Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758407 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #5460 -: Февруари 25, 2022, 01:24:40 pm »
Светла, направи си картата в astro.com и я качи тук.

Free horoscopes -> Extended chart selection - > Chart type: Natal chart Wheel
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5461 -: Февруари 25, 2022, 01:34:38 pm »
Благодаря  :-[
Ето я.


Светла, направи си картата в astro.com и я качи тук.

Free horoscopes -> Extended chart selection - > Chart type: Natal chart Wheel

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5462 -: Февруари 25, 2022, 04:47:11 pm »
Благодаря  :-[
Ето я.
картата е от 22 януари, а доколкото разбрах въпроса го беше задала на 24 февруари

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5463 -: Февруари 25, 2022, 06:03:43 pm »
И да е влюбен, не е в теб.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5464 -: Февруари 25, 2022, 06:42:44 pm »

Всъщност, да, въпросът беше от 24.02., вече съвсем се оплетох.  :'(
Има ли някакво значение за отговора датата на въпроса? Щом към тази карта от 22.01. се вижда, че няма влюбване от негова страна, към 24.02. дали има промяна?
Зададох този въпрос, защото почти непрекъснато гледа към офиса ми, а там само аз съм дамата. Всъщност какво се гледа, за да се отговори на въпрос? Ние отдавна приключихме отношения, но при редките ни виждания си личи вълнението и интереса, затова и реших да попитам.
Прилагам карта от 24.02., ако може да ми кажете по нея, ще съм много благодарна.  :-* :-* :-*

Благодаря  :-[
Ето я.
картата е от 22 януари, а доколкото разбрах въпроса го беше задала на 24 февруари

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5465 -: Февруари 25, 2022, 07:07:29 pm »
Принципно има огромно значение картата и в това е смисълът, другото е нагласьовка. В случая обаче дявопчето си показва, че е два пъти Не.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5466 -: Февруари 25, 2022, 07:21:20 pm »
Благодаря, Люба.
Просто ми стана интересно, защото нашите отношения приключиха, но в същото време невербалните сигнали показват друго.
Може би е просто някакъв интерес или и аз не знам какво е. Или съм му важна по някакъв начин, но не любовно. Знам ли вече, но така ме поставя в чуденка какво се случва, а няма как да питам. Нещо друго вижда ли се от тази карта, ако може да ми кажеш, разбира се, ако имаш време и желание.


Принципно има огромно значение картата и в това е смисълът, другото е нагласьовка. В случая обаче дявопчето си показва, че е два пъти Не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5467 -: Февруари 25, 2022, 11:20:25 pm »

Всъщност, да, въпросът беше от 24.02., вече съвсем се оплетох. 
Има ли някакво значение за отговора датата на въпроса? Щом към тази карта от 22.01. се вижда, че няма влюбване от негова страна, към 24.02. дали има промяна?
Зададох този въпрос, защото почти непрекъснато гледа към офиса ми, а там само аз съм дамата. Всъщност какво се гледа, за да се отговори на въпрос? Ние отдавна приключихме отношения, но при редките ни виждания си личи вълнението и интереса, затова и реших да попитам.
Прилагам карта от 24.02., ако може да ми кажете по нея, ще съм много благодарна.

Разбира се, че е от значение картата, нали е рожден хороскоп на въпроса, запечатала е момента когато се е зародил в мислите ти въпроса, който те вълнува. Отгпворите се търсят в картата, не ги ловим във въздуха  :)
По мое виждане се харесвате взаимно, има чувства към теб и ще подновите отношенията си.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5468 -: Февруари 26, 2022, 10:11:09 am »

Благодаря, Akruks.
Хубава събота и неделя!  :-* :-* :-* :-*


Всъщност, да, въпросът беше от 24.02., вече съвсем се оплетох. 
Има ли някакво значение за отговора датата на въпроса? Щом към тази карта от 22.01. се вижда, че няма влюбване от негова страна, към 24.02. дали има промяна?
Зададох този въпрос, защото почти непрекъснато гледа към офиса ми, а там само аз съм дамата. Всъщност какво се гледа, за да се отговори на въпрос? Ние отдавна приключихме отношения, но при редките ни виждания си личи вълнението и интереса, затова и реших да попитам.
Прилагам карта от 24.02., ако може да ми кажете по нея, ще съм много благодарна.

Разбира се, че е от значение картата, нали е рожден хороскоп на въпроса, запечатала е момента когато се е зародил в мислите ти въпроса, който те вълнува. Отгпворите се търсят в картата, не ги ловим във въздуха  :)
По мое виждане се харесвате взаимно, има чувства към теб и ще подновите отношенията си.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5469 -: Март 05, 2022, 10:09:53 am »
Привет на всички  ;)
Отново имам нужда от вашата помощ.
Получих един вид любовно обяснение от един колега, което много ме изненада. Прилагам синастрична карта на двавамата, неговия час е ориентировъчен, тъй като не го знам. Външния кръг е неговият. Моля, погледнете и ми пишете какво се случва. Благодаря ви!  :-*
Той е със слънцето в близнаци.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5470 -: Март 05, 2022, 10:10:58 am »
Имам и още една карта, прилагам и нея.

Привет на всички  ;)
Отново имам нужда от вашата помощ.
Получих един вид любовно обяснение от един колега, което много ме изненада. Прилагам синастрична карта на двавамата, неговия час е ориентировъчен, тъй като не го знам. Външния кръг е неговият. Моля, погледнете и ми пишете какво се случва. Благодаря ви!  :-*
Той е със слънцето в близнаци.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5471 -: Март 05, 2022, 10:11:57 am »
Имам и още една карта, прилагам и нея.

Привет на всички  ;)
Отново имам нужда от вашата помощ.
Получих един вид любовно обяснение от един колега, което много ме изненада. Прилагам синастрична карта на двавамата, неговия час е ориентировъчен, тъй като не го знам. Външния кръг е неговият. Моля, погледнете и ми пишете какво се случва. Благодаря ви!  :-*
Той е със слънцето в близнаци.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5472 -: Март 05, 2022, 02:40:59 pm »
Въпросите не са за тази тема.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5473 -: Март 05, 2022, 02:54:13 pm »
Да, обрках се.
Извинявам се.

Въпросите не са за тази тема.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5474 -: Март 08, 2022, 10:41:24 am »
Интересува ме дали назованият от мен човек ще се ожени тази година. Според мен да, но не знам дали разсъждавам правилно. Вие как мислите? Управителят му Венера е в съвпад с управител 7-ми Марс, отделно управител 10-ти дом му е Уран, който е в съвпад с Асцендент, което може би оначава промяна на статуса му, а е и в тригони към У1 и У7. За договор У3 ли трябва да гледам или Меркурий как е поставен? Освен това Юпитер дава подписа, нали, или греша? ::)