Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583036 пъти)

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #720 -: Април 02, 2015, 06:01:46 pm »
 :-*Благодаря за инфото...При мен Сол.АЦ е в точен съвпад с Нат.Плутон в 12дом и точна опозиция Нат.Венера/съвпад Сол.ДЦ,която пък в момента е налазена от Тр.Уран...Цялата тази идилия Е КВАДРАТИРАНА от Тр.Плутон в 3дом.
Да видим какво ще е ...

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #721 -: Април 02, 2015, 06:12:51 pm »
:-*Благодаря за инфото...При мен Сол.АЦ е в точен съвпад с Нат.Плутон в 12дом и точна опозиция Нат.Венера/съвпад Сол.ДЦ,която пък в момента е налазена от Тр.Уран...Цялата тази идилия Е КВАДРАТИРАНА от Тр.Плутон в 3дом.
Да видим какво ще е ...

Ох, то и при мен е подобна астро- картината. С тази разлика, че заради релокацията, вместо соларно АЦ, соларно МЦ застава в точен съвпад с натален Плутон в 12-ти дом, в точна опозиция с Луна в 6-ти дом. При мен тр. Уран е върху натална Луна в момента, също както при теб, тр. Плутон ги квадратира откъм 3-ти дом, квадратира и себе си, в 12-ти дом.

С тази Венера на ДЦ при теб опозирана от Плутон, по-скоро предполагам някакви много силни любовни изживявания ще имаш :)

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #722 -: Април 02, 2015, 06:23:30 pm »
May и аз това предполагам,само,че с този 12 дом-дали няма да е тайна връзка?или с обвързан мъж :-\

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #723 -: Април 02, 2015, 06:46:14 pm »
Плутон не е бил на АЦ в солара.

Сатурн попадаше в 12-ти соларен дом, там в съвпад с Плутон и СЛВ, опозирайки Луна и ЮЛВ в 6-ти дом. Общо-взето стагнация имаше във всички сфери, чувствах се точно като в затвор. Не ми харесваше работата, исках да сменям средата, страната и т.н., но сякаш нещо опозираше много упорито всички мои начинания. Във финансово отношение това ми беше една от най-лошите години (Плутон е У2). Тогава почина и кучето, което имахме от 12 години. Като цяло бях зле психически, физически, слава-Богу, нямах проблеми. Това като цяло помня. Предходните две години бяха наситени с много важни и положителни събития, но в момента в който тр. Сатурн стъпи в 12-ти дом, всичко се обърна наопаки.

May, по принцип, самия натален съвпад Плутон/СЛВ в 12 дом ти е много важен. Когато нещо попадне там, явно иска да насочи вниманието ти към него. В момента това е явно работата. Виж какви ги вършат и управителите на възлите.

Иначе, Хонг Конг си е точно по 12 дом .... акрукс е права :)

Твоята работа по принцип няма ли някаква връзка с 12 дом .... нали си все в някакви големи организации, в полза на обществото и т.н. ... Остава само да си решиш проблема със СЛВ във Везни, защото с този Плутон наблизо, определено няма да те оставят да си седиш на ЮЛВ в Овен :). Квадратурата на Плутон откъм 3 дом също ще изисква от теб такова нещо, но това ще мине по 3 дом - знаеш го :) - учи си, чети си, пътувай си и т.н. и така си работи по СЛВ, за да не се налага да намесва някой сестричката.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #724 -: Април 05, 2015, 03:05:47 pm »
С особена гордост искам да ви съобщя,че вече съм в новия солар с 4 планети в 8дом.Меркурий,Слънце,Уран и Марс.Съответно У1,У10,У12,У6,У8,У3.Цяла година "ще стоя" в най-силния дом.Чувствам се специално привилегирована с тази позиция,може да има какво да се пише. ;)
 :72:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #725 -: Април 05, 2015, 04:03:00 pm »
Ако и оттук не изскочи някой наплутонен Марс  :012: направо не зная  :P
Де,де!Аз си мисля на кариера да бъде.У10 в 8Д.  :38: Нали в 8Д са най-големите възможности,освен всякакви годости.  ;D :08:
« Последна редакция: Април 05, 2015, 04:06:31 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #726 -: Април 05, 2015, 06:35:29 pm »
Дано  :-*
Ама и секса там де :P та да не се отказваме от Марс :012:
Само желаните трансформации да ти се случват, Дракс  :38:
Сексът си е секс,какво да го мисля. ;)
Цяла година,надявам се ще е вълнуващо в царството на Плутон.Наточвам  :97: се за пътеписи от рядката астродестинация. ;) Но ако е като транзитите на Уран ще бъде жалко.  :72:
 :-* Много тръпна. :38: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #727 -: Април 05, 2015, 06:43:48 pm »
Нали в 8Д са най-големите възможности,освен всякакви годости.  ;D :08:

Те и венерическите заболявания май бяха по 8 дом...  :043: :043: :043: :043: :043: :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #728 -: Април 05, 2015, 06:46:22 pm »
детето ми има пълен 8ми дом в настоящия солар.
много трудна година е за него - тотална промяна по отношение на домовете, чиито управители са в осми дом. промяна в ценностите и начина на възприемане на света. надявам се с това и да си остане и да се разкарва вече този солар
« Последна редакция: Април 05, 2015, 06:48:05 pm от Kler »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #729 -: Април 05, 2015, 09:46:08 pm »
С особена гордост искам да ви съобщя,че вече съм в новия солар с 4 планети в 8дом.Меркурий,Слънце,Уран и Марс.Съответно У1,У10,У12,У6,У8,У3.Цяла година "ще стоя" в най-силния дом.Чувствам се специално привилегирована с тази позиция,може да има какво да се пише. ;)
 :72:
8-ми соларен дом ли?
И изброените планети/светила у-ли на соларни домове ли са?
Можеше да качиш соларна карта без натала- безобидно е, няма как по тази карта да ти разконсперираме натала   :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #730 -: Април 05, 2015, 10:26:56 pm »
 :d030:
8-ми соларен дом ли?
И изброените планети/светила у-ли на соларни домове ли са?
Можеше да качиш соларна карта без натала- безобидно е, няма как по тази карта да ти разконсперираме натала   :012:
Изброила съм позиции само от Солара.Иначе сол К8 ми попада в 10 нат дом.
А планетите в 8сол дом са ми натални У10,У2,У8..... Не ми се мисли много,но може да има размърдване. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #731 -: Април 05, 2015, 10:31:18 pm »
Веднага те разбрах! Още първия път.  :012: :-*  И ти благодаряяяяя от сърце! Дано и теб те залее едно цунами от сбъднати желания!  :58: :72: И да спреш да мърмориш за Сатурн,защото без него няма материализация! :
МАРС бе Дракс  :012: той секса си върви с него  :012: И не някакъв си  бъгнат Марселиньо, а Единствения  :012:
Споко, хирургът реже до кокалче  :012: Ще се изненадам, ако няма събитийност. Тъй че яхвай плутонианската енергия и си сбъдвай и най-смелите десетодомни мечти  :-* А правилния Марс ще бъде черешката на тортата  :012:
:P :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #732 -: Април 05, 2015, 11:13:34 pm »
Аз пък го измислих  :P
Изстрелване към мечтаният десети дом, с ядрено гориво любезно осигурено от Плуто  :012: и не без подкрепата на някой Марс  ;) Де се вика с един куршум... :012:
В този ред ли виждаш нещата? ;) Аз го вижда(х)м Уран да осигури първата промяна.Защото Марс и Сатурн не съм ги спирала от гърч в работата,но не се справиха само с работохолизъм.Трябва още нещо,земетръс,смяна на пейзажа или фигура,разместване,за да може на дъската офицер да вземе мястото на топ.Трудна работа без участието на У8.Марс не е особено силен сам по себе си.Добре че моят е подчинен на У8 в нат.
Но ако някой дракон ме понесе на крилете си,ще се изненадам,че съм се дала.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #733 -: Април 05, 2015, 11:43:04 pm »
Дракс, това наосмодяване как си го представяш?
Фанфари, пойни птици, огън и жупел, но видим? ;D

Да не останеш разочарована?  ;D

В 8 дом нещата се случват дълбоко в тъмното, не е по твоята част - видимо овенско десетодомие.  ;D

А сол Луна къде се намира?  ;D

С толкова осмодомие и то свързано с 10 дом... най-много да имаш занимания с подземните кръгове, с ръководителите в сянка или с мафиозоси.  ;D
Освен сексуалните истории.  ;D

2011 имах пълен 8 соларен дом. И не беше лека година.
Следващ солар също ще ми е натоварен осмодомно. За разкош и Луната ще е там. В абсолютно точен съвпад със сол Меркурий, Слв и Лилит. Върху нат. Меркурий.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #734 -: Април 06, 2015, 11:07:27 am »
Да, 8 дом оперира.  ;D И не пита боли ли. Който оцелее.

Друг мой солар със Слънце, Луна и Меркурий в 8 соларен дом ме срещна с мъж с властна позиция. По-скоро промени отношението ми към семейството, децата. Бях малко дива, хич тези неща не ги приемах. А той ме накара да повярвам, че не е толкова лошо. Накара ме да пожелая промяна.
Не беше лош период, но промените бяха на вътрешно ниво. На външно нямаше големи прояви, освен една драма голяма съвсем в край на солар. И началото на нов солар.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.