Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758050 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #375 -: Юли 22, 2014, 11:41:42 am »
Здравейте,

Това ли е краят на отношенията между мъж и жена? Жената задава въпроса.

Благодаря :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #376 -: Юли 22, 2014, 09:28:49 pm »
  Здравейте,
Днес се сетих за бившия ми с който сме разделени от почти година и вече много рядко се чуваме и реших да попитам от любопитство дали още ме обича и има ли вероятност да подновим връзката си, въпреки че се съмнявам да стане. Гледам, че съм се настанила в 5-тия му дом  ;)


Искам да попитам по този хорар среща очертава ли се скоро  :)
« Последна редакция: Юли 22, 2014, 10:02:24 pm от _perla_ »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #377 -: Юли 23, 2014, 12:21:53 am »
Здравейте,

Това ли е краят на отношенията между мъж и жена? Жената задава въпроса.

Благодаря :)
С този ранен асц жената е избързала със задаването на въпроса, но с Марс в 1д е нормално да е по-активна и да бърза  :)
Марс е У1 на нейния партньор, а той не е безразличен към нея, накратко пука му за нея, но разходящия квадрат на Слънцето У5 за него с Марс У1 показва, че наскоро е имал проблем в любовта, но помежду си са във взаимна рецепция, така че едва ли е охладнял по отношение на чувства, страст, тъй като Марс е също У8 за него. Луната У4 в негов 3д във рецепция с Меркурий У3 в 4д- той определено обича да общува и провежда срещите вкъщи, което на нея може да не ѝ допада, представена от Венера в близнаци с Юпитер у3 в сходящ квадрат с У4- има нужда от повече разходки, общуване с повече приятели, не я свърта вкъщи.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #378 -: Юли 23, 2014, 09:54:27 am »
Здравейте,

Това ли е краят на отношенията между мъж и жена? Жената задава въпроса.

Благодаря :)

Абе, още не, ама и на мъжа вече му пада пердето и ще почне да връща с лихвите полученото унижение и скандали.
De omnibus dubitandum est

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #379 -: Юли 23, 2014, 10:57:28 am »
Много ви благодаря за отговорите :58: След като разбера повече ще дам обратна връзка.

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Любовни хорари
« Отговор #380 -: Юли 23, 2014, 12:39:26 pm »
Приятелка пита дали между нея и мъжа Х ще има развитие вв отношенията. В обща компания са, не се познават от кой знае колко много време. Като я гледам, а и хоара потвърждава, според мен в живота й вероятно просто липсва любов и  гледа за най-малкото да се хване, да направи от мухата слон, та заради това този екзалтирал нйн сигнификатор и Венера в 5тия й дом. От друга страна, другия човек много забил ми се струва, явно си преживява някакви си негови проблеми - неговия сингнификатор, ретрограден, в неговия си собствен дом, а и Сатъра в неговия пети дом - тежи му, може и някоя загуба или просто да не му е до любовни дивотии. Единственото, кото ЕВЕНТУАЛНО в полза виждам и то пак половинчато, че Плутон, който е негов у5, е в първи дом - може все пак да му е симпатична, ама не мисля, че е ддостатъчно. Вие какво мислите?

ОВ: Наистина нищо не стана между тях.  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #381 -: Юли 23, 2014, 02:42:49 pm »
Отново съм аз  :)

По молба на участничка във форума пускам този анонимен любовен хорар с въпрос:
Ще има ли възраждане на отношенията ни и събиране с мъжа ми?

Разделени са в момента.

Благодаря ви от нейно име!

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #382 -: Юли 23, 2014, 02:56:28 pm »
Романтика, аз си мисля, че дазаради тригона Марс-Венера  :)

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #383 -: Юли 23, 2014, 02:59:04 pm »
Романтика, аз си мисля, че дазаради тригона Марс-Венера  :)

ами този тригон е разходящ  ??? - как ще се срещнат двете планети? тя Венера е по-бърза.
Но пък Луната май ще успее да направи аспект с Марс, преди той да излезе от Везни.

Този мъж май си има някаква друга любов - ПФ в неговия 5 дом - но пък неговия У5 е в разходящ квадрат с Марс, неговия У1 - освен да се е скарал нещо с девойката, слаб е и да се върне обратно в гнездото ....
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 03:02:12 pm от Happy58 »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #384 -: Юли 23, 2014, 03:02:02 pm »
Папи, не ги разбирам чак до там хорарите  :) Ако мога да кажа че въобще ги разбирам. Просто ми се наби на очи тригона– не знам кога е разходящ и кога не. 

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Любовни хорари
« Отговор #385 -: Юли 23, 2014, 03:28:52 pm »
Отново съм аз  :)

По молба на участничка във форума пускам този анонимен любовен хорар с въпрос:
Ще има ли възраждане на отношенията ни и събиране с мъжа ми?

Разделени са в момента.

Благодаря ви от нейно име!
Излиза той повече да лелее възраждането заради у7 в 1. Но марс е слаб тук и в трона на венера, а венера е в мястото на неговото падение. За мен тя си е повече самодостатъчна от него, нищо че пита. У-л на 5 в 1 сатурн в мястото на падение на венера, и тя ще го апликира скоро с тригон, жената свободна ли е?.Марс ще се премени в нощната си сила в скорпион до 2 дни и той ще смени позицията си към готовност, но пък вече става по-силен сигнификатор от този на кверента, и повече се интересува от себе си, не така вътре в отношенията. Реален тригон венера марс няма да се състои, а нашата героиня-питащата е бързата венера, комуникация по луна марс има, но за събиране заедно дали е достатъчно....А слънцето У5 за него си влезе в трона, апликирайки квадрат с неин У5 в 1...старите несходства, неудовлетвореност ,предполагам за нея-си остават, той си е Х2 тронов, марс, слънце.
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 03:38:53 pm от enigma »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #386 -: Юли 23, 2014, 05:16:26 pm »
Sunnily, със сигурност не е един и същи човек :) Първият хорар е личен. Вторият, както написах вече, на жена от форума.

Благодаря ви за отговорите :58:
« Последна редакция: Юли 23, 2014, 10:03:42 pm от romantica »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #387 -: Юли 24, 2014, 03:46:54 pm »
След прочетени всички въпроси тук, реших да пробвам дали нещо от нещата, които съм прочела ми е влязло в главата.

На въпрос, който аз задавам: Обича ли Х все още У(имат странна връзка)?

Мъжът Х, след като съм го назовала по име, е представен в 7 дом. У7 - Юпитер, добре поставен в Лъв в 5 негов дом, което означава, че изпитва добри чувства. Тя би следвало да е представена от У11(У5 за него) - рак. У5 - е в собствен знак, в негов 4 дом. . 2та планети, ще имат аскпект по дом, но не и по знак. Но последния аспект на луната е хармоничен, което означава - ДА.

Правилно ли ми е тълкуването?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #388 -: Юли 24, 2014, 04:04:26 pm »
След прочетени всички въпроси тук, реших да пробвам дали нещо от нещата, които съм прочела ми е влязло в главата.

На въпрос, който аз задавам: Обича ли Х все още У(имат странна връзка)?

Мъжът Х, след като съм го назовала по име, е представен в 7 дом. У7 - Юпитер, добре поставен в Лъв в 5 негов дом, което означава, че изпитва добри чувства. Тя би следвало да е представена от У11(У5 за него) - рак. У5 - е в собствен знак, в негов 4 дом. . 2та планети, ще имат аскпект по дом, но не и по знак. Но последния аспект на луната е хармоничен, което означава - ДА.

Правилно ли ми е тълкуването?
Само че аспектът между Луната У5 и Нептун У1 за него е сходящ, което значи, че тепърва ще обича, а ти питаш "все още"
Х обича тайничко да флиртува и ще продължи да го прави- Нептун У1 в 12д в сходящ тригон с Венера у3, 8

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Любовни хорари
« Отговор #389 -: Юли 24, 2014, 04:36:53 pm »
Само че аспектът между Луната У5 и Нептун У1 за него е сходящ, което значи, че тепърва ще обича, а ти питаш "все още"
Х обича тайничко да флиртува и ще продължи да го прави- Нептун У1 в 12д в сходящ тригон с Венера у3, 8

Много благодаря, akruks!