Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759186 пъти)

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #2325 -: Юли 07, 2016, 01:39:20 pm »
Да - разбирам, навярно ще си ги избистря сам нещата , аз почти съм взела решение да се оттегля.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2326 -: Юли 07, 2016, 02:11:40 pm »
Оказа се права интересува ме това ли е края на всичко.
не, но известно време ще сте сърдити и общуването няма да върви гладко

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2327 -: Юли 07, 2016, 02:19:46 pm »
Кажете моля ви : Ще се върне ли при мен ? Ще ли сме заедно пак ?
Благодаря ви много за отделеното време и помощта
Възможно е да се съберете отново, но общуването и занапред няма да е хармонично.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2328 -: Юли 07, 2016, 04:02:21 pm »
Обратна връзка - не се видяха и този месец, Акрукс правилно разчете картата. Положението става напечено. :) Момичето поиска карта и за следващия месец, пита дали ще успеят в рамките на 1 месец да се уговорят нещо конкретно за среща.

Не мисля, въпреки силното желание .

Връщам тази карта с допълнително питане на момичето: защо не успяват да направят срещата си приоритет и да я осъществят, ако това може да се разчете по картата. Аз не знам какво всъщност иска да се види в картата, за мен като страничен наблюдател тривиалните проблеми, които са ги затиснали, са очевидни. Изглежда търси някаква по-дълбока причина.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2329 -: Юли 07, 2016, 04:05:13 pm »
Изглежда търси някаква по-дълбока причина.

По-дълбоката причина, освен ако не са някакви обективни обстоятелствени пречки, се търси в наталната карта. В случая, понеже става въпрос за взаимодействие между двама души, в двете карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2330 -: Юли 07, 2016, 04:17:52 pm »
Тук момчето в чужбина ли беше?
При един искрен разговор между двамата няма нужда да се нищят хорарни и прочие карти.
Има ли желание, има и начин.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2331 -: Юли 07, 2016, 04:21:06 pm »
Да, той е в чужбина. Тя малко мрънка, защото иска да е на първо място, така ми се струва. А той като отговорен мъж иска да сложи нещата в ред там, не му е малко, за да има самочувствие пред нея да се срещнат. Т.е. реално не е до нежелание, ситуацията е такава.
« Последна редакция: Юли 07, 2016, 04:23:05 pm от Bobolina »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2332 -: Юли 07, 2016, 04:28:50 pm »
Ами ето, ти сама си си отговорила.
Разстоянието си е сериозна пречка, ако ще и да има безброй статуси, че нищо не е.
Има я и финансовата страна, и отпуск, и ред други причини.
На мен навремето ми беше много трудно да се срещам с гадже от съседен град, а какво остава за чужбина.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2333 -: Юли 07, 2016, 07:44:36 pm »
Връщам тази карта с допълнително питане на момичето: защо не успяват да направят срещата си приоритет и да я осъществят, ако това може да се разчете по картата. Аз не знам какво всъщност иска да се види в картата, за мен като страничен наблюдател тривиалните проблеми, които са ги затиснали, са очевидни. Изглежда търси някаква по-дълбока причина.
Меркурий У4 за него и У1 за нея е в разходящ квадрат с Юпитер У4 при нея и съУ1 при него-  населеното място е в основата на това да не са заедно, в добавка Марс У2 при него е ретрограден- затруднен е финансово. Момичето, ако никога не е излизало и живяло поне месец навън, вероптно не е наясно с обстановката там, а там никой не постила рози по пътя на гастарбайтерите, само те си знаят теглото и как си вадят хляба, особвено първите години, докато се установят.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2334 -: Юли 07, 2016, 07:58:25 pm »
Абсолютно! На нея малко в повече любовни пеперудки й хвърчат в главата. В чужбина е била само по екскурзии, за да види колко им е хубаво там, което е много различно от това, през което преминава той. И поради това започва да нервничи вече, че той я пренебрегва едва ли не, чувствата му към нея се променят. Благодаря за коментара, Акрукс!

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #2335 -: Юли 07, 2016, 10:05:23 pm »
Здравейте, как мислите, ще имам ли скоро връзка?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Любовни хорари
« Отговор #2336 -: Юли 08, 2016, 11:38:28 pm »
Обратна информация - събраха се, статусът им във фейсбук пак е, че имат връзка. Не смея да питам за подробности.


Брат ми ще се събере ли с мадамата му? Мъка... той е на 47 години, това му беше първата сериозна едногодишна връзка в живота, тя е искала той да се премести при нея в друг град, той отказал и тя му е казала, че слага край, защото връзката им няма развитие. Тя е много готина, родителите ни починаха и с брат ми сме сами, аз имам семейство, но той е съвсем сам. Казах му, че е трябвало да се премести, ама... Та според този хорар дали има шанс тя само да го наказва и да се съберат?

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Любовни хорари
« Отговор #2337 -: Юли 11, 2016, 09:01:35 pm »
Молба за разтълкуване на хорар: Ще се възобновят ли отношенията ми с Х? Дайте ми съвет , кой дом да разглеждам за съответния господ, т.к той не е партньора ми в живота, 5 ли дом да гледам ?
« Последна редакция: Юли 12, 2016, 09:09:00 pm от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2338 -: Юли 12, 2016, 05:05:22 pm »
С приятелят ми пак сме скарани и днес по късно имаме среща за да говорим , как мислите дали  ще мине добре или това наистина  ще е края на тази история, вече имам чувството, че на него му е все тази за мен макар да твърди обратното.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2339 -: Юли 12, 2016, 05:18:08 pm »
С приятелят ми пак сме скарани и днес по късно имаме среща за да говорим , как мислите дали  ще мине добре или това наистина  ще е края на тази история, вече имам чувството, че на него му е все тази за мен макар да твърди обратното.

Според мен ще мине с леко дразнещ тон, освен ако не се постараеш да не бъдеш прекалено докачлива и да проявиш дипломатичност. Но последното е слабо вероятно - представена си от Марс около АС и ретрограден Сатурн. У7 тъкмо е сменил знак и сега е в знаков квадрат с твоя сигнификатор, има и квадратура между светилата. Всичко това по-скоро говори за рязко протичане на комуникацията, за напрежение и липса на синхрон в потребностите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui