Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759778 пъти)

maxima224

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3375 -: Август 03, 2017, 09:29:19 pm »
Аз също имам такава молба,понеже искам поне второто ми дете да израсне с баща  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3376 -: Август 03, 2017, 09:43:35 pm »
Момичета моля отговорете ми наистина ми е важно не искам да досаждам просто съм безкрайно отчаяна и наистина ми е важно

Аделина, вашето е една безкрайна сага, която циклично се повтаря, на приливи и отливи.

В хорара си личи твоето притеснение, но ясни указания за окончателна раздяла не мога да открия /или може би не ми се ще/. Двете светила, като естествени сигнификатори на женското и мъжкото начало /все пак сте в семейна двойка, макар и без брак/, сепарират от малефици, но са в знаков тригон.

Венера и Марс също имат отношение към вас и представят физическата страна на отношенията. По–скоро там ми се вижда някакво разминаване в очакванията. И ми се струва, че плътската ви връзка на този етап е слабо представена, изгубили сте интерес. Липсва сексуален магнетизъм, който да ви държи заедно.

Струва ми се, че ти много по–драматично изживяваш тази временна раздяла. Още ли си извън дома му?

Асцендентът е в края на знака, Луната е без курс и се е отделила от ретро малефик. Освен ако не се отчете сходящият тригон със СЛВ и Уран. Твоят управител е в лъчите на Слънцето, според мен не мислиш съзнателно и обективно. Има много гняв и страст, реагираш холерично и избързваш в преценката си, това ти мъти разсъдъка. Той ли те гони или ти затръшваш вратата и с гръм и трясък се изнасяш?

Ако се хванем за липсата на сходящи аспекти на Луната с планети от септенера, не бих предположила окончателен край, по–скоро мъчително циклене в една нараняваща и застойна ситуация, която те натоварва с негативни емоции. Този мъж буквално те заслепява – в негово присъствие не слушаш гласа на разума, а се водиш повече от инстинкти. Резултатът е налице – за всяко нещо палиш и бълваш гръм и мълнии.

За съжаление всичко, което пиша по хорара ти, надали ще ти е от полза. Нямам такива очаквания. Но нали искаше някакъв отговор – получи го.



« Последна редакция: Август 03, 2017, 09:48:16 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3377 -: Август 03, 2017, 09:57:07 pm »
Аз също имам такава молба,понеже искам поне второто ми дете да израсне с баща  :)

Твоята карта не е хорарна, няма място в тази тема.

Това са две натални карти, което предполага анализ на всяка поотделно, синастрия /партньорска съвместимост/ и прогностика по двете карти дали ще го бъде или няма да го бъде това партньорство. Доста трудоемка и комплексна услуга като за "неангажиращо разглеждане" във форум, бих казала.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3378 -: Август 03, 2017, 09:58:45 pm »
Момичета това ли ще е краят на тези взаимоотношения, моля ви кажете какво мислите найатина отговорете ми
Не, не е краят на отношенията ви, но ще имате в бъдеще отново противопоставяне помежду си- Венера У7 в сходяща опозиция с Плутон У1

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3379 -: Август 03, 2017, 10:00:19 pm »
Бих искала да знам как ще се развие връзката ми в бъдеще?
А къде е картата на въпроса?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3380 -: Август 03, 2017, 10:09:15 pm »
Момичета благодаря поне ми остава надеждата че това няма да е краят на нещата, което за мен е важно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3381 -: Август 03, 2017, 10:19:32 pm »
Това не е любовен хорар и даже никакъв хорар не е. Вероятно не си наясно за какво става въпрос в тази тема.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3382 -: Август 03, 2017, 10:27:25 pm »
Питах ви и съм притеснена наистина защото заради скандалите ни днес са идвали социалните и са казали, че ще ни викат и ако не се разберем малката отива при сестра ми или майка ми въпросът ми е ще ми я вземат ли.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3383 -: Август 03, 2017, 10:42:33 pm »
Няма да ти я вземат. Поне засега. Луната е без курс в хорара. Освен това Луната е у5, т.е. управител на детето и е в знак на твоя управител Юпитер, така че детето остава при теб. Обаче като цяло позицията ти не е особено силна - представена си от планета (Юпитер) в знак без есенциални достойнства в 7-ми дом - "в ръцете" на партньора или някакво друго лице (или институция), от което си зависима.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3384 -: Август 03, 2017, 10:44:08 pm »
Много благодаря явно става въпрос за партньора ми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3385 -: Август 03, 2017, 10:46:12 pm »
Не би трябвало, Луна без курс.
Но внимавай – вашият въпрос вече е създал публичен резонанс, привлякъл е внимание. Вече сте в очите на публичността/обществените институции, и най–вече детето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3386 -: Август 04, 2017, 01:03:00 am »
Питах ви и съм притеснена наистина защото заради скандалите ни днес са идвали социалните и са казали, че ще ни викат и ако не се разберем малката отива при сестра ми или майка ми въпросът ми е ще ми я вземат ли.
А тя сега къде е малката, при кого живее и кой я гледа, защото Луната У5 за теб е извършила квадрат с Нептун У1, а Меркурий У1 за твоя е в сходящ квадрат със Сатурн У5 за него, ако е при него може и да я отнемат. На Луната предстои последен аспект- хармоничен, тригон с Уран, очаквай неочакваното.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3387 -: Август 04, 2017, 11:27:28 am »
Здравейте, въпросът ми е дали мъжа ми е влюбен в назованата по име Х.

Тя силно му въздейства върху мъжката идентификация, но за чак влюбен не намирам достатъчно указания. Според мен няма дълбоки чувства.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3388 -: Август 04, 2017, 03:18:06 pm »
И аз съм на същото мнение. Увлечен е сякаш, физически привлечен, може би дори заслепен - неговият управител Марс е изгорен от  у5 Слънце на върха на 5-тия му дом.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3389 -: Август 04, 2017, 03:31:23 pm »
Не виждам развитие - Слънцето се отдръпва от Марс, Луната няма аспект към тях. Ако ги разгледам двамата по оста АС/DC, отново не виждам развитие, тъй като Венера и Марс нямат сходящ аспект. Заради сходящия тригон на Луна с Меркурий (негов у3) и секстилите между Меркурий и Венера и между Марс и Юпитер е възможно комуникацията помежду им да продължи. Надявам се, че не греша.