Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760050 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2190 -: Май 28, 2016, 06:25:26 pm »
И аз като Уич с коментар, но не мога да се стърпя и съм шокирана, че Слънце в Козирог се проявява с такава безхарактерност. Аделина, от това, което видях да пишеш, може би правилно се ориентираш да не ходиш на среща. Ти наистина ли мислиш, че го обичаш този човек. Ето ти храна за размисъл:

Да неговата е там безчувствени и самолюбиви егоисти за никого не им дреме.

Според мен става въпрос за твоето Его и за потребност да градиш самооценка чрез отношенията ти с някой мъж, а не за любов. А ако не знаеш как сама да управляваш една връзка, значи не е за теб.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2191 -: Май 28, 2016, 06:46:09 pm »
Аделина,

седнах преди малко да гледам и аз двете карти - астрологична и нумерологична, за да напиша, кое как какво .... Но реших първо да прегледам последните писания във форума от вчера. И добре, че го направих.

Ами, честно казано, не ми се губи време за тези карти - ти може и да прочетеш написаното, но то няма да ти влезе в главата. Гледам как Уич и някои други неистово се опитват да те насочат нанякъде, но ... ти си знаеш едно и също.
Вчера ти написах да се успокоиш, да отидеш да напрвиш нещо за себе си - като гледам, още си под пара .... явно нищо не си направила в посоката. Само това ще кажа - поеми отговорност за себе си, за собствените си действия, и ще имаш един ден резултат. Та ти си на 34 г, бе жена! Държиш се като 15г тинейджърка  :57:

Съжалявам, отказвам се да си губя времето напразно.

И, да кажа, не мисля, че Венера/Плутон е чак толкова винова - и аз я имам, и аз съм страдала, но не съм ви заливала тук с въпроси и хорари през час/ден/седмица/месец :) - ама Акрукс как хубаво спретна една хорарна автобиография  :57: :57:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2192 -: Май 28, 2016, 07:03:54 pm »
Обади се иска да се видим чудя се това ще промени ли нещата или ще ги вкъщи,чудя се как да постъпя.
картата ти е с ранен АСЦ, което показва, че си избързала с въпроса
по самия въпрос, извън хорара- какви промени очакваш да ти се случат във връзка с този човек?
Как ще постъпиш самата ти ще решиш, никой от нас не може, а и едва ли има желание, да живее твоя живот, защото всяка от нас си има свой живот и съпътстващите го избори. Господ е дал на всеки свободна воля, нима искаш да се лишиш от нея, прехвърляйки избора си на нас?
След като те кани на среща- излез, не е задължително да свърши на леглото, за да се чувстваш после прекарана- поговорете си, разходете се, опознай човека, ако ти е хубаво с него- продължаваш, ако не ти е комфортно- късаш.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #2193 -: Май 28, 2016, 10:09:40 pm »
Това ли е края на връзката ни ?  ??? :'( Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2194 -: Май 28, 2016, 10:52:04 pm »
Това ли е края на връзката ни
Не и стига с тези краища, на всяко сърдене и край  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2195 -: Май 28, 2016, 10:53:41 pm »
Картата е противоречива. Пък и аз не съм от най-добрите в хорарите. Но ме тревожи квадратът на Луната към У5 на квезита. Може би е охладнял.
Но въздушната Луна в хорар не дава драматични развръзки. Пък и Луната е в последна четвърт - това значи, че няма да има промени. Последните градуси говорят за същото, а и оста АСЦ - ДЦ е в подвижни знаци - пак липсват условия за категоричност.

Смятам, че кризата е временна. Човекът е объркан в чувствата си и е охладнял. Но за край е рано да се говори.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The Duchess

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #2196 -: Май 31, 2016, 12:40:03 pm »
Здравейте, начинаеща съм с хорарите, но ви следя,чета и научавам много от вас. Дойде момент в който се наложи да пускам хорар за себе си, "нещо ме удари по главата"  :57:  Може ли малко помощ. Въпроса е: И. ще ми пише ли? (назован си е по име.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2197 -: Май 31, 2016, 03:41:02 pm »
Въпроса е: И. ще ми пише ли? (назован си е по име.

Според мен е възможно да има контакт, евентуално до 4-5 дни.
Но също така ми се струва, че на този етап ти трябва да бъдеш по-инициативната страна.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The Duchess

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #2198 -: Май 31, 2016, 04:45:44 pm »
Според мен е възможно да има контакт, евентуално до 4-5 дни.
Но също така ми се струва, че на този етап ти трябва да бъдеш по-инициативната страна.

Благодаря за отговора  :) виждам, че луната (аз) ще направи добри аспекти със Сатурн и Уран (той), но пък аспекта между управителите на третите домове се разпада и не знам...с луната в овен, да, сигурно аз трябва да съм активната, но не искам така  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2199 -: Май 31, 2016, 05:11:45 pm »
Благодаря за отговора  :) виждам, че луната (аз) ще направи добри аспекти със Сатурн и Уран (той), но пък аспекта между управителите на третите домове се разпада и не знам...с луната в овен, да, сигурно аз трябва да съм активната, но не искам така 
Той е по Сатурн в твоя 5д- харесваш го и имаш чувства към него, Луната У1 за теб е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн, така че може да очакваш положително развитие за вашите отношения, Луната е У1 за теб, но за него е съУ3, тъй като се намира в негов 3д, така че може и той да те потърси, а колкото до разходящите аспекти между вашите У3- показват , че сте имали хармонична комуникация, срещи.
Освен ПФ всички останали камънаци, които си сложила в картата са излишни- само затрудняват разчитането.

The Duchess

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Любовни хорари
« Отговор #2200 -: Юни 01, 2016, 04:34:34 pm »
Той е по Сатурн в твоя 5д- харесваш го и имаш чувства към него, Луната У1 за теб е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн, така че може да очакваш положително развитие за вашите отношения, Луната е У1 за теб, но за него е съУ3, тъй като се намира в негов 3д, така че може и той да те потърси, а колкото до разходящите аспекти между вашите У3- показват , че сте имали хармонична комуникация, срещи.
Освен ПФ всички останали камънаци, които си сложила в картата са излишни- само затрудняват разчитането.

Благодаря  ;)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Любовни хорари
« Отговор #2201 -: Юни 01, 2016, 04:54:21 pm »
Здравейте, може ли някой да погледне боба, който хвърлих :-))) Важно ми е, защото предните дни трябва да пътувам... а и този неаспектиран Марс ме обърква допълнително.

Ще прекараме ли с И. заедно вечерта в понеделник?
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 09:06:53 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #2202 -: Юни 01, 2016, 06:34:26 pm »
Мили момичета и момчета тук-там, поканиха ме на една среща утре, чудя се да отида ли ? Въпросът ми е да отида ли на срещата с .... назовавам го по име.


Благодаря Ви предварително :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2203 -: Юни 01, 2016, 08:39:17 pm »
Мили момичета и момчета тук-там, поканиха ме на една среща утре, чудя се да отида ли ? Въпросът ми е да отида ли на срещата с .... назовавам го по име.


Благодаря Ви предварително :)
Според мен ще си останеш вкъщи, а и без това е безперспелтивна връзка- вашите У1 отиват към куинконкс, но ако си склонна на неангажираща забежка- върви.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #2204 -: Юни 01, 2016, 08:43:09 pm »
Според мен ще си останеш вкъщи, а и без това е безперспелтивна връзка- вашите У1 отиват към куинконкс, но ако си склонна на неангажираща забежка- върви.


А мерси :)