Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760130 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5430 -: Януари 28, 2022, 11:19:41 pm »
Попитах заради положението на Луната в  3- ти дом, вероятно на последното засичане- среща са прехвръкнали искри.
Разочарованието може да дойде от прибързването, Венера и Марс са в Козирог, а Сатурн не обича да бърза.

Благодаря ти,
Ще дам обратна връзка, при евентуално развитие.
Пък няма да бързам   ;) ;) ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5431 -: Януари 29, 2022, 12:22:20 pm »
 
Нека да видим за един господин дали ще се получат нещата между нас ?


Въпреки прекалено ранния асцендент и Луната без курс, има потенциал да се получат нещата между вас, като интимно-любовна сериозна връзка. Пожелавам ти го и да дадеш положителна обратна връзка  :)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5432 -: Януари 30, 2022, 10:24:51 am »
 
Нека да видим за един господин дали ще се получат нещата между нас ?


Въпреки прекалено ранния асцендент и Луната без курс, има потенциал да се получат нещата между вас, като интимно-любовна сериозна връзка. Пожелавам ти го и да дадеш положителна обратна връзка  :)
Благодаря   :-* :-* :-*

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5433 -: Януари 31, 2022, 12:13:10 pm »
Ти го мислиш,Луната в 7ми дом,при него ,неаспектирана.......положението си е същото,няма развитие на ситуацията.Той е представен от Сатурн  във водолей,няма връзка с теб-Луна.За момента го вълнуват други неща,родител/дом/финанси и т.н.
Благодаря, Сафо!

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5434 -: Февруари 10, 2022, 01:39:54 pm »
Здравейте, може ли вашите мнения по този хорар? Аз пак се обърках, когато един хорар ми се вижда противоречив, забивам и не мога да продължа  :(

Въпросът е: Х ще ми пише ли отново?
Става дума за онлайн комуникация.

Виждам, че няма аспект между У1 и У7. Луната е направила квадрат с У7. Дотук ми се вижда "Не"
У3-те обаче са в съвпад - обаче разходя - което пак ми е "Не".
Единствено не знам дали последния аспект на Луната със Слънцето, тригон, няма да покаже "Да". Ако разглеждам Слънцето като ко-сигнификатор на Х. Макар че то Слънцето е мой У3  :-[

Та, ето ги моите разсъждения и защо буксувам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5435 -: Февруари 10, 2022, 04:02:14 pm »
Здравейте, може ли вашите мнения по този хорар? Аз пак се обърках, когато един хорар ми се вижда противоречив, забивам и не мога да продължа  :(

Въпросът е: Х ще ми пише ли отново?
Става дума за онлайн комуникация.

Виждам, че няма аспект между У1 и У7. Луната е направила квадрат с У7. Дотук ми се вижда "Не"
У3-те обаче са в съвпад - обаче разходя - което пак ми е "Не".
Единствено не знам дали последния аспект на Луната със Слънцето, тригон, няма да покаже "Да". Ако разглеждам Слънцето като ко-сигнификатор на Х. Макар че то Слънцето е мой У3  :-[

Та, ето ги моите разсъждения и защо буксувам.
Да, Х обича да си пише, контактува през Интернет. Луната е сх. Аспект със Сатурн и Слънце.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5436 -: Февруари 10, 2022, 05:51:24 pm »
Благодаря за бързият отговор, Сафо.
Ако ми пише, то ще е днес или утре максимум,  така че съвсем скоро ще мога да дам обратна връзка  :-*

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5437 -: Февруари 10, 2022, 06:36:55 pm »
От два дни умувам над този хорар.Въпросът е -ще се получат ли нещата между мен и Х.В началото като видях картата реших ,че съвпадът на Венера и Марс е разходящи се зачудих,но после видях ,че  е апликиращ ,защото Венера все още се движи много бавно.Моя милост-Венера не е много добре представена ,той-Марс в ексзалтация.Това какво означава,че е в много по-добра позиция от мен...........Луната е добре поставена,предстои и тригон с Меркурий и Плутон.Пак нищо не ми говори,но все пак между Марс и Венера предстои съвпад,което според мен,може да значи да.Ще се радвам и на други мнения.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5438 -: Февруари 11, 2022, 06:47:56 am »
От два дни умувам над този хорар.Въпросът е -ще се получат ли нещата между мен и Х.В началото като видях картата реших ,че съвпадът на Венера и Марс е разходящи се зачудих,но после видях ,че  е апликиращ ,защото Венера все още се движи много бавно.Моя милост-Венера не е много добре представена ,той-Марс в ексзалтация.Това какво означава,че е в много по-добра позиция от мен...........Луната е добре поставена,предстои и тригон с Меркурий и Плутон.Пак нищо не ми говори,но все пак между Марс и Венера предстои съвпад,което според мен,може да значи да.Ще се радвам и на други мнения.
Марс и Венера ще се срещнат.Ти си представена от Венера в знак на екзалтация на Марс.Ти го харесваш много повече, отколкото той теб.Луната е сх.аспект Меркурий ,ще има някаква комуникация.Така зададен въпросът-ще се получат някакви неща.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5439 -: Февруари 11, 2022, 10:26:27 pm »
Сафо, както обещах давам обратна връзка. Да, писа. Но ме издразни и аз спрях да му пиша.
Не мислех, че ще има такъв развой, само ти изгубих времето. Благодаря отново!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5440 -: Февруари 12, 2022, 08:56:36 pm »
От два дни умувам над този хорар.Въпросът е -ще се получат ли нещата между мен и Х.
Има потенциал тази карта да се получат нещата между вас, харесвате се взаимно. 

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5441 -: Февруари 13, 2022, 06:10:29 pm »
Aкрукс,Сафо  благодаря ви много :-*
Видяхме се,по време на задаването на въпроса си комуникирахме само по интернет.Срещата мина добре ,в приятен разговор ,но накрая се издразних за нещо.Не съм съвсем впечатлена,нищо ,че той е представен от Марс в екзалтация.Ако има някакво по нататъчно развитие ще дам обратна връзка.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5442 -: Февруари 16, 2022, 11:49:57 pm »
Извинявайте, че пак аз, но...  :'(

"Ще имам ли връзка с Х?"

На мен ми се струва, че приключихме, а и май и хорара го потвърждава, но ако може някой да го погледне. Ще съм много признателна.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5443 -: Февруари 17, 2022, 06:52:01 pm »
Извинявайте, че пак аз, но...  :'(

"Ще имам ли връзка с Х?"

На мен ми се струва, че приключихме, а и май и хорара го потвърждава, но ако може някой да го погледне. Ще съм много признателна.

Никой ли няма желание да се включи?

Моят прочит на картата е : въпреки предстоящият тригон на Луната към Венера и Марс, Марс се отдалечава от Венера (т.е. аз от него... Само дето не искам да се отдалечавам, а просто му се обидих), а и като няма връзка между 5-тите и 8-ите....значи отговор "Не".

Но, все пак реших да питам за друго мнение.
« Последна редакция: Февруари 17, 2022, 06:53:38 pm от Venus »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5444 -: Февруари 17, 2022, 07:22:12 pm »
Извинявайте, че пак аз, но...  :'(

"Ще имам ли връзка с Х?"

На мен ми се струва, че приключихме, а и май и хорара го потвърждава, но ако може някой да го погледне. Ще съм много признателна.

Никой ли няма желание да се включи?

Моят прочит на картата е : въпреки предстоящият тригон на Луната към Венера и Марс, Марс се отдалечава от Венера (т.е. аз от него... Само дето не искам да се отдалечавам, а просто му се обидих), а и като няма връзка между 5-тите и 8-ите....значи отговор "Не".

Но, все пак реших да питам за друго мнение.
Ти си по Плутон, Венера ще се съедини с него, Луната е с последен хармоничен аспект с него, при него е У3, може да те потърси, покани на среща.