Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759749 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3150 -: Май 27, 2017, 12:15:13 am »
  :-\ да не чете какво си пишем във форума?

Хахах, едва ли знае и що е то астрология  :043: просто си го разтълкувала много добре!

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Любовни хорари
« Отговор #3151 -: Май 28, 2017, 12:19:54 pm »
Така поставен въпросът е абстрактен, противоречи на начина, използван за получаване на отговор чрез въпросна астрология.
"скоро" е разтегливо и неточно понятие, както и "мъж" зададен в общ план
При такива въпроси има риск да се вкара питащият в матрица, която да следва, вместо да следва естествения ход на събитията и свободната си воля.
Изглежда не съм си формулирала правилно въпроса. Исках да попитам през следващите 2 месеца,очертава ли се любовна връзка за мен, среща, контакти, на физическо и емоционално ниво. Не питам за определен мъж, защото в момента такъв няма. Благодаря akruks :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3152 -: Май 31, 2017, 08:51:07 am »
Хора, моля за мнение по хорара. Питам се дали изпитва чувства към мен. Виждаме се от време на време. Момчето е назовано по име.  :72:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3153 -: Май 31, 2017, 09:27:47 am »
Да, има чувства. Целенасочено ги крие, има обстоятелство, което го кара да се чувства с по-слаби позиции пред теб. Например може да е по-малък, твоята работа да е по-престижна - нещо такова. Това са само примери. Не знам каква точно е причината, но касае статуса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3154 -: Май 31, 2017, 09:31:39 am »
Да, има чувства. Целенасочено ги крие, има обстоятелство, което го кара да се чувства с по-слаби позиции пред теб. Например може да е по-малък, твоята работа да е по-престижна - нещо такова. Това са само примери. Не знам каква точно е причината, но касае статуса.

По-малък е с една година. Работим в една фирма... И аз имах чувството, че нарочно се прикрива, но не бях сигурна :( Мерси много, дано е така, иначе съм голяма глупачка  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3155 -: Май 31, 2017, 02:28:42 pm »
Хора, моля за мнение по хорара. Питам се дали изпитва чувства към мен. Виждаме се от време на време. Момчето е назовано по име.  :72:
Момчето може да е по-малко с година, но е по-зрял и ти е влязъл в сърцето- Сатурн У1 за него в твоя 5д
Негов 5д на чувствата е представен от заточена Венера, може би по тази причина не успява да изрази чувствата си пълноценно, но все пак споделеност ще има- Венера в секстил с Луната У1 за теб, има шанс да прерасне в сериозна връзка това, което е между вас на този етап.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3156 -: Май 31, 2017, 02:50:00 pm »
Момчето може да е по-малко с година, но е по-зрял и ти е влязъл в сърцето- Сатурн У1 за него в твоя 5д
Негов 5д на чувствата е представен от заточена Венера, може би по тази причина не успява да изрази чувствата си пълноценно, но все пак споделеност ще има- Венера в секстил с Луната У1 за теб, има шанс да прерасне в сериозна връзка това, което е между вас на този етап.
А дано! Много се надявам така да стане. Той е бил много наранен в миналото и се е затворил тотално.. БЛАГОДАРЯ!!!  :58:

m_ety

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3157 -: Май 31, 2017, 06:02:47 pm »
Здравейте, искам да задам един въпрос, ако не се натрапвам :) Ще създам ли скоро семейство с Х (назован по име) Блягодаря предварително :) 18:02 часа гр. София

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовни хорари
« Отговор #3158 -: Май 31, 2017, 06:18:44 pm »
Здравейте, искам да задам един въпрос, ако не се натрапвам :) Ще създам ли скоро семейство с Х (назован по име) Блягодаря предварително :) 18:02 часа гр. София

 :)
Къде ти е картата? Трябва ти хорарна карта,за целта влизаш в astrodienst(astro.com) и създаваш рожденна карта,като в случая даваш... живот на въпроса си - вид натална карта,но на възникналия в теб въпрос - задаваш часа,в който ти възниква въпроса,датата,града,държавата и готово. Успех!
« Последна редакция: Май 31, 2017, 06:20:21 pm от Ali_Lun »

m_ety

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3159 -: Май 31, 2017, 06:26:49 pm »
:)
Къде ти е картата? Трябва ти хорарна карта,за целта влизаш в astrodienst(astro.com) и създаваш рожденна карта,като в случая даваш... живот на въпроса си - вид натална карта,но на възникналия в теб въпрос - задаваш часа,в който ти възниква въпроса,датата,града,държавата и готово. Успех!
Благодаря, ако се справя ще я кача :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3160 -: Май 31, 2017, 07:02:22 pm »
Хайде още една любовна драма в най-близкото ми обкръжение. Нещо са се сдърпали, но този път ми звучи като да е сериозно, защото проблемът им е принципен. Момичето пита дали Х. ще продължи да общува с нея. Не със "здравей" и "весела Коледа", очевидно, а по доста по-личен начин. Луната в картата е ужасна, нали?
« Последна редакция: Май 31, 2017, 07:18:55 pm от Bobolina »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3161 -: Май 31, 2017, 10:37:59 pm »
Луна без курс, иначе хубави аспекти между У1 и У3.
Нейният У 3 е ретро, та може да се прави на ощипана известно време.
Момичето ми изглежда , че е по- влюбено от двамата.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3162 -: Май 31, 2017, 11:32:41 pm »
Луна без курс, иначе хубави аспекти между У1 и У3.
Нейният У 3 е ретро, та може да се прави на ощипана известно време.
Момичето ми изглежда , че е по- влюбено от двамата.

Благодаря ти, Корея! Май точно така е планирала да се държи :) , интересно той какво ще направи. По принцип й настоява доста, така отстрани не мога да преценя кой е по-влюбен, изглеждат ми еднакво ангажирани към връзката им. Хубава двойка са.

То всъщност Луна без курс как трябва да се приема - няма да има промяна в ситуацията или картата не е подходяща за тълкуване?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3163 -: Юни 01, 2017, 02:09:51 pm »
Пак се изпокарахме дали ще се съберем, как мислите.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #3164 -: Юни 01, 2017, 03:03:28 pm »
Аделина, по твоите питанки не е необходимо човек да мисли, просто връща няколко страници назад и на принципа на "тото 2' ти казва някакъв отговор. Ти не питаш, за да си отговориш. Даже и аз мога да ти кажа "Да" или "Не' , без да съм запозната с техниките на хорарната астрология  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“