Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759934 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5070 -: Декември 09, 2020, 07:00:08 pm »
Здравейте момичета, може ли един поглед върху този хорар. Въпроса е “ще се видим ли с х на 20.12.20”. Благодаря
В хорара си личи желанието за среща и от двете страни, както и хубав аспект между ваши У3.
И все пак имам усещането , че нещо ще попречи на срещата или тя няма да стане в уречения ден.
Дано не съм права!
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Любовни хорари
« Отговор #5071 -: Декември 09, 2020, 07:06:38 pm »
Здравейте момичета, може ли един поглед върху този хорар. Въпроса е “ще се видим ли с х
В хорара си личи желанието за среща и от двете страни, както и хубав аспект между ваши У3.
И все пак имам усещането , че нещо ще попречи на срещата или тя няма да стане в уречения ден.
Дано не съм права!

Заради последните аспекти на луната
« Последна редакция: Декември 09, 2020, 07:09:37 pm от Kleo »

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #5072 -: Декември 11, 2020, 11:02:56 am »
Здравейте, от няколко месеца един човек непрекъснато тормози мислите ми. Същият е посочен в картата и искам да разбера дали и той има интерес към мен като жена, харесва ли ме?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5073 -: Декември 11, 2020, 12:25:21 pm »
Според мен – да, колкото и да не му харесва.
Ти ще смениш настроението по-скоро;

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #5074 -: Декември 11, 2020, 01:23:21 pm »
Според мен – да, колкото и да не му харесва.
Ти ще смениш настроението по-скоро;
Благодаря, че се включи art7ess. " Колкото и да не му харесва" - в смисъл той не е щастлив от факта, че ме харесва  ;D
По-картата излиза, че аз ще спра да го харесвам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5075 -: Декември 11, 2020, 09:20:20 pm »
Здравейте, от няколко месеца един човек непрекъснато тормози мислите ми. Същият е посочен в картата и искам да разбера дали и той има интерес към мен като жена, харесва ли ме?
ами не, не проявява интерес към теб и не си пада флиртаджия, отдаден е на семейството и традицията, макар да изглежда авантюрист
поставила си го на пиедестал, мислите ти ще продължат да кръжат около него, на път си да хлътнеш, да правиш промени по себе си, като станеш по-освободена в държанието, с по-екстравагантна външност, за да бъдеш забелязана, но като цяло се заблуждаваш, фантазираш си...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5076 -: Декември 11, 2020, 10:42:46 pm »
Аз пък си мисля , че човекът има интерес- негов У1 е на К5, но липсват достатъчно добри аспекти за една връзка.
Мисля, че той е жив, активен човек, със самочувствие и може би те приема като хладна и дистанцирана личност .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #5077 -: Декември 12, 2020, 09:09:07 am »
Аз пък си мисля , че човекът има интерес- негов У1 е на К5, но липсват достатъчно добри аспекти за една връзка.
Мисля, че той е жив, активен човек, със самочувствие и може би те приема като хладна и дистанцирана личност .

Моята субективна гледна точка е същата. Мисля, че му допадам, но понеже не съм наясно дали има интерес към мен се държа дистанцирано. Колеги сме и не смея да направя първата крачка.
Но се надявам да стана по-освободена с времето, както arkruks написа

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5078 -: Декември 12, 2020, 03:42:45 pm »
Аз пък си мисля , че човекът има интерес- негов У1 е на К5, но липсват достатъчно добри аспекти за една връзка.

Моята субективна гледна точка е същата. Мисля, че му допадам, но понеже не съм наясно дали има интерес към мен се държа дистанцирано.Колеги сме и не смея да направя първата крачка.
Но се надявам да стана по-освободена с времето, както arkruks написа
Мислех си да питам дали не работите заедно и дали не ти е шеф, заради разположението на вашите управители по дом  :)
А това, че неговият У1 е на негова К5 не означава, че проявява интерес към теб, а към себе си- интересите, желанията са по 8д, по 5д са харесването и сърдечните чувства, харесва и обича себе си, самовлюбен нарцис
Твоят У1 в негов 6д- присъстваш в неговото ежедневие, в службата, на работното му място, другият ти у-л Уран в негов 9д- далечна и чужда си му, разходящ куинконкс с негов У1, компромис е, че сте заедно, налага се заради работата, но този аспект категорично показва, че няма шанс да станете двойка в личния живот, ще си останете колеги- Луната У6 за теб с последен аспект Сатурн У6 за него; при други обстоятелства този аспект можеше да показва тайна любовна връзка, но не и в този случай при наличието на напрегнати аспекти с 8д, по който са мераците и интимният живот

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #5079 -: Декември 12, 2020, 04:57:21 pm »
Аз пък си мисля , че човекът има интерес- негов У1 е на К5, но липсват достатъчно добри аспекти за една връзка.

Моята субективна гледна точка е същата. Мисля, че му допадам, но понеже не съм наясно дали има интерес към мен се държа дистанцирано.Колеги сме и не смея да направя първата крачка.
Но се надявам да стана по-освободена с времето, както arkruks написа
Мислех си да питам дали не работите заедно и дали не ти е шеф, заради разположението на вашите управители по дом  :)
А това, че неговият У1 е на негова К5 не означава, че проявява интерес към теб, а към себе си- интересите, желанията са по 8д, по 5д са харесването и сърдечните чувства, харесва и обича себе си, самовлюбен нарцис
Твоят У1 в негов 6д- присъстваш в неговото ежедневие, в службата, на работното му място, другият ти у-л Уран в негов 9д- далечна и чужда си му, разходящ куинконкс с негов У1, компромис е, че сте заедно, налага се заради работата, но този аспект категорично показва, че няма шанс да станете двойка в личния живот, ще си останете колеги- Луната У6 за теб с последен аспект Сатурн У6 за него; при други обстоятелства този аспект можеше да показва тайна любовна връзка, но не и в този случай при наличието на напрегнати аспекти с 8д, по който са мераците и интимният живот

 Благодаря, akruks  :-* Много точно го описа  :)

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #5080 -: Декември 14, 2020, 12:26:12 pm »
Здравейте! Въпросът ми е - ще се видим ли с Х в рамките на един месец?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5081 -: Декември 14, 2020, 01:26:36 pm »
Има вероятност да се срещнете, но ти определено си по- заинтересуваната това да се случи.
Неговите сигнификатори скоро сменят знак и по някакъв начин ще промени отношението си.
« Последна редакция: Декември 14, 2020, 01:29:06 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5082 -: Декември 14, 2020, 07:14:15 pm »
Здравейте! Въпросът ми е - ще се видим ли с Х в рамките на един месец?
на този етап трудно, ако е надалеко и с ограничени възможности заради пандемията, няма как да стане, трябва да се променят обстоятелствата около него, да отпаднат забраните

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Любовни хорари
« Отговор #5083 -: Декември 14, 2020, 08:00:17 pm »
И аз реших да си пусна любовно хорарче, понякога дори не е и нужно, ама пусто любопитство ???

Дали Х има нещо към мен, назован по име, 19:42ч днес, София

Разбира се, ще се опитам сама да го тълкувам, преди да ангажирам когото и да е било с тълкувания.

Asc. е в градус 0, предполагам е рано да питам каквото и да е, въпреки че той имаше една-две смели постъпки към мен преди време, обаче предполагам, че по-скоро има желание само за сексуални отношения, не за нещо повече. Сатурн на Desc вещае обик. негативен отговор, по правило. Т.е. няма сериозни намерения (такива, на каквито аз бих се радвала). Той е представен от Сатурн в Козирог, и вижда мен (Асц) с опозиция и в падение, Сатурн не обича да бъде в Лъв. Сатур в Козирог не вижда управителя ми (Слънце в стрелец).
Имам надежди в това, че Сатурн ще смени знак и ще почне да ме вижда в "секстил"

Според мен от него зависи, а не от мен, дали нещо ще се развие, май няма мотивация, а аз нямам желание да изнасилвам нещата и да се подлагам на унижение. Той е и по-възрастен от мен, което също е отразено в хорара, т.като той е представен от Сатурн.

Интересно е че в негов 5-ти дом е поставен северен възел, "аз" съм в съвпад с южния му, може би му напомням на нещо или някого и затова е било първичното привличане, но не е  нещо мн.сериозно.

Що се касае до управители, У на огнен триплицтет (асц) през нощта са Юпи, Слънце, Сатурн, най-добре е поставен Сат., от тази гл. точка извличам извод, че от него ще зависи всичко. У на въздушен триплц. (десц) през нощта са Мерк, Сат. и Юпи, отново Сат. е в най-добра позиция, т.е. в него е "и ножа, и хляба".
У час/ден е луната, тя е в Новолуние в момента и не е стабилна, У на 12-ти дом . Може би си правя някви илюзии от скука :)
I deserve the best.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5084 -: Декември 14, 2020, 08:31:34 pm »
Yeah!, миналите аспекти на Луната са : съвпад с Венера , негов у5, тригон Марс ,негов у11, съвпад Слънце , негов у7, 8 - да, има нещо към теб или е имал. В момента, ти, Слънце и той, Сатурн , не се виждате, Луна без курс - нещата остават такива каквито са към момента- Луната не е изгряла още, т.е. невидими са вашите взаимоотношения, неясно е дали посетия зародиш на същите ще има развитие. Ранен АСЦ. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“