Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583121 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3660 -: Юли 07, 2023, 01:09:29 pm »
Благодаря ви момичета , запазих си съветите ви. Дано всичко е наред.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3661 -: Юли 07, 2023, 02:14:58 pm »

Здравейте!

Знам, че е е минал 1/3 от Солара ми, но сега вече се поуспокоиха нещата и реших да ви попитам за мнение.
Бременна съм в началото на 6-ти месец с термин 4-6.11.2023г и имам доста чуденки, относно типа и времето на раждането: Притеснява ме по натал Марса в 12-ти дом, да не станат нещата със секцио (макар, че приемам всичко, стига края да е положителен).  Все още си имам проблеми със стомаха, но зная че всичко е свързано с нервната система. Напоследък и ми е доста депресирано, поради факта че времето наближава и има доста въпросителни в главата ми. И така и сънят не ми е много спокоен.
Та: оплаках ви се.  :(


Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3662 -: Юли 07, 2023, 04:09:17 pm »

Здравейте!

Знам, че е е минал 1/3 от Солара ми, но сега вече се поуспокоиха нещата и реших да ви попитам за мнение.
Бременна съм в началото на 6-ти месец с термин 4-6.11.2023г и имам доста чуденки, относно типа и времето на раждането: Притеснява ме по натал Марса в 12-ти дом, да не станат нещата със секцио
Каква връзка пък има натален Марс в 12д и секцио? Ако е карта на мъж, тогава??  :)

К5 в 12д. върху Марс У12 – ще родиш в болница, а не на нивата; Иц в 12д – може да се наложи да лежиш известно време в болница, но аз почти цялата първа бременност изкарах по болници, важен е крайният резултат – ще ставаш майка! (момиченце ли е?)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3663 -: Юли 07, 2023, 05:02:48 pm »

Здравейте!

Знам, че е е минал 1/3 от Солара ми, но сега вече се поуспокоиха нещата и реших да ви попитам за мнение.
Бременна съм в началото на 6-ти месец с термин 4-6.11.2023г и имам доста чуденки, относно типа и времето на раждането: Притеснява ме по натал Марса в 12-ти дом, да не станат нещата със секцио
Каква връзка пък има натален Марс в 12д и секцио? Ако е карта на мъж, тогава??  :)

К5 в 12д. върху Марс У12 – ще родиш в болница, а не на нивата; Иц в 12д – може да се наложи да лежиш известно време в болница, но аз почти цялата първа бременност изкарах по болници, важен е крайният резултат – ще ставаш майка! (момиченце ли е?)

akruks,
Да, мома е :) Такова си пожелахме, такова е. Но е дива доста "тича" из корема ми. За сега има къде, после като порасне - няма да и е удобно.
Това лежане в болницата, малко ме притеснява. Утре пътуваме за планината, надявам се да мине пътя без проблеми. Пия но-шпа х 3 пъти на ден, но не и магнезий, че той ми дразни много стомаха.
За сега всичко върви добре. На инжекции съм за разреждане на кръвта, заради тромбофилия и всеки ден ми слагат х 1бр от началото на бременността.
За Марса- нали ми прави той доста проблеми в картата, та и нали се гледа и по натал. От него съм се наплашила, че само пакости ми прави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

brief

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3664 -: Юли 13, 2023, 08:14:27 pm »
Здравейте!
Днес имам рожден ден, който чаках с огромно нетърпение, тъй като преминах през ужасна година, която нямах търпение да изпратя. Може ли да попитам дали в картата има указание за поява на нов човек в любовен план  или поне някакво хубаво събитие, което да донесе положителни емоции? Не знам върху какво ще бъде фокусът. Извинявам се, ако въпросите са глупави.
Благодаря за всяко мнение!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3665 -: Юли 14, 2023, 11:40:33 am »

brief, фокусът е 6-ти дом- ежедневие, навици, работна среда, полезни и практични дейности, терапия, ако има причини, които пречат на здравния статус, да бъдат разгледани, аналогично и за финансите. При теб Марс е у6 в 7 ми дом, всичко изброено ще рефлектира върху делата по 7 ми дом. Наблюдаваш транзитен Марс и всички аспекти с другите транзитни и натални планети, за да имаш информация каква ще е динамиката през годината. Марс при теб е и у5 , у1, но не обещава желаното качество в близките връзки по натал. И в соларната карта се запазва тази динамика. При желание може да се съобразиш с препоръките по отношение на действията, които предприемаш или отказваш да направиш,  така че да саботираш реализацията на желаното. Има един кратък период тази година около27-29.09, когато може от раз да се случи по желаното от теб, иначе догодина след 10-12 януари, в любовната сфера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3666 -: Юли 17, 2023, 07:55:22 am »
brief,ако направите солар+натал+домове за мен ще е по-прегледно.

brief

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3667 -: Юли 17, 2023, 11:06:12 am »
Рени, още веднъж благодаря много! Част от написаното се прояви още  през изминалата година. Наложи се да лекувам тялото си чрез храна и цялостна промяна на хранителните навици доживот. В работата си се надявам на поне още двама нови клиенти, както и да няма сътресения. За момента всичко е стабилно в тази сфера и не мога да се оплача. Предполагам, че с моята  Венера, лишена от достойнства, както и наранена от Марс и Сатурн, няма как някога  да получа в любовта това, което си представям и искам  … но пък съм ѝ благодарна, че ме “пази” от посредствени хора и връзки.  :)
Сафо, предварително  благодаря за отделеното време! Дано да съм се справила с картата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3668 -: Юли 17, 2023, 12:46:59 pm »
brief,да,това е картата.Акцентът през годината,която предстои са взаимоотношения от всякакъв вид-партньорски,любовни,служебни,между родственици и т.н.
Асц е в скорион,като наталния,Марс е високо в кулминация,на к10-видимост,ще си дейна,смяна на статус е възможна,издигане в службата,изкачване на някой връх буквално.Луната ,която е упр.на 9ти дом също е ъглова ,в 7ми сол.,възможни са сделки,договори,премествания и чести пътувания,като командировки например.Някакъв вид обучения,преквалификации,смяна на документи,срещи с лица,като учители,мед.сестри ,комуникации с такива хора.Сатурн в 4ти дом,като упр.на 3ти-уред за дома,посещение някакъв вид майстори-водопровод,канализация,строител.Ремонт у дома.Съседски недоразумения.Племенниците са "на ход",събития при тях,(ако има).Пари за нещо у дома,за ежедневни нужди-като нов диван например.Може и нов домашен любимец.Пътуване в чужбина е възможно.Събитие при родител.

brief

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3669 -: Юли 17, 2023, 02:54:28 pm »
Събитие при родител може ли да означава закупуване на имот? Или по-скоро е нещо свързано със здравето, което всъщност е един от страховете ми. :( Иначе имам  5-годишно здраво, мило  и послушно  коте, но се притеснявам да не му се случи нещо, след като СЛВ ще бъде в натален 6 дом през следващите 18 месеца.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3670 -: Юли 17, 2023, 06:21:21 pm »
Събитие при родител може ли да означава закупуване на имот? Или по-скоро е нещо свързано със здравето, което всъщност е един от страховете ми. :( Иначе имам  5-годишно здраво, мило  и послушно  коте, но се притеснявам да не му се случи нещо, след като СЛВ ще бъде в натален 6 дом през следващите 18 месеца.
всички варианти са възможни,нужна е по-обстойна прогностика

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3671 -: Юли 17, 2023, 07:00:26 pm »
Събитие при родител може ли да означава закупуване на имот? Или по-скоро е нещо свързано със здравето, което всъщност е един от страховете ми. :( Иначе имам  5-годишно здраво, мило  и послушно  коте, но се притеснявам да не му се случи нещо, след като СЛВ ще бъде в натален 6 дом през следващите 18 месеца.
СЛВ не носи събития, а е показалец, показва темите на кой дом ще са активни; третира се като бенефик

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3672 -: Юли 20, 2023, 08:04:53 pm »


Brief,
Цитат
Предполагам, че с моята  Венера, лишена от достойнства
При теб Венера не е толкова зле, в женски знак, ъглова, Вечерница, само трябва да откриеш какво й пречи да се свързва ? Годината е подходяща да разбереш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3673 -: Август 11, 2023, 05:28:46 pm »
За съжаление се оказахте прави ,средата на Юли ми предложиха работа като счетоводител, отказах я, нямам сили да продължа счетоводна работа. Здравето ми за моя почуда се подобри внезапно в тези период , започнах едно старо лекарство , което мигновено даде резултат. Притеснява ме Сатурна в 6 ти соларен дом ... може би повече от счетовдна работа няма да успея ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3674 -: Август 11, 2023, 09:26:46 pm »
За да се приеме, че планета в солара прави възврат към наталната си позиция в абсолютен точен градус като в натала ли трябва да е?

Наталия ми Меркурий е на 18.24, соларния на 17.27 - може ли да се счита, че съм имала и меркуриев възврат в солара?
Frankly, my dear, I don't give a damn.