Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758537 пъти)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5010 -: Август 29, 2020, 02:33:48 pm »
guapa79, Нямаш планети казими. Меркурий невидим,, Венера изгорена, Юпитер невидим.
За деца при жената 1-5
При мъжа 5-7
Планети Луна, Венера, Юпитер.
Тези фактори да имат връзка между мъжа и жената.
Има значение, дали и двамата са в период, в който с активирани сигнификаторите за деца и при двамата.
Благодаря, Рени!  :)
Това означава ли, че в картата ми мога да разчитам единствено на Луната, след като Венера и Юпитер не са силни, макар и Слънцето от стелиума да е на трон и да изпитват протекцията му един вид? ::)
"Юпитер бива и невидим, скрит в лъчите на Слънцето, но това ще е тема на друга статия, но съвсем общо - когато Юпитер е невидим и в съвпад със Слънцето, той е отишъл на посещение при своя баща. Юпитер там е добър и спокоен. Слънцето винаги дава чисти и най-висшите искрящи енергии. Символично То, Той - Слънцето е Баща на планетите от Слънчевата система. Тогава как може една планета да се чувства зле при баща си?! Всяка планета изпитва преклонение пред Слънцето, защото обича създателя си, защото в материалния свят Слънцето е божественото начало." - прочетено из нета.

хмм... без да гледам задълбочено картите, това, което ви свързва, е СЛВ в един и същи дом и знак и при двамата в съвпад със Сатурн. В последните години изследвам възлите, защото и аз като теб (а и като всеки човек, вероятно) не разбирам и се ядосвам защо точно нещата, които са важни за мен, не ми се случват. Та, вие двамата имате да учите един и същ урок в този живот - да излезете от омаята на Нептун към реалността, да преминете от въображението/фантазията/фикцията/сънищата/идеала/идеята/мечтата към материята/физическото/прагматичното/ежедневното/приложимото. Според мен е хубаво да има до теб човек, с когото споделяте общ хоризонт, независимо дали в "партньоство" или нещо по-безусловно. Стискам ти палци за децата. (аз искам 7:Д)
Благодаря много, дано ми се случи наистина!  :-*
Точно за СЛВ се произнесе и Вотей, и че понеже имаме силна връзка по темите в 5-ти дом, това нещо трудно ще бъде разрушено, не и докато не си научим уроците или докато не си реализираме мечтите заедно. Факт е, че при двамата до момента има сериозно забавяне по отношение на любов и деца, а стремежът е огромен. Имам много приятели, не мога да кажа, че се социализирам трудно, но това е опитност от преди и в този живот действително малко съм си позагърбили чисто приятелските контакти, защото по ЮЛВ явно съм си отработила нещата и не ме тегли, докато другото през последните 11 години се е превърнало в идея фикс. Сякаш душата ми копнее да си подреди житейското пъзелче, да си реши задачките, иначе не откривам покой нито в семейната ми среда, нито в многото хобита, които имам, нито в на моменти безсмисленото според мен киснене по кафенета и барове в приятелско обкръжение.  :)
И за Нептун съм много съгласна. И при двама ни е в 7-ми дом и го има това търсене на съвършенство, идеализиране, влюбване в хора, които са недостижими или на голямо разстояние. Живеем с фантазии (аз малко повече може би ;D ) и явно на тая сериозна възраст, на която вече сме, все още не сме се отърсили от витаенето в облаците.

Ще ще... Значи срещате се с този човек случайно на морето и се разбирате някога си да се срещнете без дрехи и той да ти направи дете? Наистина богата фантазия трябва да има човек, за да приеме всичко казано за истина  :o
Не сме се видели случайно, а съвсем уговорено всъщност. И през септември пак ще е така с идеята да прекарваме повече време заредно и нещата да се случат естествено и от само себе си.
Ех, колко трудно тези със семейства, мъж, деца... разбират такива като мен!  :) Убедила съм се, че за да срещна разбиране, насреща ми трябва да стои някой, който също няма партньор и поколение или трябва да му се е получило след кански усилия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5011 -: Август 29, 2020, 05:03:14 pm »
Ех, колко трудно тези със семейства, мъж, деца... разбират такива като мен!  :) Убедила съм се, че за да срещна разбиране, насреща ми трябва да стои някой, който също няма партньор и поколение или трябва да му се е получило след кански усилия.
Има много бездетни семейства, както и такива с деца, случили се след "кански" усилия... И какво общо има това с астрологията и психологията? Съжалявам, че имам и изказвам реални виждания, а не сладки обещания за розов живот. Партньорство се прави от двама, а не само единият да е активен и форсира нещата.
Извън астрологията, лично аз не си представям, че ще отида на крак при някого, а той няма да ме награби и изрази мерака по мен, а само ще си приказваме и проектираме на думи бъдеща интимност, дете и т.н.  Вместо да се огледате за някой друг си губите времето. Вотей може да е казала, че ще имате дете и аз Ви го пожелавам, но едва ли може да гарантира, че ще е точно от този човек. Астролозите не са ясновидци.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5012 -: Септември 07, 2020, 08:57:04 am »
Снощи, както си седях , ми щукна да питам дали скоро имам някакъв шанс за влюбване.
Няма конкретен човек, когото да харесвам в момента.
Кандидатури има, обаче хич любезно не се държа , май още не съм готова за нови отношения.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5013 -: Септември 07, 2020, 11:47:44 am »
guapa 79,
Цитат
Това означава ли, че в картата ми мога да разчитам единствено на Луната, след като Венера и Юпитер не са силни, макар и Слънцето от стелиума да е на трон и да изпитват протекцията му един вид? ::)
"Юпитер бива и невидим, скрит в лъчите на Слънцето, но това ще е тема на друга статия, но съвсем общо - когато Юпитер е невидим и в съвпад със Слънцето, той е отишъл на посещение при своя баща. Юпитер там е добър и спокоен. Слънцето винаги дава чисти и най-висшите искрящи енергии. Символично То, Той - Слънцето е Баща на планетите от Слънчевата система. Тогава как може една планета да се чувства зле при баща си?! Всяка планета изпитва преклонение пред Слънцето, защото обича създателя си, защото в материалния свят Слънцето е божественото начало." - прочетено из нета.

От изброените сигнификатори се избира онзи, който има най-много сила в местата, които търсим по казуса, щом е Луната, значи се прогнозира по нея.
Можеш ли да видиш какво има зад Слънцето ? А какво има до силно светеща лампа?
Има няколко положения при които планетата е близо до "бащата- С;ънце'. Може да прочетеш информация за тези положения и тогава ще разбереш каква е разликата.
Ти как се чувстваш или си се чувствала при баща си ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #5014 -: Септември 07, 2020, 12:21:27 pm »
Ех, колко трудно тези със семейства, мъж, деца... разбират такива като мен!  :) Убедила съм се, че за да срещна разбиране, насреща ми трябва да стои някой, който също няма партньор и поколение или трябва да му се е получило след кански усилия.

Що така реши, че тук всички са с партньор до себе си, с по две деца и щастлив брак ?  А канските усилия, когато нещо желано е постоянно препятствано винаги показват, че си на погрешен път и в неправилното време. И наглед най-невъзможното става възможно, в подходящото за целта време и се случва с лекота, ако го имаш като рожден потенциал.
Разбиращ за теб предполагам е този човек, който подхранва сюжетът на история, която си чертаеш в твоята глава. Говори ти това, което искаш да чуеш.
Когато един влюбен мъж иска една жена, той прави всичко възможно, за да я спечели.  ;) Способен е на чудеса от храброст, за да бъде с нея. Веднага. Хората в повечето случаи, когато само говорят, а думите им се разминават с действията, отношението, което показват, в повечето случаи говорят празни приказки.
« Последна редакция: Септември 07, 2020, 12:57:25 pm от starinthenightsky »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5015 -: Септември 07, 2020, 01:48:42 pm »

Когато един влюбен мъж иска една жена, той прави всичко възможно, за да я спечели. Способен е на чудеса от храброст, за да бъде с нея...


Има ли ги тези средновековни рицари все още?!

В днешното материално време, на лесните пари, лесните жени, бързата храна и бързия кекс - трябва ли му на някой мъж да се напъва изобщо за някоя жена?!
Като може да има почти всяка за някоя и друга банкнота...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5016 -: Септември 07, 2020, 02:28:29 pm »
Има ги, обаче това е само в началото.
Хората вече са толкова егоисти, несвикнали на компромиси и претръпнали, че бързо показват истинското си лице след месеци връзка.
Онези бракове с верността и уважението ще останат в миналото.
Сега е друго време с друга реалност и човек се нагажда към нея.
При близки двойки съм забелязала следното- мине сватбата, роди се едно дете, като поотрасне и съответно бракът стане скучен, обикновено жената хваща любовник. Почеше се две- три години, прибира се обратно , ражда още едно и си сяда на д..то. Имам чувството, че е някаква схема- толкова двойки да вървят по нея.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5017 -: Септември 07, 2020, 02:36:49 pm »

Когато един влюбен мъж иска една жена, той прави всичко възможно, за да я спечели. Способен е на чудеса от храброст, за да бъде с нея...


Има ли ги тези средновековни рицари все още?!

В днешното материално време, на лесните пари, лесните жени, бързата храна и бързия кекс - трябва ли му на някой мъж да се напъва изобщо за някоя жена?!
Като може да има почти всяка за някоя и друга банкнота...
Да, има такива мъже, може да не са рицари... Мъжът ми направи невъзможни неща, за да не го напусна. И не става въпрос за пари.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #5018 -: Септември 07, 2020, 03:01:02 pm »
Снощи, както си седях , ми щукна да питам дали скоро имам някакъв шанс за влюбване.
Няма конкретен човек, когото да харесвам в момента.
Кандидатури има, обаче хич любезно не се държа , май още не съм готова за нови отношения.
Марс в Овен според мен търси някаква авантюра, припламване и страст. Луната обаче е в земен знак и последователните и тригони  с планетите в земни знаци говорят за стабилна връзка, но не и докато не промениш очакванията и желанията си, което ще се случи когато Марс смени знака си.
Като че ли си по-склонна  да бъдеш властна и доминираща във връзките си. Не търпиш подчинение, не си от жените, които сипват ракийки и правят салатки.
И все пак може би трябва да си малко по-мека, като Луна в Телец.  :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5019 -: Септември 07, 2020, 03:54:50 pm »
Благодаря, Калина!
Наистина ще трябва да изчакам Марс да смени знака или поне да тръгне директен, дотогава все още ще съм в плен на миналото и да изскочи някой потенциален, ще правя неволни сравнения и съпоставки, което хич не е ок.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #5020 -: Септември 07, 2020, 04:07:26 pm »

Когато един влюбен мъж иска една жена, той прави всичко възможно, за да я спечели. Способен е на чудеса от храброст, за да бъде с нея...


Има ли ги тези средновековни рицари все още?!

Сигурна съм, че има такива мъже. Познавам такива.  :) Все пак разни хора, разни идеали.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #5021 -: Септември 07, 2020, 04:38:53 pm »
И аз познавам един такъв мъж за протокола...
При това от 10 години. ;)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5022 -: Септември 07, 2020, 07:04:08 pm »
Сафо, starinthenightsky, kalina_1986 - чудесно е, че познавате и имате в живота си такива мъже!

До някаква степен и аз мисля като Корея...

В днешно време ми се струва голяма доза късмет човек да срещне точно такъв тип мъж. Но дай Боже да ги има!


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5023 -: Септември 07, 2020, 09:13:42 pm »
А мъжете какъв тип жени срещат в днешно време ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5024 -: Септември 07, 2020, 10:11:16 pm »
Пак всичко го осреднявате. "Лесни пари". Някой и пет лева не могат да изкарат.
Какви жени търсели мъжете? Хмхмм, едва ли само за секс-кукли ги търсят.
Трбява за готвене, чистене, пране, дом. любимец разхождане, компаньон за пътувания, екскурзии и представяне на срещи, 2-ри помощник при ремонт на банята, текстопис, секретарство,  следене на здравето на мъжа, наследник - по-добре "па ей тая" да го наследи отколкото "па този ми брат", белот не можеш да играеш в леглото с Драго от другия блок, но с жена си можеш.
А на какви жени попадат? Всичко на едно място го няма. Според приоритета на мачото и малко лотариен късмет. ;)
Аз бих избрал някоя да ми следи здравето, да пере и простира(мразя тази работа много) и да играе белот.
ахахахаххаха
харесвам този отговор!:Д