Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583262 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #540 -: Февруари 10, 2015, 10:19:37 pm »
Моля за коментар и по моя солар ,започващ през април. Пълният 12-ти дом ми прави впечатление.
сол Асц в близнаци в нат 3д и сол Юпитер в сол 3д- през годината ще имаш засилена комуникация, срещи, кратки пътувания, може да учиш нещо, свързано с работата, но всичко това няма да е явно- сол Меркури у1 в сол 12д, работата, кариерата ще имат връзка със служенето на другите- сол Мц в 12д, сол 12д в 6д, сол Нептун в сол 10д, а Нептун е естествен У12
сол 5д в 7д, сол Дсц в 9д, сол Юпитер У7 в сол 3д, сол Сатурн У9 в нат 9д- да не узакониш връзка през годината? сол Плутон в сол 8д- нужда от дълбочина в интимната област, от повече страст



nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #541 -: Февруари 10, 2015, 10:25:25 pm »
благодаря ви  :-*

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #542 -: Февруари 11, 2015, 07:13:49 am »
Стана ми интересно дали имаш планове за чужбина.
То на нашите години кариера или пари от изкуство много не ми е вероятно.Ако работиш в сферата на медицината виждам много успешна година.Трз Юпитер в 6Д прави опоз на нат Юпитер,което може да е пътуване,в следствие на гордост-така би се реализирал понтенциалът на планетите в твоя 12Д.Може да е едно пътуване на екскурзия,извън граница,което никога няма да забравиш.  ;) Нат У2 Марс ти е в 12Д,както и У10,У1 Д-каква е вероятността с препълнен 12 сол Д да заминеш на екскурзия,да пуснеш фиш и да .....разказваш  :012: Имаш тронова венераУ8,във 2Д-изгорена от Сл прави качествата и по-силни.
Защо не заплануваш една екскурзия,(ако не ти излезе предложение за работа навън) ?  ;)
Ами точно за пътуване в чужбина си мисля ,което да осъществя малко след р.ден :)
Имам приятел,който наскоро ме покани на гости-мечтаех си за тази покана откакто е заминал. В държава, в която съм била преди 20 и повече години и където искам да отида отново.
Знам и че мъжът ми ще се засегне от това пътуване-макар да не живеем заедно, не съм му безразлична.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #543 -: Февруари 11, 2015, 09:02:02 am »
Здравейте,
това е солара на много добър мой приятел,  5-тия му соларен дом ме обърква , ако някой има желание да даде насоки ...  Благодаря !

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #544 -: Февруари 11, 2015, 09:22:43 am »
сол Асц в близнаци в нат 3д и сол Юпитер в сол 3д- през годината ще имаш засилена комуникация, срещи, кратки пътувания, може да учиш нещо, свързано с работата, но всичко това няма да е явно- сол Меркури у1 в сол 12д, работата, кариерата ще имат връзка със служенето на другите- сол Мц в 12д, сол 12д в 6д, сол Нептун в сол 10д, а Нептун е естествен У12
сол 5д в 7д, сол Дсц в 9д, сол Юпитер У7 в сол 3д, сол Сатурн У9 в нат 9д- да не узакониш връзка през годината? сол Плутон в сол 8д- нужда от дълбочина в интимната област, от повече страст
Благодаря ти ,akruks! Но сол.12 не е в 6-ти, там е сол.4 :)
Относно подчертаното в червено- аз имам все още брак,но не и съжителство .Но имаме интимни отношения. Възможен ли е тук друг вариант на тълкуване ?
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 09:27:23 am от rroza »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #545 -: Февруари 11, 2015, 03:35:15 pm »
Благодаря ти ,akruks! Но сол.12 не е в 6-ти, там е сол.4 :)

така е, объркала съм в бързината, понеже не ми излизаше цялата картина на екрана, а до 12-те градуса на сол Юпитер, иначе логично е щом сол МЦ е в 12д, то в 6д да е сол ИЦ
Благодаря за усмивката!

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #546 -: Февруари 11, 2015, 04:01:16 pm »
така е, объркала съм в бързината, понеже не ми излизаше цялата картина на екрана, а до 12-те градуса на сол Юпитер, иначе логично е щом сол МЦ е в 12д, то в 6д да е сол ИЦ
Благодаря за усмивката!
Моля,моля :)
Ама може ли да погледнеш и онова , дето го подчертах в червено и разяснението ми по него- няма как да узаконявам връзка, при положение, че имам брак все още, макар да не живеем заедно. Някакво друго тълкуване?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #547 -: Февруари 11, 2015, 04:01:50 pm »
Здравейте,
това е солара на много добър мой приятел,  5-тия му соларен дом ме обърква , ако някой има желание да даде насоки ...  Благодаря !
сол Иц в 5д- приключване на творческа дейност/проект от негова страна, любовни срещи вкъщи, почести за родителите, може да показва сдобиване с дете в семейството
сол 5д в 6д - любовни преживявания, свързани с работата, творческо вдъхновение, свързано с производствени процеси и рутинна работа, придобивки, печалби, свързани със службата или с подчиненото му положение.
Според мен, цялостно погледнато, сол АСЦ във 2д, сол Марс У2, 7 в сол 5д, сол Венера У1, 8  съвпад сол Нептун У5 в 5д- парите, които ще изкарва/получава ще имат връзка с творческа дейност- било фотография, рисуване, танци, музика, литература

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #548 -: Февруари 11, 2015, 04:05:55 pm »
Моля,моля :)
Ама може ли да погледнеш и онова , дето го подчертах в червено и разяснението ми по него- няма как да узаконявам връзка, при положение, че имам брак все още, макар да не живеем заедно. Някакво друго тълкуване?
Мога, ама не искам  :29:
не съм ти писала, че задължително ще узаконяваш връзка, а съм попитала дали може да се случи, защото не съм ти пъдар на шундата, за да зная законно или незаконно общува с отсрещния пол

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #549 -: Февруари 11, 2015, 04:17:22 pm »
Мога, ама не искам  :29:
не съм ти писала, че задължително ще узаконяваш връзка, а съм попитала дали може да се случи, защото не съм ти пъдар на шундата, за да зная законно или незаконно общува с отсрещния пол
Разсмя ме от сърце ! Общуваме с мъжа ми ,ама дали се води законно или незаконно при това положение :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #550 -: Февруари 11, 2015, 04:22:00 pm »
Разсмя ме от сърце ! Общуваме с мъжа ми ,ама дали се води законно или незаконно при това положение :)
ами след като нямаш развод, значи е законно
имах приятелка, която изневеряваше на любовника с мъжа си, с когото не живееха заедно, но нямаха развод и той се криеше да не разбере мацката, с която беше излязъл на квартира, шоу

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #551 -: Февруари 11, 2015, 04:36:14 pm »
ами след като нямаш развод, значи е законно
имах приятелка, която изневеряваше на любовника с мъжа си, с когото не живееха заедно, но нямаха развод и той се криеше да не разбере мацката, с която беше излязъл на квартира, шоу
Сакън! До там да не стигаме  :57:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #552 -: Февруари 11, 2015, 04:53:03 pm »
Мога ли да попитам в солара за тази години има Сатурн в 4 ти соларен дом върху шести натален дом , по принцип тази позиция не озна4ава ли оставане на мястото което съм , не би трябва да има промяна в местоживеенето (Сатурн не е много по промените) и може покупка на недвижимо имущество?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #553 -: Февруари 11, 2015, 05:07:37 pm »
Мога ли да попитам в солара за тази години има Сатурн в 4 ти соларен дом върху шести натален дом , по принцип тази позиция не озна4ава ли оставане на мястото което съм , не би трябва да има промяна в местоживеенето (Сатурн не е много по промените) и може покупка на недвижимо имущество?
сол АСЦ в нат 4д показва, че ще си стоиш повече у дома, а сол Сатурн в сол 4д -

Полный или частичный разрыв отношений с семьей, родителями. начало жизни отдельно. Конфликты и неприятные события в семье. При подтверждении другими показателями - смерть старшего родственника или одного из родителей. Тяжелые семейные обязательства, бремя домашних забот.
Задержки с решением жилищных, имущественных проблем, вопросов прописки, гражданства, аренды, покупки или продажи жилья. Сделки с недвижимостью не приносят прибыли. Задержки в оплате, расчете. Все это устраивается в конечном итоге не так, как рассчитывал человек. Ремонт или строительство жилья, других помещений. Хозяйственные проблемы. При негативной аспектации - покушение, нападение, возможность несчастного случая. Потеря урожая на своих сельхозугодиях. Расчет на наследство напрасен. Все неприятные события обычно случаются под конец индивидуального года.
Позиция не благоприятна для политического или общественного деятеля, крупного руководителя. Возможно свержение или лишение должности.

« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 05:09:37 pm от akruks »

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #554 -: Февруари 11, 2015, 05:33:06 pm »
Това е стар мой солар на година, в  когато съм сключила брак.Най-яркото, което се откроява е соларен Уран на МЦ според мен  :)Нито соларен 7 дом е активен, нито имам соларни планети в 7ми натален.