Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758759 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #2580 -: Октомври 14, 2016, 09:20:09 am »
Mojo, за мен отговорът би трябвало да е положителен. Управителят му Венера е кацнал на твоя АС, в знака на твоя управител Марс. Управителят на третия му дом Луната е също на твой АС. Венера е заточена, Луната - дебилитирана. Харесва те според мен, но не успява да го покаже.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2581 -: Октомври 14, 2016, 03:54:35 pm »
Здравейте момичета,
Срещнах нов, супер готин мъж  :57:
Въпросът ми е: Ще прерастне ли това запознанство в някакви взаимотношения? Той показа, че ме харесва  :08:
 Благодаря предварително!
 :58:
« Последна редакция: Октомври 14, 2016, 04:12:59 pm от Irena »

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #2582 -: Октомври 14, 2016, 04:10:53 pm »
Луната, която е екзалтирана в знака телец, е в сходящ съвпад с Меркурий У1, У10 -МС се свързва с основната цел, статуса в обществото, но преди това ще извърши секстил и тригон с Нептун У7 и Юпитер съУ7, като по този начин ще пренесе светлина към отминалите вече хармонични аспекти на У1 с У7, така че ще се раздвижат делата по отношение на партньорствата.
Последният аспект на Луната обаче е негативен- опозиция с Марс У3, У8 в 3д- няма да си удовлетворена в интимен план, пази се от избухване, неконтролирани емоции и непремерени думи, които може да ти навредят за едно хармонично общуване, към което се стремиш.


Давам ОВ. Имах неизяснени, трудни отношения с мъж, който така и не пожела близост с мен, а се виждахме в продължение на месеци...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2583 -: Октомври 14, 2016, 07:48:53 pm »
Здравейте, не знам дали това е правилното време за картата на въпроса ми, защото този въпрос не точно в този определен момент ами непрекъснато се върти в главата ми, но реших сега да го задам: Х влюбен ли е в мен или си въобразявам?

Не е желателно в хорарните въпроси да има "или", т.е. избор между два различни варианта. Но предполагам, че за теб е по-важна първата част на въпроса.

Струва ми се, че доста идеалистично подхождаш към ситуацията и ми изглеждаш по-привлечена от Х.
Луната е без курс в последните градуси - на този етап не виждам развитие.

Повече ти се стремиш към него, а него го ласкае твоето внимание, ако по някакъв начин го показваш.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #2584 -: Октомври 14, 2016, 08:04:02 pm »
Не е желателно в хорарните въпроси да има "или", т.е. избор между два различни варианта. Но предполагам, че за теб е по-важна първата част на въпроса.

Струва ми се, че доста идеалистично подхождаш към ситуацията и ми изглеждаш по-привлечена от Х.
Луната е без курс в последните градуси - на този етап не виждам развитие.

Повече ти се стремиш към него, а него го ласкае твоето внимание, ако по някакъв начин го показваш.


Благодаря! :) И да попитам кога е най-добре да се направи карта по даден въпрос, защото много често се колебая и се чудя дали е подходящия момент, особено ако е някакъв въпрос, който редовно се върти в главата ми?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2585 -: Октомври 14, 2016, 08:09:36 pm »
Ами няма най-добре, иначе ще се получи манипулирано. Когато ти хрумне някой въпрос, но да си концентрирана изцяло върху него и наистина да е важен за теб. Понякога се получават и нерадикални карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2586 -: Октомври 14, 2016, 11:12:13 pm »
Здравейте момичета,
Срещнах нов, супер готин мъж  :57:
Въпросът ми е: Ще прерастне ли това запознанство в някакви взаимотношения? Той показа, че ме харесва  :08:
 Благодаря предварително!
 :58:
Луната е без курс и ако вече не сте започнали връзка, то едва ли засега ще се случи нещо повече. Поне според мен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2587 -: Октомври 14, 2016, 11:15:06 pm »
Здравейте, не знам дали това е правилното време за картата на въпроса ми, защото този въпрос не точно в този определен момент ами непрекъснато се върти в главата ми, но реших сега да го задам: Х влюбен ли е в мен или си въобразявам?
Струва ми се, не е. Даже може сам да си слага спирачка засега за започване на нова връзка или по-близко приятелство.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2588 -: Октомври 14, 2016, 11:43:33 pm »
Здравейте момичета,
Срещнах нов, супер готин мъж 
Въпросът ми е: Ще прерастне ли това запознанство в някакви взаимотношения? Той показа, че ме харесва
Харесването ви е взаимно - Мерка У5 при теб е извършил съвпад с Юпитер У5 за него в знака на везните, освен това Юпитер е съУ8 за него, а Мерка съУ8 за теб, така че харесването е придружено с флирт, с желание за интимност, но за партньорска, сериозна връзка няма изгледи да се получи- Луната е без курс, извършила е квадрат със Сатурн У1 за теб, Слънцето У1 за него е в сходяща опозиция с Уран У1 за теб, може да има противопоставяне или ненадейно да се отдалечите един от друг, като причината за това може да е точно желанието ти за връзка, която той не може да ти осигури. Супер готин мъж- в днешно време е трудно да се знае кой доколко е мъж, особено когато е готин.  :)

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #2589 -: Октомври 15, 2016, 02:14:47 pm »
Здравейте,
До края на 2016 ще имам ли раздвижване на любовния фронт?

У5 е в моя 2-ри дом, който се явява и съуправител на У1. Между Марс и Плутон предстои съвпад,  и се намират във 2-ри дом (това да не значи, че някаква сметка ще е цялата история). Луната се намира в 5 дом и ще направи квадрат с 2-та Управителя, но послдният и аспект е с Венера У7, която се намира в мой 1-ви дом. Сякаш има някакъв интерес от някой (У7 е моя 1-ви дом), но в настоящия момент нямам никой предвид.
Какво мислите Вие?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2590 -: Октомври 15, 2016, 02:21:05 pm »
До края на 2016 ще имам ли раздвижване на любовния фронт?
Какво мислите Вие?

До края на 2016 година не остава много време... Но в рамките на назования период по-скоро не.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2591 -: Октомври 15, 2016, 02:51:32 pm »
Zoh, флирт- със зрял индивид, на работното ти място?

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #2592 -: Октомври 15, 2016, 03:04:53 pm »
Zoh, флирт- със зрял индивид, на работното ти място?

Към настоящия момент ли? Не, нямам. Пълна суша, дори приятелски и забавен флирт, нищо :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #2593 -: Октомври 15, 2016, 03:46:22 pm »
Към настоящия момент ли? Не, нямам. Пълна суша, дори приятелски и забавен флирт, нищо :)
Минават ли ти такива помисли? Луната ще направи тригон със Сатурн- твой У3, след което- опозиция с Меркурий- У8 и У10. Не е добра идея да се вкараш в подобно приключение с неочакван край- съвпад с Уран.

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Любовни хорари
« Отговор #2594 -: Октомври 15, 2016, 11:18:05 pm »
Здравейте,
Моля, помогнете малко - Има ли бъдеще връзката ми с ХХ? Пред дилема съм, дали не си губя времето с този човек?!
Благодаря ви