Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758151 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3720 -: Януари 21, 2018, 10:48:22 pm »
И аз се зачудих в кой градус попадат куспидите на петите им домове. Но ако са в Рак/Козирог имат разходящ секстил, защото Луната е в Риби, а Сатурн в Козирог. Ако ги гледаме по Слънце/Уран имат доста далечен сходящ секстил и са в рецепция, което е почти равносилно на съвпад при хорари и дава положителен отговор. Техните У1 също имат секстил.
Само Луната е малко слаба, но пък в тригон към Юпитер и Марс. Това, че е в знака на квезита може да значи, че тя нещо му досажда или наистина силно се вълнува от отговора на въпроса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Любовни хорари
« Отговор #3721 -: Януари 22, 2018, 10:38:22 am »
Как ще се развият взаимоотношенията ми с Х? На този етап са приятелски. Има ли потенциал за нещо в повече?
На мен ми изглежда , че е имало някакъв тънък флирт. Макар да ми е трудно да кажа 'да' или 'не' на въпроса "Как?" и да гадая по кой дом да поставя човека, смятам , че отношенията ви ще стават все по-хармонични, а може и интимни. Последният аспект на Луната ще е тригон с Марс У8, а от таблицата на картата много ясно се вижда къде са осите 5-11.  Не знам какво толкова се чудят останалите. WhiteRose може и да греша, защото въпроса е зададен неточно. Даже те са два.  :)
« Последна редакция: Януари 22, 2018, 10:48:11 am от Radost »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3722 -: Януари 22, 2018, 11:04:07 am »
Как ще се развият взаимоотношенията ми с Х? На този етап са приятелски. Има ли потенциал за нещо в повече?
Да, има потенциал за интимност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3723 -: Януари 22, 2018, 12:51:59 pm »
общуване, среща ще има, но интимност, връзка каквато очакваш  не се очертава и за интригата си е виновен той, ако беше искрен и открит нямаше да може външен човек да ви развали отношенията.

ОВ. Разговор имаше, доста беше груб, поговорих си и с жената, виновна за интригата. Повече няма да се виждаме с него. Благодаря за коментара, Аkruks!
« Последна редакция: Януари 22, 2018, 01:44:48 pm от vermm »

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3724 -: Януари 22, 2018, 02:59:12 pm »
Здравейте,
Малко по-рано коментирахме, че обаждане няма да има, но ще има комуникация и срещи. Бихте ли ми помогнали да ме ориентирате  къде си гледа в хорара за време? Друго, това че има планети в мой 5ти и негов 11ти дом, значи ли че комуникацията ще е приятна и че и и двете страни са добре настроени? Опитвам се да се ориентирам за отношението на мъжа към тизи срещи. Благодаря ви!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3725 -: Януари 22, 2018, 03:08:25 pm »
Този хорар не съм гледала, но принципно по въпроси, свързани с тайминг, се гледа Луната – знак и дом, също се взема под внимание предстояща смяна на знак или посока на движение, сходящ аспект между съответните сигнификатори /ако има/. Знакът на АС също – кардинален, мутабелен, фиксиран.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3726 -: Януари 22, 2018, 03:33:19 pm »
Здравейте,
Малко по-рано коментирахме, че обаждане няма да има, но ще има комуникация и срещи. Бихте ли ми помогнали да ме ориентирате  къде си гледа в хорара за време? Друго, това че има планети в мой 5ти и негов 11ти дом, значи ли че комуникацията ще е приятна и че и и двете страни са добре настроени? Опитвам се да се ориентирам за отношението на мъжа към тизи срещи. Благодаря ви!
Въпросът е "Ще ме потърси ли Х".Не,няма да те потърси.Ако отговорът е положителен,може да се определи и времето.

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3727 -: Януари 22, 2018, 03:36:49 pm »
Мерси за отговора, по-рано Arkuks коментира, че тел.обаждане няма да има, но ще има комуникация и срещи, не разбрах защо смята така, затова попитах пак :)

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3728 -: Януари 22, 2018, 03:38:44 pm »
По-бързо ми беше със снапшот...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3729 -: Януари 22, 2018, 03:41:55 pm »
За това, което е казала Акрукс, питай нея лично. Ако има желание за допълнителни разяснения.

Защо да обясняваме чужди твърдения и анализи? Така можеш и да обидиш автора на анализа, и да си навлечеш излишна неприязън.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3730 -: Януари 22, 2018, 03:45:19 pm »
Не беше нарочно, съжалявам. Даже преди една-две страници директно се обръщам към Akruks, но въпросът ми се засипа и затова го зададох пак. Бих се радвала, разбира се, на нейната интерпретация. Тъй като забелязвам няколко пъти различни хора коментират един хорар не разбрах, че би имало засегнати.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3731 -: Януари 22, 2018, 03:48:25 pm »
Обясних от теоретична гледна точка, но аз не съм правила анализ по този хорар и не мога да се изказвам.
Става въпрос за коментиране и обясняване на чужди мнения, а не на един и също хорар, в чието тълкуване понякога се включват по няколко човека.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3732 -: Януари 22, 2018, 04:05:05 pm »
Много ви благодаря момичета, че се включихте и изказахте мнение по хорара ми.  :)
Намирам насоките ви за много полезни. И ще си поставя за цел след време да дам ясна обратна връзка.
На този етап само мога да кажа, че с него се запознахме онлайн, писахме си около месец и нещо, и след това започнахме да
излизаме заедно, за да усетим, дали наистина ни е приятно да общуваме. Изпитвам симпатии към него, но я няма, поне за сега,
онази силна пламенна страст, характерна за любовните връзки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3733 -: Януари 22, 2018, 04:12:25 pm »
Има и друг момент.
Много връзки, започнали със силна химия и пламенна страст, завършват драматично. Особено ако се изконсумира бързо първоначалният заряд. Има и отношения, които започват със симпатия, интелектуално сходство и приятелски чувства. И се случва те да се трансформират в друго и такава връзка да е по-трайна и истинска. Разбира се, всичко е много индивидуално.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3734 -: Януари 22, 2018, 10:19:38 pm »
Как ще се развият взаимоотношенията ми с Х? На този етап са приятелски. Има ли потенциал за нещо в повече?
Луната У11 е в разходящ хармоничен аспект със Сатурн У11 за него, а между У8 липсва аспект, така че отношенията ви ще останат приятелски в близкото бъдеще.