия си път, ако решиш;
И Ковид, и болници, и хронични проблеми, и лекари - всичко си имаше, само вода не, но си умирам да поплувам. Надявам се, скоро.
Тежките планети върху Слънцето ми разказаха играта. Не съм пяла и свирила от началото на годината (нямах глас, боледувах, късах струни по време на локдаун:Д), това ме разбалансира емоционално/ментално/всякак. Но се влюбих, да. Допускам, че е по Нептун, но какво да направя, толкова мога:Д.
//Сега Сатурн като напусна кораба, в главата ми е лудница, изобщо не ме свърта, като отвързана съм, да видим колко време ще ми отнеме да се подредя:Д

Годината ми завършва с последици от Ковид и предстоящи 100 прегледа при специалисти, повторни изследвания, глупости.
Поглеждам следващия солар и първо виждам Марс и Уран в сол.6/нат.12 с приятни квадратури към какво ли не:Д Надявам се да не са спешни операции и болници/лудници това, а да е онлайн работа от вкъщи:Д Активирано ми е професионалното поле от няколко фронта.
Гледам, че явно пак ще започна активно да пиша, което не се е случвало от години.
Възлите са активирани, което ще ми е любопитно да видя как ще се прояви.
//Не виждам шибана любов, а много искам, но знаем - който иска - много дриска:Д


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3104 -: Декември 21, 2020, 05:33:14 am »
Арт,
Слънце ти е Хилег и по натал е хванато от Сатурн, у1 е в нещастен дом, 8 дом, пак съвпад със Сатурн, Сатурн е първи управител на АСЦ, к6 , Поставен добре есенциално, но в падащ дом, което не е така лошо, така че, колкото и да те мори няма да те умори, стига да следваш заръките му, а те са винаги свързани с градеж, "пост и молитва" или както се казва, когато и по транзит е натиснал чувствителна точка :' не се отчайвате , предстоят нови трудности " :)
У12 , Марс не е ок в картата ти- извън секта, неаспектиран, в ъглов дом- а , сега Марс е много ярък и вдига градуса, правейки поразии, ако в картата не е с добър статус. При теб Сатурн е изсушил достатъчно, Марс добавя още сухота, но пък мунданната рецепция Юпитер-Марс, може да ползваш по предназначение, защото Юпитер дава благословията си върху к12 и Скорпион, интерсептиран в 6-ти, ето го моментът да откриеш, наистина кои са причините за здравословните ти неразположения. Може да се наложи за по-дъго време да се изолираш, отдръпнеш, усамотиш и да се посветиш наистина на някаква тип молитва(аз не ги разбирам тези неща, но схвана каквоимах предвид), но Марс дава влиянието си върху 9 и 7 домове-там , пък не си получила желаното или прекалено натискаш за нещо, което е  просто плод на страсти,иначе, самообразовай се по отношение на болестта. Марс , 7-ми дом са водещи теми тази година. Профекционен Марс не е ли върху стелиума в Козирог , Юпитер срещу Венера у6 ? СЗ от 26.12. 2019 г  е точно срещу Юпитер у8, сега тр. Марс, около 21.02. ще направи съвпад с точката на СЗ и ще го задейства. Венера и тя е неаспектирана, е първи упр. на Слънце, с диспозитор пак Сатурн. Но, пък вече си в период на Луна,ПР Луна , нали направи възврат и сега би трябвало  да е с тригон към стелиума в Козирог. Преди 2 дни си имала възврат на Марс, нормално е последните 6 месеца да ти е лиспвала енергия, сега ще започнеш лека полека да усещаш глътка свеж въздух. Пусни карта на възврата на Марс. Сатурн тези дни също изгря.. :)
Арт,Рени е направила много точна прогноза,по-професионална.
Аз ги нахвърлям набързо нещата ,ей така,без много мислене.И сега като се върна назад ,в соларът ти Ми на прави впечатление сол.асц в 4ти натален-насоченост към дома,оставане у дома,знакът е дева-6ти знак какво е?Здраве,ежедневие,работа,и т.н.Луна в 1ви-грижи за/около тялото.Луната е мун.господар на 4ти.Значи още една подсказка за оставането в къщи,поради здравословни проблеми.Знакът дева упр.аптеки,поликлиники ,лекари.Асц е 2*на дева в точен тригон Уран ,който пък е у6 сол и е в 9 сол(конкурси,тесни специалисти,договори,пътувания),но 12 нат.Отново болници,изолации поради задравословни причини.Луната в 1ви не е добре ,в 17*,където е и натален Сатурн 17*(9нат.),но е тригон.Плутон нат.е в 6ти дом-17* забележи.К6 сол е съвпад Венера у6 нат.и 12.К4 е в 6 нат.И марс е там-4 дом.Много указния за оставане у дома и за здравословни проблеми.
Ще разгледам новия солар,и ще се притеснявам да пиша,заради очакванията ти да съм точна. ;)