Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760273 пъти)

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Любовни хорари
« Отговор #5535 -: Март 26, 2022, 05:56:19 pm »
Сходящите аспекти дават положителен отговор на въпроса.Освен това Марс е ъглов в 1ви дом за отсрещната страна,което отново е ДА.

Благодаря!

Ето я и картата (дано да е правилната, домовете са ужас, знам, но така се строят на тези ширини) и въпроса:

Ще имат ли развитие отношениета ни с Х в близко бъдеще, положително развитие :)?
Ти си представена от Луна в лъв.Това ,че асц от картата попада в последен критичен градус на знак рак ,означава,че ще има развитие,или промяна в ситуацията,но според мен няма да е в положителна за теб посока.Ракът е семейно ориентиран знак,копнеж за дом,деца,къща,Луната в лъв не е добре поставена -водна планета в огнен знак-или се свързва с деца,спорт,любов,творчество по някакъв начин.Х е представен от Сатурн в знак водолей.Венера и Марс са в негов 1ви дом-той е ангажиран по някакъв начин с това,което те сигнифицират в картата и въобще.
Луната е сходяща опозиция Сатурн.Отговорът е Не.

Благодаря :)
Значи този път наистина се надявам да не се окажеш права. Но интуицията ми подсказва, че по-скоро ще си. Ще видим до месец, макс два ще се разбере.

Давам обратна връзка по хорара, благодаря на Сафо. Оказа се права. Имаше развитие и промяна и то не в положителна посока, а крайно разочароваща и даже неприятна.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5536 -: Март 27, 2022, 10:30:01 pm »
Тригонът с уран е разходящ,а нали разглеждаме сходящи аспекти.По-скоро Луната гледам е тригон Слънце упр.негов 4ти дом,но и той е разх.Последният аспект на Луната е квадрат Меркурий упр.на негов 5ти,квадрат Плутон упр.7ми.
Благодаря, Сафо! Съвсем игнорирах това, че трябва да следя само за сходящи аспекти. На страха очите са големи и навсякъде ми се привиждат сватби.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5537 -: Март 28, 2022, 08:55:27 pm »
Мили момичета, честита пролет !
И аз в тон с пролетта, цъфнах с нов хорар, ама за едно старо гадже.
При мен иначе е застой и нищо не се случва.
Та въпроса ми е, ще се събудят ли страстите между мен и мистър Хикс ?
Благодаря
Момичета, давам обратна връзка. Днес получих покана за рандеву. Отказах, защото пътувам
Ще с видим като се върна. Не сме фиксиралу дата за срещата. Иначе се връщам средата на другата седмица.
Ще ви държа в течение
 :-*
« Последна редакция: Март 28, 2022, 08:57:27 pm от elfidka »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5538 -: Април 13, 2022, 05:06:38 am »
Момичета, обещаната обратна връзка. Видяхме се на рандеву, снощи.
 :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #5539 -: Април 13, 2022, 11:03:40 am »
Мушнахте се значи ;D Ей туй Юпитер/Нептун чудеса правят  :P

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5540 -: Април 13, 2022, 02:58:19 pm »
Здравейте,

Може ли помощ по този хорар? Едва, когато го направих и започнах да го гледам, осъзнах, че нямам идея как да разтълкувам картата по така зададен въпрос. А той е: Л. има ли сериозни намерения към мен?

Предистория: всичко започна с онлайн запознанство. Няколко срещи наживо, големи драми, караници, прекъсване на контакт няколко пъти, после пак продължавахме. Човека много ми се обяснява, особено напоследък, големи планове прави уж с мен, уж за бъдещето и т.н., но аз не го чувствам така, постоянно се съмнявам в него и мисля, че ме будалка. Дано съм построила карта със смислен въпрос.

Моля ви за вашите коментари. Макар, че отсега още като го гледам неговия У1....Сатурн ....в негов 1-ви дом.....май вече ми е ясно, че няма никакви сериозни намерения към мен, но все пак съм лаик и не знам какво разбирам и какво не.

Edit: да си допълня....самия факт, че Слънцето (мой У1) е в знак на падение на Сатурн (той), а пък Сатурн (неговия У1) е в знак на заточение на Слънцето(аз)...това дали не е достатъчно само по себе си за заключение, че няма серизони намерения към мен. И даже, че не ме харесва особено?
« Последна редакция: Април 13, 2022, 03:41:20 pm от Novak »

Saturnine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #5541 -: Април 13, 2022, 05:53:20 pm »
Здравей!

Между сигнификаторите ви се е състоял секстил, който в момента се разпада. Аз не го виждам като достатъчно силен индикатор, че ще продължите да бъдете заедно за дълго време. Тъй като нито Слънцето би се чувствало добре в знака на Сатурн, нито Сатурн в този на Слънцето, можем да направим заключението, че става въпрос за несъвместимост на хaрактери.  По отношение на действителността на симпатиите на мъжа, тъй като си представена от екзалтирано Слънце, вероятно той вижда положителните ти качества и заради това настоява, продължава да упорства и си затваря очите за съществуващите конфликти между вас. Умишлената лъжа и преекспонирането на чувства не са типични качества на човек, представен от тронов Сатурн. Проблематичен е съвпадът на Марс с неговия сигнификатор, тъй като го ранява, тези планети са противоположности.
За мен този човек е възможно да има сериозни житейски препятствия в момента и големи грижи, което също допринася за невъзможността на тази връзка да се развие в бъдещето.
« Последна редакция: Април 13, 2022, 11:09:12 pm от Saturnine »
Practice gratefulness, for everything that God and the planets had given you, you must return to the world through your own creations.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5542 -: Април 13, 2022, 07:22:11 pm »
Мушнахте се значи ;D Ей туй Юпитер/Нептун чудеса правят  :P
:Д Ребека:Д

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5543 -: Април 13, 2022, 07:29:18 pm »
Много благодаря, Saturnine

Има резон, като се замисля, но досега не го бях разглеждала от такъв ъгъл.

И нещо друго, което отпосле видях и се чудя .... Венерата (че и Марс) в негов 1-ви дом....означава ли в този хорар, че иам друга жена (или жени)?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5544 -: Април 13, 2022, 10:35:57 pm »
Здравейте,

Може ли помощ по този хорар? Едва, когато го направих и започнах да го гледам, осъзнах, че нямам идея как да разтълкувам картата по така зададен въпрос. А той е: Л. има ли сериозни намерения към мен?

Предистория: всичко започна с онлайн запознанство. Няколко срещи наживо, големи драми, караници, прекъсване на контакт няколко пъти, после пак продължавахме. Човека много ми се обяснява, особено напоследък, големи планове прави уж с мен, уж за бъдещето и т.н., но аз не го чувствам така, постоянно се съмнявам в него и мисля, че ме будалка. Дано съм построила карта със смислен въпрос.

Моля ви за вашите коментари. Макар, че отсега още като го гледам неговия У1....Сатурн ....в негов 1-ви дом.....май вече ми е ясно, че няма никакви сериозни намерения към мен, но все пак съм лаик и не знам какво разбирам и какво не.

Edit: да си допълня....самия факт, че Слънцето (мой У1) е в знак на падение на Сатурн (той), а пък Сатурн (неговия У1) е в знак на заточение на Слънцето(аз)...това дали не е достатъчно само по себе си за заключение, че няма серизони намерения към мен. И даже, че не ме харесва особено?
Това ,че сигнификаторите ви са свързани,не е достатъчно и правилно разсъждаваш в знаци на заточение,разочарования един от друг.Интересно ,защо Луната е във втори дом?Последен аспект опозиция Юпитер.

Saturnine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #5545 -: Април 13, 2022, 11:06:36 pm »
Много благодаря, Saturnine

Има резон, като се замисля, но досега не го бях разглеждала от такъв ъгъл.

И нещо друго, което отпосле видях и се чудя .... Венерата (че и Марс) в негов 1-ви дом....означава ли в този хорар, че иам друга жена (или жени)?

Съмнявам се, тъй като Сатурн не вижда Венера (не може да сключи мажорен аспект с нея в рамките на знака, в който се намира). Марс е сигнификатор за мъже, та искрено се надявам депресираното състояние на твоя приятел да не се дължи на това, че негов друг приятел му е разбил сърцето.   :P
Practice gratefulness, for everything that God and the planets had given you, you must return to the world through your own creations.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5546 -: Април 14, 2022, 10:23:19 am »

Edit: да си допълня....самия факт, че Слънцето (мой У1) е в знак на падение на Сатурн (той), а пък Сатурн (неговия У1) е в знак на заточение на Слънцето(аз)...това дали не е достатъчно само по себе си за заключение, че няма серизони намерения към мен. И даже, че не ме харесва особено?
Това ,че сигнификаторите ви са свързани,не е достатъчно и правилно разсъждаваш в знаци на заточение,разочарования един от друг.Интересно ,защо Луната е във втори дом?Последен аспект опозиция Юпитер.

Т.е. Сафо, да разбирам, че наистина няма намерения към мен и не ме харесва дори толкова? А иначе всеки ден са едни обяснения, едно чудо, едно внимание.....не разбирам.

За Луната във втори опозиция Юпитер - аз нямам идея. Какво би могло да бъде?

Последен аспект на Луната не е ли тригонът с Плутон? Не че знам какво означава това де.....
« Последна редакция: Април 14, 2022, 10:27:45 am от Novak »

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5547 -: Април 14, 2022, 10:24:45 am »
Много благодаря, Saturnine

Има резон, като се замисля, но досега не го бях разглеждала от такъв ъгъл.

И нещо друго, което отпосле видях и се чудя .... Венерата (че и Марс) в негов 1-ви дом....означава ли в този хорар, че иам друга жена (или жени)?

Съмнявам се, тъй като Сатурн не вижда Венера (не може да сключи мажорен аспект с нея в рамките на знака, в който се намира). Марс е сигнификатор за мъже, та искрено се надявам депресираното състояние на твоя приятел да не се дължи на това, че негов друг приятел му е разбил сърцето.   :P

 ;D Ами за Марс не знам, но за Венерата бях длъжна да питам, тъй като навсякъде това чета, че означавала. Ако е в 7 дом и не е кверент или квезит.

Извинявай, Saturnine, цитирам предния ти коментар: "Проблематичен е съвпадът на Марс с неговия сигнификатор, тъй като го ранява, тези планети са противоположности." - в какво се изразява това? Или в какво би могло да е?
« Последна редакция: Април 14, 2022, 10:46:24 am от Novak »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5548 -: Април 14, 2022, 10:58:28 am »

Edit: да си допълня....самия факт, че Слънцето (мой У1) е в знак на падение на Сатурн (той), а пък Сатурн (неговия У1) е в знак на заточение на Слънцето(аз)...това дали не е достатъчно само по себе си за заключение, че няма серизони намерения към мен. И даже, че не ме харесва особено?
Това ,че сигнификаторите ви са свързани,не е достатъчно и правилно разсъждаваш в знаци на заточение,разочарования един от друг.Интересно ,защо Луната е във втори дом?Последен аспект опозиция Юпитер.

Т.е. Сафо, да разбирам, че наистина няма намерения към мен и не ме харесва дори толкова? А иначе всеки ден са едни обяснения, едно чудо, едно внимание.....не разбирам.

За Луната във втори опозиция Юпитер - аз нямам идея. Какво би могло да бъде?

Последен аспект на Луната не е ли тригонът с Плутон? Не че знам какво означава това де.....
харесва те човека, но намеренията ще му се променят. Относно тригон сх., който предстои на луната с Плутон, никой аспект с Плутон не е ок. Опозицията по оста 2/8ми домове, вероятно има разминаване в ценностната ви система. Човекът е лесно възбудим на този етап, нервно напрегнат с Марс в 1ви дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5549 -: Април 14, 2022, 04:09:48 pm »
Може ли помощ по този хорар? Едва, когато го направих и започнах да го гледам, осъзнах, че нямам идея как да разтълкувам картата по така зададен въпрос. А той е: Л. има ли сериозни намерения към мен?
Да, сериозен е по отношение на това, което казва и при срещите, но може би не е трябвало да си гърми патроните набързо, а ти да се чувстваш пришпорена. Представена си от екзалтирано Слънце, а той от Сатурн на трон в собствен знак, в разходящ секстил – един от най-хубавите аспекти, който показва установената вече връзка, приятелство.
Луната в негов 8-ми дом на желанията и стремежите в земен знак предстои да извърши тригон с модерния У1 за него Уран, като преди това е извършила тригон с Меркурий У5, У8 в негов 3д., което показва сериозните му чувства и желания по въпроса, а последният аспект на Луната е хармоничен – тригон с Плутон У10 за него – ще постигне главната си цел накрая.
Сатурн в негов 1д. го описва като улегнал и сериозен човек, може да е по-възрастен или да е по-зрял, независимо от възрастта.