Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583034 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #330 -: Август 24, 2014, 02:59:38 am »
Кога според вас е по-благоприятно за мен да се явя на изпита? Просто непрекъснато го мисля, а имам броени дни, за да подам заявление дали ще се явя през октомври... ::)
Според текущия солар е благоприятно да се явиш на изпита- сол 3д в 9д, сол 9д в 3д. сол Марс У9 в тригон със сол Венера У1, У3 и със сол Луна У10, сол Меркурий съУ9, У12 в тригон със сол Юпитер съУ3, ако 9д е висшето, то 12д е края на висшето, а Юпитер е естествен У9, съУ12

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #331 -: Август 24, 2014, 04:55:49 am »
akruks, сърдечно благодаря, че се включваш винаги с отговор на моите въпроси :-*
Моля те, би ли направила кратък коментар и за 2015г. Просто стоя мисля и не зная какво да правя, много ми е объркано. Сол. Сатурн на К9, после в 9-ти - нещо все трудна работа с доста зор... :-X

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #332 -: Август 24, 2014, 11:07:21 am »
romantica, и аз мисля като акрукс, че е по-подходящо да се явиш сега. Имам и такова предчувствие, картите не съм ги разглеждала супер обстойно. Но по втория- 100 процента се вижда обучение, ще си продължиш образованието , но ми се струва че можеш да имаш по-големи пречки и трудности при изпитите заради сатурн.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #333 -: Август 24, 2014, 01:00:45 pm »
Романтика, Според мен няма да е никак лесно в текущия солар - сол. У9 в каре с нат. У9, куспидите на опозиционни домове попадат в тези, които касаят въпроса, има и интерсептиран знак, който не трябва да се пренебрегва и освен това тр. Сатурн опозира нат. Марс У9 и квадратира сол. У9.
Според мен след ингреса на Сатурн в Стрелец ще имаш подкрепата му да завършиш начинанието.

Солара наподобява много на моят заради подобната домификация и рождението в една и съща година и аз съм в подобен етап, но с трудности, които предизвиквам само аз и никой друг.
« Последна редакция: Август 24, 2014, 06:11:57 pm от Santi »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #334 -: Август 24, 2014, 05:49:17 pm »
Романтика, аз ще направя някакви предположения, но все пак съм си новаче :)

това явяване първо или второ ще бъде? Отлагано ли е вече веднъж? Питам заради ретро Сатурна върху К9 и отиващ към квадрат с венера, която е У9 в сегашната карта, а и заради ретро Меркурия тази година. Като че ли тази година някакви други ангажименти ще ти отнемат времето и вниманието и няма да можеш да се подготвиш.

В следващия солар - Сатурн пак е ретро и пак е над нат 9 дом, но това вече ще е явяване слад отлагане, а и няма кофти аспекти. Сол Асц ти е в нат 9 дом и прави добър аспект с нодалната ос. Само не знам какво е значението на звездата, върху която е стъпил. Другото, което ми прави впечатление е, че нат У1 вече е върху натАсц и въпреки че е Нептун може би това е добре ... солПФ е в сол 9 дом

Помоли акрукс да погледне пак картата - мисля, че е станало недоразумение със сол У9 за тази година - не е Марс, а е Венера.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #335 -: Август 24, 2014, 06:13:25 pm »
akruks, сърдечно благодаря, че се включваш винаги с отговор на моите въпроси!
Моля те, би ли направила кратък коментар и за 2015г. Просто стоя мисля и не зная какво да правя, много ми е объркано. Сол. Сатурн на К9, после в 9-ти - нещо все трудна работа с доста зор...
Ами нали написах вече мнението си, че сега е подходящо да си вземеш изпита и продължиш образованието- в текущия солар сол Сатурн е в сол 2д и попада в нат 8д- затрудненията ти са свързани с финансите, докато в следващия солар попада в сол 12д и нат 9д
За транзита на Сатурн през 9д пише следното, а при теб навлиза в 9д през ноември:
Цитат
9. Девети дом – сериозен интерес към история, философия, наука, закони и култура. Желания свързани с по-добро образование с цел професионално издигане. Учат се неща от които има практична полза. Може да е свързано с тежка академична работа, изследвания. Професионалната дейност е свързана с висши учебни заведения, задграничен транспорт, закон, издателства. Свързано е със създаване на устойчива ценностна система, житейски опит, вътрешни вярвания, правила и принципи в живота. Може да се добие сертификат, научна степен. Затруднява заминаването в чужбина, може да се прекъсне висше образование, да има забавяне в дипломирането. При тежки аспекти са възможни проблеми със закона, с документи и сертификати. Най – проблемен е при студентите, защото се срещат с консервативно настроени хора, строги и взискателни или не ги устройва начина на обучение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #336 -: Август 29, 2014, 04:43:07 am »
Изкушавам се да пусна следващия си солар.
Изчакай рождения си ден, може да не го празнуваш в Пловдив и соларът да има друг вид

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #337 -: Август 30, 2014, 11:39:39 pm »
Следващото новолуние през септември, ще бъде в точен съвпад със соларен АС.

Дали е значим този аспект?

От друга страна е в съвпад с плутон  :17: У5

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #338 -: Септември 01, 2014, 09:24:26 pm »
Flora, Santi (трудности, колкото поискаш и остават толкова време, колкото всеки сам поиска като поредния препъни камък на пътя, но използвайки камъка за стъпало, от високо е друго :) ), Happy58, akruks - макар и със забавяне, най-сърдечно ви благодаря за коментарите :58:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #339 -: Септември 05, 2014, 10:53:36 pm »
Искам да ви споделя наблюденията си.
ИМам чувството,че тазгодишния ми солар започна да се проявява сега,т.е шест месеца след започването му.
Соларен АС в 3ти дом,управителя му меркурий е в края на 5ти дом. Въпросите свързани с детето ми,съдбата му и респективно мойта- придобиват по ясни очертания.Очертания, които засега не виждам добре,мъгляви ми са......
Какво става с мен напоследък не знам, но много се засилиха контактите ми с роднини и братовчеди живеещи в други държави,далечни приятелки живеещи в чужбина също. Хора, които искат да ми помогнат, подават ми ръка, които не съм вярвала че всъщност ме обичат.

Дали се проявява солара,дали се проявява транзитния северен възел в съвпад с ИС...не знам...но усещането че идва промяната сякаш изплува все повече и повече. Ще има обрат, който ще обърне живота ми ,бита ми на 180 градуса.

Много сила трябва ,много.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #340 -: Септември 05, 2014, 11:02:14 pm »
Доколкото си спомням от кардиналните оси зависи кога ще се появи соларът т.е дали са в подвижен/неподвижен/кардинален знак.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #341 -: Септември 05, 2014, 11:05:20 pm »
Отказах се от соларите, моите не работят  :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #342 -: Септември 05, 2014, 11:09:42 pm »
При мен предишни години,започва да работи още в началото със събития.
Но тази специално усещам,че се задвижва тези дни и то накуп. Изведнъж се завихрят случки, неслучайни случайности......

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #343 -: Септември 05, 2014, 11:51:47 pm »
Отказах се от соларите, моите не работят  :)

И процент шанс ли не им даваш да проработят  ;D ?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #344 -: Септември 08, 2014, 08:32:51 pm »
Как мислите, ако соларни 6 и 12 домове са с разменени места с натални такива и интерсептират наталните 6 и 12 домове в себе си, дали през соларната година нативът може да се сблъска с болести и смърт?
У6 натален е в 12 соларен и 6 натален, Соларен АЦ върху У8 и У12 в 7д.
У на соларен АЦ в  12 соларен дом.
Нодалната ос също попада в тези домове - СЛВ е в 12 натален и 6 соларен.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински