Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759063 пъти)

Wonder

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #5850 -: Август 10, 2023, 10:17:55 am »
Благодаря akruks!

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5851 -: Септември 02, 2023, 12:47:44 pm »
Здравейте, много бих се радвала да получа тълкуване на картата по следния въпрос - Ще имаме ли връзка със Ск? Не знам дали има отношение към въпроса, но ще дам малко информация. Срещнахме се по повод работа, като инициатор на срещата беше той, доколкото може да се определи като такъв. Срещата беше като мълния за мен - хипнотизираща и неочаквана - рядко срещана комбинация за мъж между чар, интелект и физика. Бих се радвала, ако по картата може да се разчете дали има и усещане към мен. Предстои ни и втора среща, която отново е по свързана с работа...

Благодаря и с вълнение очаквам отговорите ви, независимо положителни или отрицателни. Предпочитам да съм наясно, отколко да тая някакви въжделения...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5852 -: Септември 02, 2023, 05:33:08 pm »
В неделя най- накрая се навих да се видя с един 😂
Ще си допаднем ли с Д?
С този човек се разминаваме от две години, ту аз му вързван тенекия, ту той.
Близнаци е, отново столичанин, пътешествията са му хоби.
Поне от година не поддържахме комуникация, не знам как се сетих за него.
Тук давам обратна връзка по този хорар.
Отговорът е Да, но да се има предвид, че срещата беше отложена с почти месец, май Сафо беше писала , че няма да се състои.
Няма да лъжа, че това е любовта на живота ми, но напълно покрива моите нужди по 3 ти и 8 ми дом- смислени разговори и секс.
За момента ми е повече от достатъчно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5853 -: Септември 04, 2023, 01:08:36 pm »
Здравейте, много бих се радвала да получа тълкуване на картата по следния въпрос - Ще имаме ли връзка със Ск? Не знам дали има отношение към въпроса, но ще дам малко информация. Срещнахме се по повод работа, като инициатор на срещата беше той, доколкото може да се определи като такъв. Срещата беше като мълния за мен - хипнотизираща и неочаквана - рядко срещана комбинация за мъж между чар, интелект и физика. Бих се радвала, ако по картата може да се разчете дали има и усещане към мен. Предстои ни и втора среща, която отново е по свързана с работа...

Благодаря и с вълнение очаквам отговорите ви, независимо положителни или отрицателни. Предпочитам да съм наясно, отколко да тая някакви въжделения...
Обратна връзка по предишните въпроси?

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5854 -: Септември 04, 2023, 08:35:09 pm »
Ако е относно предишно питане за Първа среща по време на Ретроградна Венера - прекъснах комуникацията с човека - нерешителност, колебливост, все чувство за вина - не е моето. Този хорар е за друг мъж и то случайно, няма общо с предишен въпрос.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5855 -: Септември 05, 2023, 09:22:26 am »
Здравейте, интересувам се около следното обстоятелство и ще бъде благодарна за прочит на хорара

Основния ми въпрос е "Ще имаме ли дългосрочна връзка с Mr?".. Какви са намеренията му...

Благодаря предварително на всеки отзовал се

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5856 -: Септември 05, 2023, 09:31:54 am »
Здравейте, много бих се радвала да получа тълкуване на картата по следния въпрос - Ще имаме ли връзка със Ск? Не знам дали има отношение към въпроса, но ще дам малко информация. Срещнахме се по повод работа, като инициатор на срещата беше той, доколкото може да се определи като такъв. Срещата беше като мълния за мен - хипнотизираща и неочаквана - рядко срещана комбинация за мъж между чар, интелект и физика. Бих се радвала, ако по картата може да се разчете дали има и усещане към мен. Предстои ни и втора среща, която отново е по свързана с работа...

Благодаря и с вълнение очаквам отговорите ви, независимо положителни или отрицателни. Предпочитам да съм наясно, отколко да тая някакви въжделения...
Представена си от Марс,а той от Венера.Няма връзка между вашите сигнификатори.Но все пак,Юпитер на к7 сх.тригон с Меркурий,ще има срещи,разговори.Луната от овен в тригон с Венера-да.Като дълготрайни отношения -Не

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5857 -: Септември 05, 2023, 12:18:11 pm »
Благодаря, Сафо.  :-* Днес беше и другата работна среща с господина. Явно, търсеният с мен контакт е бил само, за да реализира работните си цели и с днешния ден ги финализира. И край... Звездите не са на моя страна.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5858 -: Септември 14, 2023, 10:44:16 am »
Здравейте! Отдавна не съм наминавала тук, даже се наложи с нов профил да се логна. Чудесно е, че продължавате да сте активни! Сетих се за вас, защото 15 дена дълбая в разни размисли и страсти и понеже вече съм сигурно, че колкото и да ги гледам тези карти вече нищо не виждам обективно, ще съм благодарна и оценя изключително вашия поглед.
Въпросът е Ще приключат ли дотук отношенията ни с Х или ще бъдат възобновени до края на този месец септември? Прилагам картата. За уточнение мисля ще е от полза да спомена, че Х е чужденец. Скарахме се на ретро Венера и Мерк и пълнолуние сега на 31.08, трябваше на тази дата да се и срещнем, понеже не сме непрекъснато заедно, но честно казано вече и аз не знам кой как изтрещя, всичко супер се наелектризира от раз. Нито се видяхме, нито общуваме оттогава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5859 -: Септември 14, 2023, 07:03:56 pm »
Здравейте! Отдавна не съм наминавала тук, даже се наложи с нов профил да се логна. Чудесно е, че продължавате да сте активни! Сетих се за вас, защото 15 дена дълбая в разни размисли и страсти и понеже вече съм сигурно, че колкото и да ги гледам тези карти вече нищо не виждам обективно, ще съм благодарна и оценя изключително вашия поглед.
Въпросът е Ще приключат ли дотук отношенията ни с Х или ще бъдат възобновени до края на този месец септември? Прилагам картата. За уточнение мисля ще е от полза да спомена, че Х е чужденец. Скарахме се на ретро Венера и Мерк и пълнолуние сега на 31.08, трябваше на тази дата да се и срещнем, понеже не сме непрекъснато заедно, но честно казано вече и аз не знам кой как изтрещя, всичко супер се наелектризира от раз. Нито се видяхме, нито общуваме оттогава.
Ако е Да.На кой от двата въпроса?
Но,Луната има сходящи аспекти с Юпитер,Слънце,Уран,Плутон,Нептун-така че,ще има развитие ,едва ли ще е приключване.Марс,тоест-той ,е в твоя знак-харесва те,но не се чувства добре.Има аспект между Марс и Венера.Ще има продължение.
« Последна редакция: Септември 14, 2023, 07:08:06 pm от Сафо »

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5860 -: Септември 14, 2023, 08:31:36 pm »
Здравейте! Отдавна не съм наминавала тук, даже се наложи с нов профил да се логна. Чудесно е, че продължавате да сте активни! Сетих се за вас, защото 15 дена дълбая в разни размисли и страсти и понеже вече съм сигурно, че колкото и да ги гледам тези карти вече нищо не виждам обективно, ще съм благодарна и оценя изключително вашия поглед.
Въпросът е Ще приключат ли дотук отношенията ни с Х или ще бъдат възобновени до края на този месец септември? Прилагам картата. За уточнение мисля ще е от полза да спомена, че Х е чужденец. Скарахме се на ретро Венера и Мерк и пълнолуние сега на 31.08, трябваше на тази дата да се и срещнем, понеже не сме непрекъснато заедно, но честно казано вече и аз не знам кой как изтрещя, всичко супер се наелектризира от раз. Нито се видяхме, нито общуваме оттогава.
Ако е Да.На кой от двата въпроса?
Но,Луната има сходящи аспекти с Юпитер,Слънце,Уран,Плутон,Нептун-така че,ще има развитие ,едва ли ще е приключване.Марс,тоест-той ,е в твоя знак-харесва те,но не се чувства добре.Има аспект между Марс и Венера.Ще има продължение.

Благодаря! За мен въпросът е един, тъй като едното автоматично изключва другото, т.е ако до края на месеца няма продължение, то абсолютно приемам, че отношенията са приключили. Но да, това си е само в моята глава като настройка  :) ретро Хирон на ДСЦ тълкува ли се в случая? Честно казано едно и също нещо ми се върти като мисъл вече 15 дни и не съм убедена доколко картата е радикална.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5861 -: Септември 15, 2023, 05:50:40 am »
Uranus,след като Хирон е на ъгъл,вероятно посочва нещо.Болка,Лечение.Според мен ще се чуете,щом това е въпросът.Неговият упр.на 3ти дом е Меркурий-спрял,ще обърне посока в директно движение и ще направи аспект с Юпитер,твоят Упр.на 3ти дом.
Краят на връзката е по оста 4/10.Твой 4ти -водолей,Сатурн е ретрограден.

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #5862 -: Септември 16, 2023, 02:05:46 pm »
Здравейте, няколко дни бях пред дилема дали да задам въпроса си или не, но се реших - Какви намерия има към Герхард? Резервираност, съмнения, страх това съм аз към този мъж... Иска ми се да дам шанс, но съм на ръба да се оттегля...  :'(

Благодаря Ви, ако имах достатъчно познания бих си разтълкувала и сама картата, но нямам.

Въпросът ми не обвързван с предишни хорари. Благодаря Ви още веднъж!

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #5863 -: Септември 22, 2023, 05:51:37 pm »
Здравейте, обръщам се с един банален проблем ревност . Въпросът ми е :
Имам ли основание за ревност към мъжът ми ?
Накратко мъжът ми има близки/ приятелски взаимоотношения с жената на своя приятел . Аз лично със неговите приятели не поддържам  връзка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5864 -: Септември 23, 2023, 10:53:23 am »

birliban,
 
Цитат
Какви намерия има към Герхард?

 Ти питаш, какви намерения има Герхард към теб, така ли да го четем ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“