Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582007 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #915 -: Юни 23, 2015, 01:36:15 pm »
Пусни солара. На парче няма как да се гледа.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #916 -: Юни 23, 2015, 01:45:35 pm »
Ето го.
« Последна редакция: Юни 23, 2015, 07:46:49 pm от vermm »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #917 -: Юни 23, 2015, 02:58:27 pm »
Уф. Нямам мъж. Близък приятел мисли да заминава... ама едва ли

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #918 -: Юни 23, 2015, 04:24:32 pm »
Марс и Венера в 8 ми , може да значат много страстна и сексуална връзка.
« Последна редакция: Юни 23, 2015, 05:49:28 pm от greg07 »

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #919 -: Юни 23, 2015, 04:32:42 pm »
и аз за нещо подобно се замислих, ама не бях сигурна

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #920 -: Юни 23, 2015, 05:50:28 pm »
Чакай сега, защо реши, че съм гневна?


Сигурно защото има удивителна в края на изречението  ;) ;)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #921 -: Юни 23, 2015, 05:52:54 pm »
Ето го.

при мен тази карта е огромна-огромна  ??? - не мога да я видя. А на Рени си е супер - значи не е от моя компютър. Вие как я виждате?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #922 -: Юни 23, 2015, 05:53:16 pm »
За питащата- разбра се вече, загубих си времето за тоя дето духа....

Това защо? Прочетох коментара ти и отговорих? Какъв е проблема не мога да разбера?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #923 -: Юни 23, 2015, 05:56:09 pm »
при мен тази карта е огромна-огромна  ??? - не мога да я видя. А на Рени си е супер - значи не е от моя компютър. Вие как я виждате?

От картата е. Щото е .jpg :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #924 -: Юни 23, 2015, 06:07:18 pm »
при мен тази карта е огромна-огромна  - не мога да я видя. А на Рени си е супер - значи не е от моя компютър. Вие как я виждате?
Огромна, та не може да се види тук и се наложи да я изтегля на моя компютър, за да я разгледам.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #925 -: Юни 23, 2015, 07:34:52 pm »
Огромна, та не може да се види тук и се наложи да я изтегля на моя компютър, за да я разгледам.
съжалявам за причиненото неудобство. Не беше нарочно  :58:
« Последна редакция: Юни 23, 2015, 07:57:57 pm от vermm »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #926 -: Юни 23, 2015, 08:52:22 pm »
Ако не се стремиш към разтърсваща връзка с последваща промяна в статуса, бъди внимателна в деловата си дейност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #927 -: Юни 23, 2015, 10:37:39 pm »
Че кой не се стреми 😊. Освен ако не ме уволнят точно заради тази връзка. Мерси за коментара😉

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #928 -: Юни 23, 2015, 10:38:51 pm »
Точно уволнения/кризи имам предвид.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #929 -: Юни 27, 2015, 10:24:34 pm »
Вече съм "горда собственичка" на новия си солар. :012: Малко с някакъв вирус (главоболие и отпадналост) встъпих в него, но вече ми премина.  Колебая се дали да сменя работата( не професията) с друга по-стабилна компания;мисля да пътувам отвъд океана през ноември, а и някоя любов ако се завърти..няма да е лошо :) Как мислите?
Обещах да видя солара. Натално меркурйи и луна имат секстил, сега в годишната тема имат съвпад с луна в 9 сол. а и нептун ги тригонира в 11/5домове. Значи пътуването с приятели за удоволствие, или с любим човек е възможно.  Обаче сатурн рожденно ти отговаря за пътуванията и е малко поставящ условия откъм пари и работа през годината. Повече отговорности, донякъде финансови ограничения, може да възникне нужда от икономично водене на домакинството, и/или ремонт, преместване. сатурн и луна натално имат квадрат, това значи някакво напрежение около твоите-чуждите пари, а също и ежедневието ти стереотипа, свързан с роднините, конфликтите между тях и отражението им върху твоя живот.Темата-пътуване, учене, разширяване на хоризонта ти е свързана с признаването на това предизвикателство-визираният квадрат .
Соларният уран е поставен с напрежение спрямо рождената позиция на мъжете в живота ти-марс. Значи спорове е възможно да има с тях.И понеже си в година 4-лична криза. Нали криза значи промяна, е време е да се уточнят изискванията към мъжете, връзките. Там,където нещата смяташ за сигурни може да се завъртят на 180 гр. И обратното, екстремното ,неочакваното да донесе добро. Питаш за работа, но в личния живот е драмата. Ако мислиш, че носиш нещо неприятно родово, или генетична предразположеност, сега чрез пътуване може да отклониш тази вибрация, или да я насочиш към промени, нови хоризонти чрез път, или учене.
Плутон в 4/8 домове и целият кардинален кръст ти касаят темата за пари, роднинска, родителска подкрепа. Нещо се променя радикално, Ти в течение ли си? Заеми, с променени условия.
Тече ти урановата опозиция, може да има танго напред-назад в любовта през годината, или отношенията да са вълнуващо неангажиращи заради тригона венера-уран.