Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582489 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #675 -: Март 27, 2015, 12:24:38 pm »
Първата карта в случая е текущия солар за годината тогава- направен е за мястото, където си посрещнала чрд.
сол АС попада в 9д в натала ти, което показва заминаването ти за чужбина 10 дни по-късно, а сол Плутон у8 в сол 9д показва неблагоприятните промени, на които си се натъкнала там.
сол Сатурн в сол 1д също показва, че годината няма да е лесна за теб.
сол 5д в нат 12д- любовта ти тайна връзка ли е била?

не, то всъщност по това време не сме имали връзка.

Идеята е да намерим "разликите" в самия солар и да видим как се отразява това. В следващия пост ще разкажа сега какво се случи.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #676 -: Март 27, 2015, 12:39:17 pm »
Значи :), до РД през 1998 аз изживявам много тежко една отказана любов и съм заприличала на вампир от това :), демек, изглеждам много зле.
Един месец преди РД-то ми се обажда бившо гадже, от предишната ми работа, и ми казва "имам нужда от теб тук, не се справям". И аз, понеже си имах вече намерение да търся друга работа, се съгласих ... и тръгнах.

когато кацам в Москва, господинът ме чака (явно очаквайки да види това, което е оставил 3г по-рано), но вижда една нещастна, изпита млада жена .... и не ме питайте какво ми беше, когато за части от секундата прочетох/усетих разочарованието в очите му. И тъй като явно той се беше приготвил за съвместен живот там, нещата станаха много сложни - той започна да се заяжда, да ми прави проблеми и в работата, и в къщи, разни изпълнения с руските хубавици и т.н. И понеже той беше шефа там ... аз нямаше на кого да се оплача. Постепенно получих някаква подкрепа от други хора и някакси се закрепих. после него го махнаха от шефското място и дойде друг, който всъщност видя в мен "таланта" и ме издигна доста, както и ми подсигури собствено жилище.
3 месеца по-късно, след любовни терзания по тоз красавец (по-точно, накърнено его, може би) ... в един прекрасен момент на вратата на офиса се появява друг, предлагащ ми любов - отново стар познайник, но неосъществена връзка. Е тази връзка вече беше до един момент тайна, защото той се страхуваше да не го уволнят, че е с мен. А реално, той спечели от връзката си, защото го оставиха по-дълго на обекта, за да ми носи щастие :).

При заминаването работата беше предвидена да е по 6 дом и беше така до един момент, но след като пристигна новия шеф, се превърна в 10 - и то много успешно, с уважение, с малко повечко парички и т.н.

та, идеята ми беше, дали този тип развитие е подадено и в двата солара. Дали си струва да ходи човек на другия край на света, за да избегне кофти година :). Естествено, анализа ни зависи и от това, дали Пласидус е подходяща за ширината на Москва, или трябва да се вземе друга домова система.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #677 -: Март 27, 2015, 01:49:17 pm »
не, то всъщност по това време не сме имали връзка.

Идеята е да намерим "разликите" в самия солар и да видим как се отразява това. В следващия пост ще разкажа сега какво се случи.
Соларите са активни от рожден ден до рожден ден, няма какво да търсиш разлики в построените за една и съща година солари, но с различно населено място- определящо е мястото, където си посрещнала рождения ден, когато тр Слънце съвпада с наталното- тази карта отразява всичко, това се опитах и да кажа с предния си коментар и това не е само при теб-  пресен пример при мен от 2013г- соларът ми, започнал октомври 2012г и построен за града, в който посрещнах рождения си ден показва всичко, което после се случи, а не картата, построена за мястото, където се намирах летните месеци на 2013г

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #678 -: Март 27, 2015, 02:15:36 pm »
Соларите са активни от рожден ден до рожден ден, няма какво да търсиш разлики в построените за една и съща година солари, но с различно населено място- определящо е мястото, където си посрещнала рождения ден, когато тр Слънце съвпада с наталното- тази карта отразява всичко, това се опитах и да кажа с предния си коментар и това не е само при теб-  пресен пример при мен от 2013г- соларът ми, започнал октомври 2012г и построен за града, в който посрещнах рождения си ден показва всичко, което после се случи, а не картата, построена за мястото, където се намирах летните месеци на 2013г

значи, когато имаме тежък солар, измисляме си една екскурзия донякъде за няколко дена, където той би бил приятен и .... си решаваме проблема? Ето това ми се струва не толкова валидно и затова пуснах соларите.

Май само ние с теб ще си ги гледаме, затова ... ако до утре няма интерес по този казус, трия всичко, за да не спамим.

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #679 -: Март 27, 2015, 02:32:23 pm »
Дейзи аз помня тези неща ти ги беше писала в един друг астрофорум , сега как е положението при теб , по-добре ли е? в България ли си или отново в Швейцария?

Сега пак работя гурбетчийска работа, сезонна, но съм в БГ не ми се връща в Швейцария, макар че там вратите ми са отворени....Загърбих каквото имаше там.

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #680 -: Март 27, 2015, 02:37:40 pm »
значи, когато имаме тежък солар, измисляме си една екскурзия донякъде за няколко дена, където той би бил приятен и .... си решаваме проблема? Ето това ми се струва не толкова валидно и затова пуснах соларите.

Май само ние с теб ще си ги гледаме, затова ... ако до утре няма интерес по този казус, трия всичко, за да не спамим.

Happy58 - би било добре така, но само домовете се променят, общият фон си остава. Важно е към този момент тежките транзити какво афектират, защото те ще действат в продължение на цялата година, така мисля аз. По твоята логика, може да се смегчи влиянието им, като се променят домовете, които ще управляват и ще акцентират в рождената карта. Но това е идея, човек предварително да си види соларите в родния край и далече от там, за да си отпразнува празника, където е най-добре....В крайна сметка всичко е енергия, важното е към дадения момент къде и с какво ще се заредим.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #681 -: Март 27, 2015, 02:41:17 pm »
Спомням си,че миналата година Гала по съвет на Оксана отпразнува рд в Лондон.Но аз не ги одобрявам тия неща,то като нещо ще се случи защо трябва да бягаш от него,а не си го преживееш?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #682 -: Март 27, 2015, 02:42:34 pm »
Дейзи, това не е моя логика :) - аз само проверявам, дали е истина ...

значи, трябва да намеря случай, при който човек празнува РД-то си някъде надалеч и после си се връща обратно в родния край да си живее ....  ще помисля :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #683 -: Март 27, 2015, 02:43:50 pm »
Ще избягаш от солара, но от тежка дирекция или прогресия - на куково лято.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #684 -: Март 27, 2015, 02:45:05 pm »
Спомням си,че миналата година Гала по съвет на Оксана отпразнува рд в Лондон.Но аз не ги одобрявам тия неща,то като нещо ще се случи защо трябва да бягаш от него,а не си го преживееш?

 :08:

точно това е и моето мнение - ако не те удари по едното място, ще е по другото - както Дейзи казва, тежките транзити си стоят така или иначе - променяме само мястото, върху което ще се стоварят.
Остава само общата нагласа, идваща от соларния асцендент .... миналата година си мислех да го направя този номер, за да махна скорпионския асцендент ... но не го направих. Сега се чудя, ако не беше минал този валяк през мен, що за пате щях да съм си още :) :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #685 -: Март 27, 2015, 02:48:54 pm »
Обичам да ми е трудно  :) и не бих избягала в друга държава само защото имам тежък солар.Все пак всичко е преходно и както казват хората: " И това ще мине!"  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #686 -: Март 27, 2015, 03:57:02 pm »
значи, когато имаме тежък солар, измисляме си една екскурзия донякъде за няколко дена, където той би бил приятен и .... си решаваме проблема? Ето това ми се струва не толкова валидно и затова пуснах соларите.

Май само ние с теб ще си ги гледаме, затова ... ако до утре няма интерес по този казус, трия всичко, за да не спамим.
Защо да триеш картите и защо да е спам, след като обсъждаме соларни карти, за каквото е темата?
Точно обратното исках да кажа, че няма бягство, съдбата ни застига където и да сме- моят солар, започнал октомври 2012 в града където си живея, показваше лоши събития- сол Иц в 8д, сол уран в сол 4д и т.н. Надявах се юни 2013 като заминах за Мадрид да ми се случват неща според солар за това населено място, но не би- 1 септ майка ми си потроши главата и трябваше да си тръгна от Мадрид веднага, за да се прибера и я гледам, това е...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #687 -: Март 27, 2015, 04:13:52 pm »
Дейзи, това не е моя логика :) - аз само проверявам, дали е истина ...

значи, трябва да намеря случай, при който човек празнува РД-то си някъде надалеч и после си се връща обратно в родния край да си живее ....  ще помисля :)
Имам солар за 2004г, тогава празнувах рождения си ден в чужбина, на работното място- в един ресторант, а в картата съм заковала сол К3 на АС, откъм 1д и работата ми след  чрд през следващия месец беше свързана с ежедневно пътуване на 100км- с един камион ходехме да берем ябълки за сидра  :012: Три месеца след това се прибрах у нас, че нали още не бяхме в ЕС и излизахме за по 3м., а продължих да живея по солара от чужбина- сол АС в 11д- много нови приятелства създадох от януари 2005г до рождения си ден, същата година, кратки пътувания, свързани с творчество, успех в тази насока- сол Мерк У3 , сол Марс У5, У10 , сол Слънце и сол Юпитер У9, съУ5 в сол 3д.- тогава отпечатаха за пръв път мой стих в книга, преди това само във вестници ме бяха публикували.

daisy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #688 -: Март 27, 2015, 05:15:43 pm »
Дейзи, това не е моя логика :) - аз само проверявам, дали е истина ...

значи, трябва да намеря случай, при който човек празнува РД-то си някъде надалеч и после си се връща обратно в родния край да си живее ....  ще помисля :)
Happy58 този солар го поствам само за твоите изследователски цели. Празнувах рождения си ден в Загреб, 4 дена след това имах спонтанен аборт, месец и половина след това забременях, но вече бях в Италия и на 5-ия месец от бременността се прибрах от Австрия в България, съответно родих син и години бях закотвена на гъза си.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #689 -: Март 27, 2015, 05:41:57 pm »
Ето информативно мой стар солар , при който ми се случиха следните събития:
-внезапно бонусно презокеанско пътуване
-нова внезапна кратка сексуална връзка
-окончателно решение да заживея самостоятелно под наем и не се върнах никога повече при нашите