Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582963 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #615 -: Март 13, 2015, 08:44:15 pm »
Тъй като миналата година някои от вас писаха по солара ми, а и аз за първа година наблюдавах по-внимателно проявленията на различни аспекти, искам да дам някаква обратна връзка.

Вкъщи направихме леки подобрения и промени, но като цяло не бих запомнила годината с това, въпреки Асцендента в 4 дом. Не бих могла да кажа, че усетих и ограниченията на Сатурн в 4 дом.
Благодаря за Ов по солара, не намерих дали съм писала по него, но попаднах на този твой коментар от тогава:

Много се чудех какво може да даде соларен Асцендент в 4 дом, при положение, че нямах намерение да правя ремонти у дома, нито да се местя, но със стартирането на солара изведнъж започнах да се интересувам от вилата, която стоеше занемарена откакто почина баба ми. Реших да я приведа малко във вид, и най-вече да се възползвам от градината, като започна да си засаждам разни зеленчуци и подправки. Преди баба ми все ми викаше "Айде, идвай, виж какво спокойствие е тук", а аз все се чудех как да не отида. Скучно ми беше там. Явно остарявам вече и имам нужда от по-голяма близост с природата.  :012:

За предстоящия солар, ако желаеш може да го качиш, нали съвсем скоро ще започне и една карта е достатъчна "натал+ солар с домовете"

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #616 -: Март 13, 2015, 09:09:59 pm »
akruks, благодаря ти за вниманието :58:

Беше ми писала миналата година, но аз бях пуснала въпроса в Прогностика-практически упражнения, затова не го намираш.
Ето и какво точно ми беше писала:

"Когато родих второто също имах сол Плутон в сол 5д
по твоя солар се вижда, че ще работите за второ дете, транзитен СЛВ през 5д е също показател за бременност и раждане
останалото, което сте замислили също излиза по картата- повечко работа, пътуване."

Прикачам и предстоящия солар. Ще съм благодарна, ако ми напишете няколко думи по него. Ясно е, че ще се бачка яко, но тайничко продължавам да се надявам, че ще ме огрее шанса да стана за втори път мама. А и пак сме планирали няколко пътувания. Най- ми е интересно как бихте изтълкували соларен Юпитер в съвпад с ИЦ и соларен Марс в съвпад с Луна.
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #617 -: Март 13, 2015, 09:16:18 pm »

Прикачам и предстоящия солар.
помолих в предния коментар за карта, в която са включени натал + солар, заедно с домовете- куспидите на солара да се виждат в кой нат. дом попадат, в astro.com  е обозначено като Natal+Solar Return chart, whith houses*


Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #618 -: Март 13, 2015, 09:25:01 pm »
Извинявай, не съм те разбрала. Заповядай :)
Serve, love, give

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #619 -: Март 13, 2015, 10:14:42 pm »
Извинявай, не съм те разбрала. Заповядай :)
Теб обаче ще те засегне предстоящото СЗ, което съвпада със Слънцето У4 в 11д, в солара е У10 в 5д-  ще е нещо ново по отношение на дома и семейството или свързано с осъществяване на основна цел през годината, свързана с дете или с работата в колектива
Иц в 9д- път в чужбина за теб или член от семейството, ще е неочаквано и може да има връзка с работата ти- сол Уран У4 съвпад със сол Марс У1, У6 в сол 6д, парите ти ще имат връзка с чужбина или с дейност по 9д- сол 9д в нат 2д, в същото време за средствата, с които ще разполагаш ще е нужна повече финансова дисциплина- сол Сатурн в сол 2д
Срещи и разговори от интимно естество- сол Плутон У1 в сол 3д, който е в нат 8д, флирта с колегата може да се задълбочи, има индикация за тайна връзка/партньорство/любов- сол Венера У7, У8, У12 на сол Дц в нат 12д  :)





greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #620 -: Март 13, 2015, 10:35:57 pm »
Според мен , те очаква щасливо събитие свързано или с нова любов или очакване на дете :) Пети соларен дом е върху 11 , дома на мечтите ни. Освен това Слънцето е там , а и Меркурий с на върха на 5 ти и 11 дом предвещава нещо ново. Сатурн управител 8/9 дом , ще настъпи Десцедента ти тази година, това лято при ретрофазата ще направи тригон към наталното ти Слънце , ако нямаш партньор , мисля ще намериш стабилен такъв. Венера в 7 ми соларен пак ме води към този извод.
Притесняваме работата ти заради МАрс и Уран управител 4 ти в шести соларен, при това квадратирани от Плутон, според мен ще има промени там , които няма да ти харесат никак.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #621 -: Март 13, 2015, 11:06:29 pm »
akruks, много благодаря за тълкуването :58:
Голяма част от нещата, които написа и аз ги виждам. Съвпада на СЗ със Слънцето наистина ще бъде един специален ден за мен - точно тогава имам бизнес среща с един от най-важните ни партньори, а вечерта заминавам на тийм билдинг с колегите. Ако този ден очертава тенденциите на предстоящата година, то наистина Асц в 6 дом и соларната Венера точно на ДЦ в 12 дом ще са водещи, макар че никак не ми се иска акцентът да пада върху извънбрачните ми емоции, които се надявам да си останат мимолетни и незначителни.
Само за чужбината нещата ми изглеждат още неясни, но нали е намесен Уран, ще видим какви изненади ще поднася тази година, особено както застрашително се навърта около Луната ми...
Serve, love, give

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #622 -: Март 13, 2015, 11:16:07 pm »
Според мен , те очаква щасливо събитие свързано или с нова любов или очакване на дете :) Пети соларен дом е върху 11 , дома на мечтите ни. Освен това Слънцето е там , а и Меркурий с на върха на 5 ти и 11 дом предвещава нещо ново. Сатурн управител 8/9 дом , ще настъпи Десцедента ти тази година, това лято при ретрофазата ще направи тригон към наталното ти Слънце , ако нямаш партньор , мисля ще намериш стабилен такъв. Венера в 7 ми соларен пак ме води към този извод.
Притесняваме работата ти заради МАрс и Уран управител 4 ти в шести соларен, при това квадратирани от Плутон, според мен ще има промени там , които няма да ти харесат никак.

Greg, благодаря за вниманието!  :) Партньор имам, тази година правим 10 години брак. Предпочитам активностите в 5-ти дом да  ми донесат второ дете, а не нова любов ;) А за работата, като добавим и Сатурн във 2 дом, картинката изглежда наистина не особено обещаваща, но пък Юпитер в соларен 10-ти в тригон с 2-ри и 6-ти дом не помага ли до някаква степен?
Serve, love, give

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #623 -: Март 13, 2015, 11:21:58 pm »
Ами може наистина втора бременност , с бебе-момче например заради Слънцето , което е доста замесено :) Все пак имаш затъмнение в 11 дом. Преди няколко дена това коментирах , че при много жени при раждане е активиран не 5 ти , а седми дом , защото на децата до известна степен се гледа като на партньори :) дано хубави неща ти се случват. Затъмнението със сигурност ще покаже посоката.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #624 -: Март 13, 2015, 11:25:17 pm »
Соларен асцендент в 6 натален дом, У1 в 6 соларен дом - на преден план за теб ще бъдат темите свързани с работата, ежедневието, здравето. Това положение говори също за усилена работа, може да не работиш това, което ти е на сърце. Сигурно ще има промяна в професионален план, за добро или зло. Възможно е стагнация във финансите - Сатурн във 2 соларен/ 6 натален дом, осите попадат във фиксирани знаци. За проблеми с финансите говори също квадрата на Плутон У2 лун. с Луната У2 нат. Марс като У2 в лунара пък е в 6 дом в съвпад с наталната Луна, затова бъди внимателна много с парите си! Освен това е възможно да смениш жилището ти, не знам дали ще идеш в чужбина, но е възможно да е по-надалеч от мястото, където живееш в момента. Соларното Слънце в 5 дом може да говори за любов, също така и дете. Венера в 7 дом е обещаваща за партньорствата, още повече, че е в тригон с Юпитер, У7 в натала.
И още нещо: 5 соларен дом не попада в 11 натален, а в 10, гледат се куспидите преди всичко!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #625 -: Март 13, 2015, 11:27:05 pm »
Ами може наистина втора бременност , с бебе-момче например заради Слънцето , което е доста замесено :) Все пак имаш затъмнение в 11 дом. Преди няколко дена това коментирах , че при много жени при раждане е активиран не 5 ти , а седми дом , защото на децата до известна степен се гледа като на партньори :) дано хубави неща ти се случват. Затъмнението със сигурност ще покаже посоката.
По-скоро провери при тези жени за първо раждане ли става дума или за втори. Това че на децата се гледа като партньори ми се струва малко вероятно да е така, но второто дете е по 7 дом, така че може 7 дом да указва точно второ раждане.

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #626 -: Март 13, 2015, 11:28:57 pm »
Ами може наистина втора бременност , с бебе-момче например заради Слънцето , което е доста замесено :) Все пак имаш затъмнение в 11 дом. Преди няколко дена това коментирах , че при много жени при раждане е активиран не 5 ти , а седми дом , защото на децата до известна степен се гледа като на партньори :) дано хубави неща ти се случват. Затъмнението със сигурност ще покаже посоката.

Нали при второ дете точно 7 дом се гледаше :) Аз все си намирам показатели за това, което искам да ми се случи, де ;) И Вертекс в 8 дом, и СЛВ в 5-ти. А какви по-големи промени в работата, от излизане по майчинство. :012:

Благодаря отново за тълкуването и пожеланията. Ще давам обратна връзка  :58:
Serve, love, give

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #627 -: Март 13, 2015, 11:36:48 pm »
Соларен асцендент в 6 натален дом, У1 в 6 соларен дом - на преден план за теб ще бъдат темите свързани с работата, ежедневието, здравето. Това положение говори също за усилена работа, може да не работиш това, което ти е на сърце. Сигурно ще има промяна в професионален план, за добро или зло. Възможно е стагнация във финансите - Сатурн във 2 соларен/ 6 натален дом, осите попадат във фиксирани знаци. За проблеми с финансите говори също квадрата на Плутон У2 лун. с Луната У2 нат. Марс като У2 в лунара пък е в 6 дом в съвпад с наталната Луна, затова бъди внимателна много с парите си! Освен това е възможно да смениш жилището ти, не знам дали ще идеш в чужбина, но е възможно да е по-надалеч от мястото, където живееш в момента. Соларното Слънце в 5 дом може да говори за любов, също така и дете. Венера в 7 дом е обещаваща за партньорствата, още повече, че е в тригон с Юпитер, У7 в натала.
И още нещо: 5 соларен дом не попада в 11 натален, а в 10, гледат се куспидите преди всичко!

Веско, на теб ще дам най-вече обратна връзка за промяната в жилището, защото имам някакви идеи в тази насока за годината ;) Позицията на Сатурн във 2-ри дом и другите споменати от теб аспекти, свързани с 2-ри дом не може ли да дадат просто по-сериозни разходи, а не задължително проблеми с финансите?
Serve, love, give

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #628 -: Март 13, 2015, 11:38:28 pm »
Възможно е, положението на соларния Марс У2 върху Луната може да показва, че ще харчиш доста и неразумно. Въпреки това Сатурн във 2 дом казва "Внимавай!". Не го подценявай все пак!

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #629 -: Март 13, 2015, 11:47:48 pm »
Аз хич не го подценявам, просто при мен той обикновено не действа по нормалния начин. Само като пример ще ти дам, че когато транзитираше през 12-тия ми дом бяха едни от най-щурите ми години, с големи компании и много приятели...
Така че и сега някак се надявам да се пообърка и да не влияе много на делата във 2-ри дом ;) Макар че тук говорим за солар все пак.
Serve, love, give