Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760083 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5445 -: Февруари 17, 2022, 08:11:59 pm »
Venus, Венера ще го настигне Марс, след 2 седмици и половина, отново. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5446 -: Февруари 18, 2022, 09:49:54 am »
Извинявайте, че пак аз, но...  :'(

"Ще имам ли връзка с Х?"

На мен ми се струва, че приключихме, а и май и хорара го потвърждава, но ако може някой да го погледне. Ще съм много признателна.

Никой ли няма желание да се включи?

Моят прочит на картата е : въпреки предстоящият тригон на Луната към Венера и Марс, Марс се отдалечава от Венера (т.е. аз от него... Само дето не искам да се отдалечавам, а просто му се обидих), а и като няма връзка между 5-тите и 8-ите....значи отговор "Не".

Но, все пак реших да питам за друго мнение.
Ти си по Плутон, Венера ще се съедини с него, Луната е с последен хармоничен аспект с него, при него е У3, може да те потърси, покани на среща.

Хммм, аз пък си мислех, че пак Марс трябва да гледам за мой сигнификатор. Не се бях замислил за Плутон. Ще видим в такъв случай, как ще се развие....

Благодаря, Акрукс.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5447 -: Февруари 18, 2022, 09:52:22 am »
Venus, Венера ще го настигне Марс, след 2 седмици и половина, отново. ;)


Ахааа, и това изобщо не съм съобразила. Гледах предимно движението на Луната и скоростта на движение на Венера и Марс като цяло.

Благодаря и на теб, Рени!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5448 -: Февруари 18, 2022, 12:55:11 pm »
Venus, ти си  Марс, който, в периода е по-бърз от Венера- Х. Марс приема Венера, т.е. ти повече го харесваш, си силно превъзбудена. И двамата вървите един до друг, но нито Марс в периода е точен в действията си, нито Венера  е устойчива в чувствата и желанията си. В падащ дом са сигнификаторите ви, едва ли някой ще се мръдне да направи крачка, по-скоро ще разчита на другия.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5449 -: Февруари 18, 2022, 04:30:48 pm »
Т.е. Да разбирам, че все пак отговора на въпроса е "Не"...  ::)

Иначе, той предлага да се виждаме, засега аз се дърпам. Ако зависеше от него, щяхме да имаме среща утре. Не знам дали само си е приказвал или е бил сериозен....

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5450 -: Февруари 19, 2022, 09:35:32 am »
Venus, аз не съм разчела правилно картата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5451 -: Февруари 20, 2022, 06:37:59 pm »
Извинявайте, че пак аз, но...  :'(

"Ще имам ли връзка с Х?"

На мен ми се струва, че приключихме, а и май и хорара го потвърждава, но ако може някой да го погледне. Ще съм много признателна.

Никой ли няма желание да се включи?

Моят прочит на картата е : въпреки предстоящият тригон на Луната към Венера и Марс, Марс се отдалечава от Венера (т.е. аз от него... Само дето не искам да се отдалечавам, а просто му се обидих), а и като няма връзка между 5-тите и 8-ите....значи отговор "Не".

Но, все пак реших да питам за друго мнение.
Ти си по Плутон, Венера ще се съедини с него, Луната е с последен хармоничен аспект с него, при него е У3, може да те потърси, покани на среща.

Ами мисля, че вече мога да дам инфо по тази карта. Да, потърси ме, покани ме на среща, която аз отказах, защото поне на мен ми беше много рано да се виждаме. Имахме изцяло комуникация онлайн и после по телефон. Вече комуникацията спря, двустранно. Т.е. никой не търси другия. Аз лично нямам намерение повече да се занимавам, дори той да ме потърси, така че май отговорът е явен. Благодаря отново!

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5452 -: Февруари 24, 2022, 01:13:43 pm »
Привет на всички  :-*

Забелязах тази тема и аз имам въпрос, но не знам какво точно да прикача, за да видим дали може да се отговори на въпроса ми.
Ще ми помогнете ли? :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5453 -: Февруари 24, 2022, 03:00:50 pm »
Привет на всички  :-*

Забелязах тази тема и аз имам въпрос, но не знам какво точно да прикача, за да видим дали може да се отговори на въпроса ми.
Ще ми помогнете ли? :-*
построяваш карта с дата, час и координати на населеното място в което се намираш при задаване на въпросът.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5454 -: Февруари 24, 2022, 03:17:55 pm »
Благодаря, Сафо.  :-* :-*
Ето я картата. Въпросът ми е влюбен ли е мен? И всичко, което може да се извлече в тази насока...  :-* :-* :-*


Привет на всички  :-*

Забелязах тази тема и аз имам въпрос, но не знам какво точно да прикача, за да видим дали може да се отговори на въпроса ми.
Ще ми помогнете ли? :-*
построяваш карта с дата, час и координати на населеното място в което се намираш при задаване на въпросът.

Aska

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Любовни хорари
« Отговор #5455 -: Февруари 24, 2022, 04:27:19 pm »
Цитат
Благодаря, Сафо.  :-* :-*
Ето я картата. Въпросът ми е влюбен ли е мен? И всичко, което може да се извлече в тази насока...

Здравей,координатите на гр.Пловдив не са тези,които са зададени в твоята програма,оправи си настройките,защото картата не е вярна.
Иначе,мисля,че ти си тази,която е повече привлечена и влюбена отколкото той.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5456 -: Февруари 24, 2022, 04:37:53 pm »
Благодаря Аска.
Сега дали е правилно?

Цитат
Благодаря, Сафо.  :-* :-*
Ето я картата. Въпросът ми е влюбен ли е мен? И всичко, което може да се извлече в тази насока...

Здравей,координатите на гр.Пловдив не са тези,които са зададени в твоята програма,оправи си настройките,защото картата не е вярна.
Иначе,мисля,че ти си тази,която е повече привлечена и влюбена отколкото той.

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5457 -: Февруари 25, 2022, 10:08:03 am »
Хайде, момичета, моял, помогнете ми малко с по-точен отговор ... :-*


Благодаря Аска.
Сега дали е правилно?

Цитат
Благодаря, Сафо.  :-* :-*
Ето я картата. Въпросът ми е влюбен ли е мен? И всичко, което може да се извлече в тази насока...

Здравей,координатите на гр.Пловдив не са тези,които са зададени в твоята програма,оправи си настройките,защото картата не е вярна.
Иначе,мисля,че ти си тази,която е повече привлечена и влюбена отколкото той.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5458 -: Февруари 25, 2022, 12:58:41 pm »
Не виждам градуси на планети.Ако качиш нормална карта, която се вижда, ще се постарая. По тази, така поставена, отговорът ми е Не

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5459 -: Февруари 25, 2022, 01:16:07 pm »
Съжалявам! Благодаря Сафо!
Аз като казвам, че съм боса в тези теми...  :-[

Не виждам градуси на планети.Ако качиш нормална карта, която се вижда, ще се постарая. По тази, така поставена, отговорът ми е Не