Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583278 пъти)

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #270 -: Май 24, 2014, 08:11:06 pm »
И аз ще си накича  предстоящия  солар, ако някой му се занимава ..., че нещо ме плаши ???
Тази луна в 5 д - на любов ли ще да е?  И този 2 д върху 12 натален - пак ще се "мре" от глад май,  ама с любов - как я виждате ? ;)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #271 -: Май 24, 2014, 08:29:59 pm »
Със соларен асц. лъв в 11 радикален дом ще е добра година. Ще успееш да сбъднеш нещо, ще пътуваш/комуникираш доста, а и парите ти ще са свързани с това. Относно любовта- да, ще има такава възможност.

veleff

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #272 -: Май 24, 2014, 08:54:08 pm »
Благодаря, Uran, за вниманието :) Дано си права. Само с тези пътувания ? работата ми т.е. парите са в офис и не е свързана с пътуване. Изненада ме малко - но ще видим ... Благодаря :)


Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #273 -: Май 24, 2014, 09:32:43 pm »
Другите аналогии, тогава, на 3 дом- комуникации, писма, срещи. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #274 -: Май 25, 2014, 01:46:16 am »
Благодаря, Uran, за вниманието :) Дано си права. Само с тези пътувания ? работата ми т.е. парите са в офис и не е свързана с пътуване. Изненада ме малко - но ще видим ... Благодаря :)
3д се свързва и с търговията, не само с пътуване и комуникация
със сол Иц във 2д и сол 3д в 1д може да изкараш пари от продажба на недвижим имот
годината ще е добра също по отношение на любов и партньорства, на намиране на съмишленици, членство в клуб, ще си настроена повече за колективна дейност, отколкото за индивидуална

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #275 -: Юни 04, 2014, 03:59:28 pm »
Здравейте качвам си солара за предстоящата година. :) Ще съм много благодарен ако някой намери време и желание да погледне и каже няколко думи. Аз нямам опит със соларите и се затруднявам с тях. :)
Активният 9 дом ми отвори вратите към чужбина за лятото. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #276 -: Юни 04, 2014, 06:37:17 pm »
Активният 9 дом ми отвори вратите към чужбина за лятото. :)
Радвам се!
Да ни пратиш картичка  :29:

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #277 -: Юни 12, 2014, 09:50:18 am »
Качвам тазгодишния си солар - за миналия имахте попадения и краят на годината ми донесе много придобивки.

В момента се скъсвам от работа - нямам време да стана от стола от преводи, а искам да спортувам, искам разходки. От месец получавам пари от чужбина - като на заплата съм, но им издавам фактури и уж така ще бъде няколко години. Реалист съм и затова не се отказвам и от предишните си клиенти, които са ме поддържали 5 години, но си е стрес и изтощение.

Мисля да сменям обкръжението - или ремонт на старото и живот със сегашния ми партньор, или квартира и да ме няма заедно с децата :) Искам спокойствие, за да се справя с работата и майчинските си ангажименти.

Вижда ли се това?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #278 -: Юни 12, 2014, 01:34:20 pm »
По този солар според мен те чака още доста работа тази година - соларния у1 е в съвпад с наталния Сатурн, възможно е цялата година да ти е такава, че да си ограничена заради ангажиментите, коиито си поела и това да не ти позволява да правиш други работи, които ти се искат. Иначе соларното Слънце в 12 соларен дом може да пожелае да се усамоти и да прекарва по-спокойно време. Това намира и потвърждение при соларният Сатурн, който се намира на наталното к3 - Сатурн ще "свие"  комуникацията, ще те направи по-мълчалива, кратка, праволинейна.
За  смяна/ремонт на жилището не знам дали ще стане - но според мен Луната в 4 соларен показва заинтересоваността ти по тези въпроси през годината.
« Последна редакция: Юни 12, 2014, 01:35:53 pm от ThuNdeRGoDDeSS »

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #279 -: Юни 12, 2014, 01:47:51 pm »
Преди малко някак си за секунди пощата ми се натрупа с поръчки за преводи, някои клиенти знаят, че съм заета и ме молят за "груб" превод. Не мога да мръдна вече месец...

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #280 -: Юни 13, 2014, 07:43:48 am »
Няма комуникация, нямам време за приказки, само ръцете и мозъкът ми действат, устата е затворена  :) :

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #281 -: Юни 14, 2014, 09:50:16 am »
Това е солара ,който настъпва след около 2 месеца,но нали казват ,че започвал да действа  2 месеца по -рано .Притеснява ме малко съвпада на соларната куспида на 6 дом с натален Уран,а и Урановата опозиция попадаща на оста на 6 и 12 натален дом ,а и от своя страна Сатурн и Марс в 6 соларен и 8 натален.Надявам се промените да са свързани с работа  :)
Ще се радвам да чуя и други мнения
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 09:56:42 am от julia »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #282 -: Юни 14, 2014, 11:16:13 am »
Можедаесвързано с делови отношения.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #283 -: Юни 14, 2014, 11:42:11 am »
Можедаесвързано с делови отношения.
Дано да не е свързано само със здравето

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #284 -: Юни 14, 2014, 12:00:04 pm »
Намесен е и 10 дом. :)