Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760143 пъти)

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5475 -: Март 08, 2022, 12:18:56 pm »
Здравейте отново. Надявам се да приключа драмите си и да не ви занимавам със себе си вече, с този въпрос: "приключихме ли окончателно с Х?"

Според мен "Да", заради последния аспект на Луната - тригон с Плутон.... Но, понеже Луната е мой сигнификатор, не знам дали съм права. Или се разглежда по друг начин такъв хорар, в който Луната е сигн на питащия.
Благодаря предварително!

Едит: всъщност сега видях, че последният аспект на Луната ще бъде квадратът с Меркурий.... Което още повече ме обърква.
« Последна редакция: Март 08, 2022, 12:31:27 pm от Venus »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5476 -: Март 08, 2022, 03:04:45 pm »
Интересува ме дали назованият от мен човек ще се ожени тази година. Според мен да, но не знам дали разсъждавам правилно. Вие как мислите? Управителят му Венера е в съвпад с управител 7-ми Марс, отделно управител 10-ти дом му е Уран, който е в съвпад с Асцендент, което може би оначава промяна на статуса му, а е и в тригони към У1 и У7. За договор У3 ли трябва да гледам или Меркурий как е поставен? Освен това Юпитер дава подписа, нали, или греша? ::)
мисля, не. Представен е от Венера, а негов 10дом във водолей. Венера няма аспект със Сатурн.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5477 -: Март 08, 2022, 03:37:56 pm »
мисля, не. Представен е от Венера, а негов 10дом във водолей. Венера няма аспект със Сатурн.
Благодаря, Сафо! Има тригон с Уран обаче, който не знам дали е достатъчен, за да има събитие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5478 -: Март 08, 2022, 04:43:02 pm »
Здравейте отново. Надявам се да приключа драмите си и да не ви занимавам със себе си вече, с този въпрос: "приключихме ли окончателно с Х?"

Според мен "Да", заради последния аспект на Луната - тригон с Плутон.... Но, понеже Луната е мой сигнификатор, не знам дали съм права. Или се разглежда по друг начин такъв хорар, в който Луната е сигн на питащия.
Благодаря предварително!

Едит: всъщност сега видях, че последният аспект на Луната ще бъде квадратът с Меркурий.... Което още повече ме обърква.
Да, връзката е приключила окончателно!

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5479 -: Март 08, 2022, 06:22:44 pm »
Здравейте отново. Надявам се да приключа драмите си и да не ви занимавам със себе си вече, с този въпрос: "приключихме ли окончателно с Х?"

Според мен "Да", заради последния аспект на Луната - тригон с Плутон.... Но, понеже Луната е мой сигнификатор, не знам дали съм права. Или се разглежда по друг начин такъв хорар, в който Луната е сигн на питащия.
Благодаря предварително!

Едит: всъщност сега видях, че последният аспект на Луната ще бъде квадратът с Меркурий.... Което още повече ме обърква.
Да, връзката е приключила окончателно!

Благодаря, Akruks.
Връзката приключи по негова инициатива, аз само ср съгласих или по-скоро нищо не направих. От хорара вижда ли се и може ли да се каже неговите причини? Не получих кой знае колко ясно обяснение и не искам да се унижава да го питам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5480 -: Март 08, 2022, 07:21:36 pm »
мисля, не. Представен е от Венера, а негов 10дом във водолей. Венера няма аспект със Сатурн.
Благодаря, Сафо! Има тригон с Уран обаче, който не знам дали е достатъчен, за да има събитие.
Тригонът с уран е разходящ,а нали разглеждаме сходящи аспекти.По-скоро Луната гледам е тригон Слънце упр.негов 4ти дом,но и той е разх.Последният аспект на Луната е квадрат Меркурий упр.на негов 5ти,квадрат Плутон упр.7ми.
« Последна редакция: Март 08, 2022, 07:25:22 pm от Сафо »

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5481 -: Март 09, 2022, 03:59:27 pm »
Здравейте отново. Надявам се да приключа драмите си и да не ви занимавам със себе си вече, с този въпрос: "приключихме ли окончателно с Х?"

Според мен "Да", заради последния аспект на Луната - тригон с Плутон.... Но, понеже Луната е мой сигнификатор, не знам дали съм права. Или се разглежда по друг начин такъв хорар, в който Луната е сигн на питащия.
Благодаря предварително!

Едит: всъщност сега видях, че последният аспект на Луната ще бъде квадратът с Меркурий.... Което още повече ме обърква.
Да, връзката е приключила окончателно!

Благодаря, Akruks.
Връзката приключи по негова инициатива, аз само ср съгласих или по-скоро нищо не направих. От хорара вижда ли се и може ли да се каже неговите причини? Не получих кой знае колко ясно обяснение и не искам да се унижава да го питам.

Побутвам въпросчето ми.
Друга жена ли има? Или просто се е разочаровал от мен? Или никога не е имал сериозни намерения към мен, както твърдеше? Вижда ли се по хорара?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5482 -: Март 09, 2022, 04:23:45 pm »
Не е имал сериозни намерения.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5483 -: Март 09, 2022, 04:48:39 pm »
Не е имал сериозни намерения.

Благодаря, Сафо. По кое се разбира?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5484 -: Март 10, 2022, 05:18:28 am »
Не е имал сериозни намерения.

Благодаря, Сафо. По кое се разбира?
Той е представен от Сатурн във водолей ,ти от Луна в телец,в негов 5ти дом.Между вашите сигнификатори има квадрат,разходящ.Сатурн във водолей няма никакво отношение към Луната,тоест дом,семейство и т.н.

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5485 -: Март 10, 2022, 09:17:11 am »
Не е имал сериозни намерения.

Благодаря, Сафо. По кое се разбира?
Той е представен от Сатурн във водолей ,ти от Луна в телец,в негов 5ти дом.Между вашите сигнификатори има квадрат,разходящ.Сатурн във водолей няма никакво отношение към Луната,тоест дом,семейство и т.н.

Много благодаря за поясненията, Сафо
« Последна редакция: Март 17, 2022, 03:38:05 pm от Venus »

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5486 -: Март 10, 2022, 09:40:06 am »
Привет отново, ако мога да кача още един хорар и ако може някой да хвърли малко разяснения, ще бъда много благодарна. Че вече съм на ръба да откача.
Предистория - познаваме се от съвсем скоро, доста бързо се развиха отношенията, имаше и караници и уж “раздяла”, последвана от сдобряване, но мен ме гложди въпроса “Лъже ли ме, разиграва ли ме?” Не съм сигурна дали е сериозен към мен или само си чеше езика и иска да се възползва, докато му е угодно.

Може ли помощ за картата, защото идея нямам как да я разчета  ???
Благодаря предварително!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5487 -: Март 10, 2022, 02:27:18 pm »
Не знам за какво точно мислиш, че те лъже.
По-скоро виждам, че ти си прехвърляш сценарии в главата, с които запълваш широкото поле от неизвестни, касаещи любовния живот и свободното време/забаленията на този мъж.
Предстои още от същото, което си описала, и пак ще се разберете. Ти общуваш емоционално.
Не мисля, че е лош хорарът, нищо, че му е пълен 5д и следват квадрати.
Мисля, че ти ще избереш да се оттеглиш, просто защото несигурността/неяснотата те кара да се чувстваш недобре.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5488 -: Март 10, 2022, 02:49:03 pm »
Не знам за какво точно мислиш, че те лъже.
По-скоро виждам, че ти си прехвърляш сценарии в главата, с които запълваш широкото поле от неизвестни, касаещи любовния живот и свободното време/забаленията на този мъж.
Предстои още от същото, което си описала, и пак ще се разберете. Ти общуваш емоционално.
Не мисля, че е лош хорарът, нищо, че му е пълен 5д и следват квадрати.
Мисля, че ти ще избереш да се оттеглиш, просто защото несигурността/неяснотата те кара да се чувстваш недобре.

Благодаря, Art7ess.

Много вярно. Изпитвам несигурност в него и неговите намерения към мен. Постоянно си мисля, че иска само да ме използва. Единствено сексуално. Всичко, което ми каже, аз подлагам на съмнение и нон стоп мисля, че просто се опитва да ме манипулира. Факт - чувствам недобре от тази ситуация. Ще опитам да изгладим нещата и да продължим, защото пък го харесвам и искам да имам отношения с него. Надявам се да не се отдръпна завинаги, както казваш и дс успея да намеря път към него. Но, поне е успокояващо, че не ме лъже, а филмите са само в моята глава. Ще се боря с тях.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5489 -: Март 10, 2022, 02:50:38 pm »
А относно пълният му 5-и дом означава ли това, че поддържа отношения и с други жени?