Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759853 пъти)

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #3855 -: Февруари 27, 2018, 11:42:34 am »
Благодаря :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3856 -: Февруари 27, 2018, 12:51:55 pm »
Много ми е интересен сходящият тригон с Юпитер в хорара. По принцип е бенефик, но няма отношение към въпроса, намира се в 4 дом. А Луната е много близо до К12, намира се в 12 знак от Асцендента. Чудя се този тригон в каква посока да се тълкува.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3857 -: Февруари 27, 2018, 02:57:49 pm »
На мен хорарът ми се вижда мъгляв, но изчакай някой специалист да се изкаже.
С Нептун в 7д няма как да не е мъгляв, 7д е 1-ви на човека, за когото се пита, но също така и на астролога, който може да се заблуди и направи неясна/грешна прогноза
Нещата все пак си излизат, сопред споделеното от питащата- негов У1 в неин 5д- обича си го, Нептун У2 в негов 1д- не знае какво иска, моралните му ценности са размити, самозаблуда.
Тригонът на Луната с Юпитер за него се отнася до работа и финансите му, а за нея с миналото, скритите неща, любовта, да не разбере, че е бременна, щъркелите скоро се връщат  :012:
Луната е неин втори сигнификатор, последно е в квадрат с Уран, също негов У1, може да не е удовлетворена от крайното развитие на въпроса, самата тя да го отхвърли заради неговото непостоянство в стил "иди си ела си"

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #3858 -: Февруари 27, 2018, 10:11:04 pm »
akruks, въпреки че щъркелите се връщат няма бебе  :012: :012: всичко останало е вярно, едно не разбрах неясен и мъгляв  ли е хорара или ще има продължение на връзката?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3859 -: Февруари 27, 2018, 10:52:00 pm »
По картата излиза, че не сте си безразлични, човекът вероятно се е чувствал притиснат в определен момент и затова е дал отбой .
Мисля, че ще продължат нещата в даден момент, ако в момента му пишеш или досаждаш по някакъв начин- спри и му дай възможност да оцени отсъствието ти.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3860 -: Февруари 28, 2018, 10:57:09 am »
Здравейте, връщам се с един сложен и може би интересен въпрос.

Преди време писах за мъж, когото харесвах и който ту ме търсеше и усещах приятна близост, ту .. се държеше дистанцирано. Както коментираха някои от вас.... Разбрах, че има друг човек, за който нищо не знам.... Бях бясна и го оставих да си изясни неговите неща, не съм в право да го съдя или да се бъркам в негови отношения. Нещата се проточиха и реших да бъда честна със себе си и с него, защото осъзнах, че не съм му споделила ясно моите чувства/намерения. Е... признах му, че съм се влюбила глупашки, без да подозирам какво се случва и че не мога да продължа комуникация, ако това става тайно от друг човек + е обвързан. Той не каза почти нищо... Бихте ли ми казали какво виждате по хорара за неговото отношение към мен?

Аз лично съм огорчена, бих казала разочарована, чувствам се зле, че комуникирахме докато има друг човек... някак все се надявах, че ще изясни отношенията си и ще бъде открит и с мен, и с другия човек.

Предполагам от неговото мълчание, още има отношения с другия човек, но поне можеше да ми каже, по по-нормален начин... че не смята, че ще има развитие (каквото и да е) за нашата комуникация...

Опитвам се да уча малко по малко хорарна астрология, доколкото виждам и неговият У1, и моят са в изгнание, (detriment), което май не е много на добре. Виждам и квадрати между луната и управителя му, както и Марс и моят У1 и Венера... Но не знам как да тълкувам всичко... При такава ситуация, не съм много сигурна и за формулирането на въпроса... Но предполагам разбирате какво питам...

Ще се радвам, ако някой би помогнал с по-подробен анализ...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3861 -: Февруари 28, 2018, 02:24:53 pm »
akruks, въпреки че щъркелите се връщат няма бебе  :012: :012: всичко останало е вярно, едно не разбрах неясен и мъгляв  ли е хорара или ще има продължение на връзката?
Отговорът ми е в първия комнтар по въпроса, после само доуточних, че е възможно да сгрешим в тълкуването заради Нептун в 7д. Тъй че ще е добре след време да дадеш обратна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3862 -: Февруари 28, 2018, 02:58:07 pm »
Здравейте, връщам се с един сложен и може би интересен въпрос.


Опитвам се да уча малко по малко хорарна астрология, доколкото виждам и неговият У1, и моят са в изгнание, (detriment), което май не е много на добре. Виждам и квадрати между луната и управителя му, както и Марс и моят У1 и Венера... Но не знам как да тълкувам всичко... При такава ситуация, не съм много сигурна и за формулирането на въпроса... Но предполагам разбирате какво питам...

Ще се радвам, ако някой би помогнал с по-подробен анализ...
Въпросът не е сложен, нито пък интересен- кръшкачи на път и през път. Решил да разнообрази менюто с нещо различно, като не са му сервирали и си е бил шута.
Като искаш да учиш хорарна астрология научи първо, че въпроси за едно и също нещо не се задават постоянно. За този Х дали те харесва си питала на 26 януари, преди това пак за него си задавала въпроси. Какво очакваш- да се обади и да каже, че е скъсал с постоянната си връзка, защото е влюбен и не може да диша без теб? Че вие дори не сте имали физически контакт, не е имало интимност между вас, а само дъра бъра. Ако този човек те е харесвал дотолкова, че да смени гаджето си с тебе, щеше пътека да направи пред теб, да ти загрее телефона да те търси. И се замисли само- на теб за какво ти е такъв човек да те харесва- както е кръшкал зад гърба на тази, с която е, така ще го прави с всяка следваща.
По тази карта само ти си в изгнание- Меркурий У1 е заточен в знака Риби, а Юпитер У1 за Х не е заточен в Скорпион.  И пак напомням- пита се за нещо належащо, въпросът трябва да е формулиран ясно, да може да се отговори с Да или Не, да не е абстрактен, като от рода на - Ще се оженя ли някога, ще имам ли някога деца, сериозна връзка и т.н.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3863 -: Февруари 28, 2018, 03:22:11 pm »
Здравейте, връщам се с един сложен и може би интересен въпрос.

Преди време писах за мъж, когото харесвах и който ту ме търсеше и усещах приятна близост, ту .. се държеше дистанцирано. Както коментираха някои от вас.... Разбрах, че има друг човек, за който нищо не знам.... Бях бясна и го оставих да си изясни неговите неща, не съм в право да го съдя или да се бъркам в негови отношения. Нещата се проточиха и реших да бъда честна със себе си и с него, защото осъзнах, че не съм му споделила ясно моите чувства/намерения. Е... признах му, че съм се влюбила глупашки, без да подозирам какво се случва и че не мога да продължа комуникация, ако това става тайно от друг човек + е обвързан. Той не каза почти нищо... Бихте ли ми казали какво виждате по хорара за неговото отношение към мен?

Аз лично съм огорчена, бих казала разочарована, чувствам се зле, че комуникирахме докато има друг човек... някак все се надявах, че ще изясни отношенията си и ще бъде открит и с мен, и с другия човек.

Предполагам от неговото мълчание, още има отношения с другия човек, но поне можеше да ми каже, по по-нормален начин... че не смята, че ще има развитие (каквото и да е) за нашата комуникация...

Опитвам се да уча малко по малко хорарна астрология, доколкото виждам и неговият У1, и моят са в изгнание, (detriment), което май не е много на добре. Виждам и квадрати между луната и управителя му, както и Марс и моят У1 и Венера... Но не знам как да тълкувам всичко... При такава ситуация, не съм много сигурна и за формулирането на въпроса... Но предполагам разбирате какво питам...

Ще се радвам, ако някой би помогнал с по-подробен анализ...
Ти имаш голям интерес към този човек,защото Меркурий у-1ят ти дом е в юпитеров знак.Това,че е в изгнание показва твоето състояние,не се чувстваш добре,тъжна си.Внимавай за здравето си.
« Последна редакция: Февруари 28, 2018, 03:25:43 pm от Сафо »

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Любовни хорари
« Отговор #3864 -: Февруари 28, 2018, 04:10:22 pm »
Отговорът ми е в първия комнтар по въпроса, после само доуточних, че е възможно да сгрешим в тълкуването заради Нептун в 7д. Тъй че ще е добре след време да дадеш обратна връзка.
Да,задължително ще дам обратна връзка,струва ми се,че за сега тенденцията е липса на яснота :)

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3865 -: Февруари 28, 2018, 04:22:31 pm »
Akruks,
благодаря за отговора. Попитах отново, защото се промениха обстоятелства. Той не е искал да изневерява на приятелката си с мен, така че не мога да кажа как ще се държи в бъдеще, с нея или други хора. Не съм искала да остави другия човек заради мен. Исках яснота, защо ме търси, а не иска нищо от мен, защо му беше цялото това нещо. Защо не ми каза в прав текст какви са му намеренията. И си права, че сигурно щеше да ми загрее телефона, ако ме харесваше... Но той каза, направи други неща, които повече ми показваха, че има близост. Затова и питах, според мен, сигурно греша, конкретен въпрос: "Харесва ли ме?". Обърках се за неговият У1, тъй като гледах, че се пада в мой 6ти дом - управляван от Дева и гледах една таблица, според, която Юпитер е в изгнание там. Но това няма значение...
Сафо,
точно заради неговите думи и постъпки, които споменах току-що, не мога да го възприема като "играч", а и вече месеци, не получих яснота от него самия. Не го очаквах, да, тъжна съм, да, занимавам всички ви тук с проблемите си, защото недоумявам поведението на един интелигентен и смятам, мил, човек. Ако не смятах, че има нещо много сбъркано в цялата ситуация, нямаше въобще да си задавам въпроси относно този човек, който изглежда като "играч, който е търсил забавление и който кръшка". Не ми пасва, може и да е точно така... Внимавам със здравето, доколкото мога да внимавам - разстроена съм, плача, без фокус на работа, напълнях, защото тъпча всички емоции навътре. И точно заради "големият интерес" постоянно ви занимвам, защото търся някакво обяснение....
Хубав ден на всички.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3866 -: Февруари 28, 2018, 04:31:10 pm »
И аз съм съгласна с предишните два анализа.
По хорара излиза, че ти си повече увлечена, но като цяло тези чувства и емоции ти носят дискомфорт.
Перспектива за стабилно развитие на тези отношения не виждам, но по хорара смятам, че тази развръзка е била за твое добро, научила си нещо важно. Оттук нататък предпоставки за задълбочаване не виждам, по-скоро доизчистване на някои моменти и придобиване на окончателна яснота. Луната ще направи хем квадрат с у7, хем тригон с Марс в 7 дом, като двете планети са в рецепция. Може би има още нещо за доизказване между вас, но общо взето не изглежда перспективно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3867 -: Февруари 28, 2018, 06:40:40 pm »
Благодаря, Лилла. Съмнявам се, че има вече какво да си кажем, благодаря на всички, които писаха.

airiin

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Любовни хорари
« Отговор #3868 -: Февруари 28, 2018, 11:58:25 pm »
     Благодаря за отговорите Сафо и Akrusk....хайде ще видим какво ще стане, но каквото и да е, знам, че ще е най-доброто за мен  :38:

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3869 -: Март 05, 2018, 04:36:38 pm »
Ще се задълбочат ли отношенията ми с Х до 3 месеца?