Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583314 пъти)

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3135 -: Март 10, 2021, 02:12:53 pm »
Здравейте, малко помощ с разчитането на този солар, мъжка карта е.
Кои са най-важните акценти за предстоящата соларна година? Соларен Плутон върху соларен ДС какво може да означава - сватба, голямата любов или нещо значимо в конкрения случай?

Благодаря предварително на всички, които ще се включат!  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3136 -: Март 10, 2021, 04:22:25 pm »
Aurora, мъжа живее някъде на север. Акцентът е върху 10 -ти, 11-ти домове. Ще рефлектира върху 2-8 . Луната. Сол .9 е върху Меркурий и има възврат на същия, зведно с възлите и Луна, много вероятно да има преместване, заради професионални ангажименти или роднина, който се муждае от грижи. Без рожденни данни няма как да знаем кои са годишните управители ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3137 -: Март 10, 2021, 05:47:01 pm »
Aurora, мъжа живее някъде на север. Акцентът е върху 10 -ти, 11-ти домове. Ще рефлектира върху 2-8 . Луната. Сол .9 е върху Меркурий и има възврат на същия, зведно с възлите и Луна, много вероятно да има преместване, заради професионални ангажименти или роднина, който се муждае от грижи. Без рожденни данни няма как да знаем кои са годишните управители ?

Благодаря Рени, да на север живее. Преместване е почти абсурдно в неговия случай, ако се касае за друг град или държава, в рамките на същия град е възможно да.
Луната не виждам да е върху Меркуруй аз, а върху нат Нептун по-скоро.

Дата на раждане ли трябва за да се определят годишните управители?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3138 -: Март 17, 2021, 01:56:16 pm »
Утре започва новият ми солар. Ще съм благодарна, ако дадете мнение по него  :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3139 -: Март 17, 2021, 06:20:33 pm »
Яя, тайна любов на работа  ;D. Бурни чувства и тежки емоции, силни преживявания. Умната с парите и кредитите.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3140 -: Март 17, 2021, 08:33:57 pm »
Утре започва новият ми солар. Ще съм благодарна, ако дадете мнение по него  :)

Ха, имам позната, която е родена в същия ден и година, но с асцендент Скорпион. Нейното слънчево завръщане е в 21:28 ч. утре. Може би тогава ще й честитя. 😀

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3141 -: Март 17, 2021, 10:31:12 pm »
Утре започва новият ми солар. Ще съм благодарна, ако дадете мнение по него  :)
година на изолация- асц в 12д
у дома трансформация, затруднения, може да получиш пари от наследство или да вложиш пари от наследсво/кредит за покупка на дом, в работата ще има както хубави моменти и възход, така и интриги, сплетни, заблуди; здравословно- уязвими са психиката, както и бактериални инфекция, а може да прибегнеш до алтернативна медицина и балнеолечение; опасност за жена от фамилията, интензивни емоции; в любовта за теб и в живота на детето ти- щастие и късмет

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3142 -: Март 18, 2021, 07:39:01 am »
Благодаря ви  :-*
От днес хващам за рогата новата карта и чакам транзитите на Плутон, Уран и Сатурн  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3143 -: Март 22, 2021, 01:19:50 pm »
Здравейте! Соларът ми, започнал преди дни.Проф.Ац в 9 дом - УМарс в 4 соларен съвпад слв,  но квадрат н. Сатурн. в 8.!! Главен период по фирдар - Юпитер, подпериод Слънце, от 5.05.подпериод Венера,  прог. Венера сменя знак  към близнаци..,а Дир. Слънце съвпад Юпитер, Пр. к7 съвпад  н. Слънце и опозиция н. Луна.  - всички пр. ъглови  оси в точен квадрат. . Сол.  к2 в 8 нат - парични проблеми. Сол. Ац  - интрига или събитие неочаквано с мен или близка жена. Събития при родители.
Според вас какъв е акцентът в тази карта? Благодаря на който я погледне.
« Последна редакция: Март 22, 2021, 02:11:31 pm от zora »

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3144 -: Март 22, 2021, 01:51:43 pm »
Бихте  ли погледнали и  моята натална карта,
 Благодаря ! ;)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3145 -: Март 23, 2021, 01:58:24 pm »
Детелина, аз залагам на още едно дете и промените, свързани с това, но съм с категорични индикатори за това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3146 -: Март 25, 2021, 01:49:54 pm »
Здравейте! Соларът ми, започнал преди дни.Проф.Ац в 9 дом - УМарс в 4 соларен съвпад слв,  но квадрат н. Сатурн. в 8.!! Главен период по фирдар - Юпитер, подпериод Слънце, от 5.05.подпериод Венера,  прог. Венера сменя знак  към близнаци..,а Дир. Слънце съвпад Юпитер, Пр. к7 съвпад  н. Слънце и опозиция н. Луна.  - всички пр. ъглови  оси в точен квадрат. . Сол.  к2 в 8 нат - парични проблеми. Сол. Ац  - интрига или събитие неочаквано с мен или близка жена. Събития при родители.
Според вас какъв е акцентът в тази карта? Благодаря на който я погледне.
Акцент са ежедневие, работа и здраве. К2 в 8д не са проблеми с парите, а ще разчиташ на парите но съпруга, може да получаваш помощи покрай пандемията. Годината на моменти ще е трудна, но като цяло ще е добра. Интриги не знам къде видя, аз виждам заблуда от твоя страна, пази дома си от кражба, а себе си от заблуди. Набор си на мъжа ми :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3147 -: Март 25, 2021, 01:57:32 pm »
Бихте  ли погледнали и  моята натална карта,
 Благодаря ! ;)
година на изолация се очертава, преместване на дома, дано не се наложи да постъпиш в болница, предразположена си към вирусни инфекции, пази се, не само този година, а въобще

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3148 -: Март 27, 2021, 10:16:22 pm »
Здравейте това е новият солар на моят син ,като обратна връзка за стария мага да потвърдя ,че имаше пътувания в чужбина  които съвпаднаха със затвярянето на държавата ,лоши и измамни приятели,надявам се всичко да е приключило с тях .В новият много ме притеснява съвпада на Марс със Слънцето ,моля някой да се включи

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3149 -: Март 28, 2021, 06:58:55 am »
Здравейте това е новият солар на моят син ,като обратна връзка за стария мага да потвърдя ,че имаше пътувания в чужбина  които съвпаднаха със затвярянето на държавата ,лоши и измамни приятели,надявам се всичко да е приключило с тях .В новият много ме притеснява съвпада на Марс със Слънцето ,моля някой да се включи
В солара няма съвпад на Марс и Слънце,тоест няма възврат на Марс.Той е роден с такъв .Вероятно те притеснява Слинцето у1 дом в 8 дом сол,овен.По този дом са чуждите пари,секса,интервенции,ако вади зъб например,може да вложи/загуби пари,или да вземе кредит.Възможно е също да има някакви срещи с органи да реда,полиция,катаджии.Финансов е солара ,но и напрежение не е изключено,но овен е кардинален,огнен знак ,там бързо се случват нещата ,но и бързо приключват.
Забелязвам,че всяка година питаш за сол.на твоя син,сигурно се тревожиш като всяка майка,Луната е в лъв,драматизираш повече от нужно,а сега и транзитен Юпитер е опозиция с нат.му Луна.
« Последна редакция: Март 28, 2021, 07:14:21 am от Сафо »