Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582002 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1110 -: Ноември 17, 2015, 12:11:58 am »
akruks, благодаря! В коя държава е била твоята дъщеря? В тази държава прочетох, че хран. продукти са с най-ниска стойност спрямо същите в Германия, Австрия, Белгия и т.н.

 :17: Може ли коментар за съвпада на сол. Венера и Нептун в сол. 12-ти, попадащи в 1-ви натален? Сол. Луна съвпад нат. Плутон? Достатъчно ли е да се каже, че е добре за псих. работа? Уф, предстои и съвпад на сол. Марс, Сатурн с нат. Антарес... да се надявам, че възврата няма донесе повече трудност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1111 -: Ноември 17, 2015, 12:39:38 am »
Може ли коментар за съвпада на сол. Венера и Нептун в сол. 12-ти, попадащи в 1-ви натален? Сол. Луна съвпад нат. Плутон? Достатъчно ли е да се каже, че е добре за псих. работа?

Само по соларна карта не може да се каже със сигурност дали би пожънала успех като психолог. Зависи и как предпочиташ да работиш - самостоятелна практика или към някоя институция.

Добрата новина е, че остават броени месеци напрежение и в началото на февруари 2016 г. излизаш от доста неприятен период - Сатурн/Сатурн/Кету. Подпериодът на Кету се сменя с друг управител - Венера, но сатурновото влияние пак се запазва.

Ако искаш да работиш като психолог към някоя институция, където да си служител, периодът след средата на 2016 г. би бил по-благоприятен, т.е. от октомври нататък, до края на годината.

Благоприятни възможности за започване на самостоятелна практика може да имаш малко по-нататък.  :)


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1112 -: Ноември 17, 2015, 01:42:47 am »
Лили, благодаря ти много за включването! Мила и отзивчива, както винаги

Предпочитам самостоятелна практика, но нямам нито опита, нито знанията, за да го направя. Права си, че живот и здраве ще е след време...
Затова явно ще си продължа на работата, която съм и сега - в институция (то съм уединена сама в стая, малко затворнически е), но все по-често мисля за навън... Искам в някое кралство сред замъци, красива природа, класическа музика... ;D

Към периода като добавя и шефка - козирожка и Сатурновата обстановка и ми става още по- :ecomcity: Бахти сухарите са тези козирози, хич не ми допада начинът им на управление. Не съм вярвала, че са толкова пестеливи, че даже и на думи :014:

Пуснах солара основно за чужбина, но после реших да попитам и за аспектите, поне ориентировъчно да знам накъде да насоча усилията си.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1113 -: Ноември 17, 2015, 09:39:00 am »
излизаш от доста неприятен период - Сатурн/Сатурн/Кету. Подпериодът на Кету се сменя с друг управител - Венера, но сатурновото влияние пак се запазва.

Не е за тук, но...

До Септември бях Сатурн-Сатурн-Кету. Не беше лош период, пълно спокойствие и нищо неприятно :)

Сатурн-Сатурн-Венера тръгна добре, но нещо става доста напрегнат. От всичките pratyantardasha Венерината е най-крива въпреки, силната ми натална Венера  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1114 -: Ноември 17, 2015, 11:19:08 am »
При Романтика Кету е в 8 дом, Сатурн е в 10ти и е Лагнеш. Щом е свързан с 8 дом, не е изключено да оказва потискащо влияние върху психиката. 8 дом се свързва и с всякакъв вид кризи, през които преминава нативът /по 6ти са борбите и препятствията в живота/. Тя сякаш в  някаква "гробница" е попадната там, където е - обкръжена от хора, които изглеждат живи отвън, но са мъртви и закостенели отвътре. Както казва един приятел, гробище за човешките амбиции.

Всяка начало е трудно. Може би това е начинът при нея - да премине през това, да понатрупа опит и наблюдения, за да има нужната база за по-нататъшното си развитие с сферата на психологията. И да култивира психическа издръжливост, устойчивост към стрес.
« Последна редакция: Ноември 17, 2015, 11:21:43 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1115 -: Ноември 20, 2015, 03:37:34 pm »
Ако уроците, които уча сега са Сатурнови, то си пожелавам никога да не се превръщам в такова безчувствено същество.

Чудно ми е, как ли изобщо живеят тези хора?
Истински мъртви души!
Как може толкова студ да побере едно човешко сърце?!! Не съм вярвала, че хората можем да бъдем толкова жестоки... :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1116 -: Ноември 20, 2015, 03:46:04 pm »
Ами така си живеят и не се замислят, че би могло да бъде и по-различно.

Но това е техният свят, не е твоят.  :)

Виртуално те черпя гореща палачинка, тъкмо от тигана.  :38:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1117 -: Ноември 29, 2015, 10:57:31 pm »
Днес покрай темата за кармата си качих Селена в картата и сега гледам, че на солара ми е в съвпад с Марс. До сега не съм изследвала Селена изобщо при мен. Според Вас да му се връзвам ли на този аспект?

Четох хубави неща за Селена - доброто ново начало, вяра и т.н. Точно върху Марс ми е идеално да си наглася - хубава картинка  :) Не че това е най-същественото в солара  :012:

А малко по-късно ми е картата на зимното слънцестоене  :'( Изглежда зловещо с позициите на Луните и Венера - транзитна Луна - опозиция на нат.Венера (2/8 дом) и квадрат с натална Луна ;( Соларът е малко по-рано и Луната е 2 градуса назад :)
Над силата е само умението да я владеем!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1118 -: Ноември 29, 2015, 11:02:02 pm »
Селена, Лилит, Хирон - булшит. Популярна астрология за бг-мама.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1119 -: Ноември 29, 2015, 11:05:17 pm »
Качи карта от астрото, нищо не виждам така  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1120 -: Ноември 30, 2015, 12:45:53 am »
Ето на солара - Марс е почти на соларен К8 със Селена ...
« Последна редакция: Ноември 30, 2015, 12:49:30 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1121 -: Ноември 30, 2015, 10:56:27 pm »
Според вас вижда ли се нещо по-специфично в солара ми за догодина или аз си внушавам вече?

Със соларен АС в 7 дом и Марс/Сатурн близо до соларния ДС може да продължат главоболията с делото. Вече се убедих, че 7 дом не работи само в посока връзки и партньорства.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1122 -: Ноември 30, 2015, 11:41:33 pm »
Аз се включвам с Таро по солара :) Лили, надявам се, че нямаш нищо против! Предвид мащабното оспамване се надявм да не е проблем.

Умереност - Крал чаши - 2 жезли /Паж чаши

Според мен ти предстои една доста емоционална година, в която емоциите ще са във вихъра си, но успешно ще се справяш с тях. Ще имаш възможност за среща с мъж, по-различен. Ще се появят и нови възможности, миналото ще остане зад теб.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1123 -: Декември 01, 2015, 12:01:25 am »
Лили, не се заблуждаваш. В солара ясно се вижда връзка с по-млад партньор. Запознанството ще е през април-май. Влизането във връзка - август-септември. Предвиждам и преместване в друг град.
Ще имаш и нова среда, приятелски кръг. Като че ли е година, в която се рестартираш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1124 -: Декември 01, 2015, 12:08:43 am »
Чак в друг град надали, но много искам да сменя средата, кардинално и завинаги.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui