Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759307 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3075 -: Април 18, 2017, 01:42:47 pm »
Моя приятелка пита Х има ли интимна връзка с Y?
Тя задава хорара, аз само пускам картата. Х е партньорът й по седми дом. Y е непозната за нея.
Според мен любовницата за мъжа се гледа по неговия 5-ти дом. В случая няма връзка между У7 и У11 - за мъжа това са У1 и У5. Мисля, че няма близки отношения с въпросната жена.
А отъкъде е стигнала до този въпрос? Нещо е дочула или той е дал повод за съмнение?
По картата се вижда, че твоята приятелка го обича (негов У1 в неин 5д) и се интересува от него (неин У1 в негов 1д)
Венера У1, У6 за него в негов 11д е във взаимна рецепция с Юпитер У8, съУ11 - може и да има някакъв флирт/приятелство на работното място, освен това Луната (сигнификатор на въпроса, другата) е извършила тригон с неговия ретро Меркурий У5, което потвърждава среща със стара любов или такава, която не е от днес- Луната е У3

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3076 -: Април 18, 2017, 10:24:14 pm »
Знам,  че моят въпрос не е толкова важен като на останалите, но все пак се надявам този път да ме отразите
Според теб може ли на въпроса ти да се отговори с "Да" или с "Не", каквато е същността на въпросната астрология?

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Любовни хорари
« Отговор #3077 -: Април 18, 2017, 10:39:18 pm »
Според теб може ли на въпроса ти да се отговори с "Да" или с "Не", каквато е същността на въпросната астрология?
И аз си помислих, че греша като задавам такъв въпрос, но все пак реших да пробвам, пък щом не става...

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #3078 -: Април 20, 2017, 06:38:51 pm »
Здравейте,

въпросът ми е: Ще ме потърси ли И.? (назован е по име)

Предисторията - познаваме се от 4-5 месеца, излизали сме само в компания на общите приятели, чрез които се познаваме. Наскоро направихме уикенд извън града с компанията и нали знаете, на път по-лесно се опознава човек какъв е  :012: Харесах го, струва ми се че и той не остана безразличен. На това пътуване обаче беше дошла една девойка, с която разбрах че се познават по-отдавна и която има мераци към него, а може и да са имали нещо преди, не знам със сигурност.

Та, ще ме потърси ли? Разбира се имам предвид дали ще го направи с любовни намерения.

Благодаря!

Давам ОВ - не ме потърси. Reptil беше писал, че може аз да го потърся - нещо, което не ми се вярваше тогава,   обаче да, писах съобщение (на ретро Меркурий, *** ти начинаещия астролог съм и аз :57: ) и не получих отговор. Известно време след съобщението ми се видяхме изненадващо на едно събиране, не обсъдихме съобщението ми, аз бях в лошо настроение по друг повод, той се държа мило, даже предложи да продължим някъде, но не откликнах и така.
Благодаря на всички, които коментираха.
Чувствам се добре!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3079 -: Април 21, 2017, 10:07:12 pm »
Привет, някой може ли да каже мнение..въпросът ми е
Ще отвърне ли Х (по име), ако му кажа, че го харесвам?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3080 -: Април 21, 2017, 11:56:55 pm »
Привет, някой може ли да каже мнение..въпросът ми е
Ще отвърне ли Х (по име), ако му кажа, че го харесвам?
Хорарни въпроси не се задават с "ако...". Именно заради това и Луната се е случила да е без курс, т.е. и хорарната карта не може да ти даде отговор.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3081 -: Април 22, 2017, 11:09:35 am »
Ясно...мерси!
Пуснах различен въпрос сега.
Има ли Х интерес към мен?
Благодаря :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3082 -: Април 22, 2017, 10:29:28 pm »
Не мисля , че има сериозен интерес, общуване и комуникация са напълно вероятни да има и занапред, но до връзка едва ли ще се стигне.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #3083 -: Април 23, 2017, 11:08:12 am »
Зравейте,
Ще срещна ли някой скоро, с който да имам сериозна връзка?
Към настоящия момент имам връзка, която е по-скоро на физическа основа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3084 -: Април 23, 2017, 05:47:21 pm »
Зравейте,
Ще срещна ли някой скоро, с който да имам сериозна връзка?
Към настоящия момент имам връзка, която е по-скоро на физическа основа.
Картата показва, че ще прекъснеш настоящата интимна връзка, а и така е редно- да се освободиш напълно и изчистиш съзнанието си, а едва тогава да търсиш/очакваш да се появи някой, с когото да изградиш пълноценна връзка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3085 -: Април 23, 2017, 07:12:12 pm »
И аз.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3086 -: Април 23, 2017, 07:23:22 pm »
Че каква е връзката на народа, паралелните му връзки  и зададения тук хорар?!?
Акрукс може би има предвид , че Луната и У5 са в сходящ съвпад и вероятно това показва емоционална обвързаност в сегашната връзка и просто дава съвет на момичето да се освободи от нея, пък тогава да търси новата любов.
Все пак не става въпрос за отчаяна съпруга с 15- годишен брак, питайки за евентуален нов любовник.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3087 -: Април 23, 2017, 07:33:57 pm »
Връзката е, че и аз като Акрукс гледам кое е редно да се случи. Какво като има емоционална обвързаност?!? Съвсем наскоро слушах изповедта на един мъж колко е щастлив и емоционално удовлетворен с любовницата му, но единствената жена, която обича, е съпругата му...  :o Могат хората - обичат, какво се изненадваш, Корея.  :012: Това е тема за друг разговор.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3088 -: Април 23, 2017, 07:43:12 pm »
Само не знам къде видя изненадата...
Хората са различни и обичат по различен начин, на някои им се удава да въртят по двама, на някои и по един им е трудно да завъртят.
На всеки Венерата е бъгната по някакъв начин. И колкото и да се опитва, не може да я надскочи.  :72:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3089 -: Април 23, 2017, 07:47:39 pm »
Боби, докато ние гледаме моралната страна, животът си минава. А някои просто се наслаждават без мисъл за последиците. Всеки прави каквото му изнася. Вече никакви отклонения от "нормата" не могат да ме изненадат. Единствено винаги ме е учудвала престореността.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui