Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758528 пъти)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Любовни хорари
« Отговор #390 -: Юли 25, 2014, 07:31:24 am »
Въпросът ми е: Дали ще се съберем пак с човека Х.?
Струва ми се, че отговорът е "да", но нещо се обърках от старият и новият управител на Водолей.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #391 -: Юли 25, 2014, 08:26:42 am »
Не
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #392 -: Юли 25, 2014, 12:36:47 pm »
Въпросът ми е: Дали ще се съберем пак с човека Х.?
Струва ми се, че отговорът е "да", но нещо се обърках от старият и новият управител на Водолей.
Ако сте тайна връзка има вероятност да я възстановите
А за явна връзка е иди си- ела си, но до положение да заживеете под един покрив мисля, че няма да се стигне на този етап

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Любовни хорари
« Отговор #393 -: Юли 25, 2014, 08:35:49 pm »
Ако сте тайна връзка има вероятност да я възстановите
А за явна връзка е иди си- ела си, но до положение да заживеете под един покрив мисля, че няма да се стигне на този етап

Благодаря! Пак безпогрешно си хванала нишката. Ще дам обратна връзка.

Имам да ти давам една ОВ по един много стар хорар за изгубени вещи - намериха се. Бяха си там, където съм ги оставила. Странно след толкова ровене, как не съм ги видяла.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #394 -: Юли 25, 2014, 10:00:13 pm »
Имам да ти давам една ОВ по един много стар хорар за изгубени вещи - намериха се. Бяха си там, където съм ги оставила. Странно след толкова ровене, как не съм ги видяла.
Мерси, ама не помня картата  :)
При мене също едни изгубени вещи така излязоха след време,а  през цялото време са били под носа ми, когато е намесен Нептун е така  :)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Любовни хорари
« Отговор #395 -: Юли 26, 2014, 06:45:41 am »
Абе, знам, че звучи супер смешно, но от около година ми изчезват разни неща от нас. Та две, които определено помня са калъфка за възглавница и сутиен. Та, въпросът ми е откраднати ли са и от кой? Възможно ли е да се използват за магии? Въпросът зададен в София на 12.08.2012 в 15:13 часът.
днес сме 13-ти- за тази дата гледам картата- У2 загубена вещ е Сатурн- вещта е стара, захабена,в 11д- приятелка. На Луната предстои съвпад с Венера У11 в 8д- все пак е възможно да се занимава с езотерична материя приятелката, а Плутон У12 е ретро във 2д- свързваш вещта с въздействие върху твоята психика със задна дата

Да, калъфката изчезна преди много време и действително по едно време си мислех, че е направена магия чрез нея. Но за сутиена, то изчезна през последните две-три седмици. И да, днес било станало 13 :), изобщо не съм го отчела.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #396 -: Юли 27, 2014, 08:35:23 pm »
Отново аз с моите упражнения.

Х (жена) пита през следващите 3 месеца ще има ли някакво развитие на отношенията и с У(мъж)? Като уточнение ми е казала, че са имали несериозна връзка(тя е била по-хлътнала), но в началото на юли са я прекъснали.
Тя е представена от Юпитер в 8дом, той от Меркурий също в 8. Имат съвпад по дом, но не и по знак. Неговият У5 е неин 1 дом. На луната не и предстои аспект, което значи, че отговорът би следвало да е НЕ, поне на този етап.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #397 -: Юли 27, 2014, 09:13:19 pm »
На този етап мъжът не ми се струва много ентусиазиран да продължи отношенията.

Вероятно е бил мераклия за сексуална връзка, може и тя да го е инициирала, по някакъв начин да е провокирала интереса му. Но засега не изглежда да е готов да влезе в по-дълбоки отношения, има някакви задръжки в тази връзка, а и в романтичен план при него нагласата се е променила. В този хорар не виждам бързо развитие на ситуацията в полза на питащата.
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 09:19:58 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #398 -: Юли 27, 2014, 09:32:30 pm »
Благодаря, Лили.

Да, връзката им май е била само на физическа основа, тя се е поувлякла.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #399 -: Юли 28, 2014, 01:50:39 am »
Отново аз с моите упражнения.
Х (жена) пита през следващите 3 месеца ще има ли някакво развитие на отношенията и с У(мъж)? Като уточнение ми е казала, че са имали несериозна връзка(тя е била по-хлътнала), но в началото на юли са я прекъснали.
Не мисля, че окончателно са приключили интимните отношения, защото квадратът между У8 за двамата предстои, а дотогава флиртът може да продължи. Общуването им по 3д- срещи, комуникация, също може да се възобнови, понеже Нептун У3 за нея е ретро. Досега ако е бил с объркани емоции, покрай опозицията на Плутон У5 и квадрата на Марс У5 във везни към негов У1 в рак, сега като Марс е в знак, хармоничен с Меркурий У1 за него би трябвало да има промяна в чувства и предпочитания, освен това Сатурн У8 е във взаимна рецепция по заточение с Венера У11, 12 за него, така че тя е тайната му приятелка за секс в дългосрочен план.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #400 -: Юли 28, 2014, 03:27:48 pm »
Отново аз с моите упражнения.

Х (жена) пита през следващите 3 месеца ще има ли някакво развитие на отношенията и с У(мъж)? Като уточнение ми е казала, че са имали несериозна връзка(тя е била по-хлътнала), но в началото на юли са я прекъснали.
Тя е представена от Юпитер в 8дом, той от Меркурий също в 8. Имат съвпад по дом, но не и по знак. Неговият У5 е неин 1 дом. На луната не и предстои аспект, което значи, че отговорът би следвало да е НЕ, поне на този етап.

И защо Луната да няма аспект? Квадрата със Сатурн поне, не се ли зачита?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #401 -: Юли 28, 2014, 03:42:35 pm »
Луната има сходящ аспект, при това със Сатурн в петия дом на мъжа.

Погледнах за паралели и контрапаралели - повечето са разходящи, има един сходящ - на Луната с Марс, управляващ 5ия дом на мъжа.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #402 -: Юли 28, 2014, 06:58:24 pm »
Аз съм се объркала. Има си и то доста явен аспект.
akruks, Lilla, благодаря за помощта. Благодаря Ви, че ми помагате да се науча!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #403 -: Юли 28, 2014, 07:06:30 pm »
Квадратът със Сатурн е последният сходящ аспект на Луната.

И ако в модерната астрология по 8 дом може да се гледа сексът (възможност за интимни отношения), класиците по-категорично разграничават нещата - по 5 дом е не само любовта, а и интимните отношения, сексуалните удоволствия, по 8 дом вървят други, не чак толкова приятни теми.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #404 -: Юли 28, 2014, 07:22:38 pm »
Квадратът със Сатурн е последният сходящ аспект на Луната.

И ако в модерната астрология по 8 дом може да се гледа сексът (възможност за интимни отношения), класиците по-категорично разграничават нещата - по 5 дом е не само любовта, а и интимните отношения, сексуалните удоволствия, по 8 дом вървят други, не чак толкова приятни теми.  :)

Направо си го брой 8 дом като секс :) - ама без пеперудките под лъжичката - те да по 5-ти. Аз вече ставам спец по тези два дома :)