Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735538 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Любовни хорари
« Отговор #5580 -: Май 11, 2022, 04:27:32 am »
Последен аспект на Луната е тригон Плутон. Юпитер избяга от последния аспект.
Въпреки това аз също съм Не.
Съгласна съм за противоречивите сигнали на питащата, но тя е единствената със стремеж към другия. Тя му се набутва, прекалено го възвисява. Той се интереаува от себв си, не желае да бъде безпокоен.
Аз също залагам на друга жена при него. Също и на това питащата да глътне горчив хап при някой следеащ разговор.
« Последна редакция: Май 11, 2022, 04:37:27 am от Люба »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5581 -: Май 13, 2022, 08:45:50 pm »
Какво показва този хорар, според вас? Въпросът е “Т. Иска ли да има/продължи отношения с мен?” Спорадично виждане наживо, предимно онлайн общуване, а в момента нямам идея дори какви сме. Не комуникираме по никакъв начин в момента от вчера.
Аз съм пристрастна. Ако трябва да бъда честна, виждам тлъст отговор “НЕ”, заради сходящият квадрат между У1 и У7, също У7 в негов 7дом. Също Луната в разходящ квадрат с негови У5 и У8.
Това, което ме озадачава е сходящите тригони на Луната с У1 и последен аспект тригон с Плутон. Нямам идея какво ще означава това и в крайна сметка как да тълкувам хорара.

Ще бъда признателна, ако някой изкаже мнение   :) :)
Твоят У1 е извършил съвпад с неговия основен У1 Уран, предстоящия квадрат със Сатурн на негов АС показва неговите сериозни затруднения, което може да е причина на този етап да не поддържа отношения с теб. Този човек има ли семейство или е просто по-възрастен (по-зрял) от тебе? Каквото и да се случва сега, в крайна сметка ще си удовлетворена от развитието на въпроса - последният аспект на Луната е хармоничен, тригон с Плутон (Юпитер вече ще е в нов знак тогава) КАРТА

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5582 -: Май 18, 2022, 11:45:32 pm »
Какво показва този хорар, според вас? Въпросът е “Т. Иска ли да има/продължи отношения с мен?” Спорадично виждане наживо, предимно онлайн общуване, а в момента нямам идея дори какви сме. Не комуникираме по никакъв начин в момента от вчера.
Аз съм пристрастна. Ако трябва да бъда честна, виждам тлъст отговор “НЕ”, заради сходящият квадрат между У1 и У7, също У7 в негов 7дом. Също Луната в разходящ квадрат с негови У5 и У8.
Това, което ме озадачава е сходящите тригони на Луната с У1 и последен аспект тригон с Плутон. Нямам идея какво ще означава това и в крайна сметка как да тълкувам хорара.

Ще бъда признателна, ако някой изкаже мнение   :) :)
Твоят У1 е извършил съвпад с неговия основен У1 Уран, предстоящия квадрат със Сатурн на негов АС показва неговите сериозни затруднения, което може да е причина на този етап да не поддържа отношения с теб. Този човек има ли семейство или е просто по-възрастен (по-зрял) от тебе? Каквото и да се случва сега, в крайна сметка ще си удовлетворена от развитието на въпроса - последният аспект на Луната е хармоничен, тригон с Плутон (Юпитер вече ще е в нов знак тогава) КАРТА


Здравейте, малко късно се връщам към темата, но все пак да дам обратна връзка. Люба донякъде беше права, при един от следващите разговори, човекът ми каза нещо неприятно за мен. Не беше чак горчив хап, но ми беше достатъчно чашата да прелее. Вече бях набрала така или иначе, това беше последната капка.

Не е семеен или поне не ми е казал. Ако е - би било огромна изненада за мен. Живее сам. За отношения с друга жена също нямам информация, аз си го подозирам че е женкар и че постоянно си комуникира с др жени онлайн, но за връзка и да е всъщност в др отношения - също не знам. Не е по-възрастен, за по-зрял мога доста да поспоря. Явно е по-вероятно Сатурн тук наистина да означава че е “зает” :) Отново няма комуникация. Чакам да ме потърси, ако изобщо го направи, да му обясня и аз някои неща и това смятам да е последния път, когато общувам с него по какъвто и да е повод. Явно това се вижда в картата, в смисъла че ще бъда удовлетворена в крайна сметка. Това ще ме освободи напълно.

Много благодаря, че се ангажирате да отделяте време и енергия за моите хорари, затова отговорих доста подробно като обратна връзка. Ако има нещо ново, ще дам пак.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5583 -: Май 23, 2022, 12:03:09 am »
Здравейте, пускам един хорарен въпрос все пак в тази тема. Имаме годишнина от завършването. Въпросът е да ида или не на среща -  ще се караме ли с едно старо гадже (не е сигурно, че той ще дойде).

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5584 -: Май 23, 2022, 02:17:16 pm »
Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5585 -: Май 23, 2022, 04:55:16 pm »
Светла, от това, което прочето за хорарите най-важното условие е ръзка У1-У7, и в твоята, както и в моята карта няма - т.е. в крайна сметка отговорът е не. Задала съм моя въпрос доста заплетено.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5586 -: Май 24, 2022, 06:08:15 am »
Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
За себе си ли питаш ,или за някой друг?Х е прекалено ангажиран с други неща,хора.....Луната в 6ти дом как ти се струва?

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5587 -: Май 24, 2022, 09:02:58 am »
Сафо, за себе си питам. Моля, дай ми малко повече разяснения, благодаря.

Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
За себе си ли питаш ,или за някой друг?Х е прекалено ангажиран с други неща,хора.....Луната в 6ти дом как ти се струва?

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5588 -: Май 24, 2022, 11:37:51 am »
terrarossa, при мен управител на 1 дом е Меркурий, на 7 дом - Нептун. Според мен са в секстил, ама дали е така, не съм много сигурна. И това че са в секстил, дали дава отговор ДА? С хорарите ми е малко трудно.

Светла, от това, което прочето за хорарите най-важното условие е ръзка У1-У7, и в твоята, както и в моята карта няма - т.е. в крайна сметка отговорът е не. Задала съм моя въпрос доста заплетено.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5589 -: Май 24, 2022, 10:09:59 pm »
Сафо, за себе си питам. Моля, дай ми малко повече разяснения, благодаря.

Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
За себе си ли питаш ,или за някой друг?Х е прекалено ангажиран с други неща,хора.....Луната в 6ти дом как ти се струва?
Не ми изглежда много любовен този хорар.Асц е в дева,6ти знак,двоен,затова попитах дали питаш за себе си.Меркурий е ретрограден,в 9ти дом,телец,а Луната,кото твой ко-сигнификатор е в риби-6ти дом.Насоченост към работа,ежедневие по-скоро.Х е представен от Юпитер в овен.Съвсем скоро е сменил приоритети.Марс и Нептун също са в 1ви дом-промени.Юпитер няма аспект с Меркурий,твоят управител.Луната има сходящи аспекти,но това не е достатъчно условие,защото не е ъглова.Може би ще контактувате по някакъв начин,ще си пишете,или ще чуеш нещо за Х.Но за любовни отношения-НЕ.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5590 -: Май 25, 2022, 09:02:45 am »
В опит за по-подробно разчитане на собствената ми карта /за да не подвеждам други отново, Светле  :-*/ представена съм от Венера - по-бързата планета (? срещу Марс - или това важи за транссатурновите като по-бавни), която попада в негов 12 дом , тоест темата мен ме вълнува повече и за него всичко е минало, което звучи успокоително.
 + това, че луната е в последните градуси на знака - необходими са доп. условия за разгръщане на ситуацията.
От друга страна моите съуправители Д5 Юпитер и Нептун правят тригон с неговия У5 Меркурий (хм в мой 8Д) - /ситуация от миналото ли представят?/
Луната е в ъглов 4 д/10д в знак на Уран (планета в негов 1Д), но пък във фиксиран знак, и в разходящ съвпад Сатурн - трудностите/разприте са в миналото?
Обаче последният аспект на луната е квадрат Меркурий - т.е. все пак няма да съм доволна от развитието на нещата - /ми то коя жена е доволна от каквото и да било? - според мен винаги може повече :;)
Обаче и луната и венера в (овен т.е. в знак на Марс, представящ въпросния човек) последните градуси на знаците са без предстоящи аспекти, само Марс (в мой Д5) е в сходящ аспект с Юпитер (вече в негов 12 д или не се брои?) ?
(Тук марс и юпитер са във взаимна рецепция 5д/11д и 6/12 д, ама венера и марс У1/У7 както написах не са)- т.е. той поне би бил доволен :)

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5591 -: Май 25, 2022, 09:34:09 am »
Благодаря, Сафо.
Отношенията ни бяха любовни преди година-две, нещо изключително силно и задържащо. Но тъй като аз съм в брак, той на семейни начала, решихме, че ще е по-добре да прекратим отношения, вероятно никой от нас двамата не беше готов за нещо повече. А и при него повече беше сексуалното желание, отколкото другото. Не че има лошо някой да изпитва такива желания, напротив даже, но това не е всичко. И уж приключихме с тези отношения, и като се почна от негова страна едни настроения, един път поздрав, един път все едно не ме вижда и тем подобни. И аз се насочих към моите си неща, макар и трудно. И сега изведнъж поведението му съвсем различно, проявява някаква загриженост, внимание, търси контакт под някаква форма - зрителна, интересува се от ежедневието ми, нещо много незначително, но го прави. И сега ме хвърля в размисъл - какво става. На въпроси ми какво се случва и защо се промениха нещата, отговорът беше аз толкова неща съм ти казал, времето ще покаже, не се отпускай много, защото утре може да е различно. Затова и зададох въпрос към хорарите, ако има възможност да ми се даде отговор.  Нещо объркан ми стои този човек, хем му се иска нещо, хем не му стиска. Знам ли и аз вече...
Извинявам се за дългия пост.  :-*


Сафо, за себе си питам. Моля, дай ми малко повече разяснения, благодаря.

Момичета, здравейте.
Бих искала да ми помогнете с един хорар, прикачвам карта и въпрос.
Ще започнем ли отношения отново с Х?

Много ви благодаря!!!  :-*
За себе си ли питаш ,или за някой друг?Х е прекалено ангажиран с други неща,хора.....Луната в 6ти дом как ти се струва?
Не ми изглежда много любовен този хорар.Асц е в дева,6ти знак,двоен,затова попитах дали питаш за себе си.Меркурий е ретрограден,в 9ти дом,телец,а Луната,кото твой ко-сигнификатор е в риби-6ти дом.Насоченост към работа,ежедневие по-скоро.Х е представен от Юпитер в овен.Съвсем скоро е сменил приоритети.Марс и Нептун също са в 1ви дом-промени.Юпитер няма аспект с Меркурий,твоят управител.Луната има сходящи аспекти,но това не е достатъчно условие,защото не е ъглова.Може би ще контактувате по някакъв начин,ще си пишете,или ще чуеш нещо за Х.Но за любовни отношения-НЕ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5592 -: Май 25, 2022, 10:10:12 am »
В опит за по-подробно разчитане на собствената ми карта /за да не подвеждам други отново, Светле  :-*/ представена съм от Венера - по-бързата планета (? срещу Марс - или това важи за транссатурновите като по-бавни), която попада в негов 12 дом , тоест темата мен ме вълнува повече и за него всичко е минало, което звучи успокоително.
 + това, че луната е в последните градуси на знака - необходими са доп. условия за разгръщане на ситуацията.
От друга страна моите съуправители Д5 Юпитер и Нептун правят тригон с неговия У5 Меркурий (хм в мой 8Д) - /ситуация от миналото ли представят?/
Луната е в ъглов 4 д/10д в знак на Уран (планета в негов 1Д), но пък във фиксиран знак, и в разходящ съвпад Сатурн - трудностите/разприте са в миналото?
Обаче последният аспект на луната е квадрат Меркурий - т.е. все пак няма да съм доволна от развитието на нещата - /ми то коя жена е доволна от каквото и да било? - според мен винаги може повече :;)
Обаче и луната и венера в (овен т.е. в знак на Марс, представящ въпросния човек) последните градуси на знаците са без предстоящи аспекти, само Марс (в мой Д5) е в сходящ аспект с Юпитер (вече в негов 12 д или не се брои?) ?
(Тук марс и юпитер са във взаимна рецепция 5д/11д и 6/12 д, ама венера и марс У1/У7 както написах не са)- т.е. той поне би бил доволен :)
въпросът ти е:"Да ида или не на срещата?" Как се отговаря? Ако кажа - Да😀, ще идеш ли, или няма?! Да ида, или не😉
Много несериозно. Това е въпрос към некоя женица, която хвърля боб.
С тази безкурсна Луна, по-добре никъде не ходи.
« Последна редакция: Май 25, 2022, 10:16:43 am от Сафо »

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5593 -: Май 25, 2022, 12:48:20 pm »
Сафо, точно така го усещам. Не ми се ходи на среща, интуитивно зная отговора - всички анализи се оказаха само подробности без значение при без курс на луната.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5594 -: Май 25, 2022, 05:52:31 pm »
Здравейте, пускам един хорарен въпрос все пак в тази тема. Имаме годишнина от завършването. Въпросът е да ида или не на среща -  ще се караме ли с едно старо гадже (не е сигурно, че той ще дойде).
Това е среща на класа, защо да не отидеш? АС съвпада със звездата Спика, имаш подкрепа от звездите  :) Луната без курс - нищо ново не предстои да се случи, което да те изненада неприятно.