Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759601 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2745 -: Декември 17, 2016, 11:04:49 am »
Може ли помощ с този хорар, че аз нещо се омотах...
 въпросът е Х (по име) харесва ли ме?





mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2746 -: Декември 17, 2016, 06:31:41 pm »
Благодаря на всеки изказал мнение...Х(назован по име) и разделени от известно време се сетил,че съществувам-струва ли си да се впускам пак в тая връзка?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2747 -: Декември 17, 2016, 06:40:31 pm »
Благодаря на всеки изказал мнение...Х(назован по име) и разделени от известно време се сетил,че съществувам-струва ли си да се впускам пак в тая връзка?

Не знам доколко комфортно ще се чувстваш в тази "връзка". Меркурий е почти ретрограден вече и е близо до Асцендента на квезита, натиснало го е нещо, но е с тенденция впоследствие да се промени решението – иде ми, дойде ми... Пък и може да го устройва отношенията да не се афишират, а колкото той да си задоволи потребностите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2748 -: Декември 17, 2016, 06:55:36 pm »
Може ли помощ с този хорар, че аз нещо се омотах...
 въпросът е Х (по име) харесва ли ме?

Той си е в триплицитета, докато ти не си в особено комфортно есенциално състояние. И някак ми изглеждаш по-увлечена и стремяща се към връзка. Докато него би го устройвал и флирт. Но не бих казала, че съвсем си му безразлична.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2749 -: Декември 17, 2016, 09:28:14 pm »
Той си е в триплицитета, докато ти не си в особено комфортно есенциално състояние. И някак ми изглеждаш по-увлечена и стремяща се към връзка. Докато него би го устройвал и флирт. Но не бих казала, че съвсем си му безразлична.

Благодаря!
« Последна редакция: Декември 17, 2016, 09:56:15 pm от 666 »

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Любовни хорари
« Отговор #2750 -: Декември 18, 2016, 10:08:18 am »
Благодаря на всеки, който му се занимава - Има ли друга Добри ? Не ми достигат знанията все още , но виждам, че се мъти нещо според картата  Предстоят мн. сходящи аспекти но не мога да ги навържа , ако може помогнете

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Любовни хорари
« Отговор #2751 -: Декември 18, 2016, 11:27:22 am »
Не знам доколко комфортно ще се чувстваш в тази "връзка". Меркурий е почти ретрограден вече и е близо до Асцендента на квезита, натиснало го е нещо, но е с тенденция впоследствие да се промени решението – иде ми, дойде ми... Пък и може да го устройва отношенията да не се афишират, а колкото той да си задоволи потребностите.
Благодаря... Весели празници ,ще дам ОВ...
За жалост,усещам нещата точно такива,а дали-или...времето е най-добрия показател ;)
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2752 -: Декември 18, 2016, 10:13:36 pm »
Благодаря на всеки, който му се занимава - Има ли друга Добри ? Не ми достигат знанията все още , но виждам, че се мъти нещо според картата  Предстоят мн. сходящи аспекти но не мога да ги навържа , ако може помогнете
Не, няма!

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2753 -: Декември 26, 2016, 09:43:34 pm »
Ще възобновим ли отношенията си с Х? Често ми пише, все си намира поводи, но до среща така и не стигаме може би заради разстоянието. Преди няколко дни ми каза, че много му липсвам, но не знам дали да му вярвам. Не знам защо го прави-отбива си времето ли когато няма какво да прави, интерес към мен ли има? Ако някой може да каже нещо по картата ще съм му много благодарна :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2754 -: Декември 29, 2016, 08:09:20 pm »
Ще възобновим ли отношенията си с Х? Често ми пише, все си намира поводи, но до среща така и не стигаме може би заради разстоянието. Преди няколко дни ми каза, че много му липсвам, но не знам дали да му вярвам. Не знам защо го прави-отбива си времето ли когато няма какво да прави, интерес към мен ли има? Ако някой може да каже нещо по картата ще съм му много благодарна :)
Меркурий У5, У8 за него е ретрограден, което го връща назад към минали любовно-интимни отношения, но до връзка няма изгледи (по картата) да се стигне, а отношенията, които може да се възобновят са комуникация/среща/секс.

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #2755 -: Декември 29, 2016, 11:17:32 pm »
Меркурий У5, У8 за него е ретрограден, което го връща назад към минали любовно-интимни отношения, но до връзка няма изгледи (по картата) да се стигне, а отношенията, които може да се възобновят са комуникация/среща/секс.
Мерси акрукс  :58: Те отношенията ни такива си бяха-нищо сериозно. За сега съм решила да спра да му отговарям, не виждам смисъла от тая комуникация без развитие :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2756 -: Декември 30, 2016, 10:17:07 pm »
Здравейте момичета  :38:
Въпросът на хорара е: Защо Х изведнъж започна да се държи хладно? В мен ли е проблема?...какво по дяволите иска?

Тази лудница в първия ми дом не ми изглежда радикална.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #2757 -: Декември 30, 2016, 11:17:56 pm »
А ти имаш ли претенции към неговите навици, ежедневие, работни занимания?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2758 -: Декември 30, 2016, 11:19:47 pm »
А ти имаш ли претенции към неговите навици, ежедневие, работни занимания?

Претенции - не. Но той може и така да разбира ентусиазма ми.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #2759 -: Декември 31, 2016, 12:02:12 am »
Сатурн е у1 и твой управител. Точно на к12, за него к6. Просто се набива на очи. Ти по натура си го имаш това сатурновто. Та не е изключено да има усещането, че се опитваш да го направляваш, да го командиш.
Сатурн е в хармоничен аспект с Юпитер у12 и у6 за него. И си личи, че идеите ти са за добро. Сатурн е в хармоничен и с Уран, за теб у2, за него у8. Може би насърчаваш за повече отговорност/смелост да предприеме нещо ли? Общи занимания?

Но той е представен от Луната. В негов 7 дом, в твой 1 дом. Явно е емоционален. Но Луната е в каре с Юпитер - негов у6, твой у12. Може би да има нещо, което го притеснява и не ти е съвсем известно. Луната е в квадрат и с Уран - за него у8, за теб у2. Нещо в ценностите, идеята за ресурсите не му е тамън.
Твой управител на 5 дом е Меркурий - ретрограден и в 12 дом за теб. Може да има усещането, че нещо криеш. Или даваш назад, малко си дръпната.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.