Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760046 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3825 -: Февруари 16, 2018, 11:10:13 pm »
Съмнявам се да е извън страната или да е зает с учене, а дори и да е - това не пречи да ми пише. Гледам го, че си е онлайн във вайбъра. Не знам какво стана изведнъж...
Щом е онлайн- пиши му и го питай- просто е
по картата- У3 в разходящ квадрат, У1, У8- в сходящ квадрат, негов У1 с Луната също, не чакай той да се обади/пише, а защо- Сатурн на МС- може да е зает с работа

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3826 -: Февруари 16, 2018, 11:13:52 pm »
Е, имам си самочувствие...няма да пиша първа. А и ако той е толкова незаинтересован от мен, че да не ме търси - какъв е смисълът аз да пиша. То е параграф 22. Не разбирам защо спря да ме търси и по картата също не виждам причина. Никой не е толкова зает и то в продължение на близо 2 седмици.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #3827 -: Февруари 16, 2018, 11:18:05 pm »
Не разбирам защо спря да ме търси и по картата също не виждам причина.

Поради промяна в интереса- Венера квадрат Марс и неясна цел в отношенията ви -Луна Риби в негов 11-ти дом.
Иначе между две затъмнения доста перспективи губят своето значение и предназначение. Изчакай до 21-22.02. и тогава  ще имаш отговор.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3828 -: Февруари 17, 2018, 02:27:48 pm »
Е, имам си самочувствие...няма да пиша първа.
Напротив, ако имаше самочувствие нямаше да чакаш друг да ти го помпи, като чакаш да те търси пръв и по този начин да се чувстваш желана.
Аз бях такава навремето, сега голямата дъщеря също и се мъча да обясня, че по-силният търси и си постига набелязаната цел, чакането друг да те потърси, било гадже, приятелка, това не е силен характер, а липса на самочувствие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3829 -: Февруари 18, 2018, 07:14:40 pm »
Много странно прекъсване на комуникацията се случи между двете затъмнения. Пускам хорар с въпрос "Х решил ли е да сложи край на отношенията и комуникацията ни?"
Без никаква причина малко след лунното затъмнение спря да ме търси. Това не е било...не е имало пауза за повече от 4-5 дни. Аз не съм го търсила и нямам намерение да го правя.
Какво се вижда по картата? Може ли да се каже на какво се дължи тази рязка промяна и дали изобщо предстои да имаме разговори и срещи?
Прекалено съм емоционална, за да се опитвам аз да правя прочит на картата. Ту ми изглежда много зле заради квадратите, ту вадя от 10 кладенеца вода, за да изкарам нещо хубаво...по-добре да не гледам аз хорара.
Възможно е да има някакви проблеми около роднини,майка,баща.Според мен трябва да изчакаш.Представена си от Венера в твой 5ти дом,мисля,че си прекалено емоционална и преекспонираш,пресилваш ситуацията.

Hrizantema

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #3830 -: Февруари 18, 2018, 07:50:34 pm »
Здравейте, много ми се иска да се видя пак с един мъж, когото харесвам. Проблемът е разстоянието и някои други фактори в момента и се чудя дали ще се видим пак, дали има интерес от негова страна или всичко ще си замре? Благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3831 -: Февруари 18, 2018, 09:44:32 pm »
Здравейте, много ми се иска да се видя пак с един мъж, когото харесвам. Проблемът е разстоянието и някои други фактори в момента и се чудя дали ще се видим пак, дали има интерес от негова страна или всичко ще си замре? Благодаря.
ще заминеш при него

Hrizantema

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #3832 -: Февруари 18, 2018, 09:49:54 pm »
Благодаря за отговора, а той дали ще се радва да ме види или...? Колебая се...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3833 -: Февруари 19, 2018, 01:23:09 pm »
Благодаря за отговора, а той дали ще се радва да ме види или...? Колебая се...
Ти имаш по-голям интерес към него. Той е господар на положението, има и друго лице.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3834 -: Февруари 20, 2018, 01:25:11 pm »
Здравейте, ще може ли малко помощ с хорара. Въпроса е  дали Х има интимни отношения с колежка от работата си.

Audrey90

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3835 -: Февруари 21, 2018, 12:43:53 pm »
Здравейте, интересува ме има ли шанс да сключим брак с човека до мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3836 -: Февруари 21, 2018, 02:45:05 pm »
Здравейте, ще може ли малко помощ с хорара. Въпроса е  дали Х има интимни отношения с колежка от работата си.
възможно е

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3837 -: Февруари 21, 2018, 05:23:08 pm »
Здравейте, интересува ме има ли шанс да сключим брак с човека до мен.

Това са натални карти, не е любовен хорар. Въпросът е по-скоро за някоя синастрична тема.

Позициите в картата на младежа трудно се различават, но според това, което виждам, имате сходна домификация и интересни съвпадъци по нодалната ос, както и Слънца в опозиция – възможно е допълване /стига да не се преобразува в противопоставяне/.

Разбира се наличието на определени синастрични аспекти все още не е указание за бъдещ брак, те показват само какви са допирните точки, какво е взаимодействието, какви теми в наталните карти се активират в тия отношения.

За да се направи такова предположение, се оценява и картата на кандидата доколко е подходящ и дали по прогностика се предполага готовност. Оценката на синастричните аспекти не е достатъчна, дори може да резултира в грешка. И професионални астролози гърмят в прогнозите си, разчитайки само на синастрични аспекти, без да оценят правилно картата на кандидата. Такива случаи познавам, когато една синастрия, без правилен прочит на натала, може да докара голяма беля.



« Последна редакция: Февруари 21, 2018, 05:25:03 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Hrizantema

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #3838 -: Февруари 21, 2018, 06:56:12 pm »
Ти имаш по-голям интерес към него. Той е господар на положението, има и друго лице.
Мерси, Сафо. Никъде няма да ходя значи. Изключено. Да си седи с друго лице!!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3839 -: Февруари 21, 2018, 07:18:10 pm »
Мерси, Сафо. Никъде няма да ходя значи. Изключено. Да си седи с друго лице!!
Не,не,казвам,че все едно има и друг образ,едно лице за едни хора,а друго за други.