Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582401 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #240 -: Април 28, 2014, 02:30:15 pm »
 :85: :-* :58: :19:
Няма и да има, повярвай ми.  ;)

galiusha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #241 -: Април 28, 2014, 03:16:44 pm »
Сол. Слънце в сол 9д показва, че ще те влече пътуване в чужбина и пътешествията, но разположението благоприятства предимно творческата активност, свързана с чужди езици, религия, философия, литература и издателска дейност, а също продължаване на образованието, изучаване на чужди езици, успешно приключване на съдебен процес- сол Слънце е У12. Указания за кратки пътувания в чужбина дава сол Меркурий У1 в сол 9д., но като цяло през годината акцентът ще е върху това да си стоиш у дома, да разрешаващ жилищни въпроси, да се занимаваш със семейство, родители- сол АСЦ в 4д, сол Меркурий в сол 9д е в опозиция със сол Сатурн У5,6 в сол 3д, което налага ограничения, забрана на пътуванията, вероятно по здравословни причини, бременност.
сол 3д в 5д показва забавления, любовни писма, при наличие на други показатели може и бременност да има, а също започване на начално образование на дете ако имаш
сол 5д в 7д- любовна връзка, която може да прерасне в брак, сол 7д в 10д при женска карта също е показател за брак, сол Луна в сол 10д в женска карта показва сключване на дългоочакван брак, сол Юпитер в сол 10д в женска карта при добра връзка с 5д дава успешно раждане, в случая е в хармоничен аспект със сол Сатурн У5 в нат 5д
В подкрепа на това да имаш бременност през годината е транзита на СЛВ в 5д, както и СЗ в 11д, което ще се случи дни преди да стартира новия ти солар.


Акрукс, много ти благодаря за коментара. Много ми харесва това, което си написала, останах силно изненадана... Аз дори не съм обвързана.... бременност, брак... Не че не искам де... СЗ от ноември пък ми беше в 5 дом...
Благодаря още веднъж  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #242 -: Април 28, 2014, 03:39:22 pm »
Засега не са налични споменатите бедствия. Но има много време, де. Ще видим.

Пише тежки и продължителни изпитания и трудности, свързани с проблеми с дома, в който се намира Сатурн в натала.
Многобройни проблеми и отговорности. Вътрешна самота и непонятност. Активиране и постоянство на тайните врагове, усилване на техните позиции. Възможно е шантаж, преследване, изнудване.  При положителни аспекти победа над тайните врагове. Разстройство на здравето, но и силна воля за възстановяване, засилено внимание към лечение. При зле аспектирано Слънце може да има загуби, лишаване от свобода, насилствено задържане на всяко място, но пак насоки за това дава дома, в който е позициониран Сатурн в натала.
Имала съм сол Сатурн У4, У5 в сол 12д преди няколко години и действително беше тежка година за мен по отношение на любовта, в отношението с децата, но пък точно в тази година започнах занимания с йога, което ми помогна много на здравето- сол Сатурн в нат 1д

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #243 -: Април 30, 2014, 05:46:59 pm »
Здравейте качвам си солара за предстоящата година. :) Ще съм много благодарен ако някой намери време и желание да погледне и каже няколко думи. Аз нямам опит със соларите и се затруднявам с тях. :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #244 -: Април 30, 2014, 09:27:06 pm »
Здравейте качвам си солара за предстоящата година. :) Ще съм много благодарен ако някой намери време и желание да погледне и каже няколко думи. Аз нямам опит със соларите и се затруднявам с тях. :)
Асц. на солара в 5, тук-нещата, които създаваш с удоволствие благодарение на талантите си, сега можеш да развиеш. С вдъхновение, усет. 9 сол. към 12 радикс-сънища, интуиция,висш ум. Добре е за кандидатстване във ВУЗ , ако завършваш. Материята ще ти е по-сърце и с удоволствие ще учиш. Луната, управител на 3 дом-"попивателната" ти рождена   способност, е върху меркурий-ума-добро положение. Усет, плюс логика.
Ако решиш пък да попътуваш по работа-също ще имаш успех.  Повече, ако е за пари и финансова независимост това пътуване, не толкова за престиж.
Може и да поемеш отговорност към съвместни начинания заради повишаване на образователния ти ценз, или-отново пътуване.
възможно е да преживееш лека "криза" -лична. На кръстопът си, поради възрастта-какво, как, ТОВА ли е твоя път....коя е целта...
Можеш да разчиташ на приятелите си- подкрепа, единомислие.
Можеш да направиш известни финансови операции с лек нюанс на авантюризъм, но и са възможни обрати, значи-умерен риск.
Възможни са внезапни промени-за добро. Но трябва да си като вятъра, гъвкав, да не оставяш следи, без прескачане на закона обач, да не търсиш непременно само логика и традиция,  да използваш промените в познанствата и контактите  в твоя  полза. Забрави телешката неприязън към промените, гъвкавостта сред много хора ще ти помогне-умението да хванеш моментния случай. По-малко "установен"  да бъдеш през годината, заложи на луна и меркурий-промени на повърхността, отвътре си бъди стремежът към стабилност. Сега е момент да разшириш кръгозора си.
« Последна редакция: Април 30, 2014, 09:48:06 pm от enigma »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #245 -: Април 30, 2014, 10:54:58 pm »
Здравейте качвам си солара за предстоящата година. :) Ще съм много благодарен ако някой намери време и желание да погледне и каже няколко думи. Аз нямам опит със соларите и се затруднявам с тях. :)
Днес ли си роден- честито, жив и здрав бъди!
Предстоящата година се очертава добра за теб, що се отнася до творчески изяви, професионално израстване, последното може да има връзка с висше образование, което да обмисляш за по-късен етап, а също да обмисляш емиграция, няма да ти липсва късмет и в залозите, ще продължиш да играеш, като това може да има връзка с чужбина- явно залагаш на висшата лига :)
У дома ще продължи обстановката да е нагнетена покрай сол Плутон в сол 4д, който е в опозиция със сол Юпитер У4, но важното е, че ти ще намираш подкрепа от семейството и други влиятелни хора. Ограничения може да имаш в общуването, в светския живот, тъй като сол Меркурий У1 е в опозиция със Сатурн У5 в 3д.;  ще си активен в изкарването на пари, но главно ще ги получаваш от другите, не с труд. Ако си необвързан през тази година може да срещнеш любовта, някоя красива рибка да се закачи на кукичката, може да е от друга националност или да се залюбиш с нея  далеко от вас, или в библиотеката на някой ВУЗ  :29:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #246 -: Май 01, 2014, 02:43:51 pm »
Уау, шашнахте ме с отзивчивостта си! Много ви благодаря Веско, Енигма и Акрукс! :)
Радвам се, че ще имам късмет в хазарта, но много внимателно ще подхождам и ще гледам да не се запалвам прекалено, че може много хубаво да изгоря ... ;D Харчене изглежда, че ще има доста и от сега гледам да пестя максимално за по нататъшните разходи ...
Иначе средното си образование го завършвам догодина по това време. Акцентът на 9 дом се надявам да даде път към чужбина пък и съм в лична година 5, която според Алена дава възможност за път в чужбина. :) Наистина лятото има възможност да замина за месец и половина и там да си намеря работа - много ми се иска да си изкарам някакви пари. :)

Цитат
Сатурн в 3 сол/7 нат дом, при това ретро и в опозиция на соларната Луна У11 - отдалечаване от приятели. В същото време, с Венера в 7 сол/11 нат дом, вероятно ще си намериш нови приятели и контакти - вероятно поради отиване в ново учебно заведение.
Надявам се секстила на Луна с. У11 с Венера в с. 11 и натален У1 ще спомогне за последното! :)

Семейната обстановка от няколко месеца е чудесна (или поне така я приемам  :012:) няма ги старите дразнители и няма изгледи да се връщат. :)

Цитат
Възможни са внезапни промени-за добро. Но трябва да си като вятъра, гъвкав, да не оставяш следи, без прескачане на закона обач, да не търсиш непременно само логика и традиция,  да използваш промените в познанствата и контактите  в твоя  полза. Забрави телешката неприязън към промените, гъвкавостта сред много хора ще ти помогне-умението да хванеш моментния случай. По-малко "установен"  да бъдеш през годината, заложи на луна и меркурий-промени на повърхността, отвътре си бъди стремежът към стабилност. Сега е момент да разшириш кръгозора си.

Енигма много ми харесаха тези думи! Точно това съм си поставил за цел за предстоящата соларна година! :)  :cheer: :012: Стабилността не е за сега - прогресивна Луна в близнаци!!!  :cheer: :cheer: :cheer:

Цитат
Ако си необвързан през тази година може да срещнеш любовта, някоя красива рибка да се закачи на кукичката, може да е от друга националност или да се залюбиш с нея  далеко от вас, или в библиотеката на някой ВУЗ
:cheer: :cheer: Много хубави прогнози! Благодаря ви!  :13: :035:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #247 -: Май 01, 2014, 08:53:13 pm »
Поставям и аз новия солар, който започва в неделя :) Много подобен е на лунара, чиято карта бях споделила тук съвсем наскоро, но е разбираемо, защото разликата е само няколко дни. Кардиналният кръст и той си стои, макар вече и с разходящи аспекти. За жалост цялата година соларна ще нося и опозицията Меркурий-Сатурн, макар и тя да е разходяща, защото става точна днес или утре май беше.

Това което аз виждам е преместване в чужбина за постоянно, вероятно на островна държава. Притеснява ме опозицията Марс-Уран по оста 3-ти-9-ти в соларната карта, попадаща в 6-ти-12-ти в натала, предстоят ми много пътувания, да не свърша в болница след някое от тях?! Силен акцент върху кариера със соларно Слънце У на АЦ в 10-ти дом, Уран в 9-ти соларен и Венера У4 солрен в 9-ти соларен, са силни индикации за пътувания.

Виждат ли се някакви аспекти свързани с повишаване, започване и/или придобиване на по-висока образователна степен?

Това което изобщо не ме интересува към момента е любов/романтика, но то си е показано от соларен Сатурн на К5 соларен дом :012:
« Последна редакция: Май 01, 2014, 11:34:31 pm от MayFlower »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #248 -: Май 01, 2014, 10:54:59 pm »
Сатурн не е на К5, а в 4 соларен дом, което често означава, че човек трябва да поеме повече отговорности в дома и семейството, както и да внимава за здравето на родител или възрастен човек в къщата.
Соларен асцендент в 10 натален дом и У1 в 10 соларен дом - на преден план са работата и кариерата, възможно е и израстване. Може обаче да имаш известни финансови проблеми заради К2 на нат Сатурн.
К12 сол на нат Юпитер и соларни Луна и Юпитер в 12 сол/9 нат дом - чудя се дали няма да ти се прииска да емигрираш.  :017: Може това положение също да е свързано със засилени окултни занимания. Във всеки случай, може да има пътувания в чужбина, но за инциденти мисля по-скоро не. Опозицията Марс - Уран може да е свързана с пари, които трябва да получиш от работата и които може да се бавят.

Благодаря за отзивчивостта и за времето, което си отделил да погледнеш картите!

Понеже соларен Сатурн е на 5 градуса от К5, затова реших че може би там ще е вероятната изява, а не по 4-ти дом. Дано не възникне проблем с родител, засега поне всичко е наред, но нали има цяла година да се развие солара!

Сатурн на К2 със сигурност ще донесе  намаляване на приходи. Аз си го обяснявам с факта, че евентуално ще напусна "нормалната" си работа с добро заплащане и ще мина на мижаво студентско финансиране за доктората през следващите три години. Това разбира се, ще се усети осезаемо веднага.

Не ми харесва Нептун в 8-ми дом, четох че при Луна и/или Нептун в солара там, може да има смърт на по-възрастен човек от семейството.

Освен към Астрология, нямам никакъв интерес към окултни занимания, затова най-вече свързвам 12-ти дом с емиграция или с преместване в друга страна.

Нали цялата информация от солара се съчетава и с другите основни предиктивни техники, гледам да ги свържа доколкото мога и да добия обща представа, какво ме очаква.

Благодаря още веднъж!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #249 -: Май 02, 2014, 11:30:00 am »
Поставям и аз новия солар, който започва в неделя :)
Виждат ли се някакви аспекти свързани с повишаване, започване и/или придобиване на по-висока образователна степен?
Това което изобщо не ме интересува към момента е любов/романтика, но то си е показано от соларен Сатурн на К5 соларен дом :012:
По солара ти - не помня напреди не го ли обсъждах покрай разглеждането на общите тенденции, свързани с твоята дългоочаквана стипендия, но сол АСЦ в 10д, сол МЦ в 6д и сол Слънце У1, У2 в сол 10д ясно показват, че ще имаш израстване в работа, в кариерата, както и на парите, които ще получиш във връзка с това- парите може да са свързани с твой проект, творческа работа, защото сол 5д е във 2д в натала, а твореската работа да е свързана с висше образование и чужбина- сол 9д в 5д
СЗ от края на април е в съвпад със Слънцето ти в 7д- това е много хубаво- ще имаш подкрепа от влиятелен човек, ако не си семейна да започнеш нова връзка, която да доведе до брак- сол Слънце в сол 10д дава същите индикации.
сол Венера У4 в сол 9д, където е и сол Уран У8- ще заминеш да живееш в чужбина и ще получиш стипендията, която очакваш- пожелавам ти го от все сърце, както ти желая весело посрещане на рождения ти ден в неделя и една много щастлива и успешна соларна година- тр Юпитер през 9д в секстил с твоето Слънце да излее щедро благини!
« Последна редакция: Август 05, 2014, 03:38:28 pm от akruks »

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #250 -: Май 06, 2014, 04:29:56 pm »

Здравеите ,съфорумки-това е солара ми за тази година.Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнение.Притеснява ме соларен АЦ в 12 натален,както и съвпада на сол сатурн с натална луна.Обнадежаващото е съвпада на прогресивно слънце с натална венера -но там е транзитния нептун и 12-ти соларен дом.
Случилото се до момента -налага се да си сменя работата,в следствие на смърт на човека ,за които работех.Къде според вас е показано това-соларен 10-ти в 8-ми натален -промяна статуса вследствие смърт,там е и плутон,но тои попада в 9-ти натален.От друга страна нептун в 12-ти соларен съвпад натална венера,диспозитор за 6-ти и 1-ви натални-може да е показател за загуба на работа.
Акцент на 11-ти соларен -вид освобождение ,с диспозитор в 8-ми-вследствие смърт.
Моля ви за мнение.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #251 -: Май 06, 2014, 04:44:33 pm »
8ми според мен не го следай за смърт на работодател. неговата смърт може да е показана от 4ти, 8ми или 12ти от неговия дом. мисля че шефът е по 10ти. значи неговата смърт трябва да е показана при твой 1ви, 5ти или 9ти дом.
в случаят е 5ти. юпитер соларен управител на МЦ е в съвпад с твоето ИЦ/приключване/ и  е в 5ти соларен /8ми на шефа/.
11ти дом ти е натоварен, той е 6ти от 6 - ще си насочена да търсиш нова работа

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #252 -: Май 06, 2014, 05:11:07 pm »
8ми според мен не го следай за смърт на работодател. неговата смърт може да е показана от 4ти, 8ми или 12ти от неговия дом. мисля че шефът е по 10ти. значи неговата смърт трябва да е показана при твой 1ви, 5ти или 9ти дом.
в случаят е 5ти. юпитер соларен управител на МЦ е в съвпад с твоето ИЦ/приключване/ и  е в 5ти соларен /8ми на шефа/.
11ти дом ти е натоварен, той е 6ти от 6 - ще си насочена да търсиш нова работа
Благодаря за отговора,така наистина се връзват нещата .А това търсене дали ще е успешно-все пак там са слънцето и венера съвпад и в натален 10-ти,от друга страна 11-ти натален също е активен от прогресъвно слънце и транзитен нептун.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #253 -: Май 06, 2014, 05:20:46 pm »
не мога да преценя. мисля че има вероятност, но сатурн сам по себе си дава ограничение и това ме обърква. нека каже някой по-вещ

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #254 -: Май 06, 2014, 07:10:11 pm »
Какво значи, ако в солара Луната е в съвпад със СЛВ и стои между два малефика, но участва в голям воден тригон?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.