Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758336 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4875 -: Юни 23, 2020, 07:52:31 am »
Възражда ли се нашата връзка с Ш или отново е моето въображение?
по-скоро е твоето въображение, ако има някакво възраждане, ще е за кратко
Благодаря, че се включи akruks  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4876 -: Юни 23, 2020, 08:14:00 am »
Управителите ви вървят към опозиция, което сочи раздяла, раздалечаване. Бившата му се представлява от ретроградна Венера, кацнала точно върху куспидата на неговия първи дом. Ти обаче си в негов 8-ми. Възможно ли е интересът му да е чисто сексуален?
А между впрочем някой скоро да те е изненадвал с обяснение в любов?  ;)
Защо упр.да вървят към опозиция,като Меркурий у7 дом е ретрограден?

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4877 -: Юни 23, 2020, 08:49:47 am »
И какво като е ретрограден? Нали ще стане директен и пак ще образува въпросната опозиция? Тази ретроградност дава само забавяне на неибежното.
За мен това е обмисляне, предъфкване, временно отлагане на решение. Управителят на 5-тия му дом е в двойнствен знак-дилема.
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 09:03:34 am от kalina_1986 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4878 -: Юни 23, 2020, 09:51:39 am »
И какво като е ретрограден? Нали ще стане директен и пак ще образува въпросната опозиция? Тази ретроградност дава само забавяне на неибежното.
За мен това е обмисляне, предъфкване, временно отлагане на решение. Управителят на 5-тия му дом е в двойнствен знак-дилема.
Да, все някога ще стане директен, а пък тия дето са директни, все някога ще станат ретроградни.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4879 -: Юни 23, 2020, 10:50:18 am »
И какво като е ретрограден? Нали ще стане директен и пак ще образува въпросната опозиция? Тази ретроградност дава само забавяне на неибежното.
За мен това е обмисляне, предъфкване, временно отлагане на решение. Управителят на 5-тия му дом е в двойнствен знак-дилема.
Да, все някога ще стане директен, а пък тия дето са директни, все някога ще станат ретроградни.
Следи се какво се случва в рамките на знака на сигнификаторите. Нито едната, нито другата планета ще смени знак. Ако имаш различно мнение, моля сподели го. Но опозицията в нито един хорар не дава добър краен резултат.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4880 -: Юни 23, 2020, 11:35:37 am »
И какво като е ретрограден? Нали ще стане директен и пак ще образува въпросната опозиция? Тази ретроградност дава само забавяне на неибежното.
За мен това е обмисляне, предъфкване, временно отлагане на решение. Управителят на 5-тия му дом е в двойнствен знак-дилема.
Да, все някога ще стане директен, а пък тия дето са директни, все някога ще станат ретроградни.
Следи се какво се случва в рамките на знака на сигнификаторите. Нито едната, нито другата планета ще смени знак. Ако имаш различно мнение, моля сподели го. Но опозицията в нито един хорар не дава добър краен резултат.
Ами аз не съм много сигурна по този хорар. Въпросът е "ще започнем ли пак да се виждаме с Ц?". Цецо е представен от ретрограден Меркурий в знак рак и няма опозиция с Юпитер. Меркурий е в знак в който Юпитер екзалтира, което може би означава, че Цецо я харесва, обожава и се възхищава от нея. Тя пита дали ще започнат да се виждат пак и това, че сигнификаторите са ретроградни, според мен означава, че ще се виждат пак, буквално. Освен това нейният упр. Юпитер е съвпад с Плутон, управител на негов 6 дом. Предполагам, че под "виждане" се има предвид и сексуално такова. Тук мисля, че отговорът също е Да. Значи до тук:да, ще се видят и Да, ще бъдат интимни. Луната като ко сигнификатор ще направи тригон с Нептун, опозиция с Юпитер и накрая тригон с Марс. Всъщност въпросът така зададен според мен е с положителен отговор. Да. Да, те ще се виждат. Това е според мен.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4881 -: Юни 23, 2020, 12:07:18 pm »
Мисля, че говорим за различни хорари.
Аз не съм отговаряла на Leyla. Това е единственият хорар, в който има питане "Ще се видим ли пак"?
Отговорих на хорар, в който има питане за динамиката на взаимоотношенията.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4882 -: Юни 23, 2020, 12:20:10 pm »
Мисля, че говорим за различни хорари.
Аз не съм отговаряла на Leyla. Това е единственият хорар, в който има питане "Ще се видим ли пак"?
Отговорих на хорар, в който има питане за динамиката на взаимоотношенията.
Ами прочети въпросът, който е на картата на guapa... Мисля, че обсъждаме една и съща карта.
Венера на к7 в близнаци... Хаха, айде и некое Слънце да се включи по хорара на момичето😁
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 12:25:20 pm от Сафо »

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4883 -: Юни 23, 2020, 12:26:40 pm »
Ами колкото и да четох... не видях въпрос "Ще се видим ли пак"?
Има въпрос за динамиката на взаимоотношенията като цяло, а това, че двама души ще правят секс, видно дори и само от тригона на Луната с Марс, за мен не значи абсолютно нищо. Аз гледам крайния резултат и за мен той не е добър.
Няма значение дали господин Х те харесва, ако в същия момент ухажва и някоя друга и ако намеренията му не са сериозни. Очевидно е че има разминаване между очакванията на Кверента и Квезита. Единият си пада по свалки и флиртчета, другият търси сериозна връзка и задомяване, но представата му относно тези взаимоотношения е нереалистична, символизирано от У5 в Риби.
Толкоз.
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 12:28:36 pm от kalina_1986 »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4884 -: Юни 23, 2020, 01:42:19 pm »
Ох, Сафо, колко много ми се иска да си права!  :-*
Снощи четох доста, момичета. Като цяло хорарните карти са ми хептен тъмна Индия и изобщо не знаех кои планети представят питащия. Стана ми ясно, че за себе си гледам 1-ви дом и управител на AC, който ми е в падение в козирог, в момента и ретрограден, и между 2 малефика на всичкото отгоре, което сигурно е супер лошо като за начало. Когато имало ретроградност, се препоръчвало да се гледа само ко-сигнификаторът, т.е. Луната, която е в съвпад с Меркурия (управител 7-ми дом) на Цецо и в съвпад с Вертекс, който не знам има ли роля в тия хорари. Меркурий също е ретрограден и върви към Сънцето и до края на тая ретроградност май ще стане изгорен или се лъжа? Та това означава ли, че и за него трябва да се гледа друга планета? Може би Слънцето като символ на мъжкото начало или пък Марс ::) Обяснете ми, моля, понеже е интересно за мен! Доколкото разбирам всички аспекти на Луната са важни, като отчитаме с коя планета ще направи последно аспект, преди да излезе от рак. Това тригон с Марс ли ще е? Много се омотах  ;D
Иначе сте прави, към мен изпитва възхищение, различен тип харесване. С другата явно е животинско привличане и като гледам как баш Меркурий му е сигнификатор на него и е позициониран в рак (въпросната дама е тази зодия), явно му е легнала на сърце и там нещата трудно ще приключат. Искахме да имаме дете и сега нейната намеса много обърка нещата. Аз търпя, търпя, но всеки си има допустим праг на компромисите. Това, че е "кацнала" на куспидата на негов 1-ви дом, сигурно я прави да бъде в далеч по-изгодна позиция. След 2 дни Венера ще стане директна, но това едва ли ще доведе до желаната от мен промяна.
Факт е, че след ретроградностите следва движение напред и Меркурий скоро ще направи опозиция с Юпитера ми. Въпросът е изобщо отговорът на въпроса при тях ли да се търси или при Луната единствено? И картата всъщност годна ли е за питане с възлите по оста 1-ви - 7-ми дом? ::)
« Последна редакция: Юни 23, 2020, 05:29:27 pm от guapa79 »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Любовни хорари
« Отговор #4885 -: Юни 23, 2020, 04:37:53 pm »

Иначе сте прави, към мен изпитва възхищение, различен тип харесване. С другата явно е животинско привличане

Тоя явно обича да върти няколко жени едновременно. Хич не си прави илюзии, че ако по случайност заживеете заедно и прекарате няколко години заедно, той ще е верен. С такъв мъж ли искаш да отглеждаш дете? А това дете как ще възприема факта, че майка му постоянно мисли за това как бащата е с други жени? Все на такива мъже ли попадаш?

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4886 -: Юни 23, 2020, 09:07:31 pm »
Тоя явно обича да върти няколко жени едновременно. Хич не си прави илюзии, че ако по случайност заживеете заедно и прекарате няколко години заедно, той ще е верен. С такъв мъж ли искаш да отглеждаш дете? А това дете как ще възприема факта, че майка му постоянно мисли за това как бащата е с други жени? Все на такива мъже ли попадаш?
Всъщност не е точно така, във връзка е моногамен, но в момента си има неговите демони :) Имаше опасения, че дамата му е направила магия, защото в самото начало изобщо не я харесвал и като цяло енергията й не му харесва, ценностната й система също. Те са различни светове. В един момент е станала много настоятелка, започнала е да иска и дете, но той я е отрязал за нещо подобно и изведнъж като от нищото се е появило непреодолимо желание и влечение към нея. Беше утихнало за няколко месеца, но тя пак е почнала да го търси и при положение, че аз не живея при него във Варна, нагонът явно е надделял. Ходеше и молитви да му четат в църквата и временно нещата наистина бяха добре, крояхме планове, но тя не намира друг обект явно и то така мечтания от нея богаташ и може би като не успява с едното, гледа поне постелята и да не е празна и си търси добре познатия стар любовник.  :)
Ние днес се оправихме пак де,  ;D изненадващо и за мен самата. Общуваме спокойно и се надявам хорарът да не е с отрицателен отговор.  :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4887 -: Юни 23, 2020, 09:14:12 pm »
Guapa, а след като мислите за бебе защо не се съберете - той при теб или ти при него? ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4888 -: Юни 23, 2020, 10:29:46 pm »
Ние днес се оправихме пак де,  ;D изненадващо и за мен самата. Общуваме спокойно и се надявам хорарът да не е с отрицателен отговор.  :-*
да, в картата е отразено това, че предстои хармонично общуване, но интимната връзка няма да възстановите
Споделям виждането на kalina_1986 по картата, сори

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4889 -: Юни 24, 2020, 01:37:58 am »
Guapa, а след като мислите за бебе защо не се съберете - той при теб или ти при него? ::)
Ами мислехме го и това, беше на дневен ред, като въведоха карантината и като взеха да разхлабват мерките миналия месец, тя "цъфна" от нищото и тая работа се забрави.
да, в картата е отразено това, че предстои хармонично общуване, но интимната връзка няма да възстановите
Споделям виждането на kalina_1986 по картата, сори
Тази вечер си говорихме почти 2 часа по телефона и всичко беше супер, смяхме се, даже обсъдихме и жената. Имаше лекота в общуването и се надявам поне приятелските отношения да си запазим.  :'( За тях няма да има финал, така ли да го разбирам?

Миналия месец бях качила една хорарна карта, тя пак беше свързана с него, но тогава никой не ми отговори. Може ли някой да погледне и нея, защото там предполагам отговорът ще е категоричен вече, защото се отнасяше за бебе от него, както планирахме.