Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759922 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5490 -: Март 10, 2022, 04:16:24 pm »
Привет отново, ако мога да кача още един хорар и ако може някой да хвърли малко разяснения, ще бъда много благодарна. Че вече съм на ръба да откача.
Предистория - познаваме се от съвсем скоро, доста бързо се развиха отношенията, имаше и караници и уж “раздяла”, последвана от сдобряване, но мен ме гложди въпроса “Лъже ли ме, разиграва ли ме?” Не съм сигурна дали е сериозен към мен или само си чеше езика и иска да се възползва, докато му е угодно.

Може ли помощ за картата, защото идея нямам как да я разчета  ???
Благодаря предварително!
Слели сте се,Венера и Марс.Той е манипулативен,представен от знак скорпион,Марс и Плутон.Плутон е на к10.Той управлява ситуацията.Луната в твой 1ви,но негов 7ми дом-вероятно общува с други жени,през интернет,телефони.Има интерсептиран знак  в 5 ти дом.
« Последна редакция: Март 10, 2022, 04:21:10 pm от Сафо »

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5491 -: Март 10, 2022, 04:54:46 pm »
Привет отново, ако мога да кача още един хорар и ако може някой да хвърли малко разяснения, ще бъда много благодарна. Че вече съм на ръба да откача.
Предистория - познаваме се от съвсем скоро, доста бързо се развиха отношенията, имаше и караници и уж “раздяла”, последвана от сдобряване, но мен ме гложди въпроса “Лъже ли ме, разиграва ли ме?” Не съм сигурна дали е сериозен към мен или само си чеше езика и иска да се възползва, докато му е угодно.

Може ли помощ за картата, защото идея нямам как да я разчета  ???
Благодаря предварително!
Слели сте се,Венера и Марс.Той е манипулативен,представен от знак скорпион,Марс и Плутон.Плутон е на к10.Той управлява ситуацията.Луната в твой 1ви,но негов 7ми дом-вероятно общува с други жени,през интернет,телефони.Има интерсептиран знак  в 5 ти дом.

Благодаря, Сафо. То и ние с него общуваме така в момента … по телефон и интернет. И аз усещам, че е манипулативен. Само не знам дали е защото ме иска и всячески се опитва да ме “хване” и задържи или е просто защото си играе с мен. Може ли да се види яснота по този въпрос?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5492 -: Март 10, 2022, 05:05:49 pm »
Защо един мъж иска една жена?Ако и ти го искаш,просто се наслади на момента. ;)
Ти си емоционално променлива,изнервена,на "нокти",Венера във водолей не е ок.Женска планета в мъжки знак и Луна в 1ви дом-ужасТ.Много въпроси ти се въртят в главата,(арт ти написа),но самият факт,че сте в един знак и дом е достатъчен за връзка,макар и през интернет.И да ,използва те,възползва се от чувствителността ти,но такава е природата му.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5493 -: Март 10, 2022, 05:35:47 pm »
Защо един мъж иска една жена?Ако и ти го искаш,просто се наслади на момента. ;)
Ти си емоционално променлива,изнервена,на "нокти",Венера във водолей не е ок.Женска планета в мъжки знак и Луна в 1ви дом-ужасТ.Много въпроси ти се въртят в главата,(арт ти написа),но самият факт,че сте в един знак и дом е достатъчен за връзка,макар и през интернет.И да ,използва те,възползва се от чувствителността ти,но такава е природата му.

Е, това “използва те” как ми действа вбесяващо  :-X Имаш предвид, че наистина буквално ще си ме използва за секс и ще ме зареже после ли? Като му писне…

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5494 -: Март 10, 2022, 06:23:24 pm »
Защо един мъж иска една жена?Ако и ти го искаш,просто се наслади на момента. ;)
Ти си емоционално променлива,изнервена,на "нокти",Венера във водолей не е ок.Женска планета в мъжки знак и Луна в 1ви дом-ужасТ.Много въпроси ти се въртят в главата,(арт ти написа),но самият факт,че сте в един знак и дом е достатъчен за връзка,макар и през интернет.И да ,използва те,възползва се от чувствителността ти,но такава е природата му.
Това имах предвид.....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5495 -: Март 10, 2022, 06:26:19 pm »
А относно пълният му 5-и дом означава ли това, че поддържа отношения и с други жени?
Не те лъже и няма други жени,  има приятели на по чашка и като цяло обича компаниите и забавленията, в любовта е идеалист. Занимава ли се с музика, рисуване, поезия, с толкова Риби в 5д има предпоставки за това?

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5496 -: Март 10, 2022, 06:32:19 pm »
Защо един мъж иска една жена?Ако и ти го искаш,просто се наслади на момента. ;)
Ти си емоционално променлива,изнервена,на "нокти",Венера във водолей не е ок.Женска планета в мъжки знак и Луна в 1ви дом-ужасТ.Много въпроси ти се въртят в главата,(арт ти написа),но самият факт,че сте в един знак и дом е достатъчен за връзка,макар и през интернет.И да ,използва те,възползва се от чувствителността ти,но такава е природата му.
Това имах предвид.....

Благодаря отново, Сафо ❤️

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5497 -: Март 10, 2022, 06:34:24 pm »
А относно пълният му 5-и дом означава ли това, че поддържа отношения и с други жени?
Не те лъже и няма други жени,  има приятели на по чашка и като цяло обича компаниите и забавленията, в любовта е идеалист. Занимава ли се с музика, рисуване, поезия, с толкова Риби в 5д има предпоставки за това?

Ммм, не, поне не ми е казвал дс се занимава, нито интересува от нещо подобно. Ще помисля дали може да е нещо друго и ако сетя, ще се върна да ъпдейтна написаното.

Благодаря, Akruks ❤️

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5498 -: Март 13, 2022, 03:51:07 pm »
Въпросът аз съм го задала преди време, но така си остана, а сега понеже пак излезе на дневен ред, моля за вашето безпристрастно мнение! В случая не мога да съм напълно безпристрастна, въпросът ми е: Човекът А. използва ли я? (дъщеря ми, която е второ дете по 7д.)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5499 -: Март 13, 2022, 04:16:14 pm »
С тази карта станах разногледа.
Ако дъщеря ти е по 7-ми - Венера, то човекът ще е Сатурн по неин 5- ти и се намира в него, което за мен означава, че тя е влюбена в него.
По тази карта много народ има навързан, та чак използването не мога да съзра къде да го гледам.
По Сатурн може да изглежда студен, пресметлив, над нещата, понеже е в знака на Водолей.
Не виждам и кой знае какви аспекти за голяма любов.
Това , ако правилно съм разчела картата, защото такъв формат ми е зор и мъка за очите.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5500 -: Март 13, 2022, 04:41:51 pm »
Акрукс,аз разсъждавам така:Понеже ти си задала въпросът ,относно човекът А,за него е 7ми дом.Дъщеря ти ,като твое дете,ще сложа в 5ти(няма значение тук,1во,2ро-ти знаеш за кого питаш-дъщерята,тоест ,твоето дете).
Човекът А е представен от знак везни,би трябвало да го описва като любезен,хубав,чаровен,спретнат,винаги добре представящ се навън човек.Между другото,освен скорпион,най-манипулативният знак са везни.
Венера представя човекът А и е в хармоничен аспект с Марс и Нептун.Творец,любовник,чаровник,хубавец.Венера е ъглова-не,за мен човекът е открит,представя се такъв ,какъвто е.
Детето ти ,к5 е в рак-Луната в 1ви дом ,лъв-и да отново показва творец,човек на изкуството,много раним,драматизира,горд,променлив,плачлив(ревлив),точно като малко дете са реакциите,сърди се,плаче,за нищо.Луната има сходяща опозиция с Юпитер.Не е удовлетворена от нещо.И Луната(в 1ви на дъщеря ти) и Венера са ъглови,тоест силни да действат,но всеки според своите си представи.Ако дали я използва  в материален аспект,възможно е,да,защото нейн 2ри дом-лъв,а Слънцето е в негов 2ри заедно с възел и Меркурий.Вероятно се е случвало не един път.
Моят отговор е:Човекът А умее да получава това,което желае,а твоето дете е силно повлияна от другите и обстоятелствата и няма особена вяра в хората по-принцип.
« Последна редакция: Март 13, 2022, 04:44:28 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5501 -: Март 13, 2022, 05:31:14 pm »
Благодаря, Сафо!
Реално той е Лъв с Луна в Риби и Марс в Козирог, а тя е Скорпион с Луна в Лъв и Марс в Скорпион. И да, точно за материално използване се отнася въпроса. Миналата година опасенията ми за предишния ухажор се оказаха верни, беше лъгал за толкова неща, а целта му е била да се нанесе да живее в апартамента. Сега този също - върти, суче, но все в тази посока са въртелите му- да се нанесе в апартамента при нея и да харчат парите на внука, които получава от Холандия, най-безогледно. И онзи миналата година - разведен Рак с поотраснала дъщеря, и този сега - с едно дете момче, попадат в нейния 8д. - така я обработват психически, че на моменти е като зомбирана - въобразява си, че тя ги върти и е едва ли не жената вамп, а пък си е най-обикновена млада жена в труден период и не осъзнава, че е лесна плячка за подобен вид мъже. Та те не дават пари за собствените деца и все гледат да минат метър и майките им си ги гледат, а тя какво очаква?! Нямат нищо общо с изкуството и той, и дъщеря ми, нищо не творят, само консумират. Но спорта също е по 5д. - Лъв - Слънце, и двамата са бивши спортисти, той понастоящем тренира на частно малки деца, има лиценз до 23-та година.
« Последна редакция: Март 13, 2022, 05:38:22 pm от akruks »

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5502 -: Март 15, 2022, 10:09:23 am »
Здравейте отново  :)

При мен имаше бързо развитие, неочаквано, след последния ми хорар. art7ess както беше написал, че аз ще се оттегля….малко стана обратното. Имаше караница, да - заради моите съмнения и несигурност, но връзката прекрати той. Вътрешно ми е, не мога да отрека.

Макар, че не тая големи надежди, все пак една малка част от мен не спира да вярва и реших да попитам отново: “М ще ме потърси ли отново?”. Даже се чудех дали да качвам хорара тук, защото ми е все още прясно и болна тема, но пък умирам да знам. Неизвестността ме убива.

Според мен “НЕ”, няма да ме потърси, заради апликиращата опозиция на Луна (мой У3) и Сатурн (негов У3). Нищо, че Меркурий (моят сигнификатор) ще направи съвпад с Юпитер (неговия сигн).
Между другото, какво означава точно това в случая - че основните ни сигнификатори ще направят съвпад в неговия 5-и дом?

Благодаря отново на всеки, който се включи и по този хорар!

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5503 -: Март 15, 2022, 04:35:35 pm »
Момичета, моят въпрос е - Ще се свърже ли с мен Х ( назован по име) до нач на март тази година?

Давам обратна връзка по този хорар, че обещах. Значи това са отговорите по хорарът:

Цитат
Иначе, по тази карта, няма връзка между теб, и Х. а, късният градус на АСЦ не дава развитие на нещата. Луната е в кардинален знак, но в падащ дом, аха, ти да го потърсиш, но се разпада желанието

Цитат
И тук, Венера и Марс не се виждат. Марс, т.е. Х. е ангажиран със себе си.

Цитат
И по двете карти съм не, макар да не ми стана ясно защо е втората, но така или иначе нещата са идентични.
Впрочем питащата сама ще го потърси. Човекът е обвързан.
Цитат
Как точно се вижда, че е обвързан по хорар?

И в двете карти си е прибрал тронов у5 в 5 дом с връзка към сигнификатора му.
И Луната, разбира се.

Та, питащата не го потърси. Но Х не само, че я потърси на 22 февруари ( т.е в зададения във въпроса срок), но и написа любовно обяснение. И да Х е обвързан, но това наистина няма значение, нито към въпроса, нито да се спре някой да търси някой, ако иска, ако ще да е със 100 вериги обвързан.

Та, дали защото е строен на северна ширина, знам ли, но по хорара нямаше познаваемост, дори малка.

И сега как да си задам нов въпрос за нов човек ...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5504 -: Март 15, 2022, 05:28:30 pm »

Aurora, благодаря, за обратната връзка. Ще се върна назад да разгледам картата и да ви видя, къде съм пропуснала материала и да уча.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“