Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583009 пъти)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3315 -: Януари 26, 2022, 06:41:44 am »
Такаа, на стария солар му остава още малко , въз основа трите мнения за него отпреди повече от година давам обратна връзка:
Какво позна Сафо:
- През годината бол квалификации, много онлайн и присъствени обучения изкарах
- Почина калеко ми, нямам други живи лели и калековци
- Сериозно заболяване и много лечения на дом любимец- не е съвсем мой, но все пак
- Промяната в статус- станах шеф на училищната синдикална организация и всяка сериозна промяна в училищния живот се съгласува с мен.#
- Какво позна Рени:
- Репутацията ми пострада, писах за жалбите на настоящата на бившия по мой адрес. Изобщо не съжалявам за направеното, целта на моите действия беше онзи идиот, но понеже се намеси и цялата му бивша фамилия и настояща приятелка, тези хора също ме замесиха и съответно аз тях и доста загрубя историята. В крайна сметка, всеки пи по една студена вода.
- И накрая Акрукс:
- Тя също е писала за репутацията и възможна промяна в кариерата, за която наистина имах възможност, но пък имах млада и нахъсана колежка конкурент, на която отстъпих мястото. Не съжалявам за което, но тогава имах два месеца непрекъснати колебания, терзания, неспокойствие.
- Другото интересно е нерегламентираното печелене на пари- имах опит с онлайн търговия, не сериозен, но е факт. Не бих го нарекла нерегламентирано съвсем, но да речем , че има доза истина в това.
- За обучения също е споменала.

Новият още не ме е почнал, видях, че Сафо ми е “ предрекла” ставни, костни и зъбни проблеми по Сатурн- те вече са факт, но по- нататък повече.

Голям страх изживяваш в момента, ще мине. След няколко месеца прогрес, но бавен, може да се определи като тежък Юпитер.


Соларът на мъжа ми.Фирдарий Юпитер-Юпитер.
Сол.асц в 6ти,съвпад Сатурн ,упр.сол.асц Венера на к7 .Юпитер на к11.фирдарий Юпитер =Юпитер,профекция асц в риби,4ти дом-Юпитер.
Луната в 3ти сол,силна,в дом на радост и в точен секстил с Уран .Венера е в тригон с Нептун,Сатурн тригон съвпадът Слънце/Луна/Уран.
Притеснява ме к7 сол. в 12 нат.дом и Венера там.
Някакви предположения да споделите.Освен здравословните проблеми,които ще се обострят,операция може би.От започване на сол.му година,имаше сделка,придоби/закупи имот,оперираха майка му,продадоха апартамента на починалата леля.Другата леля е в тежко състояние.

Това, което му е било на 26-27 Октомври 2021 може да се върне през Май 2022 в изменен вид - медикаментозни работи, алкохол/упойки, обезводняване, ендокринна система. 25-26 Февруари създаване на нещо ново, ново начинание, зародиш, старт. Началото на Май силна семейна социализация и взаимоотношения точно когато са му трудните дни...


все се чудя каква е ползата да ги знаем тези неща
« Последна редакция: Януари 26, 2022, 06:54:28 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3316 -: Януари 26, 2022, 08:16:24 am »
Акрукс,Алфа Таури,благодаря Ви!На фона на световната криза и това,което предстои,моите питания тук ми се струват егоистични.
« Последна редакция: Януари 26, 2022, 09:24:33 am от Сафо »

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3317 -: Януари 28, 2022, 02:27:07 pm »
Здравейте, бихте ли погледнали солара   ми за 2022/2023  безкрайни благодарности :)

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3318 -: Януари 30, 2022, 07:36:15 am »
Здравейте, прекрасни☺
След няколко дни имам РД. Това е новият ми солар, ще бъда благодарна за всеки коментар. Последните 2 години не бяха от най-добрите,но надявам се за добро☺ с изключение на това,че баща ми почина,след това майка ми претърпя операция и сега отскоро при мен се появи здравословен проблем,който отшумява.
Освен това смених и работата с много по-добра и най-важното за мен е,че ми харесва и работя с удоволствие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3319 -: Януари 30, 2022, 03:26:10 pm »
Здравейте, прекрасни☺
След няколко дни имам РД. Това е новият ми солар, ще бъда благодарна за всеки коментар. Последните 2 години не бяха от най-добрите,но надявам се за добро☺ с изключение на това,че баща ми почина,след това майка ми претърпя операция и сега отскоро при мен се появи здравословен проблем,който отшумява.
Освен това смених и работата с много по-добра и най-важното за мен е,че ми харесва и работя с удоволствие.
Здравей.Асц сол.е в дева ,8ми нат.дом-домът на наследствата,данъците,кредити,интервенции и т.н.Представена си от Меркурий,който освен сол.асц е упр.на сол.МС.Меркурий е в 5ти дом,домът на забавленията,децата,удоволствията,спорта ,но в козирог някак не е лек,лежерен знак.Меркурий е ретрограден,ще има промени ,връщане към стари удоволствия,в спорта,любовта.Това е и 8ми/2ри дом на родител.Сатурн е съвпад със Слънцето в 6ти дом.Работа,усилена ,в ежедневието тежки задължения,вероятно и здравословни проблеми при някой по 6/12 домове-лели,домашен любимец.На дц е риби -Луна с Нептун там.Срещи с жени,танци ,музика,пилатес,медитация,хомеопатия,билки .По натал имаш аспект Луна=Нептун,тригон,тук са в съвпад.Внимание с алкохол,лекарства,упойки.Ако имаш партньор,възможно е при негов родител да има събитие,но и да си партнираш с хора на изкуството по някакъв начин.Може би ще изкачиш някой планински връх за удоволствие.Процедури за възстановяване ,нагревки.Венера ,Марс в 4ти-при брат,сестра и негов партньор финансови постъпления.В дома ти ще има хора ,ще ти гостуват,ремонтират,или често ще те посещават роднини/приятели.
« Последна редакция: Януари 30, 2022, 03:27:53 pm от Сафо »

shic90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3320 -: Януари 30, 2022, 03:43:22 pm »
Здравейте, прекрасни☺
След няколко дни имам РД. Това е новият ми солар, ще бъда благодарна за всеки коментар. Последните 2 години не бяха от най-добрите,но надявам се за добро☺ с изключение на това,че баща ми почина,след това майка ми претърпя операция и сега отскоро при мен се появи здравословен проблем,който отшумява.
Освен това смених и работата с много по-добра и най-важното за мен е,че ми харесва и работя с удоволствие.
Здравей.Асц сол.е в дева ,8ми нат.дом-домът на наследствата,данъците,кредити,интервенции и т.н.Представена си от Меркурий,който освен сол.асц е упр.на сол.МС.Меркурий е в 5ти дом,домът на забавленията,децата,удоволствията,спорта ,но в козирог някак не е лек,лежерен знак.Меркурий е ретрограден,ще има промени ,връщане към стари удоволствия,в спорта,любовта.Това е и 8ми/2ри дом на родител.Сатурн е съвпад със Слънцето в 6ти дом.Работа,усилена ,в ежедневието тежки задължения,вероятно и здравословни проблеми при някой по 6/12 домове-лели,домашен любимец.На дц е риби -Луна с Нептун там.Срещи с жени,танци ,музика,пилатес,медитация,хомеопатия,билки .По натал имаш аспект Луна=Нептун,тригон,тук са в съвпад.Внимание с алкохол,лекарства,упойки.Ако имаш партньор,възможно е при негов родител да има събитие,но и да си партнираш с хора на изкуството по някакъв начин.Може би ще изкачиш някой планински връх за удоволствие.Процедури за възстановяване ,нагревки.Венера ,Марс в 4ти-при брат,сестра и негов партньор финансови постъпления.В дома ти ще има хора ,ще ти гостуват,ремонтират,или често ще те посещават роднини/приятели.

Благодаря от сърце,Сафо<3 Коментарите ти при мен са винаги в 10. Благодаря ти!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3321 -: Януари 30, 2022, 10:04:04 pm »
Слънцето на МЦ в хармоничен аспект с Луната в 7ми,партньорските отношения са на фокус,ще има изява,видимост.По нат.той има много силен Марс в 1ви дом,сега сол.асц отново е в овен,но сол.Марс в 8ми дом съвпад Венера.По 8ми дом са чуждите пари,банките,интервенции,инциденти,смърт,секс.Всичко това,ще присъства в живота му за тази сол.година,но като положителна изява.Ще инвестира в нещо,покупка на кола,жилище,или бизнес инвестиция.Ще сключи договор,срещи с лица юристи,нотариуси.Има възврат на Меркурий,упр.на 3ти дом и в 10д,активиран от Венера/Плутон.Комуникации,сделки и договори,братя/сестри ,пътувания ,ще има активност и видимост по тези теми.При съседи,брат/сестра-интервенция.Родителската ос е активна,домът,статусът,смяна в положителна посока,има шанс да стане родител според мен.
Уран в 1ви сол.дом -зъбни снимки,рентгенови,или ехогравски прегледи.Нервност.Прибързаност,здарвосливни проблеми,в работата издигане.Марс е в чудесен аспект със Сатурн от 11сол,групи,приятели ,ще съдействат в някакво начинание,но 11дом е 2/8 на родител.Проблем с очите.Юпитер в 12дом,в 0*,упр.на 9ти-някой по 9ти дом-далечен/некръвен роднина ще започне нещо ново,или ще приключи нещо.

Сафо, само 1 месец е минал, но ОВ - рентгенови снимки и изследвания- да, преди дни го изписаха от болницата след пневмония. Имаше много снимки.
Лошото е, че сега и майка му е в болница. Много се притесняваме и дано да се оправи.
А най-лошата новина е, че онзи ден, след като го изписаха, разбрахме, че баща му е починал...
Направо е съсипан още не се е възстановил и всичко това... Разгледах му транзитите онзи ден - Плутон в точен тригон с нат. Юпитер У9. А Сатурн нат. У10 сега му квадрати нат. Плутон У8ми на куспидата на 8ми.
« Последна редакция: Януари 30, 2022, 10:06:27 pm от Лисана »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3322 -: Февруари 07, 2022, 11:13:22 am »
Бихте ли погледнали моя солар- ще съм благодарна на всяко мнение!  :)
На мен ми изглежда недобра година, никаква, но заради съвпада и разменените оси ме заинтригува, дано не е нещо лошо! Също акивност по 3ти, 4ти и 5ти дом. Самите управители не изглеждат добре поставени в нощна карта(сол), но виждат сол. Асц.  Асц в 6ти натален. 8-2 домове в Асц - дсц.
По профекция съм 12д-Овен - Марс. Фирдарии на Луна и от декември подфирдарии на Марс. Хронократор е Юпитер.
Дано не е смърт на родител!!!
« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 02:05:46 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3323 -: Февруари 07, 2022, 06:41:31 pm »
maimunka,Сол.асц в 6ти натален,везни-заради работа,здраве,домашни любимци,ежедневие,лели,чичовци,ще ти се налага да пътуваш на кратки разстояния,да общуваш със съседи,братя/сестри,договори,сделки,подписи и т.н.Превозни средства по 3ти дом също.Венера ,освен упр.на асц сол е и упр на 8ми сол.дом-секс,интервенции,данъци ,наследства,кредити и т.н.Ако ще теглиш заем,или връщаш,тук ще има движение.Подчертан ИЦ/МЦ разменени-дом,жилище,родител.Марс е на к9 нат.,но 3ти сол и той съвпад Нептун.Юпитер в 5ти сол.Събитие при брат/сестра със сигурност.При някой интервенция.Договори,сделки са на фокус и пътувания.6 и 12 домове също са разменени.При братовчеди също нещо.Луната е ниско,статус на някой-смяна.Възможност за зачеване.И край на работа.За здравословните проблеми нещо по Венера в козирог-уши,стави,кости,кожа.
« Последна редакция: Февруари 07, 2022, 06:43:50 pm от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3324 -: Февруари 07, 2022, 10:19:42 pm »
Благодаря, Сафо!  :-*

На майка ми й предстои важна операция на окото. Притеснявам се, че няма да е успешна, но нищо не мога да направя. Помагам с каквото мога!
При мен зъбите са приоритет тази година, че от едно малко проблемче стана голям и прогресиращ такъв. С тези договори, институции и всякакви такива ми е все напрегнато, но си знам че скоро няма да приключи. Надявам се да има положителен резултат от всичко това накрая!  :-X
« Последна редакция: Февруари 08, 2022, 01:52:05 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3325 -: Февруари 08, 2022, 03:15:30 am »
Честит Рожден Ден, Маймунка 🌺🍀🌸
Пожелавам ти най-важното - здраве, късмет и любов!
ЛГ1 си, влизаш в нов цикъл! Все нещо ново и хубаво ще се случи в живота ти! Пожелавам ти го!
______________________________________________________________

Искам да помоля, ако на някой му се занимава да погледне соларната карта, която ще публикувам. За една година човекът загуби 3-мата си най-добри приятели, с които е израснал и с които е роден през ден, два. Отделно бивши колеги от работата му, 1 братовчед, също и съпругата на най-добрия му приятел. Психически е лабилен, приема алкохол редовно, долавям моментни прояви на страхова невроза и тремор на ръцете.
Картата е на много близък човек
Каквото и да споделите ще ми е в помощ! Благодаря!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3326 -: Февруари 08, 2022, 09:14:50 am »
С този воден 8 дом и луна-нептун каре възли с хирон вероятно пресушава океани, но има шанс да се вземе в ръце, ако се отдаде на работа. Бач и мотика, за да няма време и сили за мисли, които да дави. Тъкмо може и някоя булка да завърти, докато печели пари. Силата е в него и в труда. Иначе лошо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3327 -: Февруари 08, 2022, 03:52:31 pm »
Бихте ли погледнали моя солар- ще съм благодарна на всяко мнение!  :)
На мен ми изглежда недобра година, никаква, но заради съвпада и разменените оси ме заинтригува, дано не е нещо лошо!
Дано не е смърт на родител!!!
Погледнах, добър си е солара, свали си черните очила и си живей със здраве!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3328 -: Февруари 09, 2022, 10:02:43 am »
Маймунка, щом си избрала да  не ти е добра годината, ти пожелавам да се справиш с трудностите и "не- доброто" и да си оставиш време и за забавления.  ;)
Годишните управители за годината при теб са Луна и Марс.  Луна расте към Сатурн, което е предпоставка за трудности, спънки, ограничения през годината в посочения дом, невидима- намалена енергетика, пази си силите и обмисляй планове, които тепърва ще реализираш, но не започвай нещо съвсем ново, освен ако няма скрит, таен/тайнствен характер. Марс е в знак на достойнство, но  и той не е стабилен, слабо се вижда, близо до Венера у 1 и нат.и сол. значи темата "Лично аз като здравен статус и себереализация" са на дневен план и щом е в 6 нат.дом АСЦ, активирани са темите 2-6-10 , всичко онова, което е нужно да се поддържа живота- ресурси, доходи, постижения. Фокусът 4-1о пак е препратка към защита, получаване на здрава основа. Тук е и малефик, Сатурн, ще има катаклизми през годината, но пък ще знаеш, къде трябва да стегяш, да си дисциплинирана и да откриеш и разбереш негативни черти от характера си. Акцентиран дом на края,  посочва край . Дирекциите ще покажат какво е естеството на края.Сол.Марс  натиска натални Луна/Марс, годишни упр. , в 12-ти дом, но от 3 сол и се повтаря натална тема Венера- Марс. От 1 феврураи Венера и Марс вървят един до друг- тема взиамоотношения на дневен ред, желание да постигнеш онова, към което се стремиш, тук.Кардиналните знаци по осите дава надежда да има тук промяна. К7 е върху Марс, тук трябва да се разшерат проблемите около неговиите аналогии, ако искаш да завоюващ желаното; к3 върху съвпада Венера/ Уран- също. Ако ксол.к6  в 0* Овен-тук обърни внимание, какво провокира остри заболявания и всичко по Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3329 -: Февруари 09, 2022, 02:29:52 pm »
Благодаря ви, Сафо, Романтика, Акрукс и Рени!  :-*

Ще дам ОВ като му дойде времето.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг