Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583096 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #435 -: Декември 13, 2014, 07:52:25 pm »
Сестра ми утре има рожден ден , става на 25 години , много ще се радвам ако някой се включи с коментар по отношение на солара й, много благодаря ако някой изкаже мнение.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #436 -: Декември 14, 2014, 11:32:22 am »
ЧРД, да  е жива и здрава  Пламена !

Предстой и запомняща се година !Осите на солара повтарят наталните- съдбовна година  ,инициативата е в нейни ръце,усещане ,че тя управлява съдбата си ,личностно израстване,съзряване,но уран винаги е изненадващ,да не кажа шокиращ в проявите си,Асц. Везни/  семейните и интимните връзки ще са фокус на годината/ и Усол.Венера върху Уран ,У1 и У5- внезапно влюбване,СЛВ в 1 дом , обвързва трайно в партньорство , тр.Сатурн през Слънцето,също,У1 и 5 на К4, Юпитер в 11 дом – внезапно забременяване, да не мисли да се завръща от чужбина,заради някой, или изненадваща печалба ,доходи от всякакви хазартни игри Венера У2 съвпад У5 Уран
УДсц. На К5 –Марс,влюбването ще прерастне в сериозно партньорство,Уран ,У5 в 7- говори за същото вълнуващо преживяване
Сол.Луна в 12 Дева и сол.Нептун на К6 – жена,майка,родител,близка има здравословни проблеми,болничен престой,неустановена, неясна диагноза  или нещо ,свързано със здравето несподелено,нелекувано до сега ще се хронифицира
пътуване до Родината У4 на К3- сол.Сатурн върху У8 Марс,някой възрастен родственик –кл.асп за падане и чупене на кости/зъби ,операция или критични ситуации на път,животозастрашаващи сатурн е възходящ в солара ,грижи и допълнителни  отговорности свързани с нестабилно здравословно състояние на близък,любим човек-кости,стави и зъби са проблемни,допълнителнето бреме е свързано с 4 дом-семейство,рода
промени в /на работа –плутон върху У6,сол.Мс върху Юпитер,нептун  У6 на К6,сол.уран каре У6 нептун

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #437 -: Декември 14, 2014, 11:53:15 am »
Плами , много ти благодари Стели4ка

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #438 -: Декември 18, 2014, 02:12:48 pm »
Чудя се... възможно ли е соларът да започва да действа 4 месеца предварително?

Имам акцент върху 6 и 12 домове в следващия солар - 2015 и ноември бях в болнични 1 седмица, а сега се боря втора седмица с настинка. Ако цяла година ще се занимавам с болести, ще по--рна!!!  :-\

Миналата година пак така се случи - 4 месеца по-рано започнаха пътуванията, които бяха акцент на настоящия солар. :017:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #439 -: Декември 18, 2014, 03:17:54 pm »
Чудя се... възможно ли е соларът да започва да действа 4 месеца предварително?

Имам акцент върху 6 и 12 домове в следващия солар - 2015 и ноември бях в болнични 1 седмица, а сега се боря втора седмица с настинка. Ако цяла година ще се занимавам с болести, ще по--рна!!!  :-\

Миналата година пак така се случи - 4 месеца по-рано започнаха пътуванията, които бяха акцент на настоящия солар. :017:

ако вземем впредвид прогресията на Сатурн, за която говориш в другата тема, по-скоро оттам нещо се е задвижило. 4 месеца са си доста - това е 1/3 година :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #440 -: Декември 18, 2014, 05:38:56 pm »
иначе доколкото знам солара действа от един до три месеца предварително , 4 месеца ми се струва твърде много , но едно и също събитие може да бъде два пъти отразено в солара , така съм чувал...

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #441 -: Декември 18, 2014, 05:58:00 pm »
Здравейте! Ще съм благодарна на мнение за новия ми солар,който е в сила от днес. Надявам се с този 11 дом да започнат да ми се сбъдват мечтите,може и да е важна година с това повторение на домовете.  :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #442 -: Декември 18, 2014, 06:44:08 pm »
според мен те очаква положителна промяна спрямо личния ти живот , Юпитер в седми дом, тригон натално Слънце (натален Управител 7ми) и Натален Нептун, според мен пролетта-лятото на 2015 , може и да сключиш брак ако не си женена или да намериш стабилно партньорство. Още повече че юпитер е управител соларни и натален 11 дом , може да се очаква интина връзка с приятел.
Сатурн управител 12 дом, върху МЦ , според мен може би те очакват неприятности на работа , или напускане на работа , защото , Сатурн е квадратиран от соларни Нептун и Юпитер, може и финансово да ти е по-трудно защото , Нептун управител 2 ри , ще бъде квадратиран от Сатурн , със сигурност Сатурн свива сърмите. Това е според мен , не съм професинален астролог , надява се да съм бил от полза.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #443 -: Декември 18, 2014, 08:05:07 pm »
Благодаря ти,дано има положителна промяна-нямам връзка в момента. Работа търся все още,надявам се да намеря,не е лесно.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #444 -: Декември 18, 2014, 10:13:22 pm »
Дани и аз нямам нито връзка , нито работа, така , че не си сама в тази ситуация , разбирам те напълно. Отколко време си безработна?
Към солара, Соларна Луна  Упр 6 ти дом  е на върха на 9 ти соларен дом , съвпад с натален Юпитер, управител соларни 10 и 11 дом , което според мен показва подписване на трудов договор. Нещото , което ме тревожи е че Марс от Асцедента квадратира тази Луната , т.е. или може да имаш проблеми с договора или парите да не са това , което си очаквала.
Виждам че при теб 12 дом е много замесен и не разбирам защо , тази година Уран ще опозира Сатурн, който е управител 12 , какви неща по 12 дом има при теб, някой да е в болница?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #445 -: Декември 18, 2014, 10:19:02 pm »
Дани, тези дни Акрукс беше дала инфо за 29-ти гр скорпион - беше по повод тр датурн - ти имаш МС там - намери си го да си го прочетеш - беше май нещо хубаво.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #446 -: Декември 18, 2014, 10:23:18 pm »
Хепи , къде е тази инфо , за 29 градуса на скорпион , аз съм пропуснал.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #447 -: Декември 18, 2014, 10:45:01 pm »
Благодаря ви,да четох го това - на 29 градуса скорпион се намира неподвижна звезда,за която пише хубави неща.
Колкото до 12 дом,мога да го свържа с изолация и ограничения,но такава ми беше 2014,надявам се следващата да е много различна.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #448 -: Декември 18, 2014, 11:13:07 pm »
Дани ,а от кога си без работа , искам  да разбера, кой транзит ти активирал безработицата? сигурна ли си в часа си на раждане? не виждам , кой знае какви тежки транзити та да си безработна

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #449 -: Декември 18, 2014, 11:20:17 pm »
От около година и половина нямам работа.