Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760010 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3285 -: Юли 06, 2017, 10:50:53 pm »
Здравейте, отново имам едни любовни терзания :) Питам се дали ще прерастнат взаимоотношенията ни в по-сериозни? Ще успеем ли да намерим правилния път един към друг? Все чакам чудото да се случи.. Мерси предварително и се извинявам, че все ви тормозя с любовните си несгоди  :-*
Меркурий У1 е във взаимна рецепция по падение с Нептун У1, но са в сходящ куинконс, така че до сериозно обвързване няма да се стигне, по мое виждане.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #3286 -: Юли 06, 2017, 10:56:37 pm »
Тоест.. ;)
Осмодомните теми са ми малко "Х". 

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3287 -: Юли 07, 2017, 12:09:09 am »
Благодаря ви. Ще дам ОВ ако има развитие.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3288 -: Юли 07, 2017, 12:29:35 am »
Питам се дали ще прерастнат взаимоотношенията ни в по-сериозни? Ще успеем ли да намерим правилния път един към друг?

В тези отношения има много въпросителни, времето ще покаже... Енергиите ви не са много в синхрон и сякаш не гледате в една посока, но господинът ми изглежда по–малко обременен със съмнения и угризения, не мисли в перспектива, докато теб тази мисъл те изяжда отвътре. Обектът на чувствата ти се струва недостатъчно инициативен, колеблив, понякога се питаш дали може да се разчита на него и дали е напълно искрен с теб, какво може да крие. Отдавна ли сте заедно, успя ли да го опознаеш малко по–задълбочено?

Каквото и да е развитието, на този етап връзката не ми се струва перспективна и обещаваща. И хорарната карта не ми прилича много на "класическа любовна история".

А иначе с нещо му се струваш атрактивна, не е съвсем безразличен. Но има съществена разлика в подхода ви към тези отношения – по различен начин ги виждате, ти си ангажирана с по–лични очаквания, вкл. за дълготрайност, сигурност.


« Последна редакция: Юли 07, 2017, 12:39:26 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3289 -: Юли 07, 2017, 07:31:13 am »
В тези отношения има много въпросителни, времето ще покаже... Енергиите ви не са много в синхрон и сякаш не гледате в една посока, но господинът ми изглежда по–малко обременен със съмнения и угризения, не мисли в перспектива, докато теб тази мисъл те изяжда отвътре. Обектът на чувствата ти се струва недостатъчно инициативен, колеблив, понякога се питаш дали може да се разчита на него и дали е напълно искрен с теб, какво може да крие. Отдавна ли сте заедно, успя ли да го опознаеш малко по–задълбочено?

Каквото и да е развитието, на този етап връзката не ми се струва перспективна и обещаваща. И хорарната карта не ми прилича много на "класическа любовна история".

А иначе с нещо му се струваш атрактивна, не е съвсем безразличен. Но има съществена разлика в подхода ви към тези отношения – по различен начин ги виждате, ти си ангажирана с по–лични очаквания, вкл. за дълготрайност, сигурност.
Може би е точно така. Той сякаш все още търси нещо.. и аз не знам точно какво. Твърди, че всичко му е хубаво с мен, но не е влюбен. Сигурно трябва да се насиля да продължа напред и да не се обръщам повече към него. Нали казват, че всичко е за добро. Познаваме се от около 2 години. И от тогава сме на приливи и отливи. Много ти благодаря за задълбочения анализ. Явно имах нужда да го чуя отстрани  :58:

GeminiFromRuse

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #3290 -: Юли 07, 2017, 10:14:49 am »
Тя обича ли ме?
Назовах я по име
Давам обратна връзка - ами разделихме се. Каза, че проблемът бил в нейните чувства.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3291 -: Юли 08, 2017, 06:05:27 pm »
Ще се видим ли с Х. до края на месец юли? Картата доста ме озадачи, предвид ситуацията. Bенера в негов 1ви как тълкувате?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3292 -: Юли 09, 2017, 09:20:09 pm »
Ще се видим ли с Х. до края на месец юли? Картата доста ме озадачи, предвид ситуацията. Bенера в негов 1ви как тълкувате?
Венера е негов У1 и У6, зает е със свои дела и ежедневни задължения.
 ще те потърси, но няма да се срещнете, според тази карта

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Любовни хорари
« Отговор #3293 -: Юли 11, 2017, 09:45:18 am »
Ще ме потърси ли отново И. Т.?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3294 -: Юли 11, 2017, 09:46:48 am »
Според мен не.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3295 -: Юли 11, 2017, 03:27:31 pm »
Ще ме потърси ли отново И. Т.?
да, ще те потърси

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Любовни хорари
« Отговор #3296 -: Юли 15, 2017, 10:30:50 pm »
да, ще те потърси
Според мен не.
Благодаря ви The_One и akruks.
Ако правилно съм прочела и запомнила времето за изпълнение зависи от сигнификатора на квезитеда. В случая той попада в кардинален знак и падащ дом, т. е. времето ще е в месеци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3297 -: Юли 16, 2017, 12:59:04 am »
Ако правилно съм прочела и запомнила времето за изпълнение зависи от сигнификатора на квезитеда. В случая той попада в кардинален знак и падащ дом, т. е. времето ще е в месеци.
Не се наемам да определям време, иначе да съм го направила  :)
Това, което съм взела под внимание, за да дам този отговор- двата сигнификатора са в кардинален знак и ще са в съвпад след 5*, така че може да са 5 дни, а ако се сумира и осредни с аспекта на Луната- 10 дни.

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3298 -: Юли 20, 2017, 11:13:16 am »
Свършила ли е любовта ни с ...( назован е по име) :58:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3299 -: Юли 20, 2017, 05:01:31 pm »
Свършила ли е любовта ни с ...( назован е по име) :58:
все още те харесва и те мисли, проблемът е при теб, според картата- нещо ти тежи на сърцето от миналото