Автор Тема: Новолуние 10 януари 2016г.  (Прочетена 14345 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #15 -: Януари 10, 2016, 01:41:21 pm »
При мене е на върха на осми дом :) странно , може да активира Дирекция Уран съвпад върха на Осми дом  , според мен ще е секс :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #16 -: Януари 10, 2016, 05:38:52 pm »
В 3ти дом, интерсептиран Козирог. Надявах се да е по-лубовно, но май ще се размине този двуседмичен период.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #17 -: Януари 10, 2016, 07:17:59 pm »
В 3 дом, в точен квадрат с наталния Меркурий. Дотук има забавяне по един служебен въпрос . Нещата първо тръгнаха много бързо и с оптимистичен тон, след това изведнъж стагнираха. Навярно още има какво да се избистря там, предвид ретрофазата на Меркурий.

Никога не съм имала сериозни падания, нито съм си чупила крайници, но днес в банята много жестоко паднах в резултат на подхлъзване и на косъм се разминах със счупен десен крак. Доста си понатъртих коляното, но успях да прехвърля центъра на тежестта към дясната ръка, така намалих силата на удара. Естествено не се сдържах и изрекох нецензурни мантри, не може все да си хармоничен и добър. ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #18 -: Януари 10, 2016, 08:02:39 pm »
В 3 дом, в точен квадрат с наталния Меркурий. Дотук има забавяне по един служебен въпрос . Нещата първо тръгнаха много бързо и с оптимистичен тон, след това изведнъж стагнираха. Навярно още има какво да се избистря там, предвид ретрофазата на Меркурий.

Никога не съм имала сериозни падания, нито съм си чупила крайници, но днес в банята много жестоко паднах в резултат на подхлъзване и на косъм се разминах със счупен десен крак. Доста си понатъртих коляното, но успях да прехвърля центъра на тежестта към дясната ръка, така намалих силата на удара. Естествено не се сдържах и изрекох нецензурни мантри, не може все да си хармоничен и добър. ;D
-------------------                                                                                                                                           Лили,тук има интересен казус! Новлунните аспекти явно са в посока говорене на нецензурни мантри ;D Тук не виждам замесени 12д ,Нептун-подхлъзване и козирог,Сатурн-коляно .Значи цялата събитйност с  травмирането е само с цел -изричане на ругателните мантри ;D .Ако се беше сетила да ги кажеш профилактично,предварително щеше да отработиш 3д и квадрата с Меркурий-следователно нямаше да има нужда от събитийност в тази посока ::) Извод-понякога ругаенето е здравословно отработване :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #19 -: Януари 10, 2016, 08:15:43 pm »
Ама така си е!  :96:

През цялото време, докато траеше мунданният квадрат между Марс и Меркурий, се сдържах. Гък не казах, никъде лоша дума не изрекох, с никой не се скарах, никому не отправих забележка.

И вчера, след като ми скочиха на друго място със съскащи реплики, успях да овладея марсовия гняв. Пък и бързичко се затри въпросната част от темата - явно съм попаднала не на кой да е, а на модераторка с болни амбиции. Предпочете да затрие половин дискусия, преди да ѝ вляза в тона. ;D

Днес в банята не успях да изтърва сапуна, но Нептун ме подхлъзна със старите джапанки. В резултат - леко натъртване, повече уплаха. И ми падна тежък товар от душата след изричането на вълшебни мантри.  :29:


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #20 -: Януари 11, 2016, 09:32:43 am »
Лили, не се и надявай да си отработила аспекта. Все пак лунацията е с 14-дневен период. Ако ес сетиш някоя особено остроумна мантра, си я запиши :-))) може и да я споделиш.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #21 -: Януари 11, 2016, 01:20:51 pm »
Новолунието ми донесе неочакван отказ там, където бях одобрена още преди коледните празници. За пореден път се убедих, че за такива длъжности си има свои хора. Беше прекалено хубаво, за да се случи толкова лесно и при това на мен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #22 -: Януари 11, 2016, 01:27:50 pm »
За пореден път се убедих, че за такива длъжности си има свои хора. Беше прекалено хубаво, за да се случи толкова лесно и при това на мен.
Навсякъде е със свои хора, дори за чистачка, а там където вземат случаен човек, работата е скапана или има нещо нередно- например блъсане по 12ч, без да се плащат извънредни часове и от тоя род... И не е само в Бълхария.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #23 -: Януари 11, 2016, 01:52:14 pm »
Новолунието ми донесе неочакван отказ там, където бях одобрена още преди коледните празници. За пореден път се убедих, че за такива длъжности си има свои хора. Беше прекалено хубаво, за да се случи толкова лесно и при това на мен.
[/quote] ----- Точно по новолунието в 3д/договори,квадрат с Меркурий .Ще има други новолуния,с по-добри аспекти :)
« Последна редакция: Януари 11, 2016, 02:05:46 pm от Oposit »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #24 -: Януари 11, 2016, 02:13:41 pm »
Почина легендарният музикант Дейвид Бауи

Новолунието го е освободило от мъките му. Интересно...
Върху Слънцето и Марса му. Уран в квадрат към тях. А Сатурн и Венера върху Юлв в тригон с Плутон. Марс в квадрат с Луната му и Асц/Дсц. Прогресивната му Луна е в точна опозиция със Сатурн. А дир. Луна на к8. Дир. Слънце и Марс в каре с Уран.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #25 -: Януари 11, 2016, 02:37:49 pm »
Новолуние в Козирог с ретрограден Меркурий в Козирог. Лила, току виж са се обадили да ти предложат нещо друго от място, където си кандидатствала преди . 

Всичко звучеше много алтернативно и несигурно, още нямат обзаведен офис, предстои да стартират. Просто учудващо бързо и лесно бях одобрена, после ме подложиха на елементарен тест - справих се, изведнъж обаче е изскочил по-опитен човек. Поне да не ми бяха казали, че започвам работа, и да ме питат откога имам готовност, тъпо е.

А иначе като се обадиха тази сутрин да ме изненадат с промененото си решение, ми предложиха евентуално друга длъжност - съвсем посредствена и с доста по-ниска заплата. Намират се на много отдалечено и кофти място, така че до там бих пътувала само при определени условия, ако позицията и заплатата си заслужават.

Според мен впоследствие някой връзкар е изскочил. Към момента на интервюто може да е нямало такъв човек и затова да съм била одобрена. Не вярвам да са имали за цел да ме разиграват.


« Последна редакция: Януари 11, 2016, 08:47:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #26 -: Януари 11, 2016, 02:56:27 pm »
Новолунието го е освободило от мъките му. Интересно...
Върху Слънцето и Марса му.
Ето картата с дирекции:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #27 -: Януари 11, 2016, 05:32:04 pm »
Почина легендарният музикант Дейвид Бауи

Новолунието го е освободило от мъките му. Интересно...
Върху Слънцето и Марса му. Уран в квадрат към тях. А Сатурн и Венера върху Юлв в тригон с Плутон. Марс в квадрат с Луната му и Асц/Дсц. Прогресивната му Луна е в точна опозиция със Сатурн. А дир. Луна на к8. Дир. Слънце и Марс в каре с Уран.
Много интересно,навръх Рождения му ден,когато Слънце У8 се сръща на мястото си.Плутон също съвпада със Слънце.Това,което ме изненадва е,че.той не е новолунен или пълнолунен и нито Луна,нито Плутон имат отношение към Марс/Слънце,с които правят съвпад.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #28 -: Януари 11, 2016, 05:49:23 pm »
Това,което ме изненадва е,че.той не е новолунен или пълнолунен и нито Луна,нито Плутон имат отношение към Марс/Слънце,с които правят съвпад.
Може да се каже, че е роден във фаза Пълнолуние, защото има 30-ти лунен ден в месеца, когато е роден. Така наречената "Червена луна", под която попадам и аз, и моят мъж- също козирог с Луна лъв. Но сама по себе си една лунация не носи събитие, а само го отключва- при него дир. Сатурн У1, У12 в 8д  квадратира Марс У9 и Слънцето му в 12д.; дир Луна У6 в 8д на Нептун съУ1 квадрат с Плутон У9; пр Луна на АСц в опозиция със Сатурн У1, У12; дир Юпитер съУ1 на АСЦ, откъм 12д, опозиция на нат. Луна У6

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 10 януари 2016г.
« Отговор #29 -: Януари 11, 2016, 05:59:24 pm »
Брех, в 5дом ми е и  образува тригон със Слънцето - У1; и една широка квадратура с Юпи - У5.
Ще съм в очакване на втори семестър. Нямам търпение.
 :cheer:

Днес ми излезна и програмата; чакам с нетърпение лекциите.  :1rij:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."